شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
راک استار نسل پیش یه بازی ساخت، باقیش کلا آپدیت و ریمستر و ریمیک مسخره و‌ ... بود.

هر بازیش رو چند بار به‌ ملت بفروشه بلکه رها‌ کنه؟

کاش یجا یقه‌ش رو بگیرن بلکه رها کنه...

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,775
راک استار نسل پیش یه بازی ساخت، باقیش کلا آپدیت و ریمستر و ریمیک مسخره و‌ ... بود.

هر بازیش رو چند بار به‌ ملت بفروشه بلکه رها‌ کنه؟

کاش یجا یقه‌ش رو بگیرن بلکه رها کنه...
فکر کنم یه استدیو جدید خریدن dundee نامی اونا ریمستر / ریمیک میکنند
عملا بعید بدونم به استدیو اصلی ربط داشته باشه

• Like
Reactions: simplexcomic96

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
آخه چه نیازی به ریمیک یا ریمستر RDR 1 هست وقتی بازی کامل و از هر نظر تقریبا بی نقصی مثل RDR2 هست.
همیشه سر هر ریمیک ریمستری که میرسه یه عده میان میگن چه نیازی به ریمیک بود چون بازی اصلی همینجوری عالیه ولی خب اگر با گرافیک رد دد ۲ عرضه شه لذت بازی دو چندان میشه .

البته قبل از عرضه gta tilogy هم ملت هایپ بودن و همه منتظر یه چیزی در حد ریمیک بودن ولی اخرش هیچی به هیچی .

اگر دفینتیو ادیشن باشه عملا همون قبلی رو رنگ میکنن میدن بیرون

• Like
Reactions: Dead2021

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
یه پلی استیشن 3 فت داشتم رد دد خیلی روون اجرا میشد داغون نبود اصلا
من اون زمان جفت کنسول ها رو داشتم و روی جفتش رد دد رو تجربه کردم و اصلا تفاوتی بین دو نسخه ندیدم یه سری سایتها میگفتن کیفیت 360 در حد ۴ تا پیکسل بالاتره ولی باید میکروسکوپ بگیری تا مشخص بشه .

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
فکر کنم یه استدیو جدید خریدن dundee نامی اونا ریمستر / ریمیک میکنند
عملا بعید بدونم به استدیو اصلی ربط داشته باشه
کاری به استدیو ها ندارم، هدفشون از این مسخره بازیا چیه؟ هر بازی رو‌چند بار به یک‌نفر بفروشن‌، رها می‌کنن؟

تنها امیدم شکست خوردن نسخه‌ی بعدی GTA هست، شاید به خودشون بیان.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
883
کاری به استدیو ها ندارم، هدفشون از این مسخره بازیا چیه؟ هر بازی رو‌چند بار به یک‌نفر بفروشن‌، رها می‌کنن؟

دیگه در این حد امید و آرزو داشتن یعنی با راکستار مشکل داری و ازش خوشت نمیاد وگرنه کارشون اونطوری نیست که دلت بخواد نسخه ی جدید GTA یا هر بازی دیگه ایشون شکست بخوره! باز می گفتی همین ریمستر ها شکست بخورن یه چیزی.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,718
نام
Mehrdad
یه پلی استیشن 3 فت داشتم رد دد خیلی روون اجرا میشد داغون نبود اصلا
درسته منم عین خودت، به مدت 12 سال رو PS3 بازیش کردم (:-") اپسیلون هم به مشکل بر نخوردم و فقط لذت بردم، ببین به حساسیت های شخصی هم برمیگرده، مثلا من کلهم با اینکه همیشه PC خوب هم داشتم، ولی عادت و انتظاراتم کنسول گیمری بوده، رزولوشن پزولوشن و فرم مرم هیچ وقت برام اهمیت خاصی نداشت، مثلا همین RDR، وقتی پلی ترو دوم رو شروع کردم، یک PC ابرخفن رپابلیک اف گیمرز بر اساس تایتان (که خیلی زود هم اپگرید شد به تایتان بلک) هم داشتم و به کیفیت اجراییش کاملا عادت داشتم و اشنا بودم، با این حال همون موقع شاید 10 درصد از بازی کردنم رو PC بود و اصل کاری رو PS4 و حتی PS3، کوپکترین مشکلی هم نداشتم خدایی :D

ولی کسی که میگه مشکل داشت هم حرف اشتباهی نمیزنه، مثلا فکته که رزولوشن (اگه اشتباه نکنم) رو PS3 کمتره، و چیز های دیگه، یا مثلا همون موقع من قشنگ یادمه کیفیت PC های اندم به نسبت کنسول، عملا میشد برفکی VS شفاف، با این حال من واقعا با کنسول راحت تر بودم و هستم و خب این سلیقه شخصی و هزار چیز دیگه پشتشه، ولی کسی که میگه برفکی(یا همون کنسول) داغون بود و شفاف(PC یا در این مورد 360) بهتره، هم خب طبیعتا اشتباه نمیگه :D

اینم مهمه که رو کنسول، با چه TV یا مانیتوری بازی بشه...

PC برای من سال هاست که یعنی فقط استراتژی، اونم از وقتی Warcraft و باقی از پلی لیست اصلیم رفتند تو پلی لیست ریترو، دیگه به کمترین حالت رسیده.

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,775

از ریمیک عناوینی مثله red dead و max payne ، manhunt استقبال میشه
تنها چیزی که دو دلم روش gta iv هستش که درسته انقلابی بود و تو بخش موزیم خیلی عالی بود ولی
1- فکر کنم لاینسنس موزیکاش تموم شده باشه
2- واقعا همون دوره هم نقشش کوچیک بود ، خیلی کوچیک بود
3- خیلی بخش ها مثل کاستوم ماشین و خرید کردن نداشت
من خودم منتظر maxpayne و red dead م

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
815
دیگه در این حد امید و آرزو داشتن یعنی با راکستار مشکل داری و ازش خوشت نمیاد وگرنه کارشون اونطوری نیست که دلت بخواد نسخه ی جدید GTA یا هر بازی دیگه ایشون شکست بخوره! باز می گفتی همین ریمستر ها شکست بخورن یه چیزی.
مشکلی ندارم. مشکلم با فروش چند باره‌ی بازی هست. واقعا آزار دهنده‌س.

• Like
Reactions: ken47

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
رد دد رو شدیدا به جی تی ای ترجیح میدم.

رد دد یه بازی جدی و های کلاسه، برعکس جی تی ای که یه بازی با کلی مسخره بازی و پرواز با موتور و ماشینه.

جی تی ای ۵ رو کلا دوبار تموم کردم و ۲ ماه پیش که نسخه پلی فایوش رو گرفتم، نیمه کاره رها کردم و فروختمش و دوباره رد دد رو خریدم. خیلی مسخره ست که فروش جی تی ای همیشه بیشتر از رد دد بوده.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,775
رد دد رو شدیدا به جی تی ای ترجیح میدم.

رد دد یه بازی جدی و های کلاسه، برعکس جی تی ای که یه بازی با کلی مسخره بازی و پرواز با موتور و ماشینه.

جی تی ای ۵ رو کلا دوبار تموم کردم و ۲ ماه پیش که نسخه پلی فایوش رو گرفتم، نیمه کاره رها کردم و فروختمش و دوباره رد دد رو خریدم. خیلی مسخره ست که فروش جی تی ای همیشه بیشتر از رد دد بوده.
gta vi اگه راه red dead رو ادامه بده و از حالت فان در بیاد میپسندم
واقعا یه چیزو درک نمیکنم تو gta کاراکتر سوار هواپیما و هلیکوپتر میشه سری پرواز یاد میگیره کاش حداقل حالت rpg طور پیش میرفت

• Like
Reactions: u.s.a and Wolff

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
gta vi اگه راه red dead رو ادامه بده و از حالت فان در بیاد میپسندم
واقعا یه چیزو درک نمیکنم تو gta کاراکتر سوار هواپیما و هلیکوپتر میشه سری پرواز یاد میگیره کاش حداقل حالت rpg طور پیش میرفت
دقیقا مشکلش همینه که زیادی فانه.

مثلا شما آرتور مورگان رو با کل شخصیتهای سری جی تی ای مقایسه کن. گیم پلی شون رو مقایسه کن. همون شکار در طبیعت تو رد دد خودش میتونه یه بازی جدا باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر