شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
اگر راکستار میخواست GTA مثله رد دد بسازه دیگه رد دد نمیساخت GTA:western میساخت
gta فان بوده و هست
اگر دقت کنید کاملا طبق فرهنگ و سنت روز جامعه آمریکا ساخته میشه و زندگیشون توی این بازی نمود پیدا میکنه
یه زمانی خیلی گنگ و هود و توپاک اینا بحثش داغ بود که اومدن یچیزی مثه sa رو ساختن الان تغییر کرده
بنزین زدن تو بازی:-&یه دیز گان کمرمونو برید کافی بود

و مافيا كه بعد از نسخه سوم فعلا تو كماست بخاطر وضعيت نامشخص توكا كه شده ورزشي ساز

• Like
Reactions: Mreza_Dex

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,780
حالا یه نگاه به فروش GTA IV بندازید، با اینکه قطعا فروشش به نسبت بقیه بازیا عالیه اما به نسبت گنده بودن سری میتونست خیلی بهتر باشه! فک کن RDR1 با اینکه IP جدید بود و هیچ فن بیسی نداشت و دیرتر هم منتشر شد حدود 23 میلیون فروخت بعد GTA IV که یکی از بزرگترین فن بیسای تاریخ گیمینگ رو داشت کلا 28 میلیون فروخت.
دیگه خودتون حساب کنید چند درصد احتمال داره راکستار فرمولی رو که نزدیک 200 میلیون نسخه فروخته رو بزاره کنار.
من برخلاف همه زیاد با IV ارتباط نگرفتم
منکر نوآوریش نیستم
ولی از دید من بازی عمق نداشت
به طوری که بعدا از بازی من دیسک بازیو فروختم
ولی SA /V بازیای بودن که مدت ها درگیرت میکردن
نقش IV فراتر از فاجعه بود
چیدمان و مبلمان شهری فرایه فاجعه بود ، بازی مثل TRUE CRIME NY به مراتب NY بهتر نشون داد
هیچ سرگرمی تو شهرنبود
آدم حس فیلم های امریکایی صدا و سیما بهش دست میداد که یه فیلتر رنگ سرد مینداختن تو فیلم طرف میرفت تو کافه همه چی مرده بود ( با زوم کردن رو کاراکتر اینکارو میکردن) ، رستوران ها خلوت
GTA IV پر از کارهای پوچ بود باید میرفتی ول میچرخیدی خصوصا میرسیدی سمت چپ نقشه
ما توقع ریلستیکی به این شدت تو آنلاین نداریم مثلا وسط هایست یادت بیاد بنزین نزدی :D 🤣 ( ولی چیز فانی میشد همین ریلستیک) ولی افلاین میتونه گزینه جذابی باشه
حالا نمیگم در حد RED DEAD باشه ولی دیگه V هم چرت خالص بود با ماشین میپریدی آنالوگو بالا پایین میکردی ماشین مثله هواپیما پشتک میزد

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
براي من جي تي اي همون درايور ٢ بود كه هزار برابر بيشتر بهت ازادي عمل ميداد
اصلا تفاوت درايور ٢ با يك اين بود ميتونستي از ماشين پياده شي و عوض كني ماشينتو همين!
و اين انقلاب بود اون زمان
ديگه شما امكانات جي تي اي رو حساب كن

كلا بيس جي تي اي اون اوپن ورلد پر از انتخابه
نه روايت داستاني ميخكوب كننده يا شوتر سوم شخص يا رانندگي شبيه ساز
همه نسخه هاشم همين مشخصه رو داره

منتهي رد دد يه اي پي جديد تره با يسري المان ديگه كه فقط تمركز رو اوپن ورلد نيست و خيلي به روايت توجه شده

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,339
نام
یونس
مشکل اصلی برای ما آفلاین بازا قسمت آنلاین جی تی ای هست که تمام نیروی کار راکستار رو مشغول کرده و اجازه نمیده که توی هر نسل چهار پنج عنوان جدید عرضه کنه .
جی تی ای آنلاین فوق العاده بود بخصوص 2 سال اول با اکیپ دوستان بالای 1000 ساعت بازی کردیم، این روزا خیلی شلوغ شده اینقدر آپشن و وسیله و خرت و پرت ریختن توش سردرد میگیره آدم :D
ولی خوب اگه انلاین در کار نبود چنین فروش رویایی تجربه نمی کرد و gta vi هم این بودجه هنگفتی که در خبرها هست دریافت نمی کرد
منم بازی های سینگل رو کاملا ترجیح میدم ولی مولتی خوب هم برای تنوع و دور هم بودن لازمه
مقایسه با رد دد نمیشه کرد رد دد همیشه فضاش همینجور بوده، و gta هم همیشه شوخ طبعی و طنز سیاه خودشو داشته فرمول موفقیت هر 2 هم همینه که متفاوت هستن و سعی نکردن جوشون رو عوض کنن

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
جی تی ای آنلاین فوق العاده بود بخصوص 2 سال اول با اکیپ دوستان بالای 1000 ساعت بازی کردیم، این روزا خیلی شلوغ شده اینقدر آپشن و وسیله و خرت و پرت ریختن توش سردرد میگیره آدم :D
ولی خوب اگه انلاین در کار نبود چنین فروش رویایی تجربه نمی کرد و gta vi هم این بودجه هنگفتی که در خبرها هست دریافت نمی کرد
منم بازی های سینگل رو کاملا ترجیح میدم ولی مولتی خوب هم برای تنوع و دور هم بودن لازمه
مقایسه با رد دد نمیشه کرد رد دد همیشه فضاش همینجور بوده، و gta هم همیشه شوخ طبعی و طنز سیاه خودشو داشته فرمول موفقیت هر 2 هم همینه که متفاوت هستن و سعی نکردن جوشون رو عوض کنن
کار به محبوبیت انلاین ندارم فقط حرفم این بود که اگر انلاین جی تی ای نبود راکستار توی نسل هست میتونست ۳ تا بازی دیگه مثلا مکس پیس و رد دد و حتی خود جی تی ای جدید عرضه کنه

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,549
کار به محبوبیت انلاین ندارم فقط حرفم این بود که اگر انلاین جی تی ای نبود راکستار توی نسل هست میتونست ۳ تا بازی دیگه مثلا مکس پیس و رد دد و حتی خود جی تی ای جدید عرضه کنه
مجموع سود اینا یک چهارم سود جی تی انلاین هم نمیشد.

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
چه انتظارات شخمی تخیلیی
حالا یه نگاه به فروش GTA IV بندازید، با اینکه قطعا فروشش به نسبت بقیه بازیا عالیه اما به نسبت گنده بودن سری میتونست خیلی بهتر باشه! فک کن RDR1 با اینکه IP جدید بود و هیچ فن بیسی نداشت و دیرتر هم منتشر شد حدود 23 میلیون فروخت بعد GTA IV که یکی از بزرگترین فن بیسای تاریخ گیمینگ رو داشت کلا 28 میلیون فروخت.
دیگه خودتون حساب کنید چند درصد احتمال داره راکستار فرمولی رو که نزدیک 200 میلیون نسخه فروخته رو بزاره کنار.

برادر iv همین الآن هم فک براندازه!
اتفاقن نسبت به زمان خودش هیچ عیب و ایرادی نداره ،در واقع بهترین حالت ممکن بوده و هست
فروشش هم اگه نسبت به بقیه‌ی GTA ها کمتر باشه ، خُب بدیهی هست چون کلن یک‌بار بیشتر انتشار نداشته و پلتفرم هاش افزایش نیافته برخلاف V و حتی سه گانه
آنلاین هم مثل V ادامه دار و مؤفق نداشت که بدیهی هست البته،چون اون زمان بازی های آنلاین مثل امروز رونق نداشتن هنوز

مراتب NY بهتر نشون داد
هیچ سرگرمی تو شهرنبود
آدم حس فیلم های امریکایی صدا و سیما بهش دست میداد که یه فیلتر رنگ سرد مینداختن تو فیلم طرف میرفت تو کافه همه چی مرده بود ( با زوم کردن رو کاراکتر اینکارو میکردن) ، رستوران ها خلوت
GTA IV پر از کارهای پوچ بود باید میرفتی ول میچرخیدی خصوصا د

اون فیلتر رنگ سرد رو dlc جانی داره که میشه نویزافکتش رو هم از تنظیمات غیرفعال کرد و بهتر شه
وگرنه بازی اصلی مشکلی نداره و اتفاقن چون راکستار فهمیده بود بعضی ها از تم دارک IV خوش شون نیومده ،در dlc تونی کاملن این موضوع رو جبران کرد و یک تم شاد رو ساخت،یه نوع تانک هم اضافه کردن در dlc تونی تا کمبود این یه مورد هم حل شه
در مورد نبود سرگرمی هم واقعن تعجب می‌کنم! بولینگ ،دارت و تئاتر و تلویزیون ،گوشی ، اینترنت رفتن {کافی نت} برای اولین بار در سری GTA در این بازی وجود داره، تازه کلاب های بهتری هم داره نسبت به V
علاوه بر اون در دوتا dlc ها سرگرمی های انحصاری خودشون رو هم دارن مثل air hockey و مُچ انداختن ،کارت بازی با شخصیت جانی
یا فعالیت های اختصاصی و مسابقات بوکس برای تونی
بازی با کنسول و بیلیارد که در sa بود هم در iv وجود داشت
به عبارتی تمام اون ایراداتی اندکی که بازی اصلی داشت رو راکستار در دوتا dlc جبران کرد.
در مورد رستوران هم اینجوری بخوای حساب کنی که V کلن نداره،باز IV رستوران هایی داره

1- فکر کنم لاینسنس موزیکاش تموم شده باشه
2- واقعا همون دوره هم نقشش کوچیک بود ، خیلی کوچیک بود
3- خیلی بخش ها مثل کاستوم ماشین و خرید کردن نداشت
من خودم منتظر maxpayne و red dead م

نبود کاستوم ماشین ها واقعن حس نمی‌شه! در عوض اون فیزیک و مکانزیم طبیعی ماشین و رانندگی که iv داره می‌ارزه به صدتا کاستوم الکی که مثلن برداری ظاهر ماشین رو تغییر بدی و این چیزها
به اندازه‌ی کافی ماشین های خفن و پرسرعت در بازی وجود داره
منظورت از خرید ، خرید خونه‌ست؟ با روند طبیعی و رئالی که بازی داره کاملن هماهنگه، کلن برای iv نمیشه آپشن خرید خونه مثل sa رو در نظر گرفت.
در مورد نقشه هم که احتمالن باید بدونی که مپ iv در واقع بازسازی شده‌ی همون مپ 3 هست،و باید با اون قیاس بشه نه با نقشه‌ی V&sa

فرض کنید راکستار ایندفعه برعکس نسل 7 عمل کنه و فقط واسه PC باشه
قطعا حرکت احمقانه ایه و راکستار هم احتمال خیلی خیلی زیاد همچین حرکتی نمیزنه چون هیچ سودی نداره براش

آخه باید یه دلیل فنی برای این موضوع وجود داشته باشه…
وقتی بازی سازی برای کنسول همیشه راحت تره حتی یک‌درصد هم همچین کاری توجیه نداره
بلکه برعکس، ممکنه بازی برای pc با تأخیر منتشر بشه برای بهینه سازی بهتر و رفع بیشتر باگ ها

من اون زمان جفت کنسول ها رو داشتم و روی جفتش رد دد رو تجربه کردم و اصلا تفاوتی بین دو نسخه ندیدم یه سری سایتها میگفتن کیفیت 360 در حد ۴ تا پیکسل بالاتره ولی باید میکروسکوپ بگیری تا مشخص بشه .

قدیم مثل الآن حساسیت رو اجرای فنی بازی ها نبود،خیلی هامون اون موقع ها اصلن مفهوم فریم رو هم دقیق نمی‌دونستیم {خودم برای مثال،روزلیشن رو می‌فهمیدم و به همراه عدم لگ برام خیلی مهم بود ولی بقیه‌ی فاکتور ها رو کلن بهش فکر نمی‌کردم}
به همین دلیل خیلی ها روی همون ps3 هم لذت لازم رو بردن از تجربه‌ی
بازی

رسما تایید شد:D

بسیار بعیده که ریمستر برای کنسول های نسل هشتمی نیاد،حتی اگه یه چیزی در حد ریمیک هم باشه، از RDR2 قطعن سنگین‌تر نخواهد بود که نسل هشتم کلن توانایی اجراش رو نداشته باشه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
914
نام
amin
من همون موقع که اومد بخاطرش ۳۶۰ گرفتم و خیلی خوب اجرا می شد و یادمه همون زمان از گرافیکش لذت می بردم. اما حتی اگه بحث گرافیک و فریم ریت رو هم ملاک قرار دهیم باز هم RDR2 رو داریم که کاملا اوکی و حتی عالیه و برای اونایی که فریم باز هم هستن راکستار می تونست یه پچ ۶۰ فریم برای RDR2 بده بجای ریمستر یا ریمیک نسخه ۱.
نسخه ی ۱ در زمان خودش شاهکار بود و منم رد دد فن هستم و بخاطر همین بازی رفتم کنسول گرفتم اما بنظرم حتی کسی که نسخه ۱ رو انجام نداده و الان که رد دد ۲ وجود داره هیچ توجیهی نداره که بخواد بره نسخه ی اول رو بازی کنه مگه اینکه بخواد از داستان سر در بیاره که اونم می تونه با سرچ توی یوتوب ازش مطلع بشه. چون از هر لحاظ حساب می کنم بنظرم رد دد ۲ خفن تر و نسخه ی تکامل یافته و حتی نوآورانه ی اول هست و این ریمستر و ریمیک وقت تلف کردنه.
یادش بخیر منم به خاطر RDR 1 رفتم کنسول 360 گرفتم البته باید بگم که من اصلا گیم رو کنارگذاشته بودم و بازی نمیکردم تا این که روی کنسول 360 پسرخالم این بازی ( RDR 1 ) رو دیدم و اونجا بود که با نگاه اول یک دل نه صد دل عاشقش شدم و این بازی بود که دوباره منو به عرصه گیم برگردوند و یه کامبک زدم و بعدش به خاطر نسخه دوم این بازی کنسول نسل هشت یعنی PS4 خریدم که اونم خیلی طول کشید تا بیاد ولی سال 2018 بود که نسخه دوم هم اومد و بازی کردیم ( پس این که هنوز بازی میکنم و با این سرگرمی سرگرم میشم رو مدیون بازی RDR 1 هستم و با این اوصاف ریمسترس واسه من میتونه خیلی با ارزش باشه . البته من توی نسل هشتم منتظرش بودم که ریمیک یا حداقل ریمستر بشه که نشد .

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,780
اون فیلتر رنگ سرد رو dlc جانی داره که میشه نویزافکتش رو هم از تنظیمات غیرفعال کرد و بهتر شه
وگرنه بازی اصلی مشکلی نداره و اتفاقن چون راکستار فهمیده بود بعضی ها از تم دارک IV خوش شون نیومده ،در dlc تونی کاملن این موضوع رو جبران کرد و یک تم شاد رو ساخت،یه نوع تانک هم اضافه کردن در dlc تونی تا کمبود این یه مورد هم حل شه
در مورد نبود سرگرمی هم واقعن تعجب می‌کنم! بولینگ ،دارت و تئاتر و تلویزیون ،گوشی ، اینترنت رفتن {کافی نت} برای اولین بار در سری GTA در این بازی وجود داره، تازه کلاب های بهتری هم داره نسبت به V
علاوه بر اون در دوتا dlc ها سرگرمی های انحصاری خودشون رو هم دارن مثل air hockey و مُچ انداختن ،کارت بازی با شخصیت جانی
یا فعالیت های اختصاصی و مسابقات بوکس برای تونی
بازی با کنسول و بیلیارد که در sa بود هم در iv وجود داشت
به عبارتی تمام اون ایراداتی اندکی که بازی اصلی داشت رو راکستار در دوتا dlc جبران کرد.
در مورد رستوران هم اینجوری بخوای حساب کنی که V کلن نداره،باز IV رستوران هایی داره
نبود کاستوم ماشین ها واقعن حس نمی‌شه! در عوض اون فیزیک و مکانزیم طبیعی ماشین و رانندگی که iv داره می‌ارزه به صدتا کاستوم الکی که مثلن برداری ظاهر ماشین رو تغییر بدی و این چیزها
به اندازه‌ی کافی ماشین های خفن و پرسرعت در بازی وجود داره
منظورت از خرید ، خرید خونه‌ست؟ با روند طبیعی و رئالی که بازی داره کاملن هماهنگه، کلن برای iv نمیشه آپشن خرید خونه مثل sa رو در نظر گرفت.
در مورد نقشه هم که احتمالن باید بدونی که مپ iv در واقع بازسازی شده‌ی همون مپ 3 هست،و باید با اون قیاس بشه نه با نقشه‌ی V&sa
من منظورم از فیلم صدا و سیما بود که میخواست طوری نشون بده که امریکا هیچ جذابیتی نداره
هیچ کدوم از اون سرگرمی ها به اندازه sa جذاب نبود ، یه آرایشگاه نداشت
خرید لباس محدود بود
کلا به نظر من بازی بود سرشار از نوآوری بود که اگه مپ بزرگی داشت و کاستوم ماشین و یک سری ویژگی های sa میتونستم بگم بهترین عنوان gta میشد
اتفاقا نبود کاستوم ماشین واقعا حس میشد ولی هیچ ربطی به فیزیک عالی ماشینا نداشت
کاستوم منظورم سرعت نیست بلکه جذابیت کاستوم های ظاهری هستش
در مورد مپ هم به نظرم اگه الگو 3 بوده کاملا اشتباه کردند
حتی اون مرکز شهر که فکر کنم خیابون تایمز و پارک مرکز شهر بیش از اندازه کوچک بود

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
اتفاقا نبود کاستوم ماشین واقعا حس میشد ولی هیچ ربطی به فیزیک عالی ماشینا نداشت
کاستوم منظورم سرعت نیست بلکه جذابیت کاستوم های ظاهری هستش
در مورد مپ هم به نظرم اگه الگو 3 بوده کاملا اشتباه کردند
حتی اون مرکز شهر که فکر کنم خیابون تایمز و پارک مرکز شهر بیش از اندازه کوچک بود

کاستوم شاید سلیقه‌ای باشه، خودم تو sa &V خیلی اهل کاستوم کردن ماشین ها نیستم {البته به جز ماشین های اصلی شخصیت ها تو V}
مسئله اینجاست که کلن مقایسه‌ی فان و سرگرمی SA با IV اشتباهه
چون از دو نسل کاملن متفاوت با اهداف متفاوت هستن، SA به عنوان بالغ ترین نسخه‌ی نسل ششمی بود ولی IV کاملن قرار بود تعاریف جدیدی رو پایه گذاری کنه و یک تجربه‌ی کاملن جدید برای راکستاره
مپ بله همون سه هست،هر دو نسخه در لیبرتی سیتی رخ می‌ده مقایسه نقشه هاشون هم کاملن مشخصه که در یک جغرافیای مشترک هستن
در مورد آرایشگاه با شما موافقم ، و واقعن نمی‌دونم راکستار در این باره چه فکری کرده که یکسری ویژگی ها رو بصورت ضربدری بین 4&5 تقسیم کرده
یعنی مثلن IV رستوران داره ولی آرایشگاه نداره، V بر عکس این قضیه
شاید وجودش رو لازم ندوستن وگرنه اینطور نبوده که یادشون رفته باشه آرایشگاه قرار بدن.
البته در مورد ماشین، گزینه‌ی کارواش هم برای اولین بار در IV وجود داره، گرچه نمیشه با کاستوم برابر دونست ، ولی اگه خوب دقت کنی، به ازای چیزهایی که IV نداره، راکستار یکسری ویژگی و آیتم کاملن جدید تو بازی قرار داده که باعث میشه اون کمبودها حس نشه ،
پ‌ن: کلن اگه دقت کنی اون دوتا نسخه‌ی قبل از IV که توی لیبرتی سیتی بودن هم نسبت به بقیه‌ی GTA ها تم دارک‌تری دارن.گویا برای راکستار مثل یک قاعده شده که GTA هایی که تو لیبرتی سیتی هستن رو دارک بسازن
و حدس من اینه شاید اگه یه روزی قرار باشه دوباره GTA به لیبرتی سیتی برگرده باز هم یک GTA دارک داشته باشیم، به عبارتی شاید راکستار لوکیشن LC رو برای همین هدف در سری کنار گذاشته، البته این صرفن برداشت شخصی خودمه

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
IV رو باید تو زمان خودش بازی میکردید تا متوجه عظمت بازی میشدید. متای ۹۸ و یکی از بهترین گیمهای تاریخ. وقتی تو ماشین ضبط رو روشن میذاشتی صداش میومد بیرون هر چی دورتر میشدی صداش کمتر میشد. وقتی با ماشین پلیس میرفتی تو محله های خلافکارا و بروکلین بریج مواد فروشا در میرفتن! عجب توجه به جزییاتی داشت.
یادمه منتظر بودم بازی برای pc بیاد چون رزولوشن پایین بازی رو کنسول خیلی رو مخم بود بعد اخبارش رو سرچ میکردم اومدم تو این فروم ثبت نام کردم. یعنی تنها چیزی که داونگرید V نسبت به IV رو برام قابل تحمل میکرد شخصیت ترور فیلیپس بود.
نظر آنپاپیولار که GTA SA> GTA IV > GTA V

آخرین ویرایش:

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
. وقتی با ماشین پلیس میرفتی تو محله های خلافکارا و بروکلین بریج مواد فروشا در میرفتن! عجب توجه به جزییاتی داشت.
یادمه منتظر بودم بازی برای pc بیاد چون رزولوشن پایین بازی رو کنسول خیلی رو مخم بود بعد اخبارش رو سرچ میکردم اومدم تو این فروم ثبت نام کردم. یعنی تنها چیزی که داونگرید V نسبت به IV رو برام قابل تحمل میکرد شخصیت ترور فیلیپس بود.
نظر آنپاپیولار که GTA SA> GTA IV > GTA V

در مورد جزئیات حتی در زمان فعلی هم IV در سطحی هست که خیلی از بازی های روز و حتی V هم {در بعضی نکات} بهش نرسیدن
فقط کافیه عبارت GTA 4/IV details رو تو یوتوب سرچ کرد.
این نمونه‌‌هاش:

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,780
کاستوم شاید سلیقه‌ای باشه، خودم تو sa &V خیلی اهل کاستوم کردن ماشین ها نیستم {البته به جز ماشین های اصلی شخصیت ها تو V}
مسئله اینجاست که کلن مقایسه‌ی فان و سرگرمی SA با IV اشتباهه
چون از دو نسل کاملن متفاوت با اهداف متفاوت هستن، SA به عنوان بالغ ترین نسخه‌ی نسل ششمی بود ولی IV کاملن قرار بود تعاریف جدیدی رو پایه گذاری کنه و یک تجربه‌ی کاملن جدید برای راکستاره
مپ بله همون سه هست،هر دو نسخه در لیبرتی سیتی رخ می‌ده مقایسه نقشه هاشون هم کاملن مشخصه که در یک جغرافیای مشترک هستن
در مورد آرایشگاه با شما موافقم ، و واقعن نمی‌دونم راکستار در این باره چه فکری کرده که یکسری ویژگی ها رو بصورت ضربدری بین 4&5 تقسیم کرده
یعنی مثلن IV رستوران داره ولی آرایشگاه نداره، V بر عکس این قضیه
شاید وجودش رو لازم ندوستن وگرنه اینطور نبوده که یادشون رفته باشه آرایشگاه قرار بدن.
البته در مورد ماشین، گزینه‌ی کارواش هم برای اولین بار در IV وجود داره، گرچه نمیشه با کاستوم برابر دونست ، ولی اگه خوب دقت کنی، به ازای چیزهایی که IV نداره، راکستار یکسری ویژگی و آیتم کاملن جدید تو بازی قرار داده که باعث میشه اون کمبودها حس نشه ،
پ‌ن: کلن اگه دقت کنی اون دوتا نسخه‌ی قبل از IV که توی لیبرتی سیتی بودن هم نسبت به بقیه‌ی GTA ها تم دارک‌تری دارن.گویا برای راکستار مثل یک قاعده شده که GTA هایی که تو لیبرتی سیتی هستن رو دارک بسازن
و حدس من اینه شاید اگه یه روزی قرار باشه دوباره GTA به لیبرتی سیتی برگرده باز هم یک GTA دارک داشته باشیم، به عبارتی شاید راکستار لوکیشن LC رو برای همین هدف در سری کنار گذاشته، البته این صرفن برداشت شخصی خودمه

البته یه ویدیو خیلی وقت پیش من دیدم خیلی از رستران ها و مکان ها تو iv حذف شده
تنها دلیلی که شاید بشه بهش فکر کرد محدودیت سخت افزار و انجین بازی اوایل نسل بود ولی بازم v تو همون نسل خوب کار کرد

• Like
Reactions: Dead2021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر