روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
با سلام من میخواستم که بدونم وقتی XBOX 360 رو از طریق کابل HDMI به مانیتور نصب میکنیم چه جوری میشه صدا رو دریافت کرد منظورم کابل HDMI TO DVI هست
آیا میشه مثل PS3 دو سر کابلcomposite رو به باند زد؟

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
درود به همه
میخواستم بدونم که فرق بین این کابلهای VGA موجود در بازار با کابلهای اورجینال خود مایکروسافت چیه؟اصلا کسی از این کابلهای اورجینال VGA داره؟تو کیفیت تصویر چقدر بین این دوتا فاصله هست؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام من میخواستم که بدونم وقتی XBOX 360 رو از طریق کابل HDMI به مانیتور نصب میکنیم چه جوری میشه صدا رو دریافت کرد منظورم کابل HDMI TO DVI هست
آیا میشه مثل PS3 دو سر کابلcomposite رو به باند زد؟

با استفاده از XBox 360 Audio Adaptor می تونی صدا بگیری که یه فیش سفید و قرمز بهش می خوره و اون سرش رو به باند ضبط یا هر جای دیگه میزنید.
این هم تصویرش :

pa.107188.1.jpg

درود به همه
میخواستم بدونم که فرق بین این کابلهای VGA موجود در بازار با کابلهای اورجینال خود مایکروسافت چیه؟اصلا کسی از این کابلهای اورجینال VGA داره؟تو کیفیت تصویر چقدر بین این دوتا فاصله هست؟

نگاه کنید توی کابل های VGA که ریمارک هستن و توی بازار هم پر هست.توشون خوب و بد در میاد یکیش ممکنه سایه نندازه یکیش ممکنه برعکس این عمل کنه یا حتی اصلا کار نکنه و یا پرش داشته باشه.
اما جنس اصل کابل VGA به هیچ وجه سایه نمیندازه و کیفیت کاملا شفاف،بدون پرش و مطلوبی رو به شما میده.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من یه LG مدل L1760TR دارم هیچی هم از اینکه 360 رو به مانیتور وصل کنیم بلد نیستم !؟
مانیتور من خروجی DVI یش به PC وصله اون خروجیش هم خالیه !! حالا به من یاد بدین چجوری ازش استفاده کنم بهتره !؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یه LG مدل L1760TR دارم هیچی هم از اینکه 360 رو به مانیتور وصل کنیم بلد نیستم !؟
مانیتور من خروجی DVI یش به PC وصله اون خروجیش هم خالیه !! حالا به من یاد بدین چجوری ازش استفاده کنم بهتره !؟

شما یه کابل VGA می گیری بعد یه سرش رو میزنی به پشت مانیتور و اون سرش هم به XBox 360.
2 تا فیش صداش هم به اسپیکر یا باند ضبطی که این 2 فیش رو پشتیبانی کنه یا این که با تبدیل اون رو به اسپیکر وصل کنی ...

official_xbox_360_vga_hd_av_cable_360.jpg

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
نگاه کنید توی کابل های VGA که ریمارک هستن و توی بازار هم پر هست.توشون خوب و بد در میاد یکیش ممکنه سایه نندازه یکیش ممکنه برعکس این عمل کنه یا حتی اصلا کار نکنه و یا پرش داشته باشه.
اما جنس اصل کابل VGA به هیچ وجه سایه نمیندازه و کیفیت کاملا شفاف،بدون پرش و مطلوبی رو به شما میده.[/quote]
خیلی ممنون از راهنماییتون.از این کابلهای VGA اورجینال تو ایران پیدا میشه؟از کی میتونم این کابلو تهیه کنم.
چون من اصلا از کیفیت این کابلهای ریمارک اصلا خوشم نمیاد.یه جورایی تارنشون میده.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
راستی من تو اتاقم یه تلویزیون معمولی دارم روش نوشته 100Hz فکر کنم 29 اینچ هم هست ! با این بازی کنم بهتره یا با مانیتور !؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مسلما با مانیتور کیفیت بهتری میگری;)
BW1932+ شدت روشنایی 300cd/m2 کنتراست:3000:1زمان پاسخ گویی تصویر2msوضوح تصویر:1440×900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NW1932+ شدت روشنایی:300cd/m2 کنتراست:200:1 زمان پاسخ گویی تصویر5ms وضوح تصویر:1440×900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این2تا مدل سامسونگ 19اینچ واید هستن الابته مدلهای دیگه ورودی دیجیتال DVIرو هم دارن کدومش
مناسب تره بگیرم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مسلما با مانیتور کیفیت بهتری میگری;)
BW1932+ شدت روشنایی 300cd/m2 کنتراست:3000:1زمان پاسخ گویی تصویر2msوضوح تصویر:1440×900
NW1932+ شدت روشنایی:300cd/m2 کنتراست:200:1 زمان پاسخ گویی تصویر5ms وضوح تصویر:1440×900
این2تا مدل سامسونگ 19اینچ واید هستن الابته مدلهای دیگه ورودی دیجیتال DVIرو هم دارن کدومش
مناسب تره بگیرم؟

من بهت سامسونگ 2032Bw رو پیشنهاد می کنم.زاویه دید خوبی هم داره.

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام
ببينم من با حدود 300 تومان مي تونم يه مانيتور LCD وايد بگيرم كه به درد 360 هم بخوره؟؟؟
مانيتورهايي كه رو خودشون بلندگو داره چنده؟؟
مانيتور هايي كه رو خودشون بلندگو داره اگه به 360 وصل كني مي شه از بلندگوش استفاده كرد؟؟ طريقه اتصالش چجوري مي شه؟؟
الان همه ي مانيتور هاي براي اتصال به 360 بايد يه تبديلي چيزي براشون بگيري؟؟؟
مانيتوري هست كه مستقيم ورودي hdmi داشته باشه؟ (البته مي دونم اگه باشه هم به بودجم نمي خوره)
جون هر كي دوست دارين سريع

ADSL

کاربر سایت
Mar 23, 2008
1,077
نام
رضا
سلام
ببينم من با حدود 300 تومان مي تونم يه مانيتور LCD وايد بگيرم كه به درد 360 هم بخوره؟؟؟
مانيتورهايي كه رو خودشون بلندگو داره چنده؟؟
مانيتور هايي كه رو خودشون بلندگو داره اگه به 360 وصل كني مي شه از بلندگوش استفاده كرد؟؟ طريقه اتصالش چجوري مي شه؟؟
الان همه ي مانيتور هاي براي اتصال به 360 بايد يه تبديلي چيزي براشون بگيري؟؟؟
مانيتوري هست كه مستقيم ورودي hdmi داشته باشه؟ (البته مي دونم اگه باشه هم به بودجم نمي خوره)
جون هر كي دوست دارين سريع

من الان يه 2220wm سامسونك دارم 370 بلندكو هم داره
نه نميشه از بلندكوش استفاده كرد
بله بايد يه كابل VGA يا HDMI TO DVI داشته باشي
هست ولي تو ايران بيدا نميشه
ببخشيد فونتم بهم ريخته

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام به همه

بچه ها من مانيتورم samsung 1763 magic bright هستش و تا 1024*1280 رو هم ساپورت ميكنه.ايا كسي با اين مانيتور امتحان كرده؟ تصويرش چطوره؟
اگه خواستم از اين روش استفاده كنم رزوليشن رو همون 1024*1280 بزارم؟

راستي كابلش رو هم گرفتم. ميگم حالا وقتي سيمهاي زرد و سفيد صدا رو به اسپيكر وصل كنم تكليف sub woofer چي ميشه؟ يعني بايد بي خيالش بشم؟

ممنونم اگه جواب بديد:clover:

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
اولا خيلي ممنون كه سريع جواب دادين
دوما فونتتون مشكلي نداشت;)
سوما : آقايون اساتيد هيچ راهي نيستش كه بشه از بلندگوي مانيتور براي 360 استفاده كرد؟؟ ( لطفا از همه ي سلول هاي خاكستري مغزتون استفاده كنيد ، ايراني جماعت نبايد تو هيچي كم بياره :cheesygri)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر