سلام فروش چند xbox360 arcade با قیمت خیلی مناسب

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام اقا من چندتا 360 مدل ارکید میخوام بیارم میخواستم ببینم چندتا از بچه ها میخواند قیمت هم من 400 در نظر دارم اگر کسی میخواد بگه البته هرکس واقعا میخواد بگه که رو دستم اینا باد نکنه با تشکر

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
Rating - 0%
0   0   0
سلام اقا من چندتا 360 مدل ارکید میخوام بیارم میخواستم ببینم چندتا از بچه ها میخواند قیمت هم من 400 در نظر دارم اگر کسی میخواد بگه البته هرکس واقعا میخواد بگه که رو دستم اینا باد نکنه با تشکر
سلام
ریجین اینا چیه ؟ کپی خور شدست ؟ چقدر تخفیف میدی ؟ :cheesygri من 90 % خریدارم ؟ راستی کجایی تهران ؟

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
Rating - 0%
0   0   0
400 خیلی زیاده سعی کن بتونی کمتر بدی اگه اینطوری پیش بره قیمت این کنسول 279 دلاری همین حول 400 میمونه بهرحال باید کسی قیمتو کمتر بکنه تا کمی قیمت منصفانه بشه . به نظر من قیمت منصفانه این کنسول برای ایران 330 340 همین طرفاست ولی بالا 350 ارزش نداره :-"

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام ببینید این اولش اگر خریدار ببینم باشه قول میدم کمتر از ایناهم بفروشم دستگاه کاملا اکبند فکر کنم رجینشون uc باشه هنوز دستم نرسیده هرکس میخواد بگه تا اینجا فقط یک نفر ببین دوست عزیزی که گفت صرف نداره اخه ماکه از نمایندگی نمیگیریم که به قیمت جهانی بدیمش تا بخواد بیاد کلی پول روش میاد بعدشم یخورده هم ما سود کنیم ولی فکر کنم این قیمت از مال تهران کمتر باشه

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
Rating - 0%
0   0   0
سلام ببینید این اولش اگر خریدار ببینم باشه قول میدم کمتر از ایناهم بفروشم دستگاه کاملا اکبند فکر کنم رجینشون uc باشه هنوز دستم نرسیده هرکس میخواد بگه تا اینجا فقط یک نفر ببین دوست عزیزی که گفت صرف نداره اخه ماکه از نمایندگی نمیگیریم که به قیمت جهانی بدیمش تا بخواد بیاد کلی پول روش میاد بعدشم یخورده هم ما سود کنیم ولی فکر کنم این قیمت از مال تهران کمتر باشه

سلام
اقا کی میرسه دستت ؟ ریجین پال نداری؟ :( به قول اون اقا اگه یه 50 60 تومن بیاد پایین خیلی توپ میشه :cheesygri

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
سلام
اقا کی میرسه دستت ؟ ریجین پال نداری؟ :( به قول اون اقا اگه یه 50 60 تومن بیاد پایین خیلی توپ میشه :cheesygri
سلام دوست عزیز من خودم قیمتی که در نظر دارم بدم همین 360 هزارتومن ولی نمیدونم باسه خودم چه قدر در مییاد باور کنید من میخوام فیمتی بدم که بره ولی چون اول کارم دقیق نمیدونم چه قدر باسم تمام میشه باور کنید اگر باسم کمتر دربیاد منم کمتر میدم من میخواستم قیمت پایه رو 360 بدم که با خودم گفتم شاید نشه بعد اینجا شرمنده شما بشم باسه همین بالا ترین قیمتی که حدس زدم نوشتم(400) اگه باسم به صرفه حتمی 360 هزارتومن میدم فعلا ارکید بعدا اگر خدا بخواد هرکس هرچی بخواد باسش میارم با حداقل سود باسه خودم با تشکر;)

آخرین ویرایش:

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
Rating - 0%
0   0   0
:biggrin1: این دقیقا" همون کاریه که من میخواستم بکنم! شاید بزودی بکنم البته.
ببینم، پریمیوم قرار نیست با این شرایط بیاری؟ به قول بچه ها هنوز جا واسه تخفیف داره. ما خودمون اینکاره ایم ;)
پریمیوم هم قیمت مناسب اگه در بیاری میخوام. اگه خیلی مناسب در بیاد شاید پولشم پیش پیش بدم که نگران خوابیدن سرمایت نباشی

موفق باشی

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
:biggrin1: این دقیقا" همون کاریه که من میخواستم بکنم! شاید بزودی بکنم البته.
ببینم، پریمیوم قرار نیست با این شرایط بیاری؟ به قول بچه ها هنوز جا واسه تخفیف داره. ما خودمون اینکاره ایم ;)
پریمیوم هم قیمت مناسب اگه در بیاری میخوام. اگه خیلی مناسب در بیاد شاید پولشم پیش پیش بدم که نگران خوابیدن سرمایت نباشی

موفق باشی
سلام اگر شما پرمیوم بخوای چرا میارم من مشکلم اینکه کی چی میخواد؟ باسه همین دارم ارکید میارم چون روی زمین نمیمونه سریع فروش میره

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
Rating - 0%
0   0   0
به به.. به به! پریمیوم هم فکر نکنم رو دستت بمونه بهر حال. چون ارکید یکم زیادی ناقصه! نه هاردی، نه کامپوننتی نه هدستی... کلا پریمیوم و Halo هم خوب بازار داره.
شما 1 چرتکه بنداز بیبین چند آب میخوره. راجع به تاریخش و ریجن و شیرینی ناخدا عبدو و ایناش هم اگه مسئله قطعی شد بحث میکنیم. من شخصا در فروش سیاست سود کم، فروش زیاد رو می پسندم و خودمون هم اینطوری کار میکنیم. اینطوری تعداد مشتریها به صورت هرمی(!) زیاد میشه :p ولی کسانی که سود زیاد و فروش محدود رو انتخاب میکنن نمیتونن بازارو کنترل کنن.
راستش ما چند تا از مشتریامون هستن که 1 پاشون دوبی ـه همیشه! تو نخ اونا نشستم ببینم کدوم میره دفعه بعد بگم بیاره. ولی مسئله اینه که ماشالله آقایون دست خالی برنمی گردن که! از اونور که میان همه کوپنشون پره!

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوست عزیز من خودم قیمتی که در نظر دارم بدم همین 360 هزارتومن ولی نمیدونم باسه خودم چه قدر در مییاد باور کنید من میخوام فیمتی بدم که بره ولی چون اول کارم دقیق نمیدونم چه قدر باسم تمام میشه باور کنید اگر باسم کمتر دربیاد منم کمتر میدم من میخواستم قیمت پایه رو 360 بدم که با خودم گفتم شاید نشه بعد اینجا شرمنده شما بشم باسه همین بالا ترین قیمتی که حدس زدم نوشتم(400) اگه باسم به صرفه حتمی 360 هزارتومن میدم فعلا ارکید بعدا اگر خدا بخواد هرکس هرچی بخواد باسش میارم با حداقل سود باسه خودم با تشکر;)
ببخشید ولی نگفتین کی دستتون میرسه ؟ پس اگه رسید قیمت قطعی رو بزارید ممنون

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
Rating - 0%
0   0   0
شما اگه کنسول ها رو همین قیمت 360 بدی هر تعداد که بیاری مطمعن باش خیلی خریدار پیدا میکنی :).
حالا شما یکم سبک سنگین بکن ببین چقدر در میاد ولی سعی کن دیه از 370 بالا نزنه که همون آش همون کاسه بقیه فروشنده ها :-"

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
Rating - 100%
1   0   0
ببخشید ولی نگفتین کی دستتون میرسه ؟ پس اگه رسید قیمت قطعی رو بزارید ممنون
سلام پس شما انشا الله میخواید اقا هر وقت رسید من میگم با قیمتش شما دعا کن باسه من هرچی کمتر بیفته از اونور من با شما کمتر حساب میکنم مطمئن باش

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
Rating - 0%
0   0   0
آقا منم می خوام به شرطی که بردش فالکن باشه... اگه خواستی طریقه تشخیصشو بهت میگم...
ولی یه مشکل بزرگ وجود داره.. اونم اینه که من شمالم و شما زاهدان.. چطوری جنسو تحویل بگیرم ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر