سخنان Sam Lake: آیا Alan Wake 2 به زودی معرفی خواهد شد ؟!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
امروز سم لیک تو توییت خود سخنان امیدوار کننده ای زده که هر دو قسمتش را براتون میزارم :

من توخواب شنیدم که در خونه زنگ زد و من رفتم که در را باز کنم , یه مرد اونجا بود اون از ماموران federal بود . اون کارت خودش به من نشون داد و اون شبیه ماموران FBI بود که تو فیلمها نشون میدند . این قسمت جایه ترسناکشه : یه مشکلی تو چهرش بود , مثل این بود که با سیگار صورتش را سوراخ سوراخ کرده بودند که من نمیتونستم اونو به چیزی تشبیه کنم .

من دیشب دوباره یک خواب دیدم و وقتی پا شدم واقعا دلهره داشتم .
من تو خوابم رفته بودم ملاقات صاحب قبلی خونم تو خانه سالمندان . صاحب خونه یک زن پیر دوست داشتنی نبود اون یک مرد جوان بود با موهای تیره . در واقع او بسیار خوب به نظر میرسید .
من یادم میاد اون یه کت خنده داره آرنج دار مدل قدیمی پوشیده بود . من رفته بودم دنبال جعبه کفشهام , ولی اون خیلی مضطرب بود و به من گوش نمیداد , اونجا خیلی روشن بود و بیرون هوا افتابی بود ولی اون همچنان اسرار داشت که من چراغ ها را روشن کنم , اون هی اسرار میکرد اونجا خیلی تاریکه من یادم میاد که کلا همه چراغ ها روشن بود و اون هنوز ارامش نداشت , داشت توهم برم میداشت , من احساس میکردم یه چیزایی عجیبی داره رخ میده اونوقت بود که من از خواب بیدار شدم . من تشنه بودم از تخته خواب پا شدم و رفتم تا یک لیوان اب بخورم . توی راهرو من برگشتم و من یدفعه بیرون از پنجره یه مرد سیاه رنگ شبه مانند دیدم . من باید بلند داد میکشیدم .
قلب من برای 1 دقیقه ایستاد , من لیوان از دستم افتاد ( خوشبختانه نشکست چون لیوان مورد علاقه من بود ) من واقعا ترسیده بودم . من فرار کردم و همه چراغهای خونه را روشن کردم .
من میخواستم به 911 زنگ بزنم ولی بعد یه دقیقه احساس کردم که احمقانست این کار را بکنم . به خودم گفتم همه این چیزها را توهم میکنم و گفتم که شاید خودم رفلکس خودم را تو پنجره دیدم .
البته وقتی همه چراغهای خونه روشن بود من دیگه چیزی از بیرون پنجره نمیدیدم .من اخر سر تصمیم گرفتم به دوستم Joss که نزدیکه خونمه زنگ بزنم و اون از خواب بیدار شد , اون خیلی مهربون بود
اون واقعا مثل فرشتهاست بعد از اینکه اونجا را چک کرد دیگه هیچ نشونه ای تو بیرون نبود .

اینها را هم میتونید ببینید :

آخرین ویرایش:

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
نسخه قبلی که همچین مالی هم نبود مخصوصا از نظر سناریو که نه تنها قوی نبود یه سناریو خیلی ساده داشت که نمی تونست گیمرو جذب کنه
از نظر ترسناکی هم تنها ترسی که داشت ترس از مردن و دوباره بازی کردن بود

کلی بخواهیم حساب کنیم طرز فکر کودکانه ای پشت بازی بود

از دست این پست ها آدم سرشو باید بکوبونه به دیوار.(نظرت محترم ولی کودکانه و آلن ویک؟؟سناریوی ضعیف؟؟؟)

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
یه یه یه...
چقدر کمبود انحصاری سخته که ملت به خودکشی میوفتن با معرفی شماره جدید...به هر حال ما که بخیلش نیستم ولی بازی درست و حسابی کم کم شش ماه فقط فکر کردن سازنده میخواد و بعد ساختن...تازه چند ماه بیشتر نمیگذره بازیشون عرضه شده خیلی باید به خودشون مطمئن باشن که از حالا نمایش بدن بازی بعدیو...هر چند بالاخره مایکروسافت باید یه جوری کنفرانسو پر کنه همش که نمیتونه بیاد بازیای مسخره کینکتی معرفی کنه)به عنوان یکی که داره میگم مسخره ها(
Sent from my Schubert using Board Express

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یه یه یه...
چقدر کمبود انحصاری سخته که ملت به خودکشی میوفتن با معرفی شماره جدید...به هر حال ما که بخیلش نیستم ولی بازی درست و حسابی کم کم شش ماه فقط فکر کردن سازنده میخواد و بعد ساختن...تازه چند ماه بیشتر نمیگذره بازیشون عرضه شده خیلی باید به خودشون مطمئن باشن که از حالا نمایش بدن بازی بعدیو...هر چند بالاخره مایکروسافت باید یه جوری کنفرانسو پر کنه همش که نمیتونه بیاد بازیای مسخره کینکتی معرفی کنه)به عنوان یکی که داره میگم مسخره ها(

بازیهایی که قراره تو E3 باشن :

forza horizon
gears of war judgment
Ryse
halo 4
fable the journey
الان هم شاید :
alan wake 2

فردا هم بزنه RARE یکی از عناوینش را معرفی کنه نو علی نور ! و تا اینجا اینها مشخص شدند و همچنان وقتی کمبود انحصاری باشه ما ها از تائید AW2 خودکشی میکنیم !:lol: :lol: مایکروسافت باید یه 20 تا انحصاری معرفی کنه که راضی بشیم و خودکشی نکنیم :lol:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان سخت نگیرید:D
Bright و Night هم خانواده و متضادند و Falls و Spring هم که فصل و باز هم متضاد هستند پس این دو کلمه یه جورایی به هم ربط دارن:D
واقعا امید دارم که AW 2 معرفی بشه!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin
نسخه قبلی که همچین مالی هم نبود مخصوصا از نظر سناریو که نه تنها قوی نبود یه سناریو خیلی ساده داشت که نمی تونست گیمرو جذب کنه

بگو که شوخی کردی :(

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,409
نام
Majid
آخ...
آمریکن نایتمر زدیم هنوز داشت خاطره ها زنده میشد که تموم شد بازی!!!!:(
باز خدا کنه این اینطوری نباشه!

NOOB SAIBOT*

کاربر سایت
Apr 14, 2010
93
نام
امید

شما اول برای خودت مشخص کن از بازی چی می خوای ... و در ضمن از طرف خودتون حرف بزنین نگین "گیمر" !
سناریو ضعیف و کودکانه از اون حرفاس که باید ادم بر گرده تهش بگه "لول"

اگه می گفتین گیم پلیش تکراری میشه یا باگ داره باز یه چیزی...!

یه یه یه...

جوبتون در مورد انحصاری گرفتین ....اگه بخوایم این طوری حساب کنیم وقتی بازی اول تموم میشه "Its not a lake its an ocean " (اگه اشتباه نکنم ؟)نشون میده بازی به احتمال هشتاد به بالا ادامه داده میشه...که با این dlc ها spin off تقریبا مشخص میشه شماره بعدی در کار هست ...و خیلی بیشتر از شش ماه روش کار شده !

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
RYSE رو فراموش كردی!
===
من بعيد می دونم تو E3 خبری از Alan Wake 2 باشه ولی اين نوشته های سم ليك مسلما به Alan Wake 2 ربط داره.
خو Ryse زیاد هایپش نکردن نمیدونم چرا...
من منظورم یه آی پی بزرگ در حد اونایی که گفتم هستم! Ryse هنوز تکلیفش با خودش مشخص نیست!:D امیدوارم بازیِ خوب و بزرگی از آب در بیاد ولی فعلا رو هواست...

در کل منتظر آی پی های بیشتری از سوی مایکروسافت هستم حتی تو این نسل! این نسل هنوز کارش تموم نشده!

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
قبلا که این رییس استودیو تو یه مصاحبه با کنار سم لیک یه جورایی تایید کرد که نسخه دوم تو راهه. مصاحبش رو خودم نوشته بودم.
ولی اگه این E3 این بازی هم معرفی بشه به شخصه حاضرم هیچ کنسول جدیدی رو نمایی نشه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
AW2 حتما ساخته میشه اما فکر نکنم تو این نمایشگاه معرفیش کنن چون زیر خبر های Halo و Gears و Forza لِه ولورده میشه..

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
من با دلایل زیادی میتونم ثابت کنم سناریو و روند پیشروی داستان AW بسیار ضعیف بود :d

تو بازی اصلا چیزی به اسم شخصیت پردازی وجود نداشت و همون چندتا شخصیت بازی هم اصلا تو دل برو نبودن و نمیشد باهاشون ارتباط برقرار کرد

شما اول برای خودت مشخص کن از بازی چی می خوای ... و در ضمن از طرف خودتون حرف بزنین نگین "گیمر" !
سناریو ضعیف و کودکانه از اون حرفاس که باید ادم بر گرده تهش بگه "لول"

اگه می گفتین گیم پلیش تکراری میشه یا باگ داره باز یه چیزی...!

واسه شما شاید جالب باشه اما من با این سن و سالم دیگه یه بازی که همش تو جلو رفتن و شلیک کردن و یه داستان نه چندان جالب خلاصه شده جالب نیست
بازی های تو این سبک باید چیزها بیشتری داشته باشن که بتونن گیمرو سرگرم کنن

نمیدونم چرا ولی اصلا با داستان و مخصوصا دیالوگ نویسی AW حال نکردم احساس میکردم یه نوجون 12 ساله سناریو بازی رو نوشته

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من با دلایل زیادی میتونم ثابت کنم سناریو و روند پیشروی داستان AW بسیار ضعیف بود :d

تو بازی اصلا چیزی به اسم شخصیت پردازی وجود نداشت و همون چندتا شخصیت بازی هم اصلا تو دل برو نبودن و نمیشد باهاشون ارتباط برقرار کرد
AW یکی از بهترین داستان های این نسل رو داشت به نظرم.
شخصیت پردازیه بازی هم هیچ ایرادی نداشت. الکی گیر نده. :>

مثلا شخصیت الن یه جورایی منو یاد مکس می نداخت
آلیس با وجود اینکه عاشق الن بود ولی تو زندگیشون مشکلاتی رو هم داشتن
بری هم یه کاراکتر شوخ طبع بود و خیلی خوب با الن هماهنگ شده بود.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,294
نام
Afshin

واسه شما شاید جالب باشه اما من با این سن و سالم دیگه یه بازی که همش تو جلو رفتن و شلیک کردن و یه داستان نه چندان جالب خلاصه شده جالب نیست
بازی های تو این سبک باید چیزها بیشتری داشته باشن که بتونن گیمرو سرگرم کنن

نمیدونم چرا ولی اصلا با داستان و مخصوصا دیالوگ نویسی AW حال نکردم احساس میکردم یه نوجون 12 ساله سناریو بازی رو نوشته

شخصیت پردازی و سناریوی قوی دو رُکن اساسی بازی AW بودن که توی این نسل و نسل های قبل نظیرش خیلی کم پیدا میشه اونوقت شما میگی شخصیت پردازی خوب نبود؟
همین AW یه مقدار گیم پلی رو گسترده تر میکرد و صد البته مالتی پلیر ِ خوب هم اضافه میکرد ، الان میانگینش بالای 90 بود .
بازی از نظر بخش Single Player بدون شک از بهترین های چند سال اخیر بوده .

پ ن : از گرافیک و نورپردازی ِ Jaw-Dropping ـش هم فاکتور گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر