شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
313
کلا راکستار بازی که عرضه می کنه دیگه پروندش براش بسته میشه.سر gta v هم میبینید انقدر ریمیک و ریمستر و اپدیت براش دادن به خاطر فروش سرسام آور و فضایی بازی و فشار تیک تو بوده.اگرم ریمستر و ریمیکی بدن یا میدن یه استدیو دیگه بده یا کلا وقت خاصی نمیذارن نمونش trilogy و l.a.noire remastered که هر دو تا بد بودن.بنظرم سر این ریمستری که احتمالا امسال بیاد هم هایپ اصلا نشید که بعیده بهتر از اون دو تا بشه.😀

• Like
Reactions: hitman68 and jdepp

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
442
نام
مسعود
واقعا مدیریت راک استار عجیبه - اومده بدترین ریمستر ریمیک تاریخ رو زده برای Gta 3 , 4 , سن اندریاس بعد red dead اوجی رو گذاشت همینطور روی نسل 360 موندخدا پدر بکوارد رو بیامرزه 4کا پچ زدن براش - بعد gta v رو اومد بعد از 10 سال سه بار فروخت آخر سر برای ریمستر خیلی ضعیفش باز پول خواست .

بعدجنایت اصلی اصلی rdr 2 که بهترین ساخته اش است موند سربیکلاه - دیشب داشتم روی سریز بازی میکردم چه خوب اومد روی وان ایکس که الا کدش رو داره سریز ایکس اجرا میکنه! کلا بهترین نسخه اش همینه - بعد دالبی ویژن هم ساپورت میکنه اگر تی وی ساپورت کنه عالیه - - بعد بازی مونده بدون پچ روی سریز ایکس و فایو !!!!!!1 60 فریم نیست!! واقعا کاراشون عجیبه
آپدیت RDR2 رو گذاشتن واسه آخر نسل یا نسل بعدی که یه پولی بگیرن بابتش. اگه الان میدادن همه انتظار رایگان بودن داشتن

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,989
راکستار دقایقی پیش سایتش رو با این لوگو RDR بروز کرده :

View attachment 302639

کدنیمش هم ظاهرا RDR1RSP ـه (RDR1 Remaster SP احتمالا )
اونطوری SP آخرش بی معنی میشه
بین این دوتا یکیشه
RDR1 RockStar Presents
RDR1 Remake/Remaster RockStar Presents

تقریبا میشه گفت ریمستر/ریمیک RDR1 قریب الوقوع و بچه ها اگه یادشون باشه قبل GTA Trilogy هم همین اتفاقات و شایعات رخ داد و ریمستر/ریمیک RDR1 برای امثال من که اونموقع پیسی داشتن نتونستن بازی کنند خبر خیلی خوبیه

شاید هم اینه:
Red Dead Redemption Remake/Remastered SinglePlayer؟
(واسه اینکه قسمت آنلاینش نیست)
خود کلمه ROCKSTAR PRESENTS تو لوگوی جدید هست، نیازی به اسامی ابداعی نیست

آخرین ویرایش:

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
787
اونطوری SP آخرش بی معنی میشه
بین این دوتا یکیشه
RDR1 RockStar Presents
RDR1 Remake/Remaster RockStar Presents

تقریبا میشه گفت ریمستر/ریمیک RDR1 قریب الوقوع و بچه ها اگه یادشون باشه قبل GTA Trilogy هم همین اتفاقات و شایعات رخ داد و ریمستر/ریمیک RDR1 برای امثال من که اونموقع پیسی داشتن نتونستن بازی کنند خبر خیلی خوبیه
شاید هم اینه:
Red Dead Redemption Remake/Remastered SinglePlayer؟
(واسه اینکه قسمت آنلاینش نیست)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,718
نام
Mehrdad
به به به

یکی از خفن ترین بازی هایی که رو PS3 زدم و کل زندگیم، 2 بار کامل استوری و دی ال سی رو تموم کردم پلی ترو سوم هم همین الان بازه (همین الان که بهش فکر میکنم ساندترک هاشم داره تو ذهنم پلی میشه)، انلاینشم خیلی بازی کردم البته متاسفانه دیگه حال پلتشو نداشتم(کار هرکسی هم نیست و دقت و حوصله و مهارت زیادی میخواد، مخصوصا این سال های اخیر که انلاین به شدت توسط پرو ها تسخیر شده)، بهترین خبری که میشه این روز ها بیاد همینه، تازه میخواستم رو سریز نسخه 360 رو بگیرم که اونم بزنم به بدن، دیگه میمونم ریمستر/میک بیاد ببینیم چه خبره، چقدرم دلم برای اندد نایتمر تنگ شده، خفن ترین دی ال سی تاریخ

البته تا بازی بیاد ایشالا دیکه رو PS5 میگیرمش، الان رو سریز به اندازه کافی بازی رو سرم ریخته از (گیم پس) تا یک سری بازی قدیمی که اضافه کردم از جمله GTA IV،

IV هم ریمسترش دیر و زود داره... مخصوصا رو پلی استیشن به دلیل فقدان بکوارد...

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,627
نام
مــاکــان
آخه چه نیازی به ریمیک یا ریمستر RDR 1 هست وقتی بازی کامل و از هر نظر تقریبا بی نقصی مثل RDR2 هست.
چون خیلی از گیمرها نتونستن تجربش کنن.
همونهایی که تجربش کردن با افت فریم و رزولوشن خیلی پایین بوده ، روی PS3 که خیلی داغون بود.
فقط اگه بازی اصلی رو با فریم/رزولوشن بیشتر ریمستر کنن خودش فوق العادست (مثل شرایطی که با شبیه ساز روی PC داره).

حالا اگه پورت به انجین بروز شده رو هم تو دستور کار قرار داده باشن که واقعا خیلی خواستنی تره.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
883
چون خیلی از گیمرها نتونستن تجربش کنن.
همونهایی که تجربش کردن با افت فریم و رزولوشن خیلی پایین بوده ، روی PS3 که خیلی داغون بود.
فقط اگه بازی اصلی رو با فریم/رزولوشن بیشتر ریمستر کنن خودش فوق العادست (مثل شرایطی که با شبیه ساز روی PC داره).

حالا اگه پورت به انجین بروز شده رو هم تو دستور کار قرار داده باشن که واقعا خیلی خواستنی تره.
من همون موقع که اومد بخاطرش ۳۶۰ گرفتم و خیلی خوب اجرا می شد و یادمه همون زمان از گرافیکش لذت می بردم. اما حتی اگه بحث گرافیک و فریم ریت رو هم ملاک قرار دهیم باز هم RDR2 رو داریم که کاملا اوکی و حتی عالیه و برای اونایی که فریم باز هم هستن راکستار می تونست یه پچ ۶۰ فریم برای RDR2 بده بجای ریمستر یا ریمیک نسخه ۱.
نسخه ی ۱ در زمان خودش شاهکار بود و منم رد دد فن هستم و بخاطر همین بازی رفتم کنسول گرفتم اما بنظرم حتی کسی که نسخه ۱ رو انجام نداده و الان که رد دد ۲ وجود داره هیچ توجیهی نداره که بخواد بره نسخه ی اول رو بازی کنه مگه اینکه بخواد از داستان سر در بیاره که اونم می تونه با سرچ توی یوتوب ازش مطلع بشه. چون از هر لحاظ حساب می کنم بنظرم رد دد ۲ خفن تر و نسخه ی تکامل یافته و حتی نوآورانه ی اول هست و این ریمستر و ریمیک وقت تلف کردنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر