ساخت بازي براي psp تا چه زماني ادامه پيدا ميكند ؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام
يادش بخير پارسال اين موقع هر هفته چند عنوان خوب براي psp ريليز ميشد ولي الان شايد 2 تا 3 هفته هم هيچ بازي براي psp ريليز نشه .
به نظرتون عمر psp تموم شده ؟ و چرا شركت هاي بازي سازي ديگه زياد به psp توجه نميكنن ؟
به عبارت ديگه فكر ميكنيد تا چه زماني براي psp بازي ساخته شود ؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
سلام
يادش بخير پارسال اين موقع هر هفته چند عنوان خوب براي psp ريليز ميشد ولي الان شايد 2 تا 3 هفته هم هيچ بازي براي psp ريليز نشه .
به نظرتون عمر psp تموم شده ؟ و چرا شركت هاي بازي سازي ديگه زياد به psp توجه نميكنن ؟
به عبارت ديگه فكر ميكنيد تا چه زماني براي psp بازي ساخته شود ؟
سلام
مطمئن باشین عمر کنسولهای دستی مثل کنسولهای معمولی نیست که به این زودی ها تموم بشه. همین PSP هم احتمالآ بازیهای خوبی در آینده براش میاد و مثلآ شایعه اومدن Little Big Planet براش اگه حقیقت پیدا کنه , خودش کلی تآثیرگذاره. هروقت سونی توی نمایشگاهی مثل E3 اعلام کرد داره کنسول دستی بعدی رو میسازه , تازه 2 , 3 سال بعدش اون کنسول عمومیت پیدا میکنه برای همین فعلآ نمیخواد نگران باشین.

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
من خودم میخوام psp بگیرم بخاطر بازی هاش و همچنین قابلیت های فوق العاده ای که داره
ولی متاسفانه piracy توی این کنسول هم زیاد شده (از pc باز ها سرایت کرده) طوری که هیچکدام از بازی های انحصاری psp, جز 100 بازی پرفروش 2007 نبودند. منبع
و خوب مسلما ناشر ها هم ضرر زیادی بهشون وارد شده و امیدوارم این مشکل باعث نشه که سازنده ها بیخیال این کنسول بشن

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من خودم میخوام psp بگیرم بخاطر بازی هاش و همچنین قابلیت های فوق العاده ای که داره
ولی متاسفانه piracy توی این کنسول هم زیاد شده (از pc باز ها سرایت کرده) طوری که هیچکدام از بازی های انحصاری psp, جز 100 بازی پرفروش 2007 نبودند. منبع
و خوب مسلما ناشر ها هم ضرر زیادی بهشون وارد شده و امیدوارم این مشکل باعث نشه که سازنده ها بیخیال این کنسول بشن
بازیهای psp اکثرا خوبند و برای یه کنسول نیم وجبی بعضی هاشون از خوب هم خوبترند.( gow . ff cc) شما هم اگه واقعا میخوای psp بگیری زیاد دنبال امار فروش و انحصار نباش.:biggrin1:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بازیهای psp اکثرا خوبند و برای یه کنسول نیم وجبی بعضی هاشون از خوب هم خوبترند.( gow . ff cc) شما هم اگه واقعا میخوای psp بگیری زیاد دنبال امار فروش و انحصار نباش.:biggrin1:
منم با صحبت های ایشون موافقم
اولا برای خرید psp اصلا این چیزا رو ملاک قرار نده
دوما psp همین الان هم کلی بازی براش میاد یعنی تقریبا میشه گفت هر روز,اما همه بازی ها که نباید خوب باشن اگه همه ی بازی ها خوب بودن که دیگه رقابتی باقی نمیموند.;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوست عزیز من در سایت ign برنامه ریزی برای سال 2009 رو دیدم من فکر می کنم که بعد از اون هم روی همین کنسول کار می کنند.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
دوست عزیز زیاد نگران نباش فعلا gta4 بازار همه چیز رو به هم ریخته به زودی درست میشه!
اولین مژده هم بازی Secret Agent Clank هست که حدودا تا 20 روز دیگه عرضه میشه! در ضمن این بازی اختصاصی هم هست!!! :love:
http://psp.gamezone.com/gamesell/p34857.htm

در ضمن همیشه سونی غافل گیری های خودش رو داره!
نمونه اش چند ماه پیش syphon ******: logans shadow و الآن هم Secret Agent Clank!!!
prewive این بازی رو تو گیم زون حتما بخونید چون نقادی که اون رو بازی کرده حسابی ازش طرفداری کرده!!!

آخرین ویرایش:

keihan550

کاربر سایت
Mar 4, 2008
205
نام
کیهان
کاملا" تأیید میشه :cool:

منم با صحبت های ایشون موافقم
اولا برای خرید psp اصلا این چیزا رو ملاک قرار نده
دوما psp همین الان هم کلی بازی براش میاد یعنی تقریبا میشه گفت هر روز,اما همه بازی ها که نباید خوب باشن اگه همه ی بازی ها خوب بودن که دیگه رقابتی باقی نمیموند.;)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
توي كل ماه مي فقط يه يورو 2008 براي psp ريليز شده . شما چه جوري ميگي هر روز داره براش بازي مياد ؟
خوب اگه بياد كه من بدم نمياد بالاخره خودمم psp دارم ولي مشكل اينجاست كه نمياد .

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
توي كل ماه مي فقط يه يورو 2008 براي psp ريليز شده . شما چه جوري ميگي هر روز داره براش بازي مياد ؟
خوب اگه بياد كه من بدم نمياد بالاخره خودمم psp دارم ولي مشكل اينجاست كه نمياد .

این لیست بازی هایی هست که تو ماه می برای psp عرضه شده(تا امروز)

WWII Battle Over The Pacific

Date: 21-05-2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Chameleon

Date: 20-05-2008
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Everybodys Golf 2

Date: 20-05-2008
Burnout Legends Greatest Hits

Date: 17-05-2008
Keibatsuu Portable

Date: 16-05-2008
Bleach Heat The Soul 5

Date: 14-05-2008
Iron Man

F1 Grand Prix Platinum

R-Type Command

Date: 09-05-2008
Lanfeust Of Troy

Date: 07-05-2008
تو این ماه تقریبا 10 تا بازی (بدون حساب بازی های ویژه ژاپن)عرضه شده.البته همونطور که گفتم همه بازی ها نباید خوب باشن که.;)
اینم لیست بازی هایی که تو ماه های دیگه عرضه میشه:
http://psp.ign.com/index/release.html

آخرین ویرایش:

lonesome9898

کاربر سایت
May 1, 2008
15
قدرت واقعي psp

قدرت واقعي psp بيشتر از اين بازي هاست مطمئا باشين خيلي بيشتر از ps2 مي مونه

مقايسه برتري psp از ps2

psp:333mhz cpu speed 166mhz gpu speed
ps2:294.9 mhz cpu speed 147.4mhz gpu speed

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
مطمئن باشید PSP حالا حالا ها از دور خارج نمیشه . تازه بین مردم جا افتاده.
همین امسال میشه گفت تقریبا بهترین بازی ها داره برا PSP عرضه میشه :
Kingdom Hearts , Oblivion , Devil May Cry , Grand Turismo و Midnight Club

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر