روش تشخیص Disk های stealth

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
Stealth صد در صد نیست و این هم که فایل های Video Partition تو Stealth بودن بازی تاثیر داره بی دلیل نیست!
مثلا شما داری با دیسکی که از NextGen تهیه کردی تو XBL بازی میکنی و دیسکت هم دو تا PFI و DMI ها رو هم داره و داری رو iXtreme 1.2 هم بازی رو اجرا میکنی ولی باز MS به سادگی آب خوردن میتونه BANت کنه! چون MS میاد به راحتی تعداد فایل های تو Video Partitionت رو چک میکنه و میبینه که یه فایل کمه پس صد در صد داری از دیسک کپی استفاده میکنی و بنت میکنه [من 4 تا دیسک از NextGen داشتم و تست کردم دیدم همشون اینجوری هستند]
این رو مطمعن باشید که اگه MS بخواد فردا میتونه همه ی دستگاهای کپی خور شده رو از کار بندازه! [این نظر من نیست و نظر همه ی مدیر های سایت xbox-scene.com هم هست که تا حالا من باشون آشنا شدم]
موفق باشی
پس ما عشق و صفامونو بکنیم ! :)
هر چه باداباد !
احتمالا تا عرضه ی Halo 3 هم دوباره بن کردن ها شروع میشه ! ;)

*** ویرایش ***

من بازی COD 3 ام رو امتحان کردم ....
هر چی Box بود تیک خورده بود !
Video ... DMI ... PFI ... IXterem ....
این یعنی بهترین حالته دیگه ؟

آخرین ویرایش:

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
آقا شرمنده من از کجا متوجه شم فریم ورم IXtermeهست؟ درایومم الجی هیتاچیه:biggrin1::confused:یه سوال دیگه من کنسولم برچسب گارانتیش پاره نشده ولی بازیه کپی بهش میخوره جریان چیه چیحوری کوپی خور شده راستی قاب کامل آن رو جایی میفروشن ؟:confused:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آقا شرمنده من از کجا متوجه شم فریم ورم IXtermeهست؟ درایومم الجی هیتاچیه:biggrin1::confused:یه سوال دیگه من کنسولم برچسب گارانتیش پاره نشده ولی بازیه کپی بهش میخوره جریان چیه چیحوری کوپی خور شده راستی قاب کامل آن رو جایی میفروشن ؟:confused:
در صفحات قبل توضیح داده شده !

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
1- از کجا بفهمم که فریمور دستگاهم چیه ؟ (والله ِ تو صفحات قبل نبود من همش رو خوندم بعد این رو نوشتم شایدم ندیدم الله و اعلم )

2- اگه IXterme نبود اونوقت بازیی هایی که stealth نشده فقط در حالتی که بخوای لایو
بازی کنی غیر فعال میشن یا نه بطور کل حتی سینگل هم بخوای بازی کنی داستان همونه

3- اگه بخوام خودم فریمور بریزم در صورتی که کامیپوترم کابلهای ساتا نداره اگه تبدیلش
رو بگیرم مشکل حله یا نه حتما باید مادربوردی باشه که ساتا رو خودش باشه

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
1- از کجا بفهمم که فریمور دستگاهم چیه ؟ (والله ِ تو صفحات قبل نبود من همش رو خوندم بعد این رو نوشتم شایدم ندیدم الله و اعلم )

2- اگه IXterme نبود اونوقت بازیی هایی که stealth نشده فقط در حالتی که بخوای لایو
بازی کنی غیر فعال میشن یا نه بطور کل حتی سینگل هم بخوای بازی کنی داستان همونه

3- اگه بخوام خودم فریمور بریزم در صورتی که کامیپوترم کابلهای ساتا نداره اگه تبدیلش
رو بگیرم مشکل حله یا نه حتما باید مادربوردی باشه که ساتا رو خودش باشه
شما باید درایو 360 رو به pc وصل کنی تا بفهمی فریمورت ورژن چنده.

خیلی جالبه من این سوالات شما رو دقیقا دیروز برای emienmzizu در تاپیک همه چیز در مورد xboxlive نوشته بودم! بهتره اول برید یه جستجو بکنید بعد سوال کنید.

فیرمور شما هم ixtreme نیست چون من بار ها نوشتم در تاپیک های مختلف که این فریمور برروی هیچی کنسولی در بازار نیست و تا مشتری از مغازه دار نخواهد این فیرمور رو روی کنسول نمی ریزند. فیرمور ixtreme هم که داشته باشی هیچ بازی غیر stealth ی روش اجرا نمی شه دیگه به live هم هیچ ربطی نداره.

نه مشکل حل نیست چون شما اول باید ببینی که chipset مادربردت چیه چون با بعضی از مادربرد ها این برنامه فیرمور درست کار نمی کنه. بهترین chipset ها برای این کار via هستند.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
شما باید درایو 360 رو به pc وصل کنی تا بفهمی فریمورت ورژن چنده.

خیلی جالبه من این سوالات شما رو دقیقا دیروز برای emienmzizu در تاپیک همه چیز در مورد xboxlive نوشته بودم! بهتره اول برید یه جستجو بکنید بعد سوال کنید.

فیرمور شما هم ixtreme نیست چون من بار ها نوشتم در تاپیک های مختلف که این فریمور برروی هیچی کنسولی در بازار نیست و تا مشتری از مغازه دار نخواهد این فیرمور رو روی کنسول نمی ریزند. فیرمور ixtreme هم که داشته باشی هیچ بازی غیر stealth ی روش اجرا نمی شه دیگه به live هم هیچ ربطی نداره.

نه مشکل حل نیست چون شما اول باید ببینی که chipset مادربردت چیه چون با بعضی از مادربرد ها این برنامه فیرمور درست کار نمی کنه. بهترین chipset ها برای این کار via هستند.

اون برنامه ای که بچه ها گذاشته بودن تا بفهمیم که دیسک stealth هست یا نیست رو دیشب
دانلود کردم بعد این بازی هایی که خردیم همشون تمام گزینه هاشون تیک خورده بود

نوشته شما رو که خوندم یه سوال دیگه به ذهنم رسید اگه دیسک stealth شده باشه
و روی دستگاه هم کار بکنه این یعنی فریمور دستگاه همون ixtreme هست یا نه دیسک
stealth شده روی همه فریمور ها کار میکنه ؟

الان یه سوال دیگم برام پیش اومد
شما (آقای مدیر ِ سایت ) تو توضیحاتی که در مورد بن شدن از live داده بودید نوشته بودین که
یکی از حدسایی که زده میشه که چطوری ماکروسافت میفهمه که دستگاه کپی خور شده
هستش اجرای دیسک های کپی هست که دیسک رو چک و میکنه قص علی هذا حالا سوال
اینه فرض بگیریم که دیسک stealth با هر فریموری کار میکنه و فریمور دستگاه من ixtreme
نیست و این بازی ها رو هم داره اجرا میکنه بعد دیگه چه نیازی هست که حتما فریمور ixtreme رو بریزم رو دستگاه ؟

----
ایول مادربورد من Via هستش

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
نوشته شما رو که خوندم یه سوال دیگه به ذهنم رسید اگه دیسک stealth شده باشه
و روی دستگاه هم کار بکنه این یعنی فریمور دستگاه همون ixtreme هست یا نه دیسک
stealth شده روی همه فریمور ها کار میکنه ؟
فریمور های معمولی تمامی بازی ها اعم از stealth یا غیر stealth رو اجرا می کنند ولی فیرمور ixtreme فقط دیسک های stealth patch دار را اجرا می کنند.
با برنامه xdvdmulleter اگه بازی رو تست کنید و همه گزینه ها تیک خورده باشه یعنی بازی کاملا stealth هست.

اینه فرض بگیریم که دیسک stealth با هر فریموری کار میکنه و فریمور دستگاه من ixtreme
نیست و این بازی ها رو هم داره اجرا میکنه بعد دیگه چه نیازی هست که حتما فریمور ixtreme رو بریزم رو دستگاه ؟
اگه درایو شما LG/Hitachi باشه که حتما باید ixtreme 1.2 رو بریزید دلیلشم اینکه فیرمور های قدیمی lg هیچ کدوم مخفی و stealth نبودند یعنی خود فیرمور نیز علاوه بر بازی ها باعث شناسایی می شد.
ولی اگه شما درایوت samsung هست احتیاج نیست الزاما ixtreme بریزی و می تونی دیسک هاتو اول تست کنی و فقط اونهایی که stealth هستن رو در دستگاه بزاری.
در ضمن stealth patch فقط برای آنلاین بازی کردن نیست. شما اگه آفلاین هم بازی کنید ولی به live وصل باشید در صورت نداشتن stealth شناسایی خواهید شد.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
اینم ماله منه خوبه یابد یا افتضاح؟
198643380.png

;)
هاااااااااااااا ؟
چرا اينجا ؟؟؟؟:laughing::laughing::laughing:
-----------------------------------
آقا من Xdvd فلان فلان رو دانلود كردم ولي ميگه بايد مكمل .NET رو داشته باشي ( ورژن 2.3) ... يكي يه لينك ميده ؟؟؟

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
فریمور های معمولی تمامی بازی ها اعم از stealth یا غیر stealth رو اجرا می کنند ولی فیرمور ixtreme فقط دیسک های stealth patch دار را اجرا می کنند.
با برنامه xdvdmulleter اگه بازی رو تست کنید و همه گزینه ها تیک خورده باشه یعنی بازی کاملا stealth هست.

اگه درایو شما LG/Hitachi باشه که حتما باید ixtreme 1.2 رو بریزید دلیلشم اینکه فیرمور های قدیمی lg هیچ کدوم مخفی و stealth نبودند یعنی خود فیرمور نیز علاوه بر بازی ها باعث شناسایی می شد.
ولی اگه شما درایوت samsung هست احتیاج نیست الزاما ixtreme بریزی و می تونی دیسک هاتو اول تست کنی و فقط اونهایی که stealth هستن رو در دستگاه بزاری.
در ضمن stealth patch فقط برای آنلاین بازی کردن نیست. شما اگه آفلاین هم بازی کنید ولی به live وصل باشید در صورت نداشتن stealth شناسایی خواهید شد.
  • درایو من lg/hitachi هست و اگه ixtreme 1.2 رو بریزم همون جور که گفتین فقط میتونم دیسک های stealth هستن رو بزارم ولی اگه خاستم فیرمور به حالت قبلی برگرده و دیسک های غیر stealth رو مثل قبل بخونه راهی هست؟:-"

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
  • درایو من lg/hitachi هست و اگه ixtreme 1.2 رو بریزم همون جور که گفتین فقط میتونم دیسک های stealth هستن رو بزارم ولی اگه خاستم فیرمور به حالت قبلی برگرده و دیسک های غیر stealth رو مثل قبل بخونه راهی هست؟:-"
باید فیرمورت رو عوض کنی و یکی از فیرمور های قدیمی lg رو بریزی برای این کار.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
همه ی فایل هایی که تو این تاپیک بود ، از بین رفته ، اگه میشه یکی دیگه بدین :D

سوال :

تا حالا شده کسی با استفاده از دیسک های Stealth ، بن شه ؟

پ.ن : به خدا میترسم برم لایو :D ( دستام میلرزه ، نمیتونم خوب بازی کنم :D )

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
همه ی فایل هایی که تو این تاپیک بود ، از بین رفته ، اگه میشه یکی دیگه بدین :D

سوال :

تا حالا شده کسی با استفاده از دیسک های Stealth ، بن شه ؟

پ.ن : به خدا میترسم برم لایو :D ( دستام میلرزه ، نمیتونم خوب بازی کنم :D )
جواب :
كلا يه يه 8-9 ماهي ميشه كه كسي بن نشده ;) چه با iXtream چه بدون اون ;)
---
بابا برو ... كارت نباشه ... خيلي از بچه ها (من،امير،اشكان و...) داريم هر شب بازي مي كنيم ;)
تازه بن هم بشي مشكلي نيست ... بالاخره UNBAN هم مياد ;).
تو لايو چشم انتظارتم :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر