سرانجام تریلر‌های جدید FFXIII و FFXIII Vesrus منتشر شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Lightning_FF13.jpg

امروز یکی از روز‌های رویایی برای طرفداران JRPG و بخصوص فاینال فانتزی می‌باشد:love:. امروز تریلر‌های دو بازی FFXIII و FFXIII Versus که در پارتی اختصاصی اسکوار انیکس( DKS3713) به نمایش در‌امده بود در اینترنت منتشر شد.

به دلایل نامعلومی برخی از سایت‌ها در همان ساعات اولیه این تریلر‌ها را از روی سرور خود پاک کردند. لینک‌های زیر برای دریافت این تریلر‌ها است و مشخص نیست که تا چه مدت فعال خواهند بود. پس اگر قصد دانلود آنها را دارید، همین حالا دست‌بکار شوید.

FFXIII - حجم 26 مگابایت
FFXIII Versus - حجم 42 مگابایت

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

از نکته‌هایی که میشه بهشون اشاره کرد:

FFXIII
جو بازی بسیار حماسی و زیباست.
همه چیز ریل تایم است و قدرت فوق‌العاده موتور Crystall tools را نشان می‌دهد.
چگونگی احضار هیولاهای متفاوت مثل Shiva، عفریت و Cocoon نشان داده می‌شود.
همانطور که قبلا گفته شده بود، هیولای شیوا دو شخصیت دارد. Dark و Light و وقتی که این دو با هم ترکیب شوند، به شکل موتور سیکلت می‌شوند.
آن جنگل زیبایی که همیشه در تصاویر می‌دیدیم، نشان داده می‌شود.
در نمایی که از بالای سیاره گرفته شده است، می‌توان دایناسور‌های بسیار عظیم‌الجثه و پرندگان عجیب و زیبای بزرگی را مشاهده کرد.
چهره لایتنینگ بسیار زیبا‌تر و جذاب‌تر شده‌است.
در یکی صحنه‌ها شخصیت Snow نشان داده می‌شود که سوار بر موتور سیکلت Shiva می‌باشد.
+ ده‌ها نکته دیگر...

FFXIII Versus
یک تریلر بسیار کامل و به تمام عیار.
گرافیک خارق‌العاده.
تمام اسکرین شات‌هایی که تا بحال منتشر شده، مربوط به این تریلر هستند.( پسر تفنگدار، مرد صورت زخمی، راننده)
حتما عکسی را که قبلا از Skirt girl یا همان Stella منتشر شده بود را به یاد دارید.( زیر نور ماه). او آنجا منتظر ایستاده تا با پرنس( Noctise) بجنگد و بالاخره پرنس از راه رسیده و نبردشان آغاز می‌شود.
و...

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این جوری که داره پیش میره ورسوس از خود 13 داره مهم تر میشه نه ؟ تریلر ورسوس دو برابره 13 هه ؟؟؟؟؟:(
بله از وقتي كه Versus به انحصار PS3 در اومد از FF XIII هم مهم تر شد به طوري كه بعضي ها FF XIII رو يك بازي كناري ميدونند و Versus رو يك بازي اصلي :biggrin1:

البته توي خوب بودن Versus كه شكي نيست ولي مطمئن باشيد كه توي فروش به گرد FFXIII هم نميرسه. FFXIII نسخه اصلي اين بازيه و كاملا باب ميل طرفداران فاينال فانتزيه در صورتيكه Versus يه بازي اكشن هست.
تو فروش كليش كه مطمئنا چون بلاخره بازي اي هست كه براي يك كنسول منتشر ميشه ولي مطمئنم اهميت بازي اينقدر بالا ميره كه بعضي ها ميپرستنش.

اين اينترنت ايران هم كه ... 2 كيلوبايت ... فكر كنم وقتي بازي عرضه بشه من دانلود تريلر را تمام كنم. :biggrin1:

Zeus_J

کاربر سایت
Mar 3, 2008
110
بله از وقتي كه Versus به انحصار PS3 در اومد از FF XIII هم مهم تر شد به طوري كه بعضي ها FF XIII رو يك بازي كناري ميدونند و Versus رو يك بازي اصلي :biggrin1:

تو فروش كليش كه مطمئنا چون بلاخره بازي اي هست كه براي يك كنسول منتشر ميشه ولي مطمئنم اهميت بازي اينقدر بالا ميره كه بعضي ها ميپرستنش.

اين اينترنت ايران هم كه ... 2 كيلوبايت ... فكر كنم وقتي بازي عرضه بشه من دانلود تريلر را تمام كنم. :biggrin1:
مگه Versus مولتی بود که انحصار ps3 دراومده!
بازی اصلی و فرعی و کناری و... داره؟Versus یک پروژه مستقل از FFXIII هست و اهمیتش کمتر از اون نیست.
البته در این میان دسته دومی هم وجود دارند که به همون دلیلی که خودت گفتی از این بازی متنفرند مثل خودت!lol

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
بله از وقتي كه Versus به انحصار PS3 در اومد از FF XIII هم مهم تر شد به طوري كه بعضي ها FF XIII رو يك بازي كناري ميدونند و Versus رو يك بازي اصلي

اولا ورسس انحصاری PS3 بود.
دوما بعد از مالتی شدن XIII خیلی ها که اصلا از این سبک خوششون نمیومد اومدن JRPG باز اصیل شدند.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
البته توي خوب بودن Versus كه شكي نيست ولي مطمئن باشيد كه توي فروش به گرد FFXIII هم نميرسه. FFXIII نسخه اصلي اين بازيه و كاملا باب ميل طرفداران فاينال فانتزيه در صورتيكه Versus يه بازي اكشن هست.
البته باید گفت که 13 تقریبا جز بازار ژاپن که توی اونم برای ps3 انحصاری هست جاهای دیگه محبوبیت خیلی بالایی نداره اما FFXIII Vesrus توی بازای غرب به خاطر سبکش باید طرفدار زیادی داشته باشه.

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
تو این قضیه سونی و کنسولش PS3 از هر جهت سود می کنند FF XIII بیشتر مورد پسند مردم Japan هستش که این بازی در این کشور در انحصار PS3 هستش و از طرف دیگه FF vs XIII بیشتر مورد پسند غربی هاست که این بازی هم به طور کامل در انحصار PS3 هستش و میتونه فروش خوبی در امریکا و اروپا داشته باشه
مطمئن باشید VS تو Japan هم کلی می فروشه چون هر چی باشه FF هستش و مردم این کشور این سری بازی رو می پرستند
پس امکانش هست که VS فروشش حتی از FF XIII هم بیشتر بشه

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
ایول ایول داش مهدی رو ایول:biggrin1: مگه اینکه مهدی خودت خبرهای توپ این چنینی بذاری:love: تریلر ورسوس خیلی باحال بود:cheesygri ولی با این همه از هرکدوم فقط یکی، خیلی کمه:(

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بله دقیقا.
CGهای این بازی بسیار محدود و شاید در حد 3 الی 4 تا باشند چون قدرت موتور بازی بسیار زیاده و احتیاجی به CG نیست.
مهدی مطمئنی !
من دوباره دمو رو دیدم ، اون سامون خوشحاله که تو اب داره ساز میزنه خیلی طبیعیه ... نمیتونه realtime باشه :eek:

hedi720

کاربر سایت
Feb 7, 2008
199
نام
هدایت
بابا بیخیال ! :eek:اصلا نمیشه از یه CG تشخیصش داد :eek: هرکی ندیده سریع بره دانلودش کنه مخصوصا Versus که واقا از FFXIII دیدنی تر . و جدا فینال فانتازی بازی کردن رو PS3 بازی کردن داره .:cheesygri:-"

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
پس امکانش هست که VS فروشش حتی از FF XIII هم بیشتر بشه
به هیچ وجه امکان نداره. Versus یه عنوانیه مثل کرایسیس کور که در بهترین شرایط هم فکر نمی‌کنم توی هفته اول فروشی بیش از 700 الی 800 هزار داشته باشه در حالی که FFXIII ممکنه در روز اول از 1 میلیون بگذره.
مهدی مطمئنی !
من دوباره دمو رو دیدم ، اون سامون خوشحاله که تو اب داره ساز میزنه خیلی طبیعیه ... نمیتونه realtime باشه
بله. اون زنه Siren هستش و طبق گفته خود کارگردان بازی، تمام صحنه‌های تریلر DKS3713 ریل‌تایم هستند. می‌دونم باور نکردنیه...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم دیدم بالاخره فقط در یک کلام باورنکردنین. موزیک ورسوس که دیگه هوش از کله آدم می پرونه. خیللللللیی باحال بود این ورسوسه. :love: حالا منتظر شم HD شم بذارن تا بردارم.
در ضمن من هم فکر میکنم این تریلر ها تلفیقی بودن (CG و Realtime). یعنی تابلو بود. صحنه های ریل تایم بازی بیشتر در آخرین سکانس ها به چشم می خوردند.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
مگه Versus مولتی بود که انحصار ps3 دراومده!
بازی اصلی و فرعی و کناری و... داره؟Versus یک پروژه مستقل از FFXIII هست و اهمیتش کمتر از اون نیست.
البته در این میان دسته دومی هم وجود دارند که به همون دلیلی که خودت گفتی از این بازی متنفرند مثل خودت!

اتفاقا از هر لحاظ Versus نسبت به FF XIII ارزش كمتري داره و يك پروژه كاملا فرعي از FF XIII هست ديگه اين همه قبول دارند ، حتي ساخت بازي به جديتي كه FF XIII داره ساخته ميشه ، ساخته نميشه.

FF XIII يك بازي كاملا JRPG هست ولي Versus ...

اولا ورسس انحصاری PS3 بود.
دوما بعد از مالتی شدن XIII خیلی ها که اصلا از این سبک خوششون نمیومد اومدن JRPG باز اصیل شدند.
من اونجا فقط يك اشتباه كوچيك كردم و بايد ميگفتم از وقتي كه Versus در انحصار PS3 باقيموند ... حالا وقتي چيزي نيست كه بگيد چرا ميخوايد اشتباه فعل و فاعلي الكي بگيريد!

دوما من منظورم از انحصاري شدن تا قبل از اين كه FF XIII براي 360 بياد اصلا هيچ كس اسمي از Versus نميشنيد ميتونيد بريد تاپيكش رو تو بخش PS3 نگاه كنيد يادم تا قبل از E3 به زور به 2 صفحه ميرسيد ...

درباره نوشته دومت هم اگر با من بودي چيزي ندارم بگم چون اصلا ربطي نداشت.

پ.ن :درباره CG بودن يا نبودش تريلر را نگرفتم ولي اينجا بايد نيما بياد بگه CG هست يا نه چون چشم هايش خيلي تيز بينه :biggrin1:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,238
نام
ماکان
تو این تاپیک هم کم کم داره صحبت های احساسی و نا معقول میشه. عزیزان من کجا Versus از FFXIII مهم تر شده یا بیشتر فروش خواهد کرد؟

چیزی که باعث شده تا دوستان فکر کنند Versus مهم تر از FFXIII هست، انحصاری بودنش نیست! بلکه نوع سبکش و شخصیت بی نهایت جذابش هست. مثلا دوستانی که RPG باز نیستن ولی در عوض بازی های اکشن رو دوست دارن وقتی این شخصیت رو می بینند خود به خود جذب Versus می شن.

فروش FFXIII هم که دیگه تابلو هست از Versus بیشتره، چون FFXIII در بد ترین حالت حداقل 2 ملیون تو ژاپن و 4 ملیون تو غرب (مجموع دو کنسول) میفروشه، در صورتی که Versus خیلی زور بزنه تو کل دنیا فروشش به 2 میلیون برسه.

در مورد ان CG های Summon ها هم باید یک توضیحی بدم. مهدی جون انها کاملا CG بودن و به هیچ وجه Real Time نیستند! ولی به صورت RT تو بازی نشون داده میشن. یعنی درست مثل CC، هر وقت یک LC احظار کنی، یک صحنه CG پخش میشه و .... .

جفت دمو ها هم فقط اخرشون RT بودن و بقیش CG بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر