روش پاک کردن گیم اسکور بازی های گرفته شده

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان
من یک مشکل دارم که نمیدونستم کجا بگمش .اگه جاش اینجا نیست ببخشید.
اقا کسی میدونه چطور میشه گیم اسکورایی که گرفتم از لیست اچیومنتام پاک کنم؟برنامه ای هست؟اخه من خیلی رو این موضوع حساسم من تقریبا 6 سالی هست معتاد این اچیومنتا شدم و در مجموع 80 هزارتا گیم اسکور گرفتم حالا مشکلم اینه که من بازیایی که دوست داشتم تا جایی که افلاین بوده گرفتم و کاملشون کردم اما یسری بازیها بوده که خیلی وقت پیش بازیشون کردم مثلا 50 تا گیم اسکور گرفتم اما به هر دلیلی اون بازی دیگه انجام ندادم و الان لیست اچیومنتام یه جوری تو ذوق میزنه. ایا راهی هست که بتونم این اچیومنتا رو از لیستم پاک کنم کسی راهی بلده کمک کنه لطفا
ویرایش
خب دوستان بعد 7روز بالاخره تونستم بفهمم چطور میشه گیم اسکور گرفته شده رو پاک کرد
اول برنامه های مورد نظر
USBXTAFGUI_v44
یا
Modio
یا
Horizon
فرقی نداره از کدوم برنامه استفاده کنید این سه تا برنامه فقط برایه اکسترک واینجکت پروفایلتون بین usbوpc فقط
برنامه بعدی
Profile Editor 2.0
Profile Editor 2.5.7100
Profile Editor 2.5.9482.0
البته این برنامه Profile Editor 2.5.9482.0 فقط موقعی کار میکنه که شما به اینترنت وصل باشید توصیه میکنم از یکی از دو برنامه اول استفاده کنید
حالا طریقه کار
ابتدا یه فلش وصل میکنید به 360 بعد میزارید که فرمت کنه.بعد پروفایلتون از هارد به فلش انتقال میدید.
بعد فلش به pc میزنید و با یکی از اون 3 برنامه اول پروفایلتون از فلش اکسترک میکنید .
حالا با یکی از اون برنامه هایه ادیت پروفایل اون فایل اکسترک شده رویه pc باز میکنید حالابازیا پروفایلتون نمایش داده میشه که از هر بازی چقدر گیم اسکور و اچیومنت گرفتید حالا بازی که مد نظرتون پاک بشه انتخاب میکنید مثلا بازی ninja gaidian3 خوشتون نیامده و میخواید این از لیست اچیومنتاتون پاک کنید رویه این بازی کلیک میکنید مثلا 200تا هم گیم اسکور گرفتید رویه اچیومنتاش یکی یکی کلیک میکنید و از پایین برنامه سه گزینه onlin ofline lock حالا lock انتخاب میکنید و یکی یکی میبندیشون تا هرچی اچیومنت گرفتید به lock بشه و گیم اسکور اون بازی صفر بشه . بعد از اون بالایه برنامه این تغییرات سیو میکنید
حالا مشکل و باگی که داره و من یک هفته درگیر خودش کرده بود
شما فرض کنید 7000 گیم اسکور گرفتید حالا 500تا گیم اسکور پاک کردید تو برنامه نشون داده میشه 6500 اما وقتی وصل میکنید به 360 و اون اچیومنت بازی صفر شده پاک میکنید میبینید دوباره باز 500 تا گیم اسکور دیگه هم پاک شده و جمع گیم اسکوراتون به جایه 6500 شده 6000 .
حالا راه حلش به طریق زیر عمل کنید که این باگ رفع بشه
بعد از انجام تغییرات و سیو کردن اون به 360 انتقال بدید پروفایلتون حالا اون بازیهایی که گیم اسکورشون صفر شده با زدن x میتونید پاک کنید اما همانطور که گفتم دوبرابر از جمع گیم اسکورتون کم میکنه که اشکال نداره راه حلش الان میگم.
دوباره پروفایلتون به pc انتقال بدید و با برنامه edit profile بازش کنید حالا یه بازی انتخاب کنید و یک اچیومنت انتخاب کنید و دکمه افلاین بزنید و یه اچیومنت باز کنید حالا این تغییر سیو کنید و پروفایل ببندید و بعد باز بازش کنید میبینید که جمعه گیم اسکوراتون درست شده به اضافه اون اچیومنتی که باز کرده بودید حالا اون اچیومنت باز شده رو هم lock کنید و سیو کنید حالا انتقال بدید به 360 ومیبینید که پروفایلتون درسته بدون هیچ باگی و بازیهایی هم که میخواستید پاک کردید از لیستتون که قبلا گیم اسکورشون گرفته بودید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
مایکروسافت از دشبورد 8955 قابلیت حذف بازیهایی رو که اچیومنت اونها صفر هستند را از لیست شما اضافه کرده. ولی برای دیدن منوی اون همونطوری که گفتم اولا باید مقدار اچیومنتها صفر باشه و بعدش هم اینکه به لایو وصل شده باشید.

اگر شما 50 تا یا بیشتر از یک بازی رو گرفته اید، باید اول با برنامه Modio یا مشابه اون اچیومنتهات رو صفر کنی (من خودم از HexEditor استفاده کردم) بعدش وقتی که به لایو وصل شدی روی اون بازی دکمه A رو بزنی و یه منو میادش که اچیومنتهاش پاک بشه یا نه. Yes رو میزنی و تمام.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
مایکروسافت از دشبورد 8955 قابلیت حذف بازیهایی رو که اچیومنت اونها صفر هستند را از لیست شما اضافه کرده. ولی برای دیدن منوی اون همونطوری که گفتم اولا باید مقدار اچیومنتها صفر باشه و بعدش هم اینکه به لایو وصل شده باشید.

اگر شما 50 تا یا بیشتر از یک بازی رو گرفته اید، باید اول با برنامه Modio یا مشابه اون اچیومنتهات رو صفر کنی (من خودم از HexEditor استفاده کردم) بعدش وقتی که به لایو وصل شدی روی اون بازی دکمه A رو بزنی و یه منو میادش که اچیومنتهاش پاک بشه یا نه. Yes رو میزنی و تمام.
ممنون از جوابتون
اما یک نکته برایه من که هیچوقت به لایو وصل نشدم این گزینه ای که گفتید وجود داره یعنی پاک کردن اچیومنتایی که گیم اسکورشون صفر اما بجایه دکمهA برایه من دکمه X که میزنی ازت میپرسه پاک کنه یا نه.
پس من اگه اون گیم اسکورار به صفر برسونم حله فقط نمیدونستم با کدوم برنامه این کار بکنم این دوتا برنامر یه سرچ زدم دارم دانلودشون میکنم اما اگه یه توضیح کوچک بدید که چگونه باشون کار کنم ممنون میشم خودمم دستکاریش میکنم ببینم چیزی سر در میارم یا نه

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان کسی برنامه کرک شده modio یا برنامه هایی که مربوط به اچیومنت داره من هر کاری میکنم نمیتونم از این برنامه استفاده کنم از HexEditor هم اصلا سر در نیاوردم کسی اشنایی با این برنامه ها داره کمک کنه

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
خب یه برنامه پیدا کردم که باهاش تونستم اچیومنت بازیارو صفر کنم اسمش edit porofile بود اما یه مشکله دیگه وقتی لیست اچیومنتام میاد گیم اسکوره بازیه صفر و میتونم با دکمه x وارد صفحه پاک کردنش بشم اما وقتی پاکش میکنم دو برابر از جمعه گیم اسکورام پاک میکنه کسی میدونه مشکل کجاست؟

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ویرایش
دوستان خودم فهمیدم چکار کنم گفتم شاید کسه دیگه ایم بخواد استفاده کنه بگم .برایه همین پسته اول ویرایش کردم

rejhna

کاربر سایت
Jan 6, 2009
425
من گیم اسکور ها روصفر کردم به لایو وصل شدم دگمه پاک کردن بازی اومده دگمه رو میزنی میره تو حالت پاک کردن ولی پاک نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر