رونمایی از بازی موبایل «کلاچ»

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
Intro Poster.jpg

استودیو آسمان آبی از بازی جدید خود رونمایی کرد.
«کلاچ» عنوانی است که استودیو آسمانی آبی در روزهای گذشته از آن رونمایی کرد و اذعان داشت که این عنوان یک بازی اکشن رانندگی (Action Racing) بوده و قرار است به زودی در شبکه داخلی کافه بازار، و به صورت رایگان عرضه شود.
استودیو آسمان آبی از جمله پرافتخارترین مجموعه‌های مستقل ایرانی است که کار خود را از سال ۹۱ و پروژه آب‌های آبی آغاز نمود. طبق گفته سازندگان بازی، این مجموعه با اتکا به تخصص و تجربه اعضای خود هم‌اکنون بر روی بیش از پنج پروژه و بزرگ و کوچک فعالیت دارد و «کلاچ» محصولی است که مراحل تولیدی خود را پشت سر گذاشته و به زودی منتشر خواهد شد.
در روزهای آتی اطلاعات بیتشری از جزئیات پروژه کلاچ در دسترس قرار خواهد گرفت.

Intro Poster Low Res.jpg

برای اطلاعات بیشتر ما را دنبال کنید
تلگرام: @blueskygame
کانال تلگرام: استودیو بازی‌سازی آسمان آبی
اینستاگرام: استودیو بازی‌سازی آسمان آبی (@blueskygame) • Instagram photos and videos
فیسبوک: ‎استودیو آسمان آبی‎
تویتتر: استودیو آسمان آبی (@bluskygame) | Twitter
آپارات: ویدیو های استودیو آسمان آبی
لینکدین: https://www.linkedin.com/company/bluesky-game-studio
.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
با آرت استایل های Low-Poly و لگو مانند مثل Crossy Roads مشکلی ندارم من، حتی یکی از Prototype هایی که ساختم همچین آرت استایلی داشت (البته پروتوتایپ قاعدتا نباید آرت استایل داشته باشه، ولی خوب به هر حال:)) ) ولی این ماشینا چرا اینجورین؟ چشمام اذیت میشه. اینکه در عین نداشتن جزئیات، خیلی جزئیاتشون زیاده یه جوریه. ولی خوب شاید فقط من اینجوری باشم، موفق باشید.
پ.ن: به دلیل درس و زندگی و تنبلی و تا حدودی انتظار زیادی که از خودم دارم (گیرایی که به بقیه میدم به خودم هم میدم قطعا، بیشتر حتی) هیچوقت هیچ کدوم از Prototype هام تبدیل به بازی نمی شن متاسفانه، در همون حد می مونن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر