سرویس های جدید 8 مگابیتی برای کاربران ماکسنت!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شاتل ، های وب ، مکس نت ، و شهراد که البته شهراد رسما هنوز اعلام نکرده ولی الان سرویس های 2 مگش روی 6 یا 8 مگ بسته میشه. :d

نه دیگه اگه اینجوری حساب کنیم خیلی جاها بیشتر میدن. :D

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من هنوز موفق نشدم از سرویس خودم رو به 6 مگ شاتل ارتقا بدم ! می گن فعلا برای کسایی هست که هنوز وارد شاتل نشدن. !!
اگر توی اون 3 استان بودم در خریدش یک لحظه هم درنگ نمی کردم !!! سریع 8 مگ می خریدم...

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
خیلی خوبه خوش به حالتون. تو تهران از این ISP پیدا نمیشه8-| اگر هم پیدا بشه میاد کل ایران رو پوشش میده بعد اخرش پهنای بانداش جر میخوره خراب میشه:d

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,712
آقایون فقط یه سر به این سایت بزنید .
قیمتها بسیار با شرکت های دیگه فرق داره و سرویس ها و هدیه ها هم بی نظیره.برای اولین بار هم این شرکت 8 مگابایت رو راه اندازی کرد .مرکزش هم در تهرانه.
در ضمن ترافیک هاشم عالیه:15 گیگ می ده به قیمت 13000 تومان که باید در 5 روز استفاده بشه اسمشم فشفشه است یا مثلا 9 گیگ میده به قیمت 9000 تومان که باید در 3 روز استفاده بشه و... البته ترافیک های معمولی بدون محدودیت زمانی هم داره.

http://www.hiweb.ir/

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
کل این ترافیکی که برای 8m میدن در عرض سه ساعت تمومه به نظرم افرادی که پهنای باند بالا میگیرن باید ترافیک رو ارزون تر بهشون بدن هم به نفع خودشونه هم به نفع طرف سرویس های 8mb اصلا به درد وب گردی نمیخوره.

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
من خودم تبریزم ولی به علت اینکه رایگان شبانه نداره از خریدش منصرف شدم به درد نمیخوره اصله کاری اینکه با این سرعت دانلود کنی بدون محدودیت

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ماله مکسنت به صرفه نیست! همینجوری گذاشتن تا بگن ماهم 8 مگ میدیم!!
هرکی میخواد 8 مگ بگیرخ فقط نوین نت پیشنهاد میشه! یا همون های وب!
8 مگ با 16 گیگ 45 تومن.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
شبانه ندارد !!!!!!!!!!!!!!!!! با اون ترافیک کمشون !!!!!! با 8 مگ سرعت 2 گیگت نیم ساعته پرده !
ولی باز خوبه برخلاف شاتل دزد و پارس آنلاین دزد تر ، رسما گفته اگر شرایط ... نباشه ، سرعت های فوق پشتیبانی نخواهند شد .

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
والا من که خراسان رضوی هستم ... ولی اگه می تونتم بگیرم یه سروس ارزون برای گیم می گرفتم به خاطر پینگ خوبش... برا داونلود هم سرویس شرکت ها دیگه زیاده باوو ..

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
اتفاقا خوب شد 3 4 تا شرکت امدن تو این حیطه
این جوری باعث میشه که فردا شرکت های مهم دیگه مثل آسیا تکو پارس انلاین و شبدیز بیان وارد رقابت بشن.
بعد باعث یه رقابت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر