سرخط خبرها

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
خمیر دندون که انگار بچه ها میگن اوکی بوده
من با ریکا سی دی رو میشستم:D
پلی استیشن۱ مم داغ میکرد میذاشتمش تو فریزر:D
با ریکا هم درسته ولی خش گیر نیستو فقط سطحو از اثر انگشت پاک میکنه
اشتباه می کردی دیگه! اگه عین ما یخ رو می نداختی توی پلاستیک می ذاشتی روی دستگاه وقت گرانبها تلف نمی شد :D

پ ن: خشگیرای CD که تازه اومده بود کلاب ها، از همین خمیردندون یا تیوپ خودش که اونم همین خمیردندون بود! استفاده میکردن، این بنده خدا جای خونه ما روزی نبود من وارد مغازه ایشون بشم و ببینم داره خشگیری می کنه، یک CD رو نپوکونه! وقتی CD در اثر چرخش خورد می شه ریز ریز می شه و همه جا رو به گند می کشه و بنده خدا پس از مدتی جمعش کرد. در اصل خشگیرها لایه برداری می کنن با فشار دست شما و CD نازک می شه، خوب جواب می ده ولی عمر CD کم می شه و به مرور زمان CD ترک بر می داره و در نهایت می شکنه. همون روش های سنتی رو هنوز که هنوزه دارم استفاده می کنم و خیلی خوب نتیجه می ده

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,777
نام
مراد حلیمی
محض رضای خدا نداده ولی کارش اشتباه هست و به نوعی مفت فر‌وشی هست تو این شرایط بازار
دوم فروش فاینالهای قبلی رو استیم کم نبوده اصولا استیم توش کلی گیمر Jrpg فن و ژاپنی فن هست.
SE خودش نخواسته.

این روند با FF XIV شروع شد به عنوان یه بازی MMO با ساپرت بسیار طولانی که موفق هم بود، و با FF 16 که تغییرات زیادی به چشم دید ادامه پیدا کرد
البته قبلا هم FF 13 همین نیت رو داشت که ناموفق بود، ولی الان که سکان ساخت فاینال به دست کارگردان شماره موفق ۱۴ افتاده داستان فرق کرده.

ریمیک بازیهای محبوب اسکوئر مثل فاینال فنتزی، کرونو تریگر، پارازیت ایو و... هم از اوجب واجبات هست فقط بایستی به صورت مولتی پلتفرم و ترجیحا یک جا عرضه شن. حتما هم لازم نیست کرونو تریگر مثلا که یه دنیای کارتونی داره با انریل انجین۵ بسازن یه ریمیک با گرافیک انیمه ای ساده هم ازش میترکونه. یه ریمیک مثل پارازیت ایو هم باز میترکونه چون ستینگش تو امریکاست.

همین ریمیک ۷ هم وقتی پارت۳ بیاد تکمیل شه فروشش بالاتر میره به نظرم، به شرط اینکه نسخه اپیک و این مسخره بازیا رو بیخیال شن از اول رو استیم
نسخه ایکس باکس هم باشه.
چقدر پیچیده جواب دادی :D
چون خیلی به دنیای FF وارد نیستم خیلی شماره ها و اسامی رو متوجه نشدم. ولی فک کنم منظورت این بود که از همون اول مولتی پلتفرم بشه فروش خیلی بیشتر میشه.

ولی بازم بنظرم با وجود اینکه فروش بهبود پیدا میکنه ولی با اوجش فاصله خواهد داشت بازم- حس میکنم کلا IP خستس.

.

• Like
Reactions: Cait Sith

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
689
با ریکا هم درسته ولی خش گیر نیستو فقط سطحو از اثر انگشت پاک میکنه
اشتباه می کردی دیگه! اگه عین ما یخ رو می نداختی توی پلاستیک می ذاشتی روی دستگاه وقت گرانبها تلف نمی شد :D

پ ن: خشگیرای CD که تازه اومده بود کلاب ها، از همین خمیردندون یا تیوپ خودش که اونم همین خمیردندون بود! استفاده میکردن، این بنده خدا جای خونه ما روزی نبود من وارد مغازه ایشون بشم و ببینم داره خشگیری می کنه، یک CD رو نپوکونه! وقتی CD در اثر چرخش خورد می شه ریز ریز می شه و همه جا رو به گند می کشه و بنده خدا پس از مدتی جمعش کرد. در اصل خشگیرها لایه برداری می کنن با فشار دست شما و CD نازک می شه، خوب جواب می ده ولی عمر CD کم می شه و به مرور زمان CD ترک بر می داره و در نهایت می شکنه. همون روش های سنتی رو هنوز که هنوزه دارم استفاده می کنم و خیلی خوب نتیجه می ده
CD , DVD لایه پلی کربنات اش ضخیم هست. مثل بلوری نازک نیست که زود ازبین بره(البته بلوری لایه ضد خش خودش داره)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cait Sith

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,560
CD , DVD لایه پلی کربنات اش ضخیم هست. مثل بلوری نازک نیست که زود ازبین بره
خیلی اف شد آخرین کامنتم در مورد این موضوعه
ما که از دیسک نو صحبت نمی کنیم، دیسک هایی که معمولا بخاطر خش های عمیق به مشکل خوردن، عمر خودشونو کردن و مستهلک محسوب می شن، برای همین موقع لایه برداری با دستگاه برقی باید دقت زیادی به خرج داد، چون اگر دفعه اول هم مشکلی بوجود نیاد برای بار دوم امکان شکستنش همیشه وجود داره و به راحتی هم میشکنه. دیسک های ارجینال قدیمی PS1 (مشکیها) خودم دستی تمیزشون می کنم چون نتیجه کارو روی برقی ها دیدم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,960
چقدر پیچیده جواب دادی :D
چون خیلی به دنیای FF وارد نیستم خیلی شماره ها و اسامی رو متوجه نشدم. ولی فک کنم منظورت این بود که از همون اول مولتی پلتفرم بشه فروش خیلی بیشتر میشه.

ولی بازم بنظرم با وجود اینکه فروش بهبود پیدا میکنه ولی با اوجش فاصله خواهد داشت بازم- حس میکنم کلا IP خستس.

.
منظورم این بود که فاینال فنتزی ۱۴ که یه بازی تماما آنلاین بود و زمان PS3 عرضه شد و بازی کردنش مستلزم تهیه اشتراک ماهانه هست به شدت موفق بوده و پولساز (ما نمیشناسیم به خاطر وضع اینترنت ایران و جیبمونه سرچ کنی تو ژاپن حتی درموردش فیلم هم ساختن اسمش فکر کنم Dad of Light بود خودم دیدم) و تا الانم توسعه پیدا کرده بعد دو نسل پس این فرانچایز اونطوریا که فکر میکنید خسته نیست. شماره های آفلاین داستانیشم تازه داره راه مدرن و امروزیشو پس از شکست زمان نسل هفت پیدا میکنه با عرضه شماره ۱۶ که گیم پلی اکشن داشت و ستینگ اروپایی شبیه بازی تاج و تخت و غیره.
این وسط ریمیک ها از اوجب واجبات هست، به جد میگم برای خودم یه ریمیک از FF VIII که شاید برای اکثر کاربرای فروم ناشناخته باشه مهمتر از ریمیک کل بازیهای دیگه ست.
و انحصاری کردن فرانچایز هم مثل سم مهلک میمونه چون خود سونی و مایکروسافت هم بیخیال شدن تموم شد رفت، فقط یک فروش میاد پایین دوم مخاطبین بازی توسعه پیدا نمیکنن خصوصا در غرب (اگه شماره ۱۴ که به تازگی روی ایکس باکس عرضه شده فکر کن زودتر میومد چقدر موفقیتش بیشتر میشد)

ویرایش: اون فیلم فاینال فنتزی ۱۴ که گفتم:
Gekijouban Fainaru fantajî XIV: Hikari no otousan (2019) ⭐ 7.3 | Drama

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,458
نام
مسلم
اون موقع ها که سی دی روال بود از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفت بخاطر اینکه خط و خش های ریز پر می کنه لنز گیر نمیده به نقطه قفل کنه روش ازش رد میشه باقی دیتا رو می خونه حالا برای فیلم ایرادی نداشت فوقش اون صحنه می پرید ولی برای بازی و نرم افزار 10 تا دی سی رو نصب می کردی یهو میدی آخر نصب ارور میداد فلان فایل ناقصه دلت می خواست با کله بری تو مانیتور :D
من اینجور مواقع فایل های بازی رو کپی میکردم توی یه پوشه دیگه، میرفتم با مایع ظرفشویی میشستم و برمیگشتم و دوباره نصب روی همون فایل ها میذاشتم، تا بالاخره تموم بشه. بعد از یه مدت یاد گرفتم ایمیج بگیرم و بعد از روی نصب کنم :D

• Smile
Reactions: SiminSecret

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,408
نام
محمد
برادر WTF واقعا! خسته چیه بابا:D
ریمیک های FFVII از بهترین بازی های تاریخ هستند. حتی 16 هم کم سر و صدا نکرد.
شماره اول ریمیک فروش خیلی عالی داشت چون روی PS4 عرضه شد. بنظر خودم عرضه برای کنسولی که وسط نسلشه با کنسولی که آخرای نسلشه زمین تا آسمون متفاوته.
الان یکمم فاصله بین یک و دو افتاد و بنظرم کوچ شدن به نسل جدید و مارکتینگ مزخرف اسکوئر سر شماره دوم ریمیک همه دست به دست هم دادن که این وضع الان رخ بده. هرچند امیدوارم قسمت سوم ریمیک کاملا جبران کنه.
اگر پورت پیسی هم این وسط بود خیلی کمک میکرد.

• Like
Reactions: HalfLife G

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
یک خاطره از کلاب تعریف کردی جالب بود هنوز خاطرم مونده، که صاحب کلاب با ادکلن می خواست اندینگ Anna Williams رو از روی CD برداره:D

اون شاهکار بود واقعا:D همه میومدن کلوپ، با آنا میرفتن آخر که تهشو ببینن، کلا باعث انحراف همه شده بود، این میخواست پاکش کنه، فقط گیر این بود که الان اون فیلمه کجای سی دی هست، چیز اشتباهی رو بجاش پاک نکنه:D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,843
نام
مهراد
اون شاهکار بود واقعا:D همه میومدن کلوپ، با آنا میرفتن آخر که تهشو ببینن، کلا باعث انحراف همه شده بود، این میخواست پاکش کنه، فقط گیر این بود که الان اون فیلمه کجای سی دی هست، چیز اشتباهی رو بجاش پاک نکنه:D
من دیسک فیلم American Pie از رفیقم قرض گرفتم، خودشم هنوز ندیده بودم، دیسک دوم اومدم بزارم اصل کارو ببینم یهو چسب نواری روی این پلاستیک های دیسک، چسبید به CD و یه تیکه از سی دی رو کلا برداشت و مارو با تخیلاتمون تنها گذاشت :)) چون هیچ جوره پخش نمی کرد دیگه :(

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,425
نام
مــاکــان
یک خاطره از کلاب تعریف کردی جالب بود هنوز خاطرم مونده، که صاحب کلاب با ادکلن می خواست اندینگ Anna Williams رو از روی CD برداره:D
خاطره جالبی بود و همینطور نوستالژی.
ولی من بیشتر کنجکاو بودم ببینم اونموقع که ما بهش میگفتیم کلوپ اگه میومدی میگفتی کلاب نهایتا چطوری تحت حمایت دوستان قرار میگرفتی؟ :-?

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,888
نام
حسين

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,954
نام
محمد حسین

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
🍀دیوید لوبریکا (Dawid Lubryka) کارگردان انیمیشن‌های گیم‌پلی که در Techland سابقه کار بر روی سری‌ بازی‌های Dying Light و Dead Island 1 را دارد به استودیو CD Projekt Red سازنده سری بازی‌های Witcher و Cyberpunk 2077 پیوسته است.

IMG_4824.jpeg

🍀با استقبال فوق‌العاده از سریال Fallout بازی‌های این سری نیز افزایش بازیکنان چشمگیری داشته‌اند
بازی Fallout 76 رکورد بیشترین بازیکن همزمان خود در استیم را با ۳۹ هزار و ۴۵۵ نفر شکست. بازی‌های دیگر این سری نیز با افزایش بازیکن همراه بوده‌اند. برای مثال Fallout 4 با بیش از ۲۰۰ درصد افزایش بازیکن نسبت به ۳۰ روز گذشته، حدود ۸۰ هزار بازیکن همزمان را در ۲۴ ساعت گذشته در استیم ثبت کرده است.

🍀مدیر سابق پلی استیشن به نینتندو آمریکا پیوست.
جیو کورسی (Gio Corsi)، مدیر سابق پلی استیشن، که در سال ۲۰۱۹ از این شرکت جدا شده بود، حالا به نینتندو آمریکا پیوسته است.
خیلی از طرفداران از این موضوع برداشت کرده‌اند که نینتندو می‌خواهد تمرکز بیشتری روی بازی‌های ترد پارتی برای کنسول بعدی خودش داشته باشد. همانطور که می‌دانید این شرکت ژاپنی روی کنسول نسل بعدی خود کار می‌کند که باید در آینده نه چندان دور از آن رونمایی شود.

🍀بازی Black Panther یک جهان باز سندباکس خواهد داشت
همانطور که می‌دانید بازی بلک پنتر (Black Panther) توسط الکترونیک آرتز در دست ساخت قرار دارد و به نظر می‌رسد که با یک عنوان جهان باز طرف هستیم.
فراخوان جذب طراح اصلی سندباکس توسط خود الکترونیک آرتز منتشر شده است و استودیو تازه‌کار Cliffhanger Games که وظیفه توسعه بازی را بر عهده دارد به دنبال فردی است که تمپلیت تم بازی Black Panther را توسعه دهد. در این فراخوان اشاره شده که محیط جهان باز پایه و اساس بازی بلک پنتر را تشکیل می‌دهد. دنیای این بازی زنده و پویا خواهد بود و با کاوش بازیکن تکامل می‌یابد و داینامیک باقی می‌ماند.

🔺فروش بازی Final Fantasy 7 Rebirth نصف قسمت قبلی بوده است
دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر Niko Partners، اعلام کرده که بر اساس گزارش‌های تحقیقاتی سهام و داده‌های ردیابی فروش، عملکرد Final Fantasy 7 Rebirth در بازار چندان خوب نبوده است. با وجود اینکه میزان فروش دقیق این عنوان هنوز مشخص نیست، اما Final Fantasy 7 Rebirth احتمالا تاکنون نصف قسمت اول ریمیک فاینال فانتزی ۷ در مدت مشابه فروش داشته است.

🍀۱۴ سال پیش در چنین روزی بازی Splinter Cell Conviction منتشر شد.گزارش ها حکایت از آن دارد بالاخره خرداد امسال یوبیسافت از نسخه جدید این فرانچایز رونمایی خواهد کرد

IMG_4825.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر