سرخط خبرها

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
316
رفته بودم توی یوتوب ایکس باکس برای دیدن دوباره مراسم پریشب و یهو دیدم تریلر بازی amerzone در یوتوب ایکس باکس قرار داده شده(نسخه pc و ps5 هم داره).چند وقته پیش برای اولین بار بازی syberia رو دانلود کردم.نسخه دوبله شدش به فارسی رو.همیشه تو دوران بچگی عکس جلد این بازی رو میدیدم ولی هیچ وقت بازیش نکرده بودم. اولین نسخه syberia سال 2002 اومد.این بازی سال 1999 منتشر شده و گویا این بازی از نظر داستانی پیش از syberia هستش و ربط هایی به خود syberia هم داره. گفتم شاید افراد قدیمی هم amerzone رو بازی کرده باشن و هم syberia رو و براشون شاید جالب باشه. هر 4 نسخه بازی syberia برای switch هم پرت شدن ولی این amerzone برای سوئیچ نمیاد.(یا تا الان فقط برای pc و xbox و ps معرفی شده).تاریخ دقیق نخورده و تنها گفته شده در 2024 منتشر میشه.از الان هم میتونید در wish list خودتون این بازی رو قرار بدید

AMERZONE_FB-COVER_851x315px.png
واجب شد حتما 3 تا نسخه syberia + amerzon رو برم .amerzone رو نمیدونم ولی 3 تا یازی نخست syberia به فارسی دوبله شدن.یه نسخه the world before هم هست که گویا اون دوبله نشده

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,480
نام
مــاکــان
رفته بودم توی یوتوب ایکس باکس برای دیدن دوباره مراسم پریشب و یهو دیدم تریلر بازی amerzone در یوتوب ایکس باکس قرار داده شده(نسخه pc و ps5 هم داره).چند وقته پیش برای اولین بار بازی syberia رو دانلود کردم.نسخه دوبله شدش به فارسی رو.همیشه تو دوران بچگی عکس جلد این بازی رو میدیدم ولی هیچ وقت بازیش نکرده بودم. اولین نسخه syberia سال 2002 اومد.این بازی سال 1999 منتشر شده و گویا این بازی از نظر داستانی پیش از syberia هستش و ربط هایی به خود syberia هم داره. گفتم شاید افراد قدیمی هم amerzone رو بازی کرده باشن و هم syberia رو و براشون شاید جالب باشه. هر 4 نسخه بازی syberia برای switch هم پرت شدن ولی این amerzone برای سوئیچ نمیاد.(یا تا الان فقط برای pc و xbox و ps معرفی شده).تاریخ دقیق نخورده و تنها گفته شده در 2024 منتشر میشه.از الان هم میتونید در wish list خودتون این بازی رو قرار بدید

واجب شد حتما 3 تا نسخه syberia + amerzon رو برم .amerzone رو نمیدونم ولی 3 تا یازی نخست syberia به فارسی دوبله شدن.یه نسخه the world before هم هست که گویا اون دوبله نشده
من همه سایبریاها رو بازی کردم همون موقع.
ولی این تا حالا به گوشم نخورده بود ، ممنون بابت معرفی.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
کلیف بی خالق سری بازی‌های گیرز آف وار باز هم اظهار نظر کرده و گفت: برای بیش از یک دهه ملت با اومدن بازی‌های اکس‌باکس‌ رو PS شوخی میکردن ولی این چیزی که اسپنسر بدنبال اون هست، مدلی به همانند نتفلیکس که روی همه دستگاه‌ها حضور داشته باشه. و به نظر من هر چه بیشتر این بازی روی دیگر دستگاه‌ها باشه چه بهتر.اگه هر کسی که یک PS5 دسته باشه و گیرز رو تجربه کنه، به معنی خالکوبی‌های بیشتر بازی گیرز هست.

Gears of War creator gives his opinion on the series going multiplatform

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,905
نام
شیخ صدرا
به مناسبت روز زن دموی Stellar Blade با حجم 16.1 گیگ در دسترس قرار گرفت .

ویرایش : دمو از روی store برداشته شد .

اصلا فك كنم به خاطر همين هم زمانى با روز زن شايد پاك كرده باشن وگرنه عملا بزرگ ترين ترول سازمان يافته سال ميتونست لقب بگيره :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,307
نام
مهدی
🔺جزئیاتی از بازی بعدی Ghost Recon فاش شد؛

🔺هندرسون اکنون فاش کرده که این بازی در سال 2025 یا 2026 منتشر می‌شود و بر خلاف دو نسخه اخیر این سری، دوربین را به زاویه دید اول شخص برمی‌گرداند. ظاهرا بازی قرار است یک شوتر تاکتیکال مبتنی بر مدیریت جوخه باشد، در حدی که حس و حال آن به بازی‌های سبک شبیه‌ساز نظامی تشابه دارد. این پروژه از بازی‌هایی همچون Ready or Not و Squad، و همچنین سری‌های Battlefield و Modern Warfare الهام گرفته است.

🔺حالا جنگ نیمان درباره چیست؟ ظاهرا بازی در کشوری خیالی واقع در جنوب شرق آسیا جریان دارد که به علت جنایات جنگی، شاهد مرگ هزاران نفر بوده است. بازی درباره تیم Ghosts خواهد بود که وارد این منطقه جنگی می‌شوند تا ماموریت‌های مخفیانه انجام دهند و یک خائن را پیدا کنند.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,480
نام
مــاکــان
🔺جزئیاتی از بازی بعدی Ghost Recon فاش شد؛

🔺هندرسون اکنون فاش کرده که این بازی در سال 2025 یا 2026 منتشر می‌شود و بر خلاف دو نسخه اخیر این سری، دوربین را به زاویه دید اول شخص برمی‌گرداند. ظاهرا بازی قرار است یک شوتر تاکتیکال مبتنی بر مدیریت جوخه باشد، در حدی که حس و حال آن به بازی‌های سبک شبیه‌ساز نظامی تشابه دارد. این پروژه از بازی‌هایی همچون Ready or Not و Squad، و همچنین سری‌های Battlefield و Modern Warfare الهام گرفته است.

🔺حالا جنگ نیمان درباره چیست؟ ظاهرا بازی در کشوری خیالی واقع در جنوب شرق آسیا جریان دارد که به علت جنایات جنگی، شاهد مرگ هزاران نفر بوده است. بازی درباره تیم Ghosts خواهد بود که وارد این منطقه جنگی می‌شوند تا ماموریت‌های مخفیانه انجام دهند و یک خائن را پیدا کنند.
همون چیزی شد که طرفدارها میخوان.
دست این مادسازها درد نکنه که ماد FPS رو برای دو نسخه اخیر منتشر کردن تا پلیرهایی که عشق سوم شخص دارن ببینن که چقدر تفاوت میکنه شوتر نظامی تاکتیکی تو این نما.
نتیجه اینکه سازنده هم مجبوره به درخواست اکثریت پلیرها پاسخ بده.

واقعا دم Ubi گرم که این سبک از بازیها رو که هیچی ریسک ساختش رو به جون نمیخره میسازه.
درسته با هرنسخه ما کلی غر میزنیم ولی واقعا عنوان دیگه ای برای اینکه این خلا رو پر کنه نداریم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

ظاهراً شرکت سونی میخواهد در آینده نه چندان دور با همکاری شرکت Implicit Conversions بازی‌های کلاسیک کنسول‌ PS2 را بر روی کنسول‌های مدرن خودش بیاورد.
این اطلاعات از سایت همین شرکت منتشر شده است که ادعا میکند با همکاری SIE دارد روی یکپارچه سازی بازی‌ها بروی سیستم عامل کنسول‌های جدید سونی کار میکند. این شرکت قبلاً نیز بازی‌های مختلفی از پلتفرم‌های PS1 و PSP را از طریق مجموعه PlayStation Plus به کنسول‌های مدرن سونی آورده بود. با این حال، اظهاراتی که اخیراً در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است نشان می‌دهد که PS2 اکنون در رادار این شرکت قرار دارد، که احتمالاً خبر خوبی برای کسانی است که موفق به بازی کردن بازی‌های کلاسیک‌ نسل ششم نشده‌اند. شایان ذکر است هنوز معلوم نیست آیا درایور PS5 قابلیت خواندن بازی‌های PS2 را دارد یا خیر ولی به طور قطع میتوان گفت این عناوین به صورت دیجیتالی عرضه خواهند شد.

PS5 might be getting a PS2 emulator, but don't get too excited just yet

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر