سرعت لازم برای بازی آنلاین در PS4

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,034
نام
میثم

نمیدونم چرا اپلودم اینقدر داغونه
فکر کنم به خاطر همین لگ دارم ...اپلودم ردیف باشه خیلی خوب میشه بازی کرد...

jahanmanesh

کاربر سایت
Jan 25, 2014
2
3319383312.png

3319400570.png

سرویس 512 صبانت اصفهان - ساعت تست 16
برای بازی کردن که فک کنم باید سرویسها نامحدود رو بگیریم . من پینگم فک کنم خوبه درسته؟
جدیدا اینجور شده ،2ساعت از ساعت 2 صبح تا 4، 23وم بود فک کنم گفتن که به
دلیل ارتقا تجهیزات شرکت مخابرات ، اینترنت قظع میشه ، خلاصه الان اینجور شده . میتونم بدون لگ فیفا بازی کنم ؟ و اینکه توی ساعتای شلوغ یا خلوت روز ، پینگ کمو زیاد میشه یا خیر؟

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان من امروز با مخابرات .شرکت سیستک و پیشگامان تماس گرفتم ._فروشنده ها هر 3 میگفتن پینگشون حدود 300 هست ) فروشنده شرکت سیستک پیشنهاد کرد برا اینکه پینگم بین 100 تا 150 باشه و همیشه ثابت باشه ازشون wireless بگیرم که میان روی پشت بام انتن وصل میکنن و هزینه اولیه 450000 تومن هست و هزینه ماهانه مثله adsl هست کسی اینجا wireless داره ؟ با wimax اشتباه نگیرید سیسمشون فرق داره .

wireless برای user خونگی نمی ارزه....بعد اگر گفته هزینه ماهیانه مثل ADSL هستش به احتمال زیاد یه کاسه ای زیر نیم کاسه هستش چونکه wireless ها خط Dedicated هستن برای همین 64 کیلوبیتیشون هم نزدیک ماهی 60 هزار تومن هست و یک مگابیتی به ماهی 700 هزارتومن میرسه(خط فقط مال خودته با کسی Share نمیشه)

با عرض سلام خدمت دوستان گل
این مطالب رو صرفا جهت روشن شدن این مساعل برای دوستان عزیزی که نمیتونن نت خوب داشته باشن و میخوان اطلاع درست بهشون برسه میگم

برادر عزیز اقا سهراب
با عرض پوزش مطلبی که شما در جواب این دوستمون گفتین غلط هست

هیچ کاسه ای زیر نیم کاسه نیست و تمام اینها بر میگرده به شکل کاری شرکتها
خدمتتون عرض کنم اگر میبینی که شرکتهای بزرگ ADSL سرویسهای وایرلسشون به صورت Dedicated و خیلی گرون برای این هست که سرمایه گذاری اصلی اونها روی ADSL هست و اینترنت رو از طریق پهنای باندی که از مخابرات خریداری کردند از داخل مراکز مخابراتی مختلف به وسیله پرتها و سویچ از طریق خطوط تلفن به کاربرها میدن برای همین نمیان هزینه کنن برای وایرلس و تکنولوژی نقطه به نقطه مگر برای کسانی که حاظرن پول زیادی بدن خط Dedicated داشته باشن

ولی شرکتهای وایرلس کارشون اینه که میان پهنای باند رو از مخابرات و یا ISPهای بزرگ میگیرن و بعد اون رو از طریق دکلهایی که در مناطق مختلف نسب میکنن و رادیوهایی که روی اونها میذارن اینترنت رو به رادیو کاربرها میفرستن به صورت نقطه به نقطه و از نظر قیمتی ( هزینه ماهیانه ) هیچ تفاوتی با ADSL ندارن که چه بسا در بعضی از شرکتها ارزون تر هم هستند و شما میتونین اینترنت حجمی و نا محدود از سرعت 128 تا 10 مگ رو با شیرینگ 1 به 8 از این شرکتها تهییه کنین

و اما چرا پینگ تایم در این سرویسها معمولا پایین تر هست

1 - به دلیل اینکه اکثرا این شرکتها کاربراشون کمتر از شرکتهای ارائه دهنده ADSL هست
2 - به دلیل اینکه این اینترنت از طریق امواج و فرکانس به صورت نقطه به نقطه در اختیار کاربر قرار میگیره بنابراین محدودیتهایی از قبیل بستر خط تلفن و نویز خط و مشکلات رانژه و... رو نداریم پس مسلما اینترنت پویا تری داریم
3 - معمولا روتینگ شرکتهای وایرلس ( روتینگ یعنی مسیری که نت شما از اون میگذره و از ایران خارج میشه ) نسبت به شرکتهای ADSL خیلی وضعیت بهتری داره و مسیرهای متفاوتی رو استفاده میکنن

برادر عزیز اقا سهیل

کاملا مطالبی که به شما گفته شده صحیح هست و شما میتونی از طریق یک شرکت خوب وایرلس اینترنت حجمی یا نامحدود تهیه کنی با پینگ تایمی بین 80 تا 100 ms و از گیمینگ کاملا لذت ببری

تجربه شخصی من هم جدا از این نبوده و در حال حاظر دو تا خط وایرلس محدود و نامحدود دارم

تمام این مطالب صرفا جهت اطلاع دوستان گلم بود تا انشالله بتونین انتخاب درستی داشته باشین

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان میشه با این بتل 64 زد؟؟؟چقدر اذیت میکنه؟؟؟
ساعت 1 بامداد

3320546299.png

جالب نیست خیلی اذیت میشی

- - -ویرایش - - -

نمیدونم چرا اپلودم اینقدر داغونه
فکر کنم به خاطر همین لگ دارم ...اپلودم ردیف باشه خیلی خوب میشه بازی کرد...

پینگت ربطی به آپلودت نداره.خداروشکر پینگ خوبی داری ،حالشو ببر

- - -ویرایش - - -

3319383312.png

3319400570.png

سرویس 512 صبانت اصفهان - ساعت تست 16
برای بازی کردن که فک کنم باید سرویسها نامحدود رو بگیریم . من پینگم فک کنم خوبه درسته؟
جدیدا اینجور شده ،2ساعت از ساعت 2 صبح تا 4، 23وم بود فک کنم گفتن که به
دلیل ارتقا تجهیزات شرکت مخابرات ، اینترنت قظع میشه ، خلاصه الان اینجور شده . میتونم بدون لگ فیفا بازی کنم ؟ و اینکه توی ساعتای شلوغ یا خلوت روز ، پینگ کمو زیاد میشه یا خیر؟

بله پینگ خوبی دارین ولی واسه بتل 4 بازم ضعیفه(ولی میشه باهاش بازی کرد)

- - -ویرایش - - -

من دارم بازی outlast رو دان میکنم سرعت دانلود خیلی پایینه برا شماها چطوره؟

در ضمن منم ادد کنید:d:bighug:
بستگی به سرور و نت شما داره که با چه سرعتی داری دان میکنی:|

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان پيش شماره ٨٨٤٨ تهران چه شركتى پينگش پايينه؟ من شاتل دارم ميخوام عوض كنم چون خيلى افتضاحه چى بگيرم؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
اپلودم پایینه ولی در کل مشکلی نداره! یه بار میخواستم با پی اس ۳ COD: MW2 بازی کنم هرچی سرچ میکرد هیچی پیدا نمی کرد ولی با PS4 تو GHOSTS چند ثانیه ای کانکت میشه!
تو این تست ۲ نفر دیگه هم کانکت بودن اگه کسی کانکت نباشه پینگ میاد رو ۱۵۰ اینا.....

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
3324532968.png

اینم بعد از یکسری تغیرات
512 شاتل
با توجه به اینکه مردم میگن سرور های بتل تا 1mbps دانلود و اپلود حداکثرش هستش به نظرتون میشه با این بازی بتل انجام دادش ؟ به همون team death match هم قانعم
خوبه میتونی راحت بازی کنی

- - -ویرایش - - -

اپلودم پایینه ولی در کل مشکلی نداره! یه بار میخواستم با پی اس ۳ COD: MW2 بازی کنم هرچی سرچ میکرد هیچی پیدا نمی کرد ولی با PS4 تو GHOSTS چند ثانیه ای کانکت میشه!
تو این تست ۲ نفر دیگه هم کانکت بودن اگه کسی کانکت نباشه پینگ میاد رو ۱۵۰ اینا.....
خوبه برو حالشو ببر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر