ساخت فیلمی از سری Need For Speed

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
ساختن فیلم از روی بازی های بزرگ با اینکه اکثر آن ها هیچ وقت بر روی پرده سینما نمایش داده نمی شوند، امری کاملا طبیعی است ولی آیا از رو سری محبوب Need For Speed هم می توان فیلمی ساخت؟ DreamWorks می خواهد چنین کاری انجام دهد.

کمپانی فیلم سازی DreamWorks در خبری اعلام کرد که حق ساخت فیلم هایی از سری Need For Speed را از شرکت EA خریداری کرده است و انتظار می رود اولین فیلم ساخته شده از این سری تا سال 2014 نمایش داده شود. در این فیلم اشخاصی مانند John Gatins و Mark Sourianmad که در فیلم Act of Valor ایفای نقش کرده بودند نیز حضور دارند ولی هنوز جزییات بیشتری در مورد داستان این فیلم گفته نشده است.

رییس استدیو فیلم سازی DreamWorks آقای Steven Spielberg در مورد این موضوع در کنفرانس خبری شرکت گفت: "من خیلی هیجان زده هستم که دوباره با John و George Gatins کار می کنم و می توانم از روی یکی دیگر از سری بازی های محبوب دنیا فیلمی تهیه کنم. این کار موقعیت بسیار مناسبی است و ما از Frank Gibeau, Pat O’Brien, Kevin Maher و John و George برای اینکه ما را برای چنین کاری انتخاب کردند، تشکر می کنم. "

طبق اطلاعات منتشر شده داستان فیلم یک داستان کاملا مجزا از بازی های این سری را خواهد داشت و بیشتر شبیه فیلم های دهه 70 که بر اساس مسابقات اتوموبیل رانی بودند خواهد بود. اولین شایعاتی که در مورد ساخت این فیلم شده بود به اوایل ماه گذشته بر می گردد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یادمه به Fast And Furious شماره های اول دومش میگفتیم NFS : Underground!!!
خداییش فجیع شباهت به UG میداد...
خدا بیامرزتش فیلم خوبی بود....

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
......

سخن داش وحيد تااايييد ميشود قطعا. نه جون ما اينم بازي بود؟؟ اصلا از NFS بعيد بود!! خدا كنه اين MW بتونه فيلم قبلي رو بپوشونه.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یادمه به Fast And Furious شماره های اول دومش میگفتیم NFS : Underground!!!
خداییش فجیع شباهت به UG میداد...
خدا بیامرزتش فیلم خوبی بود....
البته فکر میکنم بهتره برعکسش رو مد نظر بگیری :D.
چون یادمه اول فیلمه اومد بعد بازی :D.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
امیدوارم از روی نسخه MW نسازند کله دوست ندارم از بازی فیلم بسازند ( یا بلعکس ) ... هیچ وقت حس اصلی رو القا نکرده !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته فکر میکنم بهتره برعکسش رو مد نظر بگیری :D.
چون یادمه اول فیلمه اومد بعد بازی :D.
عه؟ خب مشکلی نی من کلا سوتی زیاد میدم:biggrin1:
در کل خیلی شبیه UG بود حتی تیونیگ ماشین ها و نیتروو و کلا همه چی داشت نوید از یه بازی بر مبنای فیلم میداد

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,076
نام
محمد امین
از این دست موضوع ها تا حالا 1000 تا فیلم ساختن این قضیه هم فقط برای سوء استفاده کردن از اسم NFS برای فروش بیشتر هست..

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از این دست موضوع ها تا حالا 1000 تا فیلم ساختن این قضیه هم فقط برای سوء استفاده کردن از اسم NFS برای فروش بیشتر هست..
شک داری؟ :D
قصد فقط زدن پول به جیب هست.
تنها فیلمی که از روی بازی ساخته شد و خیلی خوش ساخت بود Silent Hill بود. مابقی به درد باقالیها می خوردن.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
قبلا یه دونه با اجازه و لیسانس این بازی در فیلم Tokyo Dirft اسم برده بودن و ساخته بودن خدایش هم فیلم خوبی از آب دراومده بود خیلی جالب بود خدا کنه این سری هم خوب از آب در بیاد و بازیگر اصلیش هم وین دیزل باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر