شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
برای من که تا حالا قسمت بازی کردنش رو نداشتم،همین پورت هم عالیه
و به محض اینکه قابل خرید تو استور بشه می‌خرمش
من از همون ابتدا هم می‌گفتم که به یه پورت ساده روی ps4 هم راضی‌ام
برای منی که هنوز دارم با GTA IV زندگی می‌کنم،هیچ مشکلی با کنار اومدن با همون rdr اورجینال ندارم.
کدورونیکا و بولی نسخه‌ی ps2 رو هم بازی می‌کنم روی ps4 :) حالا اینکه هر چی باشه بازی نسل هفتمیه
هدف اصلی استفاده و لذت از گیم هست

نسخه بکوارد xbox با رزولوشن 4k Native در حال حاضر با ۳۰ دلار قابل تهیه از استور هست. اگر خوش شانس میبودید توی تخفیفات یکی دو ماه گذشته می‌تونستید بازی رو با ۹ دلار هم تهیه کنید. فکر کنم با معرفی این نسخه دیگه به این زودیا نسخه بکوارد رو تخفیف نزنن.

احتمال زیاد برعکس، اتفاقن این موضوع باعث تخفیف سریع‌تر نسخه‌یps4 بشه، نمی‌خوام ماله کشی یا تعریف الکی کنم،ولی خُب این هر چقدر هم پورت ساده باشه به هر حال زحمت خیلی بیشتری کشیدن براش به نسبت بکوارد مایکرو
بدیهی هست که حداقل موقع انتشار قیمت بالاتری داشته نسبت به بکوارد ایکس باکس

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

آخرین ویرایش:

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
313
دوستان حق دارید از این پورت ناراحت و عصبانی باشید ولی این جو ضد راکستار هم معنا نداره تو دنیای گیم کدوم شرکتی می تونه بازی اوپن وردی در حد نصف کیفیت آثار راکستار بسازه؟ همون gta v که ۱۰ سال پیش اومده از نود درصد بازی های فعلی بازار بهتره.ردد هپ که نیاز به توضیح نداره.راکستار کلا بازی های ریمسترش افتضاحن چون خودش وقت نمی ذاره میده یسری استدیو های درجه ۳ بلزی ریمستر کنن همیشه هم همین بوده ولی دیگه کارنامه راکستار و شاهکار هایی که ساخته زیر سوال نبرید.همین سی دی پروجت رد دیدید چه فاجعه ای خلق کرد سر پورت سایبرپانک.راکستار ریمستر هاش زبالن درسته کاملا ولی هر بازی جدیدی که میده دنیای گیم صد قدم میبره جلو.منصف باشید یکم

• Like
Reactions: jdepp

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
دوستان حق دارید از این پورت ناراحت و عصبانی باشید ولی این جو ضد راکستار هم معنا نداره تو دنیای گیم کدوم شرکتی می تونه بازی اوپن وردی در حد نصف کیفیت آثار راکستار بسازه؟ همون gta v که ۱۰ سال پیش اومده از نود درصد بازی های فعلی بازار بهتره.ردد هپ که نیاز به توضیح نداره.راکستار کلا بازی های ریمسترش افتضاحن چون خودش وقت نمی ذاره میده یسری استدیو های درجه ۳ بلزی ریمستر کنن همیشه هم همین بوده ولی دیگه کارنامه راکستار و شاهکار هایی که ساخته زیر سوال نبرید.همین سی دی پروجت رد دیدید چه فاجعه ای خلق کرد سر پورت سایبرپانک.راکستار ریمستر هاش زبالن درسته کاملا ولی هر بازی جدیدی که میده دنیای گیم صد قدم میبره جلو.منصف باشید یکم

ناراحتی دوستان رو درک نمی‌کنم، اگه برای pc باشه باز یه چیزی، که اونم گویا با شبیه ساز تا حد زیادی مشکل قابل حله {البته مشخصه هیچ گاه جای نسخه‌ی اصلی pc رو نمی‌گیره}
ولی دوستانی که قبلن بازی کردنش یا Xbox دارن نیازی به خریدنش نمی‌بینن یا نیست، غصه‌ی چی رو می‌خورن
در عوض برای خیلی ها این اولین فرصت هست،چیزی که قبلن نبوده
این خیلی مهمه
حالا بازی برای شما در حد یک تجربه‌ی جدید ارزش نداره،میشه بعد از تخفیف خوردنش خرید،بالأخره همیشه این قیمت که نمی‌مونه
بالأخره off می‌خوره دیر یا زود

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,736
نام
امیر
اصلا نمیتونم نا امیدیم رو توصیف کنم!
بهتره GTA VI ارزشش رو داشته باشه. وگرنه میتونیم پرونده راکستار رو با جدایی دن هاوسر بسته دونست.

این کم کاری ها بدجور انتظار رو از VI میبره بالا واقعا 4K @60 fps چقدر کارمند رو درگیر میکنه تو بازه زمانی ۵ سال؟
ریمستر Trilogy که فاجعه بود تقصیر راکستار بود که بازی رو داد به اون استودیو با سابقه خراب! برای بار دوم!! Enhanced edition GTA V که شارلاتان بازی رو در صنعت ویدیو گیم از نو معنا کرد. همه اینا کافی نبود هکر ها دل و روده GTA VI رو ریختن تو نت.

یا GTA VI انقدر خفنه که کل راکستار درگیرشه و وقت نداره یا درست مدیریت نمیشه. خودتون ببینید کدوم محتمل تره.

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
اصلا نمیتونم نا امیدیم رو توصیف کنم!
بهتره GTA VI ارزشش رو داشته باشه. وگرنه میتونیم پرونده راکستار رو با جدایی دن هاوسر بسته دونست.

این کم کاری ها بدجور انتظار رو از VI میبره بالا واقعا 4K @60 fps چقدر کارمند رو درگیر میکنه تو بازه زمانی ۵ سال؟
ریمستر Trilogy که فاجعه بود تقصیر راکستار بود که بازی رو داد به اون استودیو با سابقه خراب! برای بار دوم!! Enhanced edition GTA V که شارلاتان بازی رو در صنعت ویدیو گیم از نو معنا کرد. همه اینا کافی نبود هکر ها دل و روده GTA VI رو ریختن تو نت.

یا GTA VI انقدر خفنه که کل راکستار درگیرشه و وقت نداره یا درست مدیریت نمیشه. خودتون ببینید کدوم محتمل تره.
حرفت درسته هر چقدر راکستار در هر چیزی داره کم میزاره انتظارات از Vi میره بالا. من واقعا نمیدونم VI چی خواهد بود که میتواند ان چنین انتظارات جسبیده به سقف را براورده کند اینکه حتی بازی را یک پورت ساده برای PC نکردند جدا دردآور هست
البته از ناشری که اکثر استدیو های راکستار را تبدیل به استدیو پیشتبانی کرده انتظاری بیشتری نمیره پیشتر هر بعضی از این استیدوها هرکدام برای خودشان یک بازی فوق العاده داشتند اما الان هیچ نامی ازشان نیست

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,446
درسته ریمستر و ریمیک نیست ولی همین که بعد از ۱۳ سال میتونیم دوباره این شاهکار رو تجربه کنیم خودش عالیه و اگر gta iv هم به همین شکل برای ۴ پورت بشه من راضیم و بازیش میکنم .
پنجاه دلار ولی خیلی زیاده براش
انگار لنگ پوله راکستار :D
تازه نینتندو متروید پرایم ریمستر رو 40 دلار گذاشته بود

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
441
درسته ریمستر و ریمیک نیست ولی همین که بعد از ۱۳ سال میتونیم دوباره این شاهکار رو تجربه کنیم خودش عالیه و اگر gta iv هم به همین شکل برای ۴ پورت بشه من راضیم و بازیش میکنم .
Gta iv با تمام دی ال سی هاش و مکس پین ۳
کاش شده حداقل همینجوری ولی بیان

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
@The Mexican
بیا برامون بگو از مزایای 30 فریم توی سال ۲۰۲۳ ،اینکه این پورت کار راکستار نیست ، اصلا این بازی به راکستار ربطی نداره و انتقال حس نوستالژی با گرافیک سال ۲۰۰۹. :D
بازی RDR1 اینقدر از بعد فنی خفنه که PC نمی توانست ان را اجرا کند بابت همین راکستار اینکار را نکرد

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
پنجاه دلار ولی خیلی زیاده براش
انگار لنگ پوله راکستار :D
تازه نینتندو متروید پرایم ریمستر رو 40 دلار گذاشته بود
دیگه ما که ۵۰ دلار نمیدیم
نهایتا میدیم اکانت میخریم بعدشم یه مدت بگذره اکانت رو میفروشیم .

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,026
من خودم دلم پره از راکستار سر معرفی نکردن GTA6 و شیردوشی از 5 ولی واکنش ها یجوریه منفیه انگار فروت نینجا رو پورت کردن! حاجی RDR ـه :D
برای منی که بعده تموم کردن 2 همون سال ریلیزش انقدر دلم برای نسخه 1 تنگ شد در حدی که نشستم تو یوتیوب دیدمش خبر عالی ای بود و البته امیدوارم علت اصلی شون برای ریمستر یا ریمیک نکردنش رسوندن GTA6 به نمایش برای امسال باشه وگرنه منم شکار میشم ازشون :D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,075
نام
Ahmad
راکستار تو عرضه این بازی هیچ نقشی نداشته T2 طی یک توطیه شبانه وارد دفتر راکستار شده سورس کد RDR رو انداخته رو فلش داده به Double Eleven Studios تا پورتش کنه وگرنه ننگ پول پرستی و شیردوشی به راکستار نمیچسبه .
توطَئه در کار است.توطَئه بزرگ در کار است.توطَئه ها در کار است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر