سخت ترین اچیومنتی که گرفتی ...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
درسته ولی به طور مثال شما 30 تا لپتاب را شانسی توی Cod4 پیدا کردی؟:biggrin1:خب معلومه که مثل من از Youtube دیدی و رفتی و گرفتیش ... خیلی از اچیومنت ها راه سخت و آسان دارند ، حالا کدوم را بیشتر دوست دارید؟
این الان چه ربطی داشت!
اسم تاپیک اچیومنت سخته! اگر خیلی ادعای L4D میشه ببینم میتونی اچیومنت Expert رو بگیری

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این الان چه ربطی داشت!
اسم تاپیک اچیومنت سخته! اگر خیلی ادعای L4D میشه ببینم میتونی اچیومنت Expert رو بگیری
دوستان می خواین یک تاپیک برای راهنمایی آچیومنت ها L4D بزنم راحت شین:biggrin1: اون رو نگو که من ترکیدم ولی نشدش. اصلا کسی رو همه مراحل رفته؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دوستان می خواین یک تاپیک برای راهنمایی آچیومنت ها L4D بزنم راحت شین:biggrin1: اون رو نگو که من ترکیدم ولی نشدش. اصلا کسی رو همه مراحل رفته؟
عمرا یه مرحلش رو هم کسی رفته باشه!در کل بسیار سخته

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
عمرا یه مرحلش رو هم کسی رفته باشه!در کل بسیار سخته
من اون مرحله اول که آپارتمان بود چی بود اون رو تا قسمت 3ومش رفتم اینقدر این هوش مصنوعی تعطیل هست که میمیرن منم که تکی نمی تونم از پسشون بر بیام

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
درسته ولی به طور مثال شما 30 تا لپتاب را شانسی توی Cod4 پیدا کردی؟:biggrin1:خب معلومه که مثل من از Youtube دیدی و رفتی و گرفتیش ... خیلی از اچیومنت ها راه سخت و آسان دارند ، حالا کدوم را بیشتر دوست دارید؟
امیرجان من الان هر چه قدر این جمله ی شما رو میخونم ربطی بینه Glitch و جمع کردن ـه Collectable ها با استفاده از دیدن ـه ویدیو نمیبینم!
ببین الان مد شده همه بازی ها از این آیتم ها دارن و به شکل های مختلف ، مطمئنا کسی که دنبال ـه اچیومنت بیکار نیست بشینه 100 تا پرچم رو خودش توی AC پیدا کنه پس میره Achievement Guide ها رو میخونه و راهنماش رو پیدا میکنه و براساس اون میری دنباله این آیتم ها.
اما Glitch به چیزی که شما گفتی ربطی نداره ، Glitch یعنی سوء استفاده از Bug ها برای گرفتن ـه اچیومنت. با یه مثال برات بگم یه مشکلی که تو Geow1 بود و توی Geow2 هم عینا تکرار شد گرفتن اچیومنت Seriously و تفنگ های دیگه در عرض کمتر از 10 ثانیه است! فقط کافیه پروفایل دوستت که این اچیومنت ها رو گرفته Recover کنی بعد هر دو رو sign in کنی و ...!
من سعی کردم با 2 مثال نشون بدم چه فرقی بین Glitch و حرفی که شما میزنی هست امیدوارم منظورم واضح بوده باشه.
در ضمن اچیومنت بگیرها چند دسته هستن:
1- فقط دنباله GS ـه بیشتر هستن و براشون مهم نیست از هر بازی چقدر بگیرن.
2-GS Completion براشون مهمه یعنی گرفتن ـه بیشترین اچیومنت ـه ممکن از هر بازی و بالابردن نسبت اچیومنت های باز شده نسبت به کل اچیومنت های ممکن( بهترین دسته که تعدادشون زیاد ام نیست)
3- استفاده از هر روشی برای گرفتن ـه اچیومنت ، این گروه خودشون رو گول میزنن و هیچ وجدانی ندارن! استفاده از Save ، Glitch و دیگر روشهای ممکن فقط برای بالابردن GS!
کلا خوبه همه سعی کنیم جز دسته ی دوم باشیم.
در ضمن من تلاش شما رو تحسین میکنم که فعلا تنها کسانی هستین که این اچیومنت رو گرفتین ولی این اچیومنت ها برای ـه رقابت نیست که حالا بگم من X ام تو X-1 پس من از تو قوی تر هستم و بحث های مشابه ، پس سعی کنید وقتی اچیومنتی میگیرین باهاش نخواین پز بدین و منم منم کنید ، این در شان ـه یه اچیومنت بگیر حرفه ای نیست.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
2-GS Completion براشون مهمه یعنی گرفتن ـه بیشترین اچیومنت ـه ممکن از هر بازی و بالابردن نسبت اچیومنت های باز شده نسبت به کل اچیومنت های ممکن( بهترین دسته که تعدادشون زیاد ام نیست)
3- استفاده از هر روشی برای گرفتن ـه اچیومنت ، این گروه خودشون رو گول میزنن و هیچ وجدانی ندارن! استفاده از Save ، Glitch و دیگر روشهای ممکن فقط برای بالابردن GS!
مرسی خیلی خوب بود مخصوصا قسمتی که آخرش اضافه کردی در مورد پز دادن.
من در این چند وقته سعی کردم جز دسته دوم بشم و کمی هم جواب داده چون من قبلا فقط از هر بازی مقدار کمی می گرفتم و درصدم 40 یا حتی 38 هم بود ولی الان سعی می کنم بازی ها رو در حد توانم کامل کنم و الان درصدم 52 رسیده که به نظر خودم نسبت به قبل خوب هست.
در سایت خودمون هم که فکر کنم آقا اشکان، آقا امیر(Nik) و احمدرضا درصدهای عالی داشته باشند

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
خداییش این Street Fighter IV پیر آدمو درمیاره تا اچیومنت بده:mad:
به نظرم یکی از سخت ترین اچیومنمتا کشتن 100,000 لوکاست باشه که من هنوز نتونستم بگیرم:biggrin1:
این Condemned 2 هم واقعا مسخره هست با این اچیومنتاش.
GTA IV هم خداییش بعضیا خیلی سخته.مثه ترکوندن 10 ماشین تو 10 ثانیه که من هر کاری کردم نتوستم بگیرمش هنوز.
دمش گرم Fear 2,Bourne,Fable II, واقعا اچیومنتاشون راحت و گرفتنشون لذت بخشه:biggrin1:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
اقا درسته مهم نیست چقدر گیم اسکور گرفتین مهم اینکه از چند بازی چقدر امتیاز کسب کردین مثلا خود من از52 بازی 40 هزارتا گیم اسکور گرفتم این 12 هزار اختلاف گیم اسکورام باسه اینکه من adsl نداشتم که تکمیلشون کنم اما خیلی زحمت کشیدم باسه گرفتن اچیومنتا افلاین همش مدیون این دوستانم که اینجا راهنمایی اچیومنت گذاشتن پس اینکه امتیاز بره بالا الکی فایده نداره به نظر من ارزش کسی که 10 تا بازی کرده و 10 هزارتا امتیاز کسب کرده خیلی بیشتر از کسی که 100 تا بازی کرده و 30 هزارتا گیم اسکور جمع کرده

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
وای خدای من ، چه قدر بحث می کنید!
امیرجان من الان هر چه قدر این جمله ی شما رو میخونم ربطی بینه Glitch و جمع کردن ـه Collectable ها با استفاده از دیدن ـه ویدیو نمیبینم!
ببین الان مد شده همه بازی ها از این آیتم ها دارن و به شکل های مختلف ، مطمئنا کسی که دنبال ـه اچیومنت بیکار نیست بشینه 100 تا پرچم رو خودش توی AC پیدا کنه پس میره Achievement Guide ها رو میخونه و راهنماش رو پیدا میکنه و براساس اون میری دنباله این آیتم ها.
اما Glitch به چیزی که شما گفتی ربطی نداره ، Glitch یعنی سوء استفاده از Bug ها برای گرفتن ـه اچیومنت. با یه مثال برات بگم یه مشکلی که تو Geow1 بود و توی Geow2 هم عینا تکرار شد گرفتن اچیومنت Seriously و تفنگ های دیگه در عرض کمتر از 10 ثانیه است! فقط کافیه پروفایل دوستت که این اچیومنت ها رو گرفته Recover کنی بعد هر دو رو sign in کنی و ...!
من سعی کردم با 2 مثال نشون بدم چه فرقی بین Glitch و حرفی که شما میزنی هست امیدوارم منظورم واضح بوده باشه.
در ضمن من تلاش شما رو تحسین میکنم که فعلا تنها کسانی هستین که این اچیومنت رو گرفتین ولی این اچیومنت ها برای ـه رقابت نیست که حالا بگم من X ام تو X-1 پس من از تو قوی تر هستم و بحث های مشابه ، پس سعی کنید وقتی اچیومنتی میگیرین باهاش نخواین پز بدین و منم منم کنید ، این در شان ـه یه اچیومنت بگیر حرفه ای نیست.
این الان چه ربطی داشت!

هیچی عزیزم ، یک اچیومنت سخت گرفتم ، الانم پشیمونم. بیخیال بشید و لذت بازی را ببرید ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
به نظر من وقت گیر بودن تو گرفتن اچیومنت نشانه سختی اون نیست.. اگر یک اچیومنت باشه که فقط احتیاج به مهارت خیلی بالای داشته باشه به اون بگیم سخت بهتره..

مثلا همین کشتن 100.000 لوکاست .. من برادرم رو گذاشتم هر روز یک مدتی میره تو مرحله آخر لوکاست میکشه تا آخرم این اچیومنت رو بگیرم..

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
البته اگه بخواین سریع این اچیومنت رو باز کنین یه کمی باید اعصاب درست و حسابی داشته باشین چون واقعا حوصله آدم رو سر میبره.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام
من سختترین اچیومنتی که بازی کردم مربوط به بازی GRID بود که فکر کنم باید 20 بار ماشینو ملق میدادی!
یا یه همچین چیزی دقیقاً یادم نیست.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من سخت ترين اچيومنتي كه گرفتم واسه GTA IV بود! :biggrin1:همون كه بايد مسافت زيادي رو تك چرخ ميزدي!!! هي موتور يا از عقب به زمين ميخورد يا از جلو!!!!..... آسونترين اچيومنت ها هم واسه Terminator Salvation هست هر مرحله رو تموم كني 80 تا گيمر اسكور ميده! البته من حالشو ندارم آخه اصلا جذابيت نداره!!!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر