سرانجام بازی Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered برای ios منتشر شد.

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
ساخت این نسخه به عهده Aspyr Media هست.
تقریبا تمامی تکسچر های بازی به صورت hd برای ios و دسکتاپ بازسازی شده.
کنترل بازی برای Iphone و ipad کاملا بهینه سازی شده است.
بازی کاملا از کنترل های ios نیز پشتیبانی میکند.
قیمت بازی 9.99 دلار در itunes امریکا است.
حجم بازی تقریبا 2 گیگ است که پس از نصب به 6 گیگ افزایش پیدا میکند.
عکس های بازی:

screen480x480.jpeg

screen480x480.jpeg

screen480x480.jpeg

منبع
https://itunes.apple.com/us/app/id915049333?mt=8

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
دوستان اپلی دقت کنید که بازی 6 گیگ فضا لازم داره تا نصب بشه پس باید حداقل 6 گیگ !!! تو ایدیوایستون خالی باشه!
اینم لینک مستقیم دانلود بازی: (هم برای غیر جیلبریکی ها و هم برای جیلبریکی ها)
http://zbsoft.25pp.com/share/117/915049333_1422521549.ipa

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,778
نام
مراد حلیمی
بهترین بازی که دیوید کیج تا الان ساخته همین فارنهایته . تک تک لحظاتش مو به تن آدم سیخ می کرد
درسته
البته فک کنم نو بودن همچین سبکی از کیج اون زمان هم مزید بر علت بود و خیلی شگفت انگیزترش کرده بود....

تو بازیهای بعدیش به نظرم اون خاص بودنشو از دست داد و به مسیر دیگه ای رفت بازیهاش(البته اتمسفر H R ستودنی بود)

.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
درسته
البته فک کنم نو بودن همچین سبکی از کیج اون زمان هم مزید بر علت بود و خیلی شگفت انگیزترش کرده بود....

تو بازیهای بعدیش به نظرم اون خاص بودنشو از دست داد و به مسیر دیگه ای رفت بازیهاش(البته اتمسفر H R ستودنی بود)

.
دقیقا . اون زمانی که بازی اومد . حس تازگی که داشت و درست پیاده شدن ایده های کیج + روایت درست داستان و اتمسفر فوق خفنش باعث شد که به قول خودت بازی شگفت انگیز بشه . به نظر من هم رفته رفته این حسها توی بازیهای کیج کمتر شد -
البته این سبک روایت داستان قبل از فارنهایت و کارهای کیج هم وجود داشت و تو یه سری از بازیهای اشاره و کلیک میشد دید. ولی خوب توی فارنهایت به یه استاندارد خاصی رسید .

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
بله خیلی ها از این حرف ها زدن ولی کو؟
مثل bioshock میشه
من به اومدن و نیومدنش کاری ندارم شما با قاطعیت گفتی نمیاد ! منم پرسیدم مطمئنی؟ :D

خیلی از بازی هام بودن با تاخیر 1 ساله و طولانی مدت اومدن مثل Arkham Origins ولی بلاخره اومدن !

الانم VG247 داره میگه بازی در دست ساخته برای اندروید ! حرف VG رو ول کنم و بگم چون فلان بازی نیومد اینم نمیاد!؟

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
ای کاش گرافیک بازی رو بالا می آوردن
حیف این بازیبه شخصه هنوزم این HD کردن بازی ها تو کتم نمیره
باو شما که زحمت میکشید چرا آخه اینجوری
مثالش هم همین last of us خیلی خوب میشد اگه یه دو سه سالی دیرتر میدادن بازی رو به عنوان ریمستر عوضش گرافیک رو مثل بازی های نسل هشتم میکردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر