سلام بچه ها تو رو خدا کمکم کنید دارم داغون میشم.........

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:(سلام به همگی دوستان عزیز و گل سایت بزرگ بازی سنتر .... بچه ها من به تازگی یک دستگاه پلی استیشن 3 مدل 320 گیگابایتی خرید کردم و کپی خورش هم کردم روی ورژن 3.55 و کاستوم فریمور هم هستش و میخوام باهاش فیلمهای بلوری 3بعدی توش نگاه کنم ولی هرکاری میکنم 3 بعدی پخش نمیکنه ولی 2 بعدی پخش میکنه فیلم هایی هم که گرفتم تمامیشون کپی بلوری هستن از این 50 گیگاباتی ها دوستان گلم تو رو خدا بگبد چکار باید بکنم که خیلی داغونم کرده این داستان تلوزیون هم 3 بعدی و یک عدد کابل HDMI ورژن 1.4 هم تهیه کردم که روش هم نوشته 3D ولی نمیشه که نمیشه باید چیکار کنم همش این ارور را میده که یا دستگاه شما یا تلوزیون شما 3 بعدی نیست این مشکل از چیه تو رو قرآن کمکم کنید........................ممنونم از همتون.......:((

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
ببین رفیق، با 3.55 که نمیشه 3d دید یا بازی کرد. بابد اپدیت کنی تا این قابلیت اضافه شه

سلام داداشم ممنونم که دارین کمکم میکنید یعنی باید قید کپی خور دستگاه را بزنم بره.................اوونوقت از چه ورژنی 3 بعدی به دستگاه اضافه میشه و آیا فیلمهای بلوری 3 بعدی هم پخش میشه.............

megax79

کاربر سایت
Jan 16, 2011
96
چرا اطلاعات غلط بهش میدید قابلیت 3D با آپدیت 3.50 اضافه شده
اینم منبع
http://www.ps3news.com/PlayStation-3/ps3-firmware-3-50-adds-3d-blu-ray-movie-support-september-21/
من خودم با sony hx925 کیلزون 3 و unchared 3 سه بعدی زدم

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

برای 3D بازی کردن اول باید بازی 3D رو ساپورت کنه fw دستگاه 3.50 به بالا باشه کابل HDMI 1.4 داشته باشی تنظیمات TV رو برای حالت سه بعدی ردیف کنی لیزر رو کالیبره کنی عینک مناسب داشته باشی تازه میتونی 3D بزنی
در ضمن اگر میخوای فیلم 3D ببینی بهتره از cfw rebug استفاده کنی هم بلوری کپی اجرا میکنه هم ارجینال قفل ریجیون هم نداره.

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
چرا اطلاعات غلط بهش میدید قابلیت 3D با آپدیت 3.50 اضافه شده
اینم منبع
http://www.ps3news.com/PlayStation-3/ps3-firmware-3-50-adds-3d-blu-ray-movie-support-september-21/
من خودم با sony hx925 کیلزون 3 و unchared 3 سه بعدی زدم

---------- نوشته در 11:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

برای 3D بازی کردن اول باید بازی 3D رو ساپورت کنه fw دستگاه 3.50 به بالا باشه کابل HDMI 1.4 داشته باشی تنظیمات TV رو برای حالت سه بعدی ردیف کنی لیزر رو کالیبره کنی عینک مناسب داشته باشی تازه میتونی 3D بزنی
در ضمن اگر میخوای فیلم 3D ببینی بهتره از cfw rebug استفاده کنی هم بلوری کپی اجرا میکنه هم ارجینال قفل ریجیون هم نداره.

سلام داداش گلم خیلی ممنونم به خاطر اینکه به این داداش حقیرت یعنی من کمک میکنی داداشم میشه به من یه آموزش بدی که چجوری باید تنظیماتش رو قرار بدم آیا روی پلی استیشن3 برای فیلم دیدن به صورت 3 بعدی تنظیمات خاصی داره و در ضمن کپی خور دستگاه Kmew هستش آیا میتونم تعقیرش بدم به Rebug ممنونتم راهنماییم کنی داداشی تو رو خدا حلالم کن..........

megax79

کاربر سایت
Jan 16, 2011
96
سلام داداش گلم خیلی ممنونم به خاطر اینکه به این داداش حقیرت یعنی من کمک میکنی داداشم میشه به من یه آموزش بدی که چجوری باید تنظیماتش رو قرار بدم آیا روی پلی استیشن3 برای فیلم دیدن به صورت 3 بعدی تنظیمات خاصی داره و در ضمن کپی خور دستگاه Kmew هستش آیا میتونم تعقیرش بدم به Rebug ممنونتم راهنماییم کنی داداشی تو رو خدا حلالم کن..........
این آموزش نصب cfw rebug هست که روی kmew هم نصب میشه تنظیمات TV بستگی به مدل TV داره برای 3D دیدن کار خاصی نیاز نیست انجام بدی بلوری فیلم رو بذار تو دستگاه تا پخش کنه.

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
این آموزش نصب cfw rebug هست که روی kmew هم نصب میشه تنظیمات TV بستگی به مدل TV داره برای 3D دیدن کار خاصی نیاز نیست انجام بدی بلوری فیلم رو بذار تو دستگاه تا پخش کنه.

بازم ممنونم دوست من یعنی پس میشه فیلمهای بلوری 3D کپی را هم روی دستگاه کپی خور روی فریمور 3.55 تماشا کرد به صورت 3بعدی پس اینایی که میگن حتماً دستگاه باید اورجینال باشه و کپی خور نباید باشه چرت میگن الان شما خودتون استفاده و یا تست کردین روی دستگاه کپی خور و موفق شدین فیلم بلوری 3 بعدی هم تماشا کنید.........در ضمن وقتی این ریباگ رو نصب کردم تنظیماتی چیزی نداره برای این کار و 100% پخش میکنه این فیلمها رو........

megax79

کاربر سایت
Jan 16, 2011
96
من خودم با cfw rebug شوالیه تاریکی رو با بلوری تماشا کردم cfw rebug تنظیمات زیادی داره به خصوص برای دیدن بلوری ولی نمیدونم بلوری کپی هم اجرا میکنه چون امتحان نکردم.فیلم 3D ندیدم ولی 3D بازی کردم.

Panormic

کاربر سایت
Apr 2, 2011
27
احتمالا چون بلوری کپی استفاده کردی اینجور شده چون من خودم بدون هیچ تنظیماتی رویcfw rebug فیلم بلوری ارجینال رو سه بعدی دیدم

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
:(سلام به همگی دوستان عزیز و گل سایت بزرگ بازی سنتر .... بچه ها من به تازگی یک دستگاه پلی استیشن 3 مدل 320 گیگابایتی خرید کردم و کپی خورش هم کردم روی ورژن 3.55 و کاستوم فریمور هم هستش و میخوام باهاش فیلمهای بلوری 3بعدی توش نگاه کنم ولی هرکاری میکنم 3 بعدی پخش نمیکنه ولی 2 بعدی پخش میکنه فیلم هایی هم که گرفتم تمامیشون کپی بلوری هستن از این 50 گیگاباتی ها دوستان گلم تو رو خدا بگبد چکار باید بکنم که خیلی داغونم کرده این داستان تلوزیون هم 3 بعدی و یک عدد کابل HDMI ورژن 1.4 هم تهیه کردم که روش هم نوشته 3D ولی نمیشه که نمیشه باید چیکار کنم همش این ارور را میده که یا دستگاه شما یا تلوزیون شما 3 بعدی نیست این مشکل از چیه تو رو قرآن کمکم کنید........................ممنونم از همتون.......:((

من این آموزش رو قبلا تو as داده بودم گفتم شاید شما تازه کاری به دردت بخوره.
http://www.as-team.ir/forums/showthread.php?t=15883

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
من این آموزش رو قبلا تو as داده بودم گفتم شاید شما تازه کاری به دردت بخوره.
http://www.as-team.ir/forums/showthread.php?t=15883

رضا جان ممنونم از لطفت دوست عزیز و گرامی خودم ممنونم که منو راهنمایی کردی فقط داداشم یک سئوال اینکه آیا میشه روی کنسول PlayStation3 کپی خور هم فیلمهای بلوری 3 بعدی مشاهده کرد یا نه.............ممنونت میشم که راهنماییم کنی..............

Reza684

کاربر سایت
Mar 25, 2007
357
نام
Reza
البته این چیزی رو که شما میگید تست فیلم 3 بعدی رو کنسول کپی خور شده یا نشده من تا حالا تست نکردم ولی تا اونجایی که من می دونم مشکلی نیست فقط سعی کن اگر می خوای فیلم 3 بعدی یا فول اچ دی های معمولی رو تماشا کنی از کاستوم هایی استفاده بکنن که کدهای دانگل کبرا رو داشته باشن چون هم فری رجین می کنند تو دیدن فیلم ها و هم خیلی از محدودیت های مدیا رو بر میداره دوستان رباگ رو پیشنهاد کردند منم به شما همینو پیشنهاد می کنم.

ولی کلا برای سه بعدی نگاه کردن فیلم در PS3 باید تلوزیون شما 3D ساپورت باشه.

اینجا هم به دوستانی که نمیدونند بگم اگر کاستوم اسپانیایی ریلیز بشه و قابلیت استفاده از پلاگین رو داشته باشه می تونیم با استفاده از یک سورس رندر سه بعدی یه پلاگین 3 بعدی نوشت که بعد از فعال کردن اون میشه روی تلوزیونهایی که 3D ساپورت نیستند بازی ها رو به صورت 3D رندر کرد و نمایش داد. یعنی رند نرم افزاری توسط پلاگین.

نمونش هم پلاگینی که برای PSP ساخته شده و الان داره کار می کنه.

• Like
Reactions: Mojtabadj88

Guitarist_87

کاربر سایت
Nov 6, 2011
3
با سلام خدمت دوستان عزیز
۱ سوال داشتم ،اونم اینکه من ورژن دستگاهم ۳.۷۳ هست،ایا میتونم فیلم 3d کپی باهاش نگاه کنم یا حتما باید دیسک ارجینال بخرم ؟
پیشاپیش ممنون

M▲LL B▲SH

کاربر سایت
Nov 14, 2011
19
نام
فرهاد
با سلام خدمت دوستان عزیز
۱ سوال داشتم ،اونم اینکه من ورژن دستگاهم ۳.۷۳ هست،ایا میتونم فیلم 3d کپی باهاش نگاه کنم یا حتما باید دیسک ارجینال بخرم ؟
پیشاپیش ممنون
بله میتونید به ظرط این که کنسولتون اسلیم باشه چون اسلیم HDMI.1.4 ساپورت میکنه..کپی هم میتونید ببینید...ولی سعی کنید 3Dهارو اورجینال تهیه کنید ممنون:D*
داش MBC PERSIA..:D*
به نظر من هم بزن تو نخ بازی اوریج هم فیلم اوریج باور کن ماهم مثل شما نداریم...ولی وقتی زدی تو نخش تفاوت رو احساس میکنی:D بازی آنلاین که جای خود دارد:D فیلم بلوری 3D سعی کن اوریج بگیری ممنون:D

Aryaee

کاربر سایت
Nov 3, 2011
58
نام
سید آرمین طباطبائی
بله میتونید به ظرط این که کنسولتون اسلیم باشه چون اسلیم HDMI.1.4 ساپورت میکنه..کپی هم میتونید ببینید...ولی سعی کنید 3Dهارو اورجینال تهیه کنید ممنون:D*
داش MBC PERSIA..:D*
به نظر من هم بزن تو نخ بازی اوریج هم فیلم اوریج باور کن ماهم مثل شما نداریم...ولی وقتی زدی تو نخش تفاوت رو احساس میکنی:D بازی آنلاین که جای خود دارد:D فیلم بلوری 3D سعی کن اوریج بگیری ممنون:D
فرگوسن جون
فرهاد قدیم
اسلیمو فت نداره همه پخش میکنن
حالا چون تو اسلیم داری همه بایداسلیم بیگیرن بچه ...؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر