ساخت بازی ایرانی The Silent Ship آغاز شد!

عنوان The Silent Ship

• مجموع رای دهنده‌ها
    46
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
بله! ممنون این نرم افزار قابلیت های فراوانی داره اما تنها مشکلش اجرا شدن بازی و نرم افزار فقط روی سری 8 هست و ویستا.

کدوم نرم افزار؟ c4 ؟
خیلی عالی بود فقط این دشمن ها نفهمیدم چین ولی هر چی بودن خیلی ساده بودن یعنی فکر می کنم اصلا جزییات نداشت. نه؟

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
میگم این آخرش که واقعی نیست؟
خیلی دوست داشتم واقعی باشه ولی نه این فقط یه تیزر ازمایشی بود :p
تنها مشکلش اجرا شدن بازی و نرم افزار فقط روی سری 8 هست
رضا جون منظورت كارت هایی كه از DX پشتیبانی میكنن هست یعنی سری 8 NVIDIA به بعد و سری 2000 ATI
به بعد ؟ یا فقط سری 8 !؟!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
کدوم نرم افزار؟ c4 ؟
خیلی عالی بود فقط این دشمن ها نفهمیدم چین ولی هر چی بودن خیلی ساده بودن یعنی فکر می کنم اصلا جزییات نداشت. نه؟

عرض کردم خدمتتون FPS Creator X10 و در مورد کارکترها هم هم جزئئیات و هم AI تقریبا غیر فعال بود.

رضا جون منظورت كارت هایی كه از DX پشتیبانی میكنن هست یعنی سری 8 NVIDIA به بعد و سری 2000 ATI
به بعد ؟ یا فقط سری 8 !؟!

فقط سری 8 و پیشنهاد 8800 GT یا GTX یا GTS باید باشه البته با مدل های پایین تر هم تا حدودی عمل میکنه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اقا رضا وا قعا تبریک میگم 100تا.
یک پیشنهاد دارم رد نکن
یکمکی کمک مالی از بچه ها-ضرر هم شد و جبران هم نشد فدای سرت-
ما که این همه پشتیبانیت میکنیم چرا فقط در حد حرف باشه
حد اقل اگه میخوای با پول خودت بازی بسازی یکمک کوچیکی از بچه ها بگیر برای یک روز تبلیغ در یک سایت
بزرگ بازی

رضا جان اگه تونستی این تریلر هات رو به فرمت های کم حجم تر
تبدیل کن چون بیشتر برو بچ adslندارند -منم قاتیشون شدم تازگیا

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اقا رضا وا قعا تبریک میگم 100تا.
یک پیشنهاد دارم رد نکن
یکمکی کمک مالی از بچه ها-ضرر هم شد و جبران هم نشد فدای سرت-
ما که این همه پشتیبانیت میکنیم چرا فقط در حد حرف باشه
حد اقل اگه میخوای با پول خودت بازی بسازی یکمک کوچیکی از بچه ها بگیر برای یک روز تبلیغ در یک سایت
بزرگ بازی

رضا جان اگه تونستی این تریلر هات رو به فرمت های کم حجم تر
تبدیل کن چون بیشتر برو بچ adslندارند -منم قاتیشون شدم تازگیا

چشم ممنون بازی جون بگیره یک تریلر درست و حسابی میزنم در موردش با مدیرای سایت صحبت میکنم مثل GS و بقیه اما باید بازی حرفی برای گفتن داشته باشه اطلاعات جالبی به زودی براتون میزارم.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام

مگه Fps Creator آبجکت های آماده و unit و اسلحه ها رو نداره ؟ یعنی شما میخاید که اشیا رو بسازید و وارد این موتور کنید ؟
فقط این اسلح ها و طرز شلیک کردنش خیلی شبیه Fps Creator قدیمی هست !
در هر صورت خدا کنه تغییرات زیاد باشه توی این FPS CREATOR و بتونید همه چیز رو تغییر بدید !

موفق باشید

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام

مگه Fps Creator آبجکت های آماده و unit و اسلحه ها رو نداره ؟ یعنی شما میخاید که اشیا رو بسازید و وارد این موتور کنید ؟
فقط این اسلح ها و طرز شلیک کردنش خیلی شبیه Fps Creator قدیمی هست !
در هر صورت خدا کنه تغییرات زیاد باشه توی این FPS CREATOR و بتونید همه چیز رو تغییر بدید !

موفق باشید

بله نسخه DX10 خیلی متفاوت و در هر صورت چه استفاده از DX9 و چه DX10 :

با استفاده از نرم افزار 3D World Studio تکسچرهای محیط بازی طراحی میشه.
با استفاده از نرم افزار 3DSOM PRO آبجکت های کارکترها طراحی میشه.
با استفاده از CrazyTalk Media Studio لب خوانی صدا روی کارکتر اعمال میشه.
و...

البته تمام موارد فوق ممکنه تغییر کنه که آینده مشخص میشه.

میگم من از بازی سازی بارم نیست شما چجوری می خواید از اون 3 تا انجینی که گفتید استفاده کنید؟ آخه الان که همه کار ها رو با برنامه های دیگه انجام دادی

در صورتی که برم بتونم بخرم از اون ها استفاده میشه در غیر این صورت اگه قرار بر گرافیک بالا و حرفی برای گفتن باشه FPSC X10 و گرنه نسخه DX9 و XP به کار می آد و بازی ساخته میشه.

آخرین ویرایش:

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
میگم من از بازی سازی بارم نیست شما چجوری می خواید از اون 3 تا انجینی که گفتید استفاده کنید؟ آخه الان که همه کار ها رو با برنامه های دیگه انجام دادید

Shift

کاربر سایت
Oct 5, 2005
6
همونقدر که اطمینان دارم اسم این سایت bazicenter هست اطمینان دارم که شما دانش ساخت بازی نداری

و نمیدونم اینهمه بزرگنمایی برای چیه؟ ساخت بازی با کمک fps creator رو عمه ی منم میتونه انجام بده

و جالبتر از ادعاهای شما افراد ساده و ابلهی هستن که حرفای شما رو باور کردن

بد نیست نگاهی به سایت fps creator بندازین تا متوجه بشین چجور برنامه ایه:

http://www.fpscreator.com/

http://www.fpscreatorx10.com/

Create your game instantly with the intuitive 3D editor. Drag and drop walls, lights, doors, enemies, ammo, weapons and more - with pixel perfect precision, and watch as they intelligently link together. Then with one click of the mouse, play your game!

انتخاب 4 تا آبجکت و کنار هم گذاشتنشون چیزی کار سختی نیست. حتی اگه خودت هم بخوای آبجکتها رو طراحی کنی و وارد برنامه کنی هم کار پیچیده ای نکردی. البته ساخت آبجکت هم اطمینان دارم که خودت نمیتونی انجام بدی :laughing:

و خجالت آوره که شما اسم این سرهم بندی رو گذاشتی بازی کاملا ایرانی!!!!

اون 4-5 تا شرکت ایرانی که هستن دارن خودشونو جر میدن تا یه بازی بسازن که فقط بتونه به یک صدم از بازیهایی خارجی نزدیک بشه. افرادی که اندازه‌ سن شما در مورد ساخت بازی تحقیق کردن و اونوقت تویی که تا دیروز فکر میکردی time exclusive یعنی انحصاری همیشگی و فکر میکردی وقتی بازی gold شده یعنی ورژنش gold بازی تائید شده میخوای باسه من بازی بسازی؟؟؟؟؟

و اون تریلر اولی هم خیلی جالب بود :laughing:

معلوم نیست از کجا دزدیده و ادیت شده بود. ولی هر احمقی میتونست تشخیص بده که از روی 1 ویدیوی در حال پخش که در حالت fast forward قرار داره مجددا فیلم برداری شده

اول تاپیک دیدم گفتی بودی با موتور oblivion میخوای بازی رو بسازی :laughing:

این موتور DX10 که ساپورت نمیکنه. نکنه خودت میخوای DX10 بهش اضافه کنی؟ :laughing:

ببینم تو اصلا میدونی قیمت یه انجین مثل انجین oblivion‌ چقدره؟ :laughing:

البته بعدا خودت لو دادی که قراره با fps creator بازی بسازی :laughing:

قیمتشم این برنامه هم تو سایتش نوشته شده 50-60 دلار :laughing:

شما هنوز 1 جمله ساده انگلیسی رو نمیتونی به فارسی برگردونی. بعد دانش بازیسازی رو از کجا اوردی؟؟؟؟؟

شما اگه 1 صفحه دیکته بنویسی توش 20 تا غلط املائی داری و بعد از دانش بازیسازی صحبت میکنی؟؟؟؟؟؟

توی صفحات قبلی دیدم نوشته بودی Only in PC
Only on PC میگن آقای بازیساز :laughing:

حالا آقای بازیساز نمیشه یه مقدار بازی رو optimize کنی که با کارتای ضعیف ماهم اجرا بشه؟ :laughing:

crysis هم با کارت ضعیفتر از 8800 اجرا میشه به خدا :laughing:

توصیه میکنم بیشتر از این خودتو خراب نکنی چون هرکس که فکر داشته باشه تا الان فهمیده چیزایی که اینجا نوشتی اراجیفی بیش نیستن و ساخت بازی با fps creator هم چیزی نیست که کسی بخواد بهش افتخار کنه.

بازی کاملا ایرانی :lol::lol::lol:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
اقای Shift من اصلا دلیل این همه توحین شما رو نمیفهمم
ساختن بازی با fpscreator كار ساده ای هست ولی ساختن یك بازی قابل قبول با این موتور هنره
من خودم با این موتور یك بازی ساختم ( به نام حفره سیاه با حجم 50 مگ )
دلیل اینكه رضا جان گفت سیستم بالایی میخواد اینه كه كلا این موتور احتیاج به سیستم بالایی داره
خود همین بازی رو اگر دانلود كنی متوجه میشی گرافیكش از maxpayne پایین تره ولی 4 برابر سیستم میخواد !!
دوم اینكه تو الان به كسی گیر دادی كه تمام بچه های سایت قبولش دارن اینهمه الكی تایپ كردی .
دلیل اینكه ما از رضا طرفداری میكنیم اینه كه دولت كه پشتیبانی نمیكنه فرهنگ بازی هم كه تو كشور نداریم
تنها امید ما همین كارهای كوچیكی هست كه گروهای بازیسازی كوچیك توی كشور انجام میدن
ok ?!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
همونقدر که اطمینان دارم اسم این سایت bazicenter هست اطمینان دارم که شما دانش ساخت بازی نداری

سلام!

و نمیدونم اینهمه بزرگنمایی برای چیه؟ ساخت بازی با کمک fps creator رو عمه ی منم میتونه انجام بده

عمه نمیخواد خودت میتونی بیا جلو بساز ببینیم!

و جالبتر از ادعاهای شما افراد ساده و ابلهی هستن که حرفای شما رو باور کردن

!!!!!

بد نیست نگاهی به سایت fps creator بندازین تا متوجه بشین چجور برنامه ایه:

http://www.fpscreator.com/

http://www.fpscreatorx10.com/

Create your game instantly with the intuitive 3D editor. Drag and drop walls, lights, doors, enemies, ammo, weapons and more - with pixel perfect precision, and watch as they intelligently link together. Then with one click of the mouse, play your game!

انتخاب 4 تا آبجکت و کنار هم گذاشتنشون چیزی کار سختی نیست. حتی اگه خودت هم بخوای آبجکتها رو طراحی کنی و وارد برنامه کنی هم کار پیچیده ای نکردی. البته ساخت آبجکت هم اطمینان دارم که خودت نمیتونی انجام بدی :laughing:

حوصله جر و بحث با شما رو ندارم! اما نسخه دمو fpscreatorx10 رو شما که نه هیچ کس نداره پس هر وقت محیطش رو دیدی بیا صحبت کن.

و خجالت آوره که شما اسم این سرهم بندی رو گذاشتی بازی کاملا ایرانی!!!!

هر وقت کلمه کاملا رو دیدی به ما هم نشون بده شاید عینک نزدی نازی!

اون 4-5 تا شرکت ایرانی که هستن دارن خودشونو جر میدن تا یه بازی بسازن که فقط بتونه به یک صدم از بازیهایی خارجی نزدیک بشه. افرادی که اندازه‌ سن شما در مورد ساخت بازی تحقیق کردن و اونوقت تویی که تا دیروز فکر میکردی time exclusive یعنی انحصاری همیشگی و فکر میکردی وقتی بازی gold شده یعنی ورژنش gold بازی تائید شده میخوای باسه من بازی بسازی؟؟؟؟؟

من اصلا فکر نمیکردم!

و اون تریلر اولی هم خیلی جالب بود :laughing:

معلوم نیست از کجا دزدیده و ادیت شده بود. ولی هر احمقی میتونست تشخیص بده که از روی 1 ویدیوی در حال پخش که در حالت fast forward قرار داره مجددا فیلم برداری شده

جالب بازی رو ببینی هم میگی ادیت شده نه! در مور تریلر هم با نرم افزار Ulead VideoStudio به تریلر کپچر شده از بازی سرعت بخشیده شد که در عین کوتاه بودن به کم بودن حجم تریلر بر نخوره ok.

اول تاپیک دیدم گفتی بودی با موتور oblivion میخوای بازی رو بسازی :laughing:

من گفتم قرار هست اتفاقی نیوفتاده که پولش باشه ساخته میشه.

این موتور DX10 که ساپورت نمیکنه. نکنه خودت میخوای DX10 بهش اضافه کنی؟ :laughing:

کی گفت این موتور DX10 ساپورت میکنه؟ جملش رو بیار!

ببینم تو اصلا میدونی قیمت یه انجین مثل انجین oblivion‌ چقدره؟ :laughing:

نه ولی اگه خواستی بگو پول بارت کنم.

البته بعدا خودت لو دادی که قراره با fps creator بازی بسازی :laughing:

لو دادن نیست واقعیت FPS CR X10

قیمتشم این برنامه هم تو سایتش نوشته شده 50-60 دلار :laughing:

شما هم اگه میتونی برای رقابت شرو ع به ساخت کن ببینیم چقدر بارته آقای 28 ساله که به نظر بچه 14 ساله میایی خوب میزدی 35 که ابهت داشته باشی

شما هنوز 1 جمله ساده انگلیسی رو نمیتونی به فارسی برگردونی. بعد دانش بازیسازی رو از کجا اوردی؟؟؟؟؟

دانش؟! وقتی بازی عرضه بشه همه چیز درست میشه نگران نباش

شما اگه 1 صفحه دیکته بنویسی توش 20 تا غلط املائی داری و بعد از دانش بازیسازی صحبت میکنی؟؟؟؟؟؟

من صحبت نکردم عمل کردم!

توی صفحات قبلی دیدم نوشته بودی Only in PC
Only on PC میگن آقای بازیساز :laughing:

فرق IN , ON رو برام بگو؟

حالا آقای بازیساز نمیشه یه مقدار بازی رو optimize کنی که با کارتای ضعیف ماهم اجرا بشه؟ :laughing:

crysis هم با کارت ضعیفتر از 8800 اجرا میشه به خدا :laughing:

پس شما دانش نداری که همون لینکی که از سایت FPS CR X10 گذاشتی میبینی نوشته :

* GeForce 8800 GTX - ForceWare 163
- 100% compatible and recommended

* GeForce 8500 GT - ForceWare 163
- average performance with most effects switched off

http://forum.thegamecreators.com/?m=forum_view&t=117226&b=33

توصیه میکنم بیشتر از این خودتو خراب نکنی چون هرکس که فکر داشته باشه تا الان فهمیده چیزایی که اینجا نوشتی اراجیفی بیش نیستن و ساخت بازی با fps creator هم چیزی نیست که کسی بخواد بهش افتخار کنه.

بازی کاملا ایرانی :lol::lol::lol:

افتخار نیست ابتکار به این صحبت ها توجهی نمی کنم از IP آدرست مشخص کی هستی کاش با ID خودت میومدی ;)

آخرین ویرایش:

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
الان بهترین کار اینه که بازیسازهای ایرانی برن تو کار بازی های ساده و دوبعدی اما جذاب.این طور دیگه کسی نمی تونه ایراد بگیره.

GamerSpidy

کاربر سایت
Mar 2, 2008
163
تنها امید ما همین كارهای كوچیكی هست كه گروهای بازیسازی كوچیك توی كشور انجام میدن
ok ?!
ببخشید کی ایشون رو قبول داره
منظورت همین 4 تا کاربر ساده ای هستن که تو این سایت فعالیت میکنن؟

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
ببخشید کی ایشون رو قبول داره
منظورت همین 4 تا کاربر ساده ای هستن که تو این سایت فعالیت میکنن؟
نه تا اونجایی که من میدونم 1000 تا کاربری که تو bc فعالیت میکنند و به احتمال زیاد خواننده های بازینما که مطالبشون رو می خونندکه اگه بازیشون هم بیاد بقیه میشناسنشون

آخرین ویرایش:

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
از IP آدرست مشخص کی هستی کاش با ID خودت میومدی

شما که نمیتونی ip ادرس کاربرهارو چک کنی!!!:-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر