ساخت تیم بازی سازی- خواهشاً ملحق شوید!

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
سلام
خودتون بهتر ميدونين که تو ايران وضع خرابه مثلا ما قرار بود يه گروه 100 % فعال باشيم و هفته اي 1 بار کنفرانس اينترنتي بزاريم ولي نشد و بعد از مدتي قرار شد سايت رو عوض کنيم که درگير اون بوديم ولي به نتيجه نرسيديم و گروه فعاليت نکردند.
کلا ميشه گفت در اصل 2 نفر بيشتر نبوديم(بقيه همه حرف ميزدن) به سختي ميشه بازي اي رو ساخت که هرکي تو خونه براي خودش کار کنه.
تو ايران امکان پذير نيست.
اينجوري شد که تک و تنها شدم و خودم هم به خاطر درس و مدرسه وقت فعاليت نداشتم.
الان ميتونم بازي اکشن اول شخص بسازم ولي وقت کافي ندارم.
دعا کنين 1 نفر يه سايت خوب برامون رديف کنه چون سايت وسيله ي ارتباطي بسيار خوبيه و با وجود يه سايت خوب ميشه اميدوار موند.
قرار بود به غير از بازي اول شخص براي بقيه سبک ها هم تحقيق کنيم و آموزشهاي لازم رو ببينيم ولي هيچ کدوم عملي نشد.
تو ايران افرادي مثل سازندگان رانندگي در تهران که هيچي از بازيسازي نميدونن ميان و بخور بخور ميکنن و يه سري که استعداد بسيار خوبي دارن(خودم رو نميگم) چون نميدونن بايد از کجا شروع کنن و چي کار کنن حيف ميشن.
هيچ کي از بازيسازها تو ايران حمايت نميکنه.
توقع همه هم به خاطر بازيهاي با کيفيت خارجي بالا رفته.
هميشه بايد تو ايران 10 سال عقب باشيم.
فقط ميتونم بگم براي اين جمعيت 70 ميليوني متاسفم. :((

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
آقا من 2 یا3 تا داستان خوب برای بازی سوم شخص و یک داستان قوی مثلfinal fabtasy برای نقش آفرینی دارم اگه بخواین بزارم ببینید خوب هست یا نه

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
:laughing::laughing:
توهین نمیکنم ولی خداییش ابهت final fantasy رو نیار پایین....
ببخشید:blushing: اشتباه شد ولی این داستان مانند فاینال فانتزی میتونه دارای چندین قسمت باشه تازه مثل یکدوم از شماره هاش که تازه اومده میتونه یه شماره سوم شخص هم داشته یاشه

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
دوستان سلام . من هم حاضرم بهتون کمک کنم . هیچ پولی هم تا زمان اینکه اولین بازی فروش نره دریافت نمی کنم .
من 3DSMAX را به طور متوسطه بلدم . اما در تابستان هم کلاسش را میرم و الان ثبت نام کردم .
از لحاظ 2 بعدی هم من با برنامه Macromedia Flash بلدم انیمیشن 2 بعدی بسازم .
اگر لازمم داشتید فقط می تونید برام ایمیل یا PM بزنید .
ID من هم Darkprinceofworld است . فقط خواهشا خود را معرفی کنید .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,307
نام
ماکان
عجب کار باحالی!!

رو من حساب کنید!!! من نصف عمرمو صرف یادگرفتن برنامه هایه 3d کردم!!!

تخصصم طراحی شخصیت هست.حالا چند تا از کاراما می زارم خودتون ببینید.
چند تاشم برایه حضرت تتسویو نومورا فرستادم!!!

خلاصه منم هستم.

یک پیشنهاد هم دارم:
ساخت یک بازی با استاندارد هایه جهانی در ایران تقریبا غیرممکن هست.(البته فعلا).به نظر من بهتره اول از مینی گیم هایه خلاقانه شروع کرد.و بعد از تولید ان رو تو یک سایت مثل Myspace قرار داد.این جوری هم بازی شناخته می شه و هم تیم.تازه اگر نتیجه کار خوب باشه ممکنه یک حامی مالی هم پیدا بشه و... .مثل LBP .فکر می کنید برایه این بازی چه هزینه ای شده؟این تیم اول ایده این بازی دادن و بردن به شرکت ها نشون دادن و سونی هم خوشش امده و ... .

به این حرف من فکر کنید.یک تیم از اول نمی تونه بدون یک پشتوانه مالی خوب یک بازی توپ بسازه.بازی ضعیف هم باشه که کسی نمی خره.حتی تو ایران.باید از صفر شروع کرد....

آخرین ویرایش:

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
البته حالا که پست های خبلی رو خوندم و دیدم که یکی از موتورهایی که استفاده می کنیدgame Makerهست باید بگم که من می تونم تو این زمینه هم کمک کنم.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
ما در دانشگاه آزاد كرج يه تيم 7 نفره داريم كه روي يه بازي Race كوچيك در حال كار هستيم اگه كسي دوست داشت ميتونه منو خبر كنه و بگه چي كار ميتونه بكنه و مهارتش در چيه وآيا ميتونه به دانشگاه بياد ( چون در حال حاضر 3 روز در هفته از صبح تا بعد از ظهر در حال كار هستيم)

PEACE;)

voshmpc

کاربر سایت
Nov 26, 2006
1
نام
محمد فاضلي
سلام. ما هم يه شركت كوچولو داريم كه از همون اول هدفمون كار هاي نرم افزاري بود. الان چند ماهي هست كه شروع به فعاليت كرديم. راستش من عاشق انيميشن و بازي و كارتون هستم ، و خيلي خوشحالم كه جووناي ايروني دارن اينجور فعال، كار مي كنن تا نام ايران عزيز در بين جهانيان سر افراز بشه.

ولي چند تا نكته رو بايد به همگي دوستان گوشزد كنم :angel::

1 - با من مي تونم و تو مي توني شكم كسي سير نمي شه. تا نويسنده قلم دست نگيره و كاغذ كثيف نكنه داستان نوشته نمي شه.

2 - همه در خودشون توانايي كارهايي رو دارند ولي هيچ كس كامل نيست. " همه چيز را همگان دانند نه هر كس. " همه اين رو شنيدين !!!
3 - ...

چند تا توصيه دوستانه :devil: :

1 - منم يه كارايي بلدم ، چند تا كار 3d max براي مشتري انجام دادم. از طراحي تا انيميشن. برنامه نويسي كردم با : vb , php , sql , html , pascal , ... ، طراحي سايتم كار كردم ، داستانم نوشتم ، كاراي ميكس و مونتاژ رو هم كار كردم ، و خلاصه اگه تعريف از خود نباشه تو هر زمينه كامپيوتري كه بخواين يه چشمه دارم، و در ضمن خيلي هم خوشحال مي شم كه اگر از دستم كاري بر بياد انجام بدم.

2 - براي دور هم جمع شدن هم كاري نداره كه . ما يه سايت داريم كه آدرسش :
WWW.VOSHM-PC.COM
اسم شركتمون هم وشمگير رايانه هستش. اگه بخواين مي تونم اتز بچه ها بخوام يه زير دامنه با نرم افزار مديريت بلاگ براتون بذاريم و اونجا دور هم جمع بشيم. حتي مي تونم با حدود 10000 تومان يه هاست كافي با دامنه مناسب براي گروه تهيه كنم. ولي همه اينا درسته كه لازمه ولي بايد اول گروه تشكيل بشه و شروع به كار كنه.

3 - اون دوستي هم كه گفته تو ايران نمي شه اينترنتي كار كرد اشتباه مي كنه. من خودم ساكن گنبد هستم ولي تا حالا چند تا پروژه براي تهران و شيراز ( البته پروژه هاي كوچيك نه اينقدر حجيم ) انجام دادم . با يه مديريت قوي مي شه اينترنتي هم به صورت گروهي كار كرد.

4 - اگه بخواين حتي مي شه از طريق Y!M هم كنفرانس بذاريم و با هم تبادل نظر داشته باشيم.

به هر حال منم قبلا با برنامه هاي بازي سازي مثل GAME MAKER و .... كار كردم و يه چيزايي ساختم. بازي هاي فلش و دو بعدي و سه بعدي رو كار كردم.
درسته كه اينا همه جذابيت خودشون رو داره ولي يادتون باشه لايق نام ايران نيست. و فقط براي دست گرمي و آشنا شدن با نحوه و اصول كار خوبه.

به هر حال منم در اختيار دوستان هستم و اگر كار جدي باشه منم مي تونم در حد توانم كمك كنم.راه هاي تماسم رو ميذارم براتون اگه خواستين خوشحال مي شم تو اين گروه كاري انجام بدم....

WEB SITE :
www.voshm-pc.com

ايميل خودم :
nakhjad_53@yahoo.com
براي چتم هم از همين ايميل استفاده مي كنم.

بازم از همهء شما دوستان ممنونم...:victory:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر