سازنده Assassin's Creed می گوید هیچ کس به دیسک ها به هیچ وجه اهمیت ندهد

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
496360.jpg

Patrice Desilets می گوید بازی های ویدئویی دوباره سودآور خواهد بود، این که گیمر این موضوع را بپذیرد، آینده " از همه لحاظ دیجیتالی خواهد بود."

بعد از این که مایکروسافت از سیاست های نسل آینده خود در کنفرانس E3 رونمایی کرد، یک بازخورد بدی از طرف گیمرها مطرح شد، مانند بحث همیشه آنلاین بودن Xbox One که به قابلیت کلود نیز بسیار متکی است، این سیاست خشم بسیاری از گیمرها را برانگیخت تا جایی که مایکروسافت از مواضع خود کوتاه آمد.
در طی سخنرانی در کنفرانس Gamelab بارسلونا، آقای Desilets که قبلا در Ubisoft بعد THQ (بعد از آن دوباره یوبیسافت) مشغول به کار بوده، معتقد است، توسعه بازی های AAA در آینده ی دیجیتال، سودآور خواهد بود و مبارزه با آینده، درست همان کاری که گیمرها با Xbox One کردند، در واقع کار بیهوده و اتلاف وقت است.

" آره بازی ها بر روی دیسک عرضه می شوند، این را فهمیدم، شما خیلی عصبانی بودید؛ اما عمیقا، به هیچ وجه، هیچ کس به نداشتن CD ها اهمیت ندهد، آینده دیجیتالی خواهد بود، در این مورد هیچ کسی نمی تواند کاری انجام دهد."
اما این صنعت نیاز به گسترش دامنه ها فراتر از آنچه به طور معمول می گذرد دارد، وی گفت، نکاتی در مورد چهار نمایشی که در E3 وجود داشت که همه آن ها همان چیزهایی بودند که هر زمانی حکمفرما هستند، "همه ما space marines و شوترها را دوست داریم؛" اما بیایید، ما نیاز داریم در مورد چیزهای دیگر صحبت کنیم، وی ادامه می دهد " بازی سازی از یک دید فرهنگی نگاه کنیم، ما یک بازی می سازیم، به نوعی، در مورد دین اسلام است، یکی بازی دیگر می سازیم، در مورد رنسانس ایتالیا است و [Ubisoft] بازی می سازند که در مورد انقلاب آمریکا است، این یک نقطه نظر فرهنگی است که مهم و مهم تر خواهد شد، بعضی جیزهایی وجود دارد که متعلق به آنجا هستم و در مورد ان بازی می سازم [1666: Amsterdam]، من فکر می کنم که کل صنعت گیم تغییر خواهد کرد.

Desilets بر روی بازی 1666: Amsterdam برای THQ زمانی که شرکت هنوز ورشکسته نشده بود کار می کرد، بعد از آن او و بازی برای اتمام، به یوبیسافت ملحق شدند، در مدت کوتاهی پس از آن او توسط یوبیسافت از کار اخراج شد، که به دنبال آن با طرح دعوی در اوایل این ماه به منظور بازگشت حقوق بازی به وی بود.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/125474-Assassins-Creed-Creator-Says-Nobody-Cares-About-Discs-Anymore?utm_source=news&utm_medium=index_carousel&utm_campaign=all

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
ما هم دیگر به Assassin's Creed اهمیت نمی دهیم.;)

زیاد تلاش نکن.:d
دزیله در سال 2010 و اواسط ساخت AC Brotherhood از Ubisoft رفت و در THQ Montreal مشغول به کار شد که بعد از خرید این استودیو توسط Ubisoft در مزایده دارایی های THQ، اخراج شد (Ubisoft حاضر نبود اون آزادی که THQ در ساخت 1666 بهش داده بودُ ادامه بده)

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
خب الآن بدون دیسک، باز هم میشه بازی رو شیر کرد؟ این که نمیشه یه قابلیت رو بردارن چون حاضر نیستن بازی هاشون رو فیزیکی بدن. مهم ترین ویژگی نسخه ی فیزیکی بازی ها قسمت Sharing بود که قرار نیست بازی های آرکید این قابلیت رو داشته باشن. اگه میخواین نسخه ی فیزیکی ندین باید این ویژگی رو یه جوری توی نسخه های دیجیتال بزارین. من که فکر نکنم این شرکت های پول پرست حاضر بشن همچین کاری رو بکنن.
(اگه بازی های دیجیتال رو بزارن شیر کنیم خوبه چون اینجوری مجبور بودیم دیسک رو به هم بدیم ولی اینجوری من میشینم توی خونه ام و برای دوستم توی فلان شهر دیگه شیر میکنمش. البته تنها مشکلش همین دانلودش میشه که با اومدن روحانی مچکریم یواش یواش این مشکل هم حل میشه)

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
اوه اینا چون سیاستای مضخرف خودشون مثل آنلاین بودن همیشگی در بازی رو با DRM و 24 Online مایکروسافت در یک راستا قرار داده حالا مایکرو کوتاه اومده صدای این در اومد

هیچ شرکتی مثل UBI از استفاده ار بازیهای دست دو و کپی بازیهاش سوزش نمیگیره:d برای همین برای مقابله با این دو همیشه پیشگام بوده

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,058
نام
سهند
اوه اینا چون سیاستای مضخرف خودشون مثل آنلاین بودن همیشگی در بازی رو با DRM و 24 Online مایکروسافت در یک راستا قرار داده حالا مایکرو کوتاه اومده صدای این در اومد

هیچ شرکتی مثل UBI از استفاده ار بازیهای دست دو و کپی بازیهاش سوزش نمیگیره:d برای همین برای مقابله با این دو همیشه پیشگام بوده

این چه ربطی به یوبی داره ؟ خود این آقا بخاطر مخالفتهای یوبی از اون خارج شد

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
متاسفانه کسی اهمیت نمی ده ی کشور اینترنت پر سرعت نداره یا بخاطر تحریم امکان خرید ندارن و ... این مشکل اونا نیست ک اینجا اوضاع اینترنتش انقدر بد و گرونه و واقعا ی سرچ کوچیک کنید خواهشا بعد خندتون می گیره ما به اینترنت 1 مگ می گیم پر سرعت
ی مستند دیدم ک نشون می داد همین الانشم بازی هایی دیجیتالی زیادی هستن ک ترکیب بازی و شبکه های اجتماعی هستن و در اینده امکان خرید از فروشگاه ها از تو خود بازی هم هست! از رستوران و فست فود و ....
خوبی ک داره اینکه با هر سیستمی حتی ضعیف می تونی بازی رو با بالاترین گرافیک اجرا کنی چون این بازی تو سیستم خود سازنده بازی اجرا می شه و برای شما ارسال می شه! ا

- - -ویرایش - - -

تا حالا چند تا بازی ارجینال خریدی ؟/:)

این حرفتون درست نیست لااقل برای کشور ما/ ببنید وقتی درسته ک حدااقل یک نمایندگی رسمی ماکروسافت یا ی مارکتی ک بازی های اورجینال رو بفروشه ب طور رسمی و قانونی تو ایران نمایندگی رسمی باشه نه اینکه کلا ایران و از بیخ تحریم کنن و ماهم در ب در دنبال بازی اورجینال بگردیم ک کسی ک مارو داخل ادم حساب نمی کنه رو ساپورت کنیم .

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
تا حالا چند تا بازی ارجینال خریدی ؟/:)
عزیز من بازی اوریجینال، پشتیبانی هم باید داشته باشه. نه این که 230 هزار تومن پول بابت بازیت بدی بعد یه مشکلی برخورد پول به *&^@ بره. مثلا محصولات اپل که انقدر گرون هستن به خاطر خدمات پس از فروش و نمایندگی هاشون هستن که وحشتناک خدمات میدن (Apple Genius که شنیدی احتمالا). بعد وقتی که کل نسخه های اصل توی ایران قاچاقن، اون هایی هم که دیجیتال باید با Master Card خرید که اونم تحریمیم. عزیز من بازها توی کشور هایی که ارزش پولشون پایین تر از دلاره، به قیمت پایین تری فروخته میشه مثلا توی هند بازی های 69.99$ رو 19.99$ میفروشن. شما هم یه چیزی یاد گرفتی که خودت مگه چند تا بازی اصل داری. اون هایی که از Ubisoft و EA Games و ... طرفداری میکنن مگه چند تا بازی اصل دارن که اجازه دارن در مورد بازی های این شرکت ها اظهار نظر بکنن. ما هم همون قدر بازی اصل داریم.

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
این حرفتون درست نیست لااقل برای کشور ما/ ببنید وقتی درسته ک حدااقل یک نمایندگی رسمی ماکروسافت یا ی مارکتی ک بازی های اورجینال رو بفروشه ب طور رسمی و قانونی تو ایران نمایندگی رسمی باشه نه اینکه کلا ایران و از بیخ تحریم کنن و ماهم در ب در دنبال بازی اورجینال بگردیم ک کسی ک مارو داخل ادم حساب نمی کنه رو ساپورت کنیم .

اون سخن رو در رابطه با حرف اون عزیزی که یوبی سافت رو دزد خطاب کرده گفتم (البته من حقوق بگیر این شرکت نیستم :))
شما همین الان هم وقتی یک بازی جدید میاد میتونید برید بازار و ارجینالش رو تهیه کنید
اونها که اجبار نکردن بیاید از ما کنسول یا بازی بخرید احترام (نه اینکه جلوشون دولا بشیم) به شرکت های که به صورت مجانی هر روزه داریم از بازیهاشون استفاده میکنیم کمترین کاری هست که میشه کرد نه اینکه هرچی دشنام و توهین هست بهشون کنیم

عزیز من بازی اوریجینال، پشتیبانی هم باید داشته باشه. نه این که 230 هزار تومن پول بابت بازیت بدی بعد یه مشکلی برخورد پول به *&^@ بره. مثلا محصولات اپل که انقدر گرون هستن به خاطر خدمات پس از فروش و نمایندگی هاشون هستن که وحشتناک خدمات میدن (Apple Genius که شنیدی احتمالا). بعد وقتی که کل نسخه های اصل توی ایران قاچاقن، اون هایی هم که دیجیتال باید با Master Card خرید که اونم تحریمیم. عزیز من بازها توی کشور هایی که ارزش پولشون پایین تر از دلاره، به قیمت پایین تری فروخته میشه مثلا توی هند بازی های 69.99$ رو 19.99$ میفروشن. شما هم یه چیزی یاد گرفتی که خودت مگه چند تا بازی اصل داری. اون هایی که از Ubisoft و EA Games و ... طرفداری میکنن مگه چند تا بازی اصل دارن که اجازه دارن در مورد بازی های این شرکت ها اظهار نظر بکنن. ما هم همون قدر بازی اصل داریم.
پشتیبانی ؟!!!
شما یک بازی میخرید و داخل کنسول میزارید ازش استفاده میکنید همین الان تو بازار می تونید بازی ارجینال 20-30 تومن هم پیدا کنی شما رفتید ؟
بعدش شما انگار با خودت درگیری ؟
اون اقا چند تا حرف نامربوط زد به یک شرکت بازی سازی من هم بهشون یاد اور شدم که شمای که داری از بازیهای این شرکت ها رایگان و بدون اجازه چه شرعی چه قانونی استفاده میکنی نباید اون شرکت رو دزد خطاب کنی
درکش اینقدر سخت بود :|

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این عرضه دیجیتالی از بین بردن دیسک و بازی های دسته دوم در یک کلام صنعت گیم رو تقریبا نابود و ویرانه میکنه ... چرخه اقتصادی این صنعت وقتی از بین بره و پول تو چند محل (شرکت های کثیف پول پرست) جمع و انبار بشه ... همه چیز رو به گندیدن و پوسیدگی و تباهی میاره ...

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
این اتفاق که نیازی به دیسک نیست بالاخره عملی میشه ولی فعلا زمان مناسبش با توجه به وضع اینترنت جهان نرسیده بهتره که یه 7-8 سال دیگه صبر کنن................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر