روش تشخیص Disk های stealth

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اقا جواب منم میدی؟:blushing:
باید همینکاره بالارو بکنم؟
اگر انگلیسی باشه یعنی Stealth هستش؟

نه اینجوری نیست که اگه انگلیسی باشه حتما Stealth هست. من واسه این گفتم که یکی از دوستا بازیشو از نکست جن خریده بود و دقیقا همین دوتا قسمت تیک نخورده بود. من فکر کنم بخاطر اینه که نکست جن اون ویدئو رو عوض میکنه و با آرم خودش میزاره. میخواستم بدونم مشکل این دوستمون هم همینه یا نه. در هر صورت اون ویدئو باید انگلیسی و اصل باشه و همچنین با این برنامه بازیتونو چک کنید و مطمئن بشید همه گزینه ها تیک خورده. بعد مطمئنا بازیتون Stealth هست و میتونید باهاش توسط فیرمور iXtreme1.2 به لایو وصل شید و بازی کنید.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ببخشید. من جواب اسنیک و شما رو تو یه پست دادم.
آره اگه iXtreme تیک نخورده باشه یعنی بازیتون با فیرمور iXtreme1.2 اجرا نمیشه.

من الان چک کردم!
8 تا از بازیهام اخریرو نداشت!:((
که 6 تاش از نکست جن بود! 2تاشم از جدیداش!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
طاهر 100 دفه گفته اون ویدیو تاثیری نداره!
اون فایل دقیقا همون مقدار که فایل ارجینال حجم داره گرفته و کوچکترین فرقی نداره حتی 1 بیت!
در ضمن فکر نمیکنم با ixtreme هماهنگ نبودن ربطی به stealth داشته باشه!
فکر کنم منظورش اینه که با این Ixtreme جدیده که برا هیتاچیه مشکل داره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ببخشید. من جواب اسنیک و شما رو تو یه پست دادم.
آره اگه iXtreme تیک نخورده باشه یعنی بازیتون با فیرمور iXtreme1.2 اجرا نمیشه.

اون تیک آخر یعنی ixtreme compatible ربطی به stealth بودن نداره و چه اون تیک خورده باشه و چه نخورده باشه باز بازی بدون هیچ گونه مشکلی روی v1.2 اجرا می شه و کاملا هم stealth هست. این قسمت که فقط هم برای بازی های جدید هست در واقعا یه تاییدیه کلی از همه قسمت ها هست یعنی وقتی این قسمت تیک می خوره یعنی طرف خیالش راحت باشه که تمامی قسمت ها stealth هستند.
اون video partition next-gen هم تاثیری روی ixtreme نداره.

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اون تیک آخر یعنی ixtreme compatible ربطی به stealth بودن نداره و چه اون تیک خورده باشه و چه نخورده باشه باز بازی بدون هیچ گونه مشکلی روی v1.2 اجرا می شه و کاملا هم stealth هست. این قسمت که فقط هم برای بازی های جدید هست در واقعا یه تاییدیه کلی از همه قسمت ها هست یعنی وقتی این قسمت تیک می خوره یعنی طرف خیالش راحت باشه که تمامی قسمت ها stealth هستند.
اون video partition next-gen هم تاثیری روی ixtreme نداره.

سلام. خب پس اگه iXtreme تیک نخورده باشه یعنی با فیرمور iXtreme سازگار نیست. پس چجوری روی ورژن iXtreme 1.2 اجرا میشه.؟
یعنی compatible نیست ولی اجرا میشه؟
منم بازیهائی که از نکست جن گرفتم دقیقا همین مشکل رو داره....

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
نقل قول:
نوشته شده توسط amir_amd
میشه دیسکهایی که stealth نیست رو با رایت مجدد به stealth تبدیل کرد ؟

آره. باید ایمیج بگیری ازش. ایمیجتو Stealth کنی و مجدد رایت کنی.
چطوری ؟
میشه یه لینکی توضیحی بدی ؟

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
طاهر 100 دفه گفته اون ویدیو تاثیری نداره!
اون فایل دقیقا همون مقدار که فایل ارجینال حجم داره گرفته و کوچکترین فرقی نداره حتی 1 بیت!
در ضمن فکر نمیکنم با ixtreme هماهنگ نبودن ربطی به stealth داشته باشه!
فکر کنم منظورش اینه که با این Ixtreme جدیده که برا هیتاچیه مشکل داره

سلام.
آخه ممکنه فرق که تو حجم و اسم فایل نباشه ولی محتوای فایل که فرق داره. البته من فیرمور iXtreme 1.2 رو ندارم و نمیدونم که بازیهای نکست جن روش اجرا میشه یا نه. ولی با توجه به برنامه Xdvdmulleter که دارم همه دیسکهائی که از نکست جن گرفتم ixtreme compatible نیستن در صورتیکه بازیهای دیگم سازگارن.
این برنامه Xdvdmulleter ورژن کاملش 13مگه... وتنها فرقش با ورژن 1 مگیش اینه که تو ورژن 13 مگیش یه چیزی داره به نام ویدئو پک. که دقیقا همون ویدئوی هست که وقتی بازی رو تو کامپیوتر میذاری نمایش میده.
البته من نمیگم بخاطر تغئیر این ویدئو بازیهای نکست جن Stealth نیست. ولی واقعا دلیل دیگه ای پیدا نکردم که چرا همه بازیهای نکست جن قسمت video present و iXtreme تیک نخورده. اگه تاپیکو بخونیین 2 تا از دوستای دیگمون هم همین مشکل رودارن.
ببین اصلا قضیه Stealth تنها کاری که میکنه اینه که دیسکو تا جای ممکن چک میکنه تا شبیه بازی اوریجینال باشه. تا اینکه مثلا خیال من راحت باشه تو لایو نفهمن دیسکم کپیه.
حالا وقتی یه فایل از لحاظ محتوا(نه سایز) عوض بشه .... من ترجیحا تو لایو ازش استفاده نمیکنم. گر چه ممکنه ربطی هم به اون فایل نداشته باشه. حداقلش اینه که دیسک شما از هر لحاظ به بازی اوریجینال شبیه تر باشه بهتره....

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
چطوری ؟
میشه یه لینکی توضیحی بدی ؟

ببین خود این برنامه Xdvdmulleter ورژن 9.7 یه قسمتی داره به نام autofix که میتونه بعضی از بک-آپ ها رو فیکس کنه. اگه نه باید خودت اینکارو بکنی. میتونی از برنامه SchtromV3.2 استفاده کنی.
در ضمن باید پچ های Stealth رو برای هر بازی دالود کنی.
میگردم برات ببیتم جائی هست که خیلی کامل توضیح داده باشه برات لینک میزارم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام. خب پس اگه iXtreme تیک نخورده باشه یعنی با فیرمور iXtreme سازگار نیست. پس چجوری روی ورژن iXtreme 1.2 اجرا میشه.؟
یعنی compatible نیست ولی اجرا میشه؟
منم بازیهائی که از نکست جن گرفتم دقیقا همین مشکل رو داره....
آخه ممکنه فرق که تو حجم و اسم فایل نباشه ولی محتوای فایل که فرق داره. البته من فیرمور iXtreme 1.2 رو ندارم و نمیدونم که بازیهای نکست جن روش اجرا میشه یا نه.
خود شما داری می گی که من 1.2 ندارم پس نمی تونی بگی بازی های next-gen روی 1.2 اجرا نمی شه چرا که همانطور که گفتم اجرا می شه.
بازی های next-gen همشون در قسمت Video Data Present ایراد دارن و ارور invalid checksum می ده ولی بازی ها بدون مشکل روی 1.2 اجرا می شن. هر چند من توصیه می کنم که استفاده نکنید از اینا هم. البته بازی های جدید next-gen هیچ کدام دست کاری نشده اند.

در کل بازی هایی که با این برنامه تست می شن و تمامی گزینه های قسمت Xtreme Compatability کنارشون تیک خورده است به غیر از آخرین گزینه یعنی iXtreme Compatible اینا همگی از لحاظ stealth بودن مطمئن هستند! و هیچ مشکلی ندارند. گزینه آخر هم همانطور که گفتم به منظور یه تایییده هست و فقط در بازی های جدید که بعد از ixtreme آمده اند این تیک زده می شه و بازی های قدیمی رو هیچ کدام نمی شه تغییر داد مگر اینکه از نسخه اورجینال آنها مجددا image گرفته شود.

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خود شما داری می گی که من 1.2 ندارم پس نمی تونی بگی بازی های next-gen روی 1.2 اجرا نمی شه چرا که همانطور که گفتم اجرا می شه.
بازی های next-gen همشون در قسمت Video Data Present ایراد دارن و ارور invalid checksum می ده ولی بازی ها بدون مشکل روی 1.2 اجرا می شن. هر چند من توصیه می کنم که استفاده نکنید از اینا هم. البته بازی های جدید next-gen هیچ کدام دست کاری نشده اند.

در کل بازی هایی که با این برنامه تست می شن و تمامی گزینه های قسمت Xtreme Compatability کنارشون تیک خورده است به غیر از آخرین گزینه یعنی iXtreme Compatible اینا همگی از لحاظ stealth بودن مطمئن هستند! و هیچ مشکلی ندارند. گزینه آخر هم همانطور که گفتم به منظور یه تایییده هست و فقط در بازی های جدید که بعد از ixtreme آمده اند این تیک زده می شه و بازی های قدیمی رو هیچ کدام نمی شه تغییر داد مگر اینکه از نسخه اورجینال آنها مجددا image گرفته شود.
ما بالاخره نفهميديم ... چجوري ميشه با اين برنامه فهميد كه بازي استيلت هست يا نه !!! اشكان جان كامل توضيح مي ديد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر