روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

emad_tava

کاربر سایت
Aug 25, 2009
63
نام
عماد
دوستان من lg f700p دارم میخوام بدونم کسی تجربه وصل کردن به xbox و بازی باهاش رو داشته؟ خیلی با lcd ها فرق داره؟ روی چه resolationi باید بذارم؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
سلام دوستان.
مدل مانیتوره من19 اینچ LG L1900R هستش.نسبت 4:3 یه خروجی DVI داره.چندتا سوال دارم:
1. چجوری میتونم بهترین استفاده رو از این مانیتور ببرم.مثلا از چه کابلی استفاده کنم؟ HDMI to DVI و composite رو با هم میتونم استفاده کنم؟ دستگاه هنگ نمیکنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟لطفا کامل بگید
2.فکر کنم بیشتر بازیها 4:3 رو ساپورت نمیکنه و 2نوار سیاه بالا و پایینه صفحه ایجاد میشه.میخوام ببینم تا چه اندازه تصویر رو باریک میکنه؟(خیلی بدم میاد تصویر باریک بشه:sick:)
3.هیچ راهی نداره که اون دو نوار سیاه بالا و پایینه صفحه از بین بره و من بتونم معمولی بازی کنم؟
من هنوز 360 نگرفتم و میخوام ببینم اگه تصویر رو مانیتورم خیلی بد میشه اول برم مانیتور بگیرم.............
مرسی:love:

آخرین ویرایش:

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام دوستان.
مدل مانیتوره من19 اینچ LG L1900R هستش.نسبت 4:3 یه خروجی DVI داره.چندتا سوال دارم:
1. چجوری میتونم بهترین استفاده رو از این مانیتور ببرم.مثلا از چه کابلی استفاده کنم؟ HDMI to DVI و composite رو با هم میتونم استفاده کنم؟ دستگاه هنگ نمیکنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟لطفا کامل بگید
2.فکر کنم بیشتر بازیها 4:3 رو ساپورت نمیکنه و 2نوار سیاه بالا و پایینه صفحه ایجاد میشه.میخوام ببینم تا چه اندازه تصویر رو باریک میکنه؟(خیلی بدم میاد تصویر باریک بشه:sick:)
3.هیچ راهی نداره که اون دو نوار سیاه بالا و پایینه صفحه از بین بره و من بتونم معمولی بازی کنم؟
من هنوز 360 نگرفتم و میخوام ببینم اگه تصویر رو مانیتورم خیلی بد میشه اول برم مانیتور بگیرم.............
مرسی:love:
1- با یه کبل HDMI 2 DVI . نمیشه همزمان کامپوزیت هم استفاده کرد. کامپوزیت تصویر نمیده ولی صدا میده.
2- نه بازی ها 4:3 هم ساپورت می کنند. مثلا تو بازی های 16:9 عرض بیشتری از تصویر معلومه
3- ....
خیلی بد نمیشه ولی LCD FULL HD خیلی توپ میشه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من lg f700p دارم میخوام بدونم کسی تجربه وصل کردن به xbox و بازی باهاش رو داشته؟ خیلی با lcd ها فرق داره؟ روی چه resolationi باید بذارم؟
اگه اینمانیتور CRT هست پیشنهاد می کنم از خیره بازی کردن کنسول روی این مانیتور بگزرید و سراغ یه مانیتوره مناسب برید چون اصلا به دردسرش نمیارزه
سلام دوستان.
2.فکر کنم بیشتر بازیها 4:3 رو ساپورت نمیکنه و 2نوار سیاه بالا و پایینه صفحه ایجاد میشه.میخوام ببینم تا چه اندازه تصویر رو باریک میکنه؟(خیلی بدم میاد تصویر باریک بشه)
بله با هم میتونید استفاده کنید.از کامپوزیت برای صدا استفاده میشه
خیلی باریک میشه.یه فیلم 16:9 روی مانیتورتون پخش کنید بهمون مقدار توی 360 نوار سیاه خواهید داشت
نه.نداره جز خرید یه مانیتور جدید
گرفتن مانیتور در قدم اول کار درستتری هست بعد سراغ 360 برید

salame

کاربر سایت
Aug 20, 2007
136
نام
RULE OF ROSE
کمک

سلام به همه ي 360 خورهاي عزيز بازي سنتر!!! با زحمتاي من چيکار ميکنيد؟؟!! ... بعد از همه ي راهنمايي هاي شما عزيزا بالاخري چن ماه پيش اين ايکس باکس محبوبو خريدم وليييييييييييييي...
من TV LCD ندارم واسه همينم اين ايکس باکس جان خوشگل و وصلش کردم به مونيتور البته از نوع ذغالي (CRT).
حالا ميخوام يه مونيتور LCD بگيرم که چنتا سوال برام پيش اومده که اگه ججواب بديد يه دنيا ممنون ميشم:
1_ تفاوت گرافيک بازي ها تو مونيتور من(CRT) با مونيتور lcd چقدره؟؟ انقدري هستش که وقتي ديدمش بگم ايولا يا نه؟؟!؟؟؟؟
2_وروديه HDMI تقريبا ميدونم چيه (همون 5 تا فيشست اگه اشتباه نکنم) آيا بايد رو مونيتور باشه؟؟؟
3_داشتم تبليغ مونيتوراي ال سي ديو نگاه ميکردم اکثرا نوشته بود : با ورودی DVI. این ورودی چیه؟؟
4_ کیفیت تصویر کابل VGA بااین 2تا که گفتم خیلی فرق میکنه یا نه؟
5_ تو زنج قیمت صدو بیس سی تومن چیزی میتونم بخرم یا نه؟؟

اگه کمکم کنید ممنون میشم:love:.

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
سلام من مانیتورم crt چیکار کنم ایم این سایه های کنار نوشته ها از بین بره.
این سایه ها توی بازی فوتبال خیلی ازار دهندس ولی تو بقیه ی بازی ها زیاد معلوم نیست
کمکم کنین

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوستان من 2261 دارم ! وقتی مانیتور رو در سطح بالا قرار میدم یعنی بالا یه میز میزارم و خودم پایین میشینم هیچ دیدی دیگه ندارم و از پایین که نگاه میکنی دید خیلی کم هست و تصویر سیاه ! میخواستم بدونم راحی وجود داره که این مشکل رو بر طرف کرد ! یا باید این مشکل رو به حساب مانیتور گذاشت؟ چون دقیقا این مشکل اکثر مانیتور ها هست !!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
دوستان من 2261 دارم ! وقتی مانیتور رو در سطح بالا قرار میدم یعنی بالا یه میز میزارم و خودم پایین میشینم هیچ دیدی دیگه ندارم و از پایین که نگاه میکنی دید خیلی کم هست و تصویر سیاه ! میخواستم بدونم راحی وجود داره که این مشکل رو بر طرف کرد ! یا باید این مشکل رو به حساب مانیتور گذاشت؟ چون دقیقا این مشکل اکثر مانیتور ها هست !!!
خب این مربوط به زاویه ی دید مانیتورت هست!! کاریشم نمیشه کرد مگه اینکه مانیتوری بگیری که زاویه ی دیدش بهتر باشه! ولی خدایی چه کاریه این قدر ورجه ورجه نکن درست جلوش بشین دیگه:D

آقا W2286L خوبه یا W2261VP?
این 2 تا تو یه رنج قیمت نیستن ها ! این 2286 فکر میکنم led هست و گرون تره!
یه خوبی که 2261 داره اینه که full hd هست در حالی که 2286 نیست تو بازیم full hd بودن خیلی مهمه!
گول تفاوت کنتراستشونم نخور چون کنتراست led ها فرق داره یعنی این طور نیست که این 50 هزاره اون 2ملیونه بگی وای چه تفاوتی!!
من خودم بودم 2261 میگرفتم همین طور که چند روز پیش خریدم چون واسه بازی عالیه....
در ضمن بهتره 2 تا مانیتور که تو یه سری هستن مقایسه بشه

آخرین ویرایش:

metal game

کاربر سایت
Feb 13, 2010
35
من خودم w2286l رو دیدم خیلی بهتر از w2261vp هستش!
این مدل رو یکی از دوستانم که 4 تا مانیتور عوض کردم بهم گفته و بهم گفت led ها وضوح تصویرشون خیلی بیشتر از lcd هست!

cheguevara..

کاربر سایت
Feb 7, 2010
55
نام
محمد رضا
این مدل رو یکی از دوستانم که 4 تا مانیتور عوض کردم بهم گفته و بهم گفت led ها وضوح تصویرشون خیلی بیشتر از lcd هست!
میدونی که این مدل full hd نیست و سامسونگ هم ELED خودش رو به بازار عرصه کرده که هه FULL HD و هم کنتراستش از این مدل بیشتره /خیلی شاخه:blushing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

گفتم که نباید دو سری مختلف مانیتور رو باهم مقایسه کنی! خب این led هست و تکنولوژیش جدیدتره ولی بدیش اینه full hd نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر