سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
بزرگوار تا اونجا که من میدونم توی کتاب تارگرین ها جنسشون نسوز نیستش،فقط کمی نسبط به بقیه ملت در برابر اتش مقاوم تر هستن! اینجور نیست که برن توی اتیش و از اون طرف واکس خورده بیرون بیان
و حقیقتا این بخش داستانی دنریس افتضاحه،تازه واسه ما کلاس گزاشته گفته دیگه توی این فصل ل*ت نمیشم
این لیتل فینگر هم رفت توی لیست افراد منفور،امیدوارم همراه با رمزی به درک برن
این پیرمرده خرفت پایسل رو هم نمیدونم چرا سرسی نمیزنه دو نیمش کنه؟
در ادامه comment شما، شاید لازم باشه ذکر کنم که به نقل از Martin، هم در اون قسمت از آتش بیرون اومدن Daenerys موقع آتش زدن جسد Khal Drogo، تنها علت نسوختن Daeneyrs جادو بوده و البته هم در بین Targaryen ها برخی نسبت به هم دیگه دربرابر آتش مقاوم تر هستن(فکر کنم این هم از Martin نقل شده). ولی Targaryen از جنس نسوز ساخته و پرداخته ذهن D&D هست. حتی باز هم جالب هست که در خاندان Targaryen کسانی هم بودن که بخاطر آتش مُردن.
فقط منتظرهستم که AWOW منتشر بشه تا حداقل سر داستان اصلی بشه بحث و نظریه پردازی کرد.
این قسمت comment ممکنه یکم انحراف داشته باشه. ولی انصافا، خنده دارترین تئوری های ممکن ASOIAF رو توسط کسانی ساخته شده که فقط سریال دیدن. نمونه بارز هم رابطه خواهر و برادری بین Jon Snow و Meera Reed بخاطر شباهت مو هست. حتی چندوقت پیش تئوری جدیدی هم سروده شد که Robert Baratheon پدر Jon Snow هست یا اینکه Bran وضعیت نوجوانی Bloodraven هست. :))

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
607
نام
سینا
من کتابش رو تازه شروع کردم به خوندن و اطلاعاتی که دارم بر گرفته از خود سریال هست! من اون بالا در جواب به وحید توضیح دادم و البته این نظر شخصی من هست و از این صحنه به شدت خوشم اومد!
اون پیرمرده هم بکشنش مرتیکه %%. حالم از این آدم ها به هم میخوره! این چجوری 6 تا سیزن هنوز زندست و من موندم!:-?
پ.ن: لیتل فینگر فکر کنم اینجا به جان اسنو و سانسا کمک میکنه (الته فکر کنم)
حرفتون درسته و من هم برای روشن شدن موضوع گفتم و قصد دخالت در علایق شما رو نداشتم،اینکه از چی خوشتون میاد به من و کسی دیگه ای مربوط نیست:p
درباره پایسل بله واقعا سوال هستش که چطور هنوز زندس ولی امیدوارم هرچه زودتر کوه لهش کنه\m/
لیتل فینگر هم بدون شک منافع خودش رو مد نظر داره،سانسا باید احمق باشه که بهش دوباره اعتماد کنه(که متاسفانه احمق هست:|)

• Like
Reactions: Durance

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,795
نام
وحید
من که خیلی حال کردم با این اپیزود
فکر کنم از معدود کسانی باشم که هم طرفدار جان هستم و هم از دنریس خوشم میاد
قسمت بسیار عالی بود
کوتوله و واریس هم اخرت دیپلماتیکن خیلی باهاشون حال میکنم
عکس العمل دوتراکی ها هم کاملا قابل پیش بینی بود چون قوم خرافه پرستی هستن و کاملا عادی بود که شخصی که از اتش بیرون میاد رو به عنوان لیدر بپذیرن قبلا سر تولد اژدها هم همین اتفاق افتاد براشون
یعنی وات د فاز ترین ادم وستروس این لرد بیلیشه یعنی کاملا نون به نرخ روز خور و هر جا باد بیاد میره اونور
این بشر با عشقش کاتلین استارکم روراست نبود

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
بهترین قسمت این فصل فعلا رسیدن جان اسنو و سانسا به هم بوده.
من فکر میکردم وحشی ها خیلی بیشتر باشن ولی چه کمن
29.gif

بعد از مدت ها قسمت دنریس از بی مزگی درومد و یه اتفاق خوب دیدیم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک چیزی دوست داشتم بگم اینکه تو چهار قسمت اول فصل ششم GOT چه گذشت
قسمت اول و دوم و سوم = جان اسنو مرده، با یک اجیمجی زنده شدش.اریا استارک با یک اجیجمی چشم های کور شدش بینا شد ، برن استاراک لول اپ شد علارقم اینکه میتونه ادم و ها و حیوانات رو کنترل کنه بلکه گذشته رو به صورت زنده ببینه و در گذشته تغییرات ایجاد کنه نیاز به اجی مجی هم نداره تازه.

این اتفاقات کاملا طبیعی هست برای خانواده استارک ها و دوستان، اصلا از عقل به دور نیستش و اصلا هندی بازی نیست خیلی هم عالی هستند و از قبل به شدت برای این موارد پشت زمینه داستانی وجود داره:D

قسمت چهارم= بعد سه قسمت تحقیر کردن دنریس و اینکه نزدیک بود شهرش رو از دست بده، موفق شد از ویژگی زد نسوز بودنش که بعد از54 قسمت کامل ساخته و پرداخته داستانی شده بود استفاده کنه و جونش رو نجات بده. و این اتفاق اصلا طبیعی نیست و به شدت هندی بازی میباشد و مسخره هست

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
آقا هر چقدر هم زور بزنید از سریال بد بگید فایده نداره ، این فصل داره عالی پیش میره ، دنریس هم طلسم نودیتیش رو شیکست :D خیلی محالفت میکرد فک کنم این جا احتمالا CGI به داد سریال رسید : )))
لجظه جان اسنو با سانسا خلی قشنگ بود ، آهن زاده ها هم خیلی خوب شده بخش داستانیشون ، پیتر بیلیش هم که به به .
دنریس هم شده مثل سه فصل اول اونم به به . آریا هم قسمت بعد بخش داستانیش یه تکون اساسی بخوره که دیگه نور الا نور شه ...

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
آقا هر چقدر هم زور بزنید از سریال بد بگید فایده نداره ، این فصل داره عالی پیش میره ، دنریس هم طلسم نودیتیش رو شیکست :D خیلی محالفت میکرد فک کنم این جا احتمالا CGI به داد سریال رسید : )))
لجظه جان اسنو با سانسا خلی قشنگ بود ، آهن زاده ها هم خیلی خوب شده بخش داستانیشون ، پیتر بیلیش هم که به به .
دنریس هم شده مثل سه فصل اول اونم به به . آریا هم قسمت بعد بخش داستانیش یه تکون اساسی بخوره که دیگه نور الا نور شه ...
همین امثال شما نباشن که بخوان از هر تصمیم منفی دفاع کنن، مساله این هست که بحثی نمی مونه.
میخواستم یه کامنت طویل با دلیل های مفصل از کتاب بیارم، ولی وقتی شما، مخطب مشتاق سریال، از این تصمیم ها دفاع میکنی، بحثی فکر نکنم بمونه.
بهرحال، صرفا نظر شخصی شماست و لزوما خالی از اشکال نیست.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
همین امثال شما نباشن که بخوان از هر تصمیم منفی دفاع کنن، مساله این هست که بحثی نمی مونه.
میخواستم یه کامنت طویل با دلیل های مفصل از کتاب بیارم، ولی وقتی شما، مخطب مشتاق سریال، از این تصمیم ها دفاع میکنی، بحثی فکر نکنم بمونه.
بهرحال، صرفا نظر شخصی شماست و لزوما خالی از اشکال نیست.

من به عنوان فن سریال کاملا انتظاراتم داره براورده میشه ، خب دلیلی نداره ناراضی بشم ، اگر کتابو خونده بودم و یه تصورات دیگه ای داشتم اره شاید ، اما خب اینا دیگه وقایع جدید بعد کتاب باید باشه و قائدتا شماها نباید ببینید -__-

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
من به عنوان فن سریال کاملا انتظاراتم داره براورده میشه ، خب دلیلی نداره ناراضی بشم ، اگر کتابو خونده بودم و یه تصورات دیگه ای داشتم اره شاید ، اما خب اینا دیگه وقایع جدید بعد کتاب باید باشه و قائدتا شماها نباید ببینید -__-
خیر، شما اشتباه میکنی، کاملا!
تا پایان A Dance with Dragons، برخلاف سریال، Sansa در Vale هست و قاعدتا نمیتونه از جنوب Neck بطور اتفاقی سر از Winterfell و دیوار دربیاره.
اون ماجرای r.pe بجای Sansa برای Jeyne Pool، دوست صمیمی Sansa اتفاق افتاد که Ramsay به اشتباه فکر می کنه Arya هست بخاطر اطلاعاتی که از Winterfell می دونه.
Stannis هم کاملا زنده هست و حتی 1% هم اتفاق نداره توسط Brienne بطور اتفاقی(!) که در Vale هست کشته بشه.
نقشه Vale، واقع شده در جنوب Neck:
The_Vale.jpg
دختر خودش رو هم زنده زنده آتش نمیزنه و وصیت میکنه که درصورت مرگ درنبرد با Bolton ها، دخترش به تخت پادشاهی برسه، کاری که سازنده های احمق سریال انجام دادن تا داستان به مسخره ترین روش ممکن تاریک بشه و در آخر فصل هم، Stannis، یکی از قوی ترین فرمانده های جنگی Westros رو بی دلیل به کشتن بدن.
بازهم، خط داستانی Davos فرق میکنه چراکه برای متحدکردن Manderly ها با Stannis، مجبور میشه که Rickon از جزیره بدنام Skagos نجات بده.
بازهم روند اتفاقات برای شخصیت های دیگه فرق میکنه کاملا. پس میشه گفت کتاب ششم جهت کاملا متفاوتی با اثر اقتباسی(!!!) D&D خواهد داشت.
پایان کتاب و سریال یکی هست، اما لزوما مسیرهای رسیدن دلیل نمیشه یکی باشند چون D&D قطعا نویسنده های بهتری هستن تا Martin.
lol

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واقعا هنوز تو هنگم یعنی چقدر ممکنه قسمت های دنریس آبکی و مسخره باشه ولی بازم ازشون دفاع بشه قبلا هم گفته بودم لحظه به لحظه اتفاقات دنریس حتی با منطق خود سریال هم آبکیه این فصل که دیگه آخرشه از همون قسمت اول که قبلا توضیح دادم چقدر مسخره دوتراکی ها حرفاش رو قبول کردند (دوتراکی هایی که از اسبشون هم نمی گذرند ) تا تیکه آخر قسمت چهار واقعا فریم به فریمش مسخره است اصلا چرا اون مکان اینطوری اتیش گرفت ؟؟؟ آخرش هم که حاجیه خانم عین ترمیناتور از آتش میاد بیرون و جالبه دوتراکی ها هم خیلی راحت بهش تعظیم می کنند اصلا عین خیالشون هم نیست که کال هاشون رو کشته و قومی که اینقدر به جادو و جمبل و جادوگر واکنش نشون میدند حتی یه نفرشون هم از جادوگر بودن این خانم حرفی نمی زنه !!!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,795
نام
وحید
تا پایان A Dance with Dragons، برخلاف سریال، Sansa در Vale هست و قاعدتا نمیتونه از جنوب Neck بطور اتفاقی سر از Winterfell و دیوار دربیاره.
اون ماجرای r.pe بجای Sansa برای Jeyne Pool، دوست صمیمی Sansa اتفاق افتاد که Ramsay به اشتباه فکر می کنه Arya هست بخاطر اطلاعاتی که از Winterfell می دونه.
Stannis هم کاملا زنده هست و حتی 1% هم اتفاق نداره توسط Brienne بطور اتفاقی(!) که در Vale هست کشته بشه.
The_Vale.jpg
دختر خودش رو هم زنده زنده آتش نمیزنه و وصیت میکنه که درصورت مرگ درنبرد با Bolton ها، دخترش به تخت پادشاهی برسه، کاری که سازنده های احمق سریال انجام دادن تا داستان به مسخره ترین روش ممکن تاریک بشه و در آخر فصل هم، Stannis، یکی از قوی ترین فرمانده های جنگی Westros رو بی دلیل به کشتن بدن.
بازهم، خط داستانی Davos فرق میکنه چراکه برای متحدکردن Manderly ها با Stannis، مجبور میشه که Rickon از جزیره بدنام Skagos نجات بده.
بازهم روند اتفاقات برای شخصیت های دیگه فرق میکنه کاملا. پس میشه گفت کتاب ششم جهت کاملا متفاوتی با اثر اقتباسی(!!!) D&D خواهد داشت.
پایان کتاب و سریال یکی هست، اما لزوما مسیرهای رسیدن دلیل نمیشه یکی باشند چون D&D قطعا نویسنده های بهتری هستن تا Martin.
lol
مشکل که شما دارین اینه که دارین همه چیزو با کتاب مقایسه میکنین برا همین دیدن تناقضات سخته براتون
ولی خود من که هیچوقت کتاب نخوندم خیلی راضی هستم از روند سریال و امتیاز بالای 90 هم میدم بهش
در کل اگر بحثی راجع به کتاب هست به نظرم من تو تاپیک خود کتاب بحث بشه یهتره چون کلا خط این دو تا اثر کاملا جدا از هم شده

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MK_COD

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,997
نام
Mohammad
این فصل داره خیلی خوب پیش میره جز خط داستانی دنریس.
خیلی خیلی آبکیه.
تو اون اتاق بنزین ریخته بودن اینحوری سریع آتیش گرفت؟مردهای گنده بک اونجا نمیتونستن یه غلط بکنن.نمیتونستن این دنریس رو خفه کنن؟یا خفه ام نمیشه؟

• Like
Reactions: Grey Warden

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بجز 8 دقیقه اخر یکی ازبهترین اپیزودهای این فصل و کل سریال یود بنظرم . خیلی روند حوادث خوب شده و سیاست بازی جالب رو شاهدیم .

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
The_Vale.jpg
lol

من یه جمله از پستتون رو خوندم دیگه ادامه ندادم ، اسپویل همه جا هست متاسفانه : دی
ممکن خیلی چیز هایی که شما نوشتی پیش بیاد تو سریال که خوشبختانه من در امان موندم

• Like
Reactions: Saeed Gamer

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
این فصل داره خیلی خوب پیش میره جز خط داستانی دنریس.
خیلی خیلی آبکیه.
تو اون اتاق بنزین ریخته بودن اینحوری سریع آتیش گرفت؟مردهای گنده بک اونجا نمیتونستن یه غلط بکنن.نمیتونستن این دنریس رو خفه کنن؟یا خفه ام نمیشه؟

من همه چیز قضیه رو میتونم قبول کنم جز اینکه چرا هیچکدوم از کالها حمله نکردن به دنریس؟چرا آدمهای به این شجاعی عین بچه گربه رفتن یک گوشه؟
خود آتش گرفتن معبد هم مسخره بود.حقیقتا من فکر کردم قراره از بیرون ساختمون رو آتیش بزنن اون دو تا نه اینکه با چهارتا ظرف کوچیک کل اونجا بره رو هوا.
در معبدم که برقی بود مثکه خودش باز شد.:D

ولی به جاش داستان دنریس هم از خشکی در اومد.شاید یک اتفاقاتی در پیش باشه.
The_Vale.jpg
lol

چه اهمیتی داره خط داستان کتاب؟خود مارتین زنده و سلامت بالا سرشون هست.این اونجا باشه یا نباشه مهمه؟آخرش که یکیه و خود مارتین هم نظارت داره به همه چیز.اینکه داستان بدتر شده نسبت به کتاب قبول ولی در کل بد که نیست.هنوز هم سریال قشنگه.
بالاخره مارتین هم کتاباشو تموم نکرده و اینا مجبور بودن خط داستانیشونو تغییر بدن تا راحت تر به آخر داستان برسن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر