شایعه ساخت ریمستر بازی‌های Red Dead Redemption و GTA IV کنار گذاشته شده‌اند

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق گفته‌های منابع رسانه کوتاکو، راکستار گیمز تصمیم گرفته تا برنامه‌های مربوط به ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و GTA IV را فعلا کنار بگذارد و بر روی بازی بزرگ بعدی خود، یعنی GTA 6 تمرکز کند.

Red Dead Redemption.jpg

روز گذشته Tez2، اینسایدر شناخته‌شده راکستار در توئیتی مدعی شده بود که تا چند سال پیش برنامه‌هایی برای ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV وجود داشته‌اند، اما راکستار تصمیم گرفته تا توسعه هر دو پروژه را متوقف کند. به گفته او، بازخوردهای ضعیف بازسازی سه‌گانه GTA می‌تواند یکی از دلایل پشت این تصمیم باشد. اکنون زک زویزن از رسانه کوتاکو نیز گفته که منابع او، چنین چیزی را تأیید می‌کنند و اطلاعات آن‌ها با گفته‌های Tez2 هم‌خوانی دارد.

همچنین بر اساس گفته‌های منابع کوتاکو، راکستار بخش اعظمی از منابع و انرژی خود را بر روی توسعه GTA 6 قرار داده و امیدوار است تا طرفداران بازسازی ضعیف GTA Trilogy: The Definitive Edition که در سال 2021 عرضه شده بود را از یاد ببرند. با این حال، گفته شده که ساخت ریمستر Red Dead Redemption و GTA IV همچنان خارج از احتمالات نیست و ممکن است راکستار در آینده پس از عرضه GTA 6، به آن‌ها باز گردد.

در هر صورت، مثل همیشه باید گفت که تمام موارد گفته شده در حد شایعه هستند و راکستار تاکنون در مورد چنین برنامه‌هایی هیچ چیزی را اعلام نکرده است. طبق آخرین اخبار رسمی اعلام شده از سوی راکستار در اوایل 2022، نسخه بعدی GTA در دست توسعه است و سازندگان به محض آماده شدن، اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک می‌گذارند.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,723
نام
Mehrdad
همون بهتر که فعلا کنسل باشند، واقعا الان با این همه بازی جدید از کمپانی های مختلف و چندین ریمستر از GTA های کلاسیک و V، که موجوده و RDR2 نکست جن که در راهه، هیچ نیازی به این دوتا نیست, .

الان بهتره 100% رو اصل کاری یعنی VI متمرکز باشند، بعد از اینکه کارشون با VI و ساپورتش تموم شد، یعنی 2-3 سال بعد از انتشار VI به نظرم بهترین وقت برای این هاست، اون موقع وقتی هم هست که VI تجربه شده و بازار تشنه یک تجربه دیگه از بازی راک استاره، الان به نظرم بیش از حد اشباع شده و بهتره کل این تقاضا و شوق و هایپی که وجود داره صرف VI بشه،

بازی ها استاندارد نسل هفت(حتی بالاتر) رو دارند و به نظرم با یک مقدار اپتیمایز و بهبود، به خوبی قابل بازی باشند و مدرن تر به نظر برسند، من که هنوزم بازیشون میکنم، کلا هم یک ریمستر ساده (رزولوشن فریم ریت و نهایتا یک سری افکت و تکسچر) بدند کافیه و به نظرم حتی تغییر خاصی تو مکانیک های گیم پلی هم نیازی نیست(به قیمت و اینا هم ربط داره)، از IV بازی های راک استار به اندازه کافی مدرن شده اند که نیاز به دستکاری خاصی نباشه،

کسی هم که هنوز بعد n سال مثلا RDR بازی نکرده 4 5 سال دیگه هم صبر کنه چیز خاصی از دست نداده. IV هم که همه جا پیدا میشه...

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,599
منتقدان را کاری ندارم ولی یوزرها را!

View attachment 262851

بیا اینم یوزر بعدی.همون ریمستر ندی بهتره

View attachment 262852

View attachment 262854
کلا تاحالا یه دونه ریمستر داده البته کار خودشم نبود دادن یه استودیوی بیرونی داغون ساخت که اینم آشی بود که تیک تو پخت‌‌.
واسه همین قرار نیست ریمستری بده دیگه..
اون V هم نسخه پچ نسل بعدیه قبلا نمره و یوزر اسکورش را گرفته و ریمستر نیست .
راکستار انقدر وقت نداره رو پروژه دیگه ای کار کنه که ریمیک مکس پین هم داد رمدی بسازه..
یه جوری گیف زدی از رو نرو انگار تاحالا ۲۰ تا ریمستر بیرون داده.. :D
شما به فکر زوال استاد باش :))

• Like
  • Sad
Reactions: .Amirone and Taha75

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
اگه قراره ریمستر IV و RDR به افزایش رزولوشن و فریم خلاصه بشه همون بهتر که روش کار نکنند تمرکزشون رو بذارند روی GTA VI.
RDR و GTA IV همین الان هم 4k @60fps روی Series X اجرا میشه! نیازی به این ریمسترها نیست.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اگه قراره ریمستر IV و RDR به افزایش رزولوشن و فریم خلاصه بشه همون بهتر که روش کار نکنند تمرکزشون رو بذارند روی GTA VI.
RDR و GTA IV همین الان هم 4k @60fps روی Series X اجرا میشه! نیازی به این ریمسترها نیست.
البته RDR هنوز‌ سی فریمه . همین چند روز پیش تمومش‌کردم و جالبه هنوز بعد ۱۲ سال گرافیک بازی حس‌قدیمی بودن نمیده . منم موافق ریمستر نیستم ولی RDR حداقل لایق یه پچ نسل جدید هست اونم وقتی راکستار سه نسله داره GTAV میده !

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,012
نام
sami
بحث Gta Vi که جداست و هیچ چیزی نباید خدشه به روند ساختش وارد ‌کنه...این باید تو اولویت باشه

اما اپتیمایز کردن بازی RDR 2 واسه ps5 و xbox series فکر نکنم دوشواری خاصی داشته باشه و خیلی سریع میتونن بدن بیرون
فقط کافیه یک چیزی تو مایه های نسخه pc با بالاترین تنظیمات گرافیکی بدن تا همین الان هم از ۹۵ درصد بازی های روز گرافیک بهتری داشته باشه

ریمستر gta iv و RDR 1 هم بمونه واسه بعد چون فعلا کارای واجب تری دارن

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
البته RDR هنوز‌ سی فریمه . همین چند روز پیش تمومش‌کردم و جالبه هنوز بعد ۱۲ سال گرافیک بازی حس‌قدیمی بودن نمیده . منم موافق ریمستر نیستم ولی RDR حداقل لایق یه پچ نسل جدید هست اونم وقتی راکستار سه نسله داره GTAV میده !
این بازی هیچوقت قدیمی نمیشه.
کلا راکستا دیر بازی بیرون میده ولی هر وقت بیرون میده یک نسل رو تعریف میکنه!

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,708
نام
طاها
از راک استار بعید بود بخواهد این دو عنوان شاهکار ریمیک کند و رد دد یک برای کامپیوتر هم منتشر کند

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,012
عدم استقبال از سه‌گانه بهانه‌‌ست، درنهایت با آپدیت ها مشکلات اصلی و زیادی حل شد، حالا این بار می‌شد بیشتر وقت بذارن تا از همون ابتدا ریمسترها کیفیت قابل قبولی داشته باشن
چون اگه ملاک اصلی برای ریمستر رو میزان دسترسی به پلتفرم ها‌ی مدرن در نظر بگیریم، ریمستر این دوتا خیلی اولویت بیشتری داشت
به نسبت سه گانه، Rdr که کلن روی pc نیست.
این وسط اگه سونی بکوارد نسل 7 رو داشت خیلی عالی می‌شد که اونم نیست متأسفانه
پ‌ن:هر بار که خبر ریمستر iv رد میشه، من مشتاق می‌شم تا یک بار دیگه نسخه‌ی استیم (کامپلیت ادیشن) رو بازی کنم در مجموع الآن فکر کنم ششمین بار هست که دارم دوباره از اول می‌رم

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر