سرویس جدید وزارت ارتباطات جهت کاهش پینگ بازی های آنلاین + تست کاربران بازی سنتر + عناوین بازی ها

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود دوستان عزیز بازی سنتر
وزارت ارتباطات در تابستان وعده بهبود پینگ برای بازی های آنلاین رو داد که ظاهرا قراره هم اکنون در اوایل زمستان به بهره برداری برسه.
در این تاپیک به بررسی وضعیت پس از این اتفاق میپردازیم
فعلا طبق اخبار حدود 150 بازی قرار هست ساپورت بشن و بعضا سرورهاشون به داخل کشور بیان و طبعا اگر این اتفاق بیوفته برای نخستین بار میلیونها گیمر ایرانی میتونن پینگ بازی های بین المللی رو بصورت 2 رقمی تجربه کنن.
یک سری هم سرویس کاهش پینگ توسط وزارت خانه قراره بصورت رسمی راه اندازی و در دسترس گیمرها قرار بگیره برای بازی هایی که احتمالا امکان انتقال سرورهاشون به داخل مهیا نیست.
در این تاپیک به بررسی این خبر، اقدامات صورت گرفته در عمل، بازی های قابل پشتیبانی و تست شما از بازی ها و پینگتون خواهیم پرداخت.
تا راه اندازی سرویس شکیبا باشید...

سایت رسمی کاهش پینگ بازی های آنلاین:

www.radar.game

DNSهای رادار پلاس
از DNS های زیر در سیستم خود استفاده کنید تا بتوانید با سرعت بالا و بدون پکت لاس و محدودیت از بازی های پشتیبانی شده لذت ببرید

10.202.10.10

10.202.10.11

اپلیکیشن ها برای ویندوز و آندروید:

https://www.radar.game/#/download

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه هیات دولت از تحقق وعده رییس جمهوری برای کاهش تاخیر زمان بازی های رایانه ای آنلاین تا یک چهارم خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران از کاهش پینگ (زمان تاخیر بازی های رایانه ای آنلاین) خبر داد.
زارع پور با اشاره به وعده رییس جمهوری در زمان انتخابات برای کاهش پینگ بازی های آنلاین و قولی که برای انجام آن تا پایان پاییز سال جاری داده شده بود، اعلام کرد: 150 بازی رایانه ای پرمخاطب به داخل ایران منتقل شده و اصطلاحا CDN های آن به داخل کشور انجام شده و با این کار زمان پینگ این بازی ها به یک چهارم زمان فعلی کاهش پیدا می کند.
وی افزود: برای اقدامی که صورت گرفته است در هفته آینده رونمایی انجام می شود و امیدواریم با تحقق این وعده حال چند ده میلیون نفر از کاربران این بازی ها خوب شود.
وزیر ارتباطات در ادامه تصریح کرد: تا چند روز آینده با معرفی سایتی گیمرها می توانند با مراجعه به این سامانه و دانلود ابزارهای معرفی شده بتوانند سرعت بازی های مورد استفاده خود را افزایش دهند.
زارع پور در ادامه به راه اندازی یک سامانه و مرکز تماس برای کسب و کارها اینترنتی اشاره کرد و گفت: این سامانه و مرکز با عنوان 1649 برای طرح مسائل و مشکلات کسب و کارهای اینترنتی و استفاده از حمایت های اعلام شده در مصوبه هیات دولت و آشنایی با شیوه اجرا آن و معرفی سکوهای شامل این طرح به صورت برخط و تلفنی راه اندازی شده است و در صورت طرح مشکلات کسب و کارها این موارد از دستگاه های مرتبط پیگیری می شود.

آخرین ویرایش:

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
آخه این بی سواد چی میفهمه الکی یه چیزی پروند ، 150 بازی پرطرفدار ، شرط میبندم هیچ بازی پرطرفداری تو این لیست نیست.

بازی که یک ماه پیش فیلترش کردن ، الان میان به سرور های داخل منتقلش میکنن ؟
اگر یک دهم این محدودیت هارو بردارند خود به خود پینگمون توی بازی ها اوکی میشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
سیاست اینا فعلا از این قرار که با فروش V*N قانونی/ایجاد لیست سفید کاربرا رو بکشونن رو‌ بستر نت ملی و خیلی راحت صیانت کنن وگرنه بچه دو ساله هم می‌دونه تو این شرایط این وعده وعید ها هیچکدوم برای آسودگی خاطر کاربرا نیست

پ.ن : باز حداقل اون وزیر جوان گردن می‌گرفت این یکی تو روز روشن داره دروغ میگه !!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
حالا اینکه کلا یه چی پرونده به کنار این اعداد که میدن عالیه :D (واسه همه چی)
حداقل جا عدد رند مثل 150 بگید 148 مثلا یکم منطقی بنظر برسه، الان ازش بپرسی پنج تا بازی آنلاین تاپ استیمو نام ببر عمرا بدونه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
حالا اینکه کلا یه چی پرونده به کنار این اعداد که میدن عالیه :D (واسه همه چی)
حداقل جا عدد رند مثل 150 بگید 148 یکم منطقی بنظر برسه، الان ازش بپرسی پنج تا بازی آنلاین تاپ استیمو نام ببر عمرا بدونه.

از نظر فنی وعده ای که داده عملی هست اگر بخوان واقعا اجرا کنن!
از زاویه دیگه هم به موضوع نگاه کنی بسیار خرسند خواهند شد که این سرویس رو راه اندازی کنن به دلایلی که واضح هست!
اون ابزار هم یک نوع vپیn هست که نمونه مشابه ولی از کار افتادش زیاد هست این روزها.
در کل بنظرم به وعدشون عمل میکنن.

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان‌خواهشا انقدر انرژی‌منفی‌ندید . یه نفرم که یه خبر خوب در خصوص‌پینگ‌دنیای‌بازیای‌ انلاین و مشکلی که سالها‌‌ داریم‌باش‌دست‌ و پنجه نرم میکنیم داده چرا همه جبهه گرفتید ؟ از نظر فنی کاملا‌شدنی‌هست امیدوارم خبرهای خوبی‌تو‌راه‌باشه . ارزوم‌همیشه‌این‌بوده‌که‌‌لیگ رو با‌پینگ‌زیر‌ ۸۰‌بازی‌کنم‌امیدوارم به این‌ارزو‌برسم‌. این‌تاپیک عالیه ممنون از کسی‌که این تاپیک رو‌ایجاد‌کرده چون خودمم از چهارشنبه‌که‌‌این‌خبر رو‌تو‌زومیت‌خوندم‌میخواستم‌بیام‌همین‌تاپیک‌رو‌ایجاد کنم . فقط امیدوارم‌ اون لیست ۱۵۰‌بازی که‌گفتن‌حداقل ۵ تا بازی‌پر طرفدار مثل لیگ یا ورلد‌‌ توش‌باشه و‌فقط‌فورتنایت‌نباشه

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان‌بیاین‌برا‌اینکه‌‌ تاپیک فعال‌‌بمونه‌‌اسم‌بازیایی که حدس‌میزنید‌تو‌لیست‌‌باشه‌ و بازیایی که دوست دارید رو‌ اینجا‌بنویسیم‌.
من به شخصه‌دوست‌دارم لیگ و دستینی ۲ تو‌لیست‌باشه ولی‌ حدسم‌اینه که هیچکدوم‌‌ نیست 😂

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دوستان‌بیاین‌برا‌اینکه‌‌ تاپیک فعال‌‌بمونه‌‌اسم‌بازیایی که حدس‌میزنید‌تو‌لیست‌‌باشه‌ و بازیایی که دوست دارید رو‌ اینجا‌بنویسیم‌.
من به شخصه‌دوست‌دارم لیگ و دستینی ۲ تو‌لیست‌باشه ولی‌ حدسم‌اینه که هیچکدوم‌‌ نیست 😂

محض تفنن؟

من دوست دارم محض تفنن هم که شده قاطی این 150 بازی معروف یه سری بازی فایتینگ هم باشه که بالاخره خیالم راحت باشه موقع خریدنشون

• Like
Reactions: paybrig23

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
محض تفنن؟

من دوست دارم محض تفنن هم که شده قاطی این 150 بازی معروف یه سری بازی فایتینگ هم باشه که بالاخره خیالم راحت باشه موقع خریدنشون
مثلا اینجاستیس‌ ۲ رو بتونی با پینگ ۵۰ مود آنلاین بزنی عالی میشه نه ؟

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
دوستان‌خواهشا انقدر انرژی‌منفی‌ندید . یه نفرم که یه خبر خوب در خصوص‌پینگ‌دنیای‌بازیای‌ انلاین و مشکلی که سالها‌‌ داریم‌باش‌دست‌ و پنجه نرم میکنیم داده چرا همه جبهه گرفتید ؟ از نظر فنی کاملا‌شدنی‌هست امیدوارم خبرهای خوبی‌تو‌راه‌باشه . ارزوم‌همیشه‌این‌بوده‌که‌‌لیگ رو با‌پینگ‌زیر‌ ۸۰‌بازی‌کنم‌امیدوارم به این‌ارزو‌برسم‌. این‌تاپیک عالیه ممنون از کسی‌که این تاپیک رو‌ایجاد‌کرده چون خودمم از چهارشنبه‌که‌‌این‌خبر رو‌تو‌زومیت‌خوندم‌میخواستم‌بیام‌همین‌تاپیک‌رو‌ایجاد کنم . فقط امیدوارم‌ اون لیست ۱۵۰‌بازی که‌گفتن‌حداقل ۵ تا بازی‌پر طرفدار مثل لیگ یا ورلد‌‌ توش‌باشه و‌فقط‌فورتنایت‌نباشه
چرا نباید با این خبر خوشحال و امیدوار شد ؟ چون وزیر ارتباطاتمون یک فرد دروغگو و بی سوادی هست ،

آخه کسی که با عنوان دکترا میاد تو جمع فعالان و کارشناسان اینترنت بگه، فیلترشکن ها سبب شده سرعت اینترنت کشور افت کنه، چی باید بهش گفت ؟

کلی حرف هست آدم بهش بگه. ولی نمیشه گفت

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
گربه is that u؟

نه این بنده خدا مثل منه... نیمه ته چس مثقال مثبت لیوان رو میخواد ببینه :D
بهش حق بدید. اگه زر نزنن خیلی بیشتر به نفع ماست تا زر بزنن
Spoiler Alert
دارن زر میزنن :D

• Smile
Reactions: Arios 22

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
چرا نباید با این خبر خوشحال و امیدوار شد ؟ چون وزیر ارتباطاتمون یک فرد دروغگو و بی سوادی هست ،

آخه کسی که با عنوان دکترا میاد تو جمع فعالان و کارشناسان اینترنت بگه، فیلترشکن ها سبب شده سرعت اینترنت کشور افت کنه، چی باید بهش گفت ؟

کلی حرف هست آدم بهش بگه. ولی نمیشه گفت
ای بابا یعنی میگید‌به پینگ‌ زیر ۸۰ امید نداشته باشیم‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر