سایت تیزر Kojima اطلاعات جدیدی رو فاش کرد!

mohsen.rajabi

کاربر سایت
Nov 28, 2006
113
1118opd.jpg

امروز سایت تیزر کوجیما که چند روز پیش راه افتاده یک شمارش گر معکوس زمان رو نشون می ده و مشخص هستش که 4 روز دیگه این پروژه جدید Kojima اعلام میشه! یک چیز جالب دیگه این هستش که وقتی که رعد و برق میزنه عدد 5 روی صفحه نمایش داده میشه! به نظر می رسه که پروژه بعدی کوجیما Metal Gear Solid 5 یا شایدم یک s بزرگ باشه! به هر حال همه چیز از این کوجیما بر میاد! به هر حال باید 4 روز دیگه صبر کرد و دید که چی میشه!

این کوجیما هم خوب بلده ملت رو بزاره سر کار : دی

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
این فونتی که استفاده شده خیلی شبیه به فونت MGS4 هست !
حداقل من اینطوری فکر میکنم ! :D
نه اینکه منظورم این باشه که MGS4 منظورم اینه که فونتش شبیه حالا دوستان مارو مورد لطف خودشون قرار ندن
وگرنه اون 5 هست نه S

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اون چیزی که بعد از رعد و برق ظاهر میشه به 5 بیشتر شبیه هست تا S.
شاید MGS مولتی پلتفرم باشه :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اگر s باشه احتمالا mgs 4:substance ه برای 360!

اینم نگاه کنین بد نیست.یکی رفته کدای صفحه رو در آورده و میگه که این شمارش گر تا روز اول ماه بعد ادامه داره.اون روزم کنفرانس ms تو e3ه.
یک شمارش گر معکوس زمان رو نشون می ده و مشخص هستش که 4 روز دیگه این پروژه جدید Kojima اعلام میشه!
احتمال اینکه این شمارشگرها تا e3 ادامه پیدا کنه خیلی خیلی خیلی زیاده.احتمالا هر بار یک چیزی از بازی مشخص میشه.این کوجیما هم که علاقه داره مردم رو سر کار بزاره.معلوم نیست چی بشه آخرش...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
احتمال اینکه این شمارشگرها تا e3 ادامه پیدا کنه خیلی خیلی خیلی زیاده.احتمالا هر بار یک چیزی از بازی مشخص میشه.این کوجیما هم که علاقه داره مردم رو سر کار بزاره.معلوم نیست چی بشه آخرش...
آخه همه نگاه ها به سمت این بازیه . اینجوری کوجیما میخواد یه حالت معمایی یا سورپرایز کننده داشته باشه!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,096
نام
محمد امین
شاید میخواد بگه 5 روز دیگر یک خبرهای میشه..

فکر نکنم MGS 5 باشه چون کوجیما هیچ وقت یک چیز خیلی مهم رو اینقدر واضح نمایش نمیده..

دیشب ساعت 2.30 که خبری نیود..یکی میشه بگه این تایمر از چه ساعتی شروع شده.؟

<^SIleNT^>

کاربر سایت
Dec 31, 2007
356
نام
Ash
همون طور که Radiance عزیز گفتن همگی تا ظهر 4 ام (یا دوم) june سرکارید!
این طور که پیشبینی کردن تایمر ها موقع کنفرانس ماکروسافت در e3 تموم میشه (حالا یه ساعت پس و پیش!) و با تموم شدن هر تایمر،وضعیت هوا توی سایت کونامی هم عوض میشه.

پ.ن:پیشبینی کردن کارهای کوجیما عین حماقته!

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
البته من لاین خبرو گداشته بودم ولی چون باید ترخیص می شد :D این خبر زودتر نوشته شده . خیلی ممنون :D
این بازی بعد ار این 90 ساعت معرفی نمیشه .

mgs_clouds.jpg

به این نگاه کنید 5 الگوی آب و هوایی که هر کدوم 4 روز طول میکشن و بعد از اون علامت تعجب روز دوم June یعنی روزی که Sony و Nintendo کنفرانس دارن مشخص میشه .
من 99 % احتمال میدم مولتی باشه و میمونه 1 درصد که نیم درصد شاید انحصاری PS3 و نیم درصد دیگه هم شاید بازی واسه DS یا Wii باشه یا حتی PSP .
به هر حال چیزی که تا به حال مشخص شده اینه که کوجیما مریضه :D .

آخرین ویرایش:

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
دیشب ساعت 2.30 که خبری نیود..یکی میشه بگه این تایمر از چه ساعتی شروع شده.؟
من شنیدم از 94 ساعت شروع شده.

-------
کلا یک مدلیه که عقل آدم به هزار راه میره.یکی میاد اثبات میکنه دقیقا تو روز کنفراس ms ه.یکی میاد میگه نه ماله سونیه.اصلا شایدم همون 90 ساعت دیگه بیاد و همه چیز رو بگه و این کدها هم سرکاری باشن.

ممکنه بازی جدید باشه .مثلا اسمش باشه 5 تیر انداز در ابر:D

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
mgs4 واسه x360 هستش دیگه!!!
کلا مایکروسافت میخواد هر سال تو E3 یه چی از انحصار در بیاره پارسال فاینال امسال متال گیرووو
البته به احتمال 69 ٪;)
کوجیما هم کمبود داره مثل اینکه در دوران کودکی زیاد بهش توجه نشده الان میخواد جلب توجه کنه:laughing:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
ای خدا
چی میشه که طرح جدید کوجیما برای 360 باشه ؟
همه ی 360 دارها دعا کنن:praying::praying::praying:

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
احتمال اینکه بخواد MGS 4 واسه 360 بیاد خیلی خیلی پایینه . اونا که باید بازی میکردن کردن دیگه هم الان مثل پارسال مهم نیست که رو 360 بیاد یا نه .
چیزی که مهمه اینه که بازی جدید کوجیما به هر حال رو 360 میاد . کمگر اینکه سونی با این ضرر هایی که داره میده بازم همینجوری به کوجیما پول بده که با این وضعیت اقتصادی کاملا بعیده .
یه عنوان جدید یا ادامه سری MGS بر روی هر دو پلتفرم :D .
--------------------------------------------------------
راجع به اون روز شمار هم اگر از اخر بیای میشه 2 و 1 و 31 و 30 برای آفتابی . 29 و 28 و 27 و 26 برای باران خفیف . 25 24 و 23 و 22 برای باران شدید و بالاخره 21 و 20 و 19 و امروز که 18 می که رعد و برق شروع شد و روز های قبلش که ابری بود . :D
خودمم نفهمیدم اصلا واسه چی اینو گفتم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر