روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
چرا دارم چطور:confused:
چون گفتی بلد نیستم...;)

اگه اسپیکرت ورودی اپتیکال(SPDIF) داشته باشه میتونی صدا بگیری. اونم دالبی.
مرسی.. اما من مشکلم یه چیز دیگه بودا... من مشکلم اینه که همزمان نمی تونم دو تا فیشو جا بزنم...

این مانیتور یه مانیتور Wide Screen با اندازه 20 اینچ هست که 2 تا خروجی DVI و Analog داره.شما می تونید به هر کدوم از این ها کنسولتون رو وصل کنید و بازی کنید.البته اگر شما کنسولت HDMI Port نداره باید کابل VGA بخری.
حالا جالب اینجاست که دیگه نیازی نیست برای چنج کردن بین پی سی و 360 هر لحظه کابل رو در بیاری چون همراه مانیتور یه کابل DVI TO VDI هست که می تونی پشت کارت گرافیک و مانیتورت نصب کنی و اون پورت VGA ایکس 360 سر جاش بمونه برا همیشه..;)

پدرام جان چرا جوابمو ندادی ؟:( مثل اینکه من از خودت راهنمایی گرفته بودما... دیدی نشد.. می گفتی از کابل کامپوزیت میشه خروجی گرفت.. الان باید چیکار کنم ؟:confused: کابل رو نگرفته بفروشم ؟:(

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
ای بابا یه 360 اومدیم بگیریما !!:p
من مانیتورم 17اینچ با نسبت دید 4:3 اگه وصل کنم به مانیتور بالا پایین صفحه خالی میمونه ؟
یعنی یه چیز تو مایه های AC ؟
تلویزیون چطور ؟ اون هم 21 اینچ معمولی اونم بالا پایینش خالی میمونه؟
برای مانیتور باید اول تصویرو جمع کنم به بالا بد یکم به سمت داخل فشردش کنم ؟

Black_cloud

کاربر سایت
Mar 15, 2007
182
نام
Mohammad REza
مرسی.. اما من مشکلم یه چیز دیگه بودا... من مشکلم اینه که همزمان نمی تونم دو تا فیشو جا بزنم...

:(
یه تاپیک بود که راجع به این مشکل بچه ها بحث کرده بودن. فکرمی کنم نتیجش این بود که باید ازاون تبدیل هایی که همراه الیت هست بگیری.
اها ایناهاش این لینک اون تاپیکه ببین به کارت میاد گمونم.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14231

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
1- من هنوز کنسول 360 نخریدم ، اگه اشتباه نکرده باشم HDMI Port روی کنسول Elite هست درسته ؟
2 - اینجوری که شما میگی که مانیتور "SAMSUNG SM2032BW 20 دو تا ورودی داره ،اگه اینجوری هست میشه هم 360 و هم pc رو همزمان بهش وصل کرد ؟ یا اینکه این برای 360 باید یه مانیتور دیگه بخرم ؟ چون نمی خوام هر روز فیش 360 در بیارم و به pc بزنم یا برعکس

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
1- من هنوز کنسول 360 نخریدم ، اگه اشتباه نکرده باشم HDMI Port روی کنسول Elite هست درسته ؟
2 - اینجوری که شما میگی که مانیتور "SAMSUNG SM2032BW 20 دو تا ورودی داره ،اگه اینجوری هست میشه هم 360 و هم pc رو همزمان بهش وصل کرد ؟ یا اینکه این برای 360 باید یه مانیتور دیگه بخرم ؟ چون نمی خوام هر روز فیش 360 در بیارم و به pc بزنم یا برعکس .

1.الان روی همه مدل ها HDMI Port هست.

2.بله ورودی DVI و Analog و می تونید هم زمان هر 2 رو وصل کنید.با کلید سورس بین این دو می تونید سوئیچ کنید. ;)

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
یه تاپیک بود که راجع به این مشکل بچه ها بحث کرده بودن. فکرمی کنم نتیجش این بود که باید ازاون تبدیل هایی که همراه الیت هست بگیری.
اها ایناهاش این لینک اون تاپیکه ببین به کارت میاد گمونم.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=14231
واقعا دمت گرم.. ای ولله.. الان رفتم بازارچه ببینم کسی داره یا نه..:love: بعدش یه چند تا عکس ناز برات میذارم..

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من مانیتورم 17اینچ با نسبت دید 4:3 اگه وصل کنم به مانیتور بالا پایین صفحه خالی میمونه ؟
بعله .خالی میمونه یه چیزی تو همون مایه های AC ;)
تلویزیون چطور ؟ اون هم 21 اینچ معمولی اونم بالا پایینش خالی میمونه؟
فکر نمی کنم.چون واید اخرش 1024 هستش.اما فکرشو از سرت بیرون کن مثله برفک میمونه.:sick:
برای مانیتور باید اول تصویرو جمع کنم به بالا بد یکم به سمت داخل فشردش کنم ؟
نه.اینکارا فایده نداره .تصویر کش میاد.اصلا جالب در نمیاد.;)
اگه با CRT می خوای بازی کنی باید با این مسله کنار بیای.اما یه نصیحت به شما LCD واید بگیر چون
1.برا چشم خیلی بهتره
2.دیده وسیع تری داری تو بازی
3.کی وی ام سویچ نمی خوای .این البته در صورتیه که از مانیتورت برا پی سی هم می خوای استفاده کنی.
ورودی DVI و Analog و می تونید هم زمان هر 2 رو وصل کنید.با کلید سورس بین این دو می تونید سوئیچ کنید
4.جنتر چینجر هم نمی خواد .

من میخوام LCD بگیرم ایندفعه قطعیه .مثله دفعه قبل نیست.

سامسونگ بهتره یا ویو سونیک؟ویو سونیک 20 اینچ 320 قیمت دارم خوبه؟

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
1.الان روی همه مدل ها HDMI Port هست.

2.بله ورودی DVI و Analog و می تونید هم زمان هر 2 رو وصل کنید.با کلید سورس بین این دو می تونید سوئیچ کنید. ;)

پدرام جان این مدل که میگی واید هست؟؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟

بعدش با این مدل که واید نیست میشه 360 بازی کرد؟؟؟؟
LCD_l1950s.jpg

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بعله .خالی میمونه یه چیزی تو همون مایه های AC ;)

فکر نمی کنم.چون واید اخرش 1024 هستش.اما فکرشو از سرت بیرون کن مثله برفک میمونه.:sick:

نه.اینکارا فایده نداره .تصویر کش میاد.اصلا جالب در نمیاد.;)
اگه با CRT می خوای بازی کنی باید با این مسله کنار بیای.اما یه نصیحت به شما LCD واید بگیر چون
1.برا چشم خیلی بهتره
2.دیده وسیع تری داری تو بازی
3.کی وی ام سویچ نمی خوای .این البته در صورتیه که از مانیتورت برا پی سی هم می خوای استفاده کنی.4.جنتر چینجر هم نمی خواد .

من میخوام LCD بگیرم ایندفعه قطعیه .مثله دفعه قبل نیست.

سامسونگ بهتره یا ویو سونیک؟ویو سونیک 20 اینچ 320 قیمت دارم خوبه؟

اگر 320 پول داری برو Samsung 2032Bw بگیر.خیلی ها همین مانیتور رو گرفتن.

پدرام جان این مدل که میگی واید هست؟؟؟؟
قیمتش چنده؟؟؟

بعدش با این مدل که واید نیست میشه 360 بازی کرد؟؟؟؟
LCD_l1950s.jpg

بله Samsung 2032Bw از مدل های Wide هست و کیفیت خیلی خوبی هم داره.
با این مانیتور هم که Wide نیست میشه بازی کرد ;)
اما با Wide تصویر بهتری رو می تونید بگیرید.

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
فکرشو از سرت بیرون کن مثله برفک میمونه.
اما یه نصیحت به شما LCD واید بگیر چون
یعنی چی مثل برفک میمونه یعنی کیفیتش آشغاله ؟!:eek:
خدایی نصیحت کردی در حد تیم ملی !!:biggrin1:
من پول خود 360 رو ندارم به یکی از بچه ها گفتم از اونور بیاره با زور فعلا 200 تومن جور کردم.
خدا آخر عاقبت ما رو با این 360 به خیر کنه :praying:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
دوست عزیز من امتحان کردم.. با یه تلوزیون آشغال.. تصویر اونچنان هم که میگن بد نیست.. برو با همون تلوزیون بازی کن حالشو ببر.. چرا با مانیتورت بازی نمی کنی
؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یعنی چی مثل برفک میمونه یعنی کیفیتش آشغاله ؟!
اگه شما از همون تی وی های قدیمی داری از آشغالم آشغال تره.یه چیزی تو مایه های PS2
خدایی نصیحت کردی در حد تیم ملی !!
من پول خود 360 رو ندارم به یکی از بچه ها گفتم از اونور بیاره با زور فعلا 200 تومن جور کردم.
پس مجبوری با CRT بسازی تا چشات از حدقه در آد:eek: ومثله من عینکی بشی;)پس یه کابله VGA و KVM سویچ و یه جنتر چینجر احتیاج داری .
قسطی یه جایی جورش کن یا بده برات از بیرون بیارن ارزششو داره.حداقل یه 19 یا 17 بگیری بازم بهتره از هیچی.دیگه با خودته
خدا آخر عاقبت ما رو با این 360 به خیر کنه
هنوز مونده !تازه دستت نرسیده این مشکلات رو داری وقتی دستت که برسه تازه اوله کاره:)
همشم دروغه می گن دردسره خریده 360 کمتره از PC .من الان 3 هفته هست خریدم هنوز دارم دنباله کاراشم.شاید دو سه برابره خریده PC درده سر داره.آخه ماکروسافت کنسول که بیرون نداده یه فرغون داده باید تبدیلش کنی به ژیان تازه دو قدم راه بره!
اگر 320 پول داری برو Samsung 2032Bw بگیر.خیلی ها همین مانیتور رو گرفتن.
کیفیتش که به ویو سونیک نمی رسه!تازه ویو سونیک گارانتیه 1 سال تعویض داره ولی سامسونگ 6 ماه تعویض.
دوست عزیز من امتحان کردم.. با یه تلوزیون آشغال.. تصویر اونچنان هم که میگن بد نیست.. برو با همون تلوزیون بازی کن حالشو ببر..
بیخیال .خیلی تفاوت داره و به این راحتیا ازش نمیشه گذشت

آخرین ویرایش:

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
دوست عزیز من امتحان کردم.. با یه تلوزیون آشغال.. تصویر اونچنان هم که میگن بد نیست.. برو با همون تلوزیون بازی کن حالشو ببر.. چرا با مانیتورت بازی نمی کنی
؟
آخه مانیتورم 17" 4:3 هستش و بالا پایین صفحه هم خالی میمونه.بدم باید بیام مثا شما اون کابل بدبختو ببرم این یکیو از توش رد کنم تا صدا بگیرم.:biggrin1:
اگه شما از همون تی وی های قدیمی داری از آشغالم آشغال تره.یه چیزی تو مایه های PS2

پس مجبوری با CRT بسازی تا چشات از حدقه در آد:eek: ومثله من عینکی بشی;)پس یه کابله VGA و KVM سویچ و یه جنتر چینجر احتیاج داری .
قسطی یه جایی جورش کن یا بده برات از بیرون بیارن ارزششو داره.حداقل یه 19 یا 17 بگیری بازم بهتره از هیچی.دیگه با خودته

هنوز مونده !تازه دستت نرسیده این مشکلات رو داری وقتی دستت که برسه تازه اوله کاره:)
همشم دروغه می گن دردسره خریده 360 کمتره از PC .من الان 3 هفته هست خریدم هنوز دارم دنباله کاراشم.شاید دو سه برابره خریده PC درده سر داره.آخه ماکروسافت کنسول که بیرون نداده یه فرغون داده باید تبدیلش کنی به ژیان تازه دو قدم راه بره!
بابا من کی گفتم قدیمی؟:confused: از 21 اینچ ها ی سامسونگه یه دونه هم تو اتاق منو داداشم پارس مدل دونا داریم.
چگده ناز داره این 360 میگم دسته جمهی بیخیالش بشیم بریم زن بگیریم.:p
آخه دختر اینقدر باسه آدم ناز نمیکنه که 360ناز میکنه !!:biggrin1:
حالا بد این همه بدبختی 360 رو میگیری باید اینجوری :hurted1: باهاش بازی کنی که
:banned: نشه و خودت :scare: بشی و بعدش :crying: کنی.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
کیفیتش که به ویو سونیک نمی رسه!تازه ویو سونیک گارانتیه 1 سال تعویض داره ولی سامسونگ 6 ماه تعویض
ويو سونيك كيلو چنده!:biggrin1: كيفيت 2032 رو از نزديك ديدي ؟ من فكر نميكنم كيفيت ويو سونيك به Samsung برسه

به هر حال مانيتور 2032BW ، تو Review هايي كه ازش شده ، كلي امتيازهاي خوب و نشان كيفيت گرفته ! و از رقيبهاي خودش بهتر عمل كرده .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بابا من کی گفتم قدیمی؟ از 21 اینچ ها ی سامسونگه یه دونه هم تو اتاق منو داداشم پارس مدل دونا داریم.
نکنه SED داری خبر نداری:eek:بابا دوره تلوزیون های غول پیکره لام تصویردار تموم شد!حالا چه یه صنام طرحه لاله بگیری چه پارس طرح سوسن!همه جزئه فناوری نسله قبل حساب میشن و بهشون میگن قدیمی!!!
ويو سونيك كيلو چنده! كيفيت 2032 رو از نزديك ديدي ؟ من فكر نميكنم كيفيت ويو سونيك به Samsung برسه

به هر حال مانيتور 2032BW ، تو Review هايي كه ازش شده ، كلي امتيازهاي خوب و نشان كيفيت گرفته ! و از رقيبهاي خودش بهتر عمل كرده .
دوستان جواب حسابی بدید نه یه ...
این استقلال و پرسپولیس نیست که الکی متعصب شدید.
من جست و جو کردم فهمیدم تسته جهانی گرفتن. سرعته پاسخ گویی سامسونگ های 2 میلی در اصل 7 میلی هستش و ویو سونیک 4 میلی سانیه واقعی هستش.
کنتراست سامسونگ بعد 1-2 سال پایین میاد ولی ویو سونیک 3-4 سال.
ویو سونیک جزئ 3 ال سی دیه برتره دنیاست اینم تو سایتا پیدا کردم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر