روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
مهندس جان :
میگم وقتی که X360 رو خاموش میکنم . ( به X360 وصله )
سوال :
چجوری میشه هم PC هم X360 رو به مونیتور وصل کرد ؟ ( اون موقع ها یکی میگفت با KVM Swith میشه ، ولی چجوری ؟ :confused:
KVM Swith :
kvm-switch-reviewa-big.gif

این رو من از کجا میتونم بخرم ؟ قیمتش چقدر هست ؟ پایتخت داره ؟

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
سلام
شما تصوير اين مانيتور رو با يه hd tv داخل بازي با 360 مقايسه كردين؟
تمام رزولوشنها رو مثه 720pو غيره دقيقا ساپورت ميكنه؟
كلا ازخريدنش راضي هستين يا اگر به عقب برگرديم حاضرين بيشتر هزينه كنين و يه hd tv بگيرين؟
ممنون:love:

تصویر 215TW رو با HDTV مقایسه کردم : تنها برتری HDTV نسبت به مانیتور من کنتراستش هست.ولی یه جاهایی از HDTV هم سرتره .مثلآ در بازیه AC6 برتری فاحشی داشت انگار که داری فیلم نیگا میکنی.
تا 1080i ساپورت میکنه 720p که هیچ.(ساپورت میکنه)
از خریدش راضی هستم.درکل به خاطر نیازی که به یک مانبتور و یک HDTV داشتم پس از تحقیق فراوان 215TW بهترین گزینه من برای خرید شد و به نظر خودم با یک تیر دو نشون زدم;) . و اگه به گذشته برگردم به طور حتم تنها انتخاب من خواهد بود.
برتریها نسبت به مانیتور: با فشار یک دکمه از محیط ویندوز وارد داشبورد 360 شدن.
داشتن اسپیکر وخروجی هدفون که به راحتی میشه اکثر سیستمهای صوتی را از طریق همین خروجی هدفون بهش وصل کرد.
ورودی S-Video یادش به خیر GOD of WAR 2 رو با همین مانیتور بازی کردم.
تصویر در تصویر.
قابلیت تنظیم ارتفاع تا میزان قابل توجه. حتی میشه از حالت افقی در آورد و به حالت عمودی (چرخش 90 درجه) قرار داد .البته بیشترین کاربردش در Web هست (ویندوز).
و ...

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
این من 399 تومن خریدم ولی با تخفیف شد : 394 تومن از علائدین خریدم طبقه اول . (دمه مغازش بزرگ نوشته سامسونگ.. از مدل 2032 هم داشت ولی این 2232 خوشگل تر بود
آقا مبارك باشه ، اگه ميتوني يه چند تا عكس در حين بازي بذار

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
آقا مبارك باشه ، اگه ميتوني يه چند تا عكس در حين بازي بذار

چند تا عکس گرفتم اتفاقا .. ولی این گوشی لعنتی سی دیش گم شده و توی بخش موبایل درخواست برنامش رو کردم .. امروز یا فردا براتون میزارم...

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
تصویر 215TW رو با HDTV مقایسه کردم : تنها برتری HDTV نسبت به مانیتور من کنتراستش هست.ولی یه جاهایی از HDTV هم سرتره .مثلآ در بازیه AC6 برتری فاحشی داشت انگار که داری فیلم نیگا میکنی.
تا 1080i ساپورت میکنه 720p که هیچ.(ساپورت میکنه)
از خریدش راضی هستم.درکل به خاطر نیازی که به یک مانبتور و یک HDTV داشتم پس از تحقیق فراوان 215TW بهترین گزینه من برای خرید شد و به نظر خودم با یک تیر دو نشون زدم;) . و اگه به گذشته برگردم به طور حتم تنها انتخاب من خواهد بود.
برتریها نسبت به مانیتور: با فشار یک دکمه از محیط ویندوز وارد داشبورد 360 شدن.
داشتن اسپیکر وخروجی هدفون که به راحتی میشه اکثر سیستمهای صوتی را از طریق همین خروجی هدفون بهش وصل کرد.
ورودی S-Video یادش به خیر GOD of WAR 2 رو با همین مانیتور بازی کردم.
تصویر در تصویر.
قابلیت تنظیم ارتفاع تا میزان قابل توجه. حتی میشه از حالت افقی در آورد و به حالت عمودی (چرخش 90 درجه) قرار داد .البته بیشترین کاربردش در Web هست (ویندوز).
و ...
واقعا بايد مانيتور جالبي باشه.الان قيمت اين مدل چنده؟چيز جديدي تو همين مايه نيومده؟
درضمن جاي شما توي اين تاپيكhttp://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=10605واقعا خاليه.مطمينم عكسهاي شما تاپيك رو ميتركونه.منتظريم:love:

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
ما كه اخرش نفهميديم چي بايد بخريم.215twخوبه ولي يكم كنتراستش پايينه وسايزش هم كوچيكه.ولي خوب خوبيش هم اينه كه نه كابل vgaميخاد ونه اسپيكر رو ميخاد بهش وصل كني.يه مدل ديگه كه من ديدم 245t هست كه هر چي از صبح به فروشگاههاي مختلف زنگ زدم ميگن نداريم.اين مدل full hdوپورت ورودي hdmiهم داره واز همه مهمتر سايزشه كه 24 اينچه.ولي گمون كنم اسپيكر نداره.انتخاب ديگه من اينه كه يه دونه hdtv 26 samsungبگيرم. كه كنتراستشم 1:3000هست وسايزشم از هر دوي اينا بزرگتره. و صدا و ورودي hdmiهم داره.قيمتش هم 760 هزار تومنه.حالا يه نفر منو راهنمايي كنه كه از بين 215tw,245t,hdtv 26 inch;كدومشونو انتخاب كنم.آخه بودجه فعلا محدوده و به r81دستم نميرسه.
پيشاپيش از كمكتون ممنونم.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
در حال حاضر بهترین انتخاب Samsung 2232BW میباشد .
البته روی سری جدید LG L194WT زده کنتراست 1:5000 :eek: اگه واقعا این کنتراست رو بده که خیلی عالیه.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
اینم چند تا عکس از مانیتور : (این عکس هارو روز اولی که خریدم گرفته بودم ولی دیگه ی مشکلی پیش اومده و نتونستم بزارم که الان براتون میزام)

161Decalist01.jpg

595Decalist02.jpg

648Decalist03.jpg

401Decalist04.jpg

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
این رو من از کجا میتونم بخرم ؟ قیمتش چقدر هست ؟ پایتخت داره ؟
این سوویچ ها خیلی خوبه خیلی کلاس داره . اینا سه تا ورودی VGA دارن و شما هم سه تا کابل دارید یکی کابل مانیتور یکی 360 و یک کابل هم که باید جدا بخرید که اون کابله جدا یک سرش میخوره به پشت کیس و یه سرش به سووچ به دو سر دیگه هم یکی کابل 360 میخوره و یکی هم کابل مانیتور یعنی به ورودی اصلی کابل مانیتور میخوره و به 2 ورودی دیگه که فرعی هستند کابل pc و 360 و با فشار یک دکمه تصویر خیلی راحت سوویچ میشه فقط تنها بدی که داره اینه که این سوویچ ها نیاز به بزق دارن و همیشه یه آداپتور باید بهش وصل باشه

Seyed

کاربر سایت
Feb 12, 2007
63
من یک سوال تکنیکی دارم
آیا هیچکدوم از دوستان تونستن با این مانیتورهای واید (1440×900 و 1680×1050) با استفاده از کابل VGA به رزولوشن 1080i برسند یا نه؟

به عنوان مثال من از یک f700p استفاده می‌کنم که اصولا تا 1980×1440 رو ساپورت می‌کنه ولی وقتی دستگاه رو روی 1080i تنظیم می‌کنم برمی‌گرده به حالت 640*480 لذا با وجود اونکه رزلوشنش بالاتر از 1080i هست ولی از نظر سخت افزاری نمی‌تونه اونو ساپرت کنه

لطفاً دوستان تجربیات خودشون رو در این زمینه با اشاره به مدل مانیتورشون بگن چون قصد دارم یک مانیتور برای دستگاه تهیه کنم.

پیشاپیش از همکاریتون متشکرم

راستی یک پیشنهاد هم دارم اونم اینه که هر کس یک review ساده شامل نقاط قوت و ضعف نمایشگر خودش بنویسه تا بقیه بتونن استفاده کنن

Seyed

کاربر سایت
Feb 12, 2007
63
اولیش رو من در مورد دستگاه خودم می‌گم

نقاط قوت:
1) ارزان قیمت (من اینو دست دوم خریدم 80 تومن!)
2) ساپرت کردن کامل 720p
3) روشنایی و زمان پاسخگویی مناسب (مثل هر CRT دیگه)
4) برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب (بقیه چیزها رو نمی‌دونم ولی مادایران روی مانیتورهای CRT اش خوب گارنتی و خدمات پس از فروش میده)

نقاط ضعف:
1) در حالت 720P روی 60 هرتز کار می‌کنه (اصولاً تو ویندوز می‌تونه تا 100 هرتز جواب بده ولی در حالتی که به 360 وصله دسترسی به هیچ گزینه تنظیمی وجود نداره) که باعث خستگی چشم در زمان طولانی میشه
2) جاگیر (مثل هر CRT هفده اینچ دیگه!)
3) از دور خارج (اگر اشتباه نکنم مدتیه که دیگه تولید نمی‌شه)

جمع بندی:
مناسب برای گیمورهای Casual مثل خودم که هم بودجه زیادی ندارند و هم زمان زیادی رو به بازی اختصاص نمی‌دن (کلا فکر کنم این جمع بندی برای بیشتر CRT های 17 که تا 1280×1024 رو ساپرت می‌کنن صادقه)

منتظر نظرات شما هستم

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
در زمان خودش خوب بود ولی الان چیز دندون گیری نیست.شما میتوانید در همان رنج قیمت گزینه جدیدتر- مناسبتر- و در کل بهتری رو انتخاب کنید.

میشه تو رنج قیمت 940bw بهترینو معرفی کنی؟من می خوام بخرم

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
از مشخصات اين مانيتور جديداي سامسونگ پيداس كه چيز بدي نيست :
وايد 19 اينچ
كنتراست : 2000:1
پاسخ گويي :2MS
وضوح : 1440 در 900:eek::eek:
ورودي DVI
مدل : BW1931+
قيمت رو هر كي مي دونه بياد بگه

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
من ديروز يه 26اينچ hdlcd tv r81 samsung خريدم.قيمتش 760 واسم افتاد.واقعا كه محشره.من قبلش با تلوزيون معمولي بازي ميكردم .همينقدر بگم كه دارم تموم بازيها رو با اين تيوي جديد از نو بازي ميكنم.چون احساس ميكنم كه دارم يه بازي جديد رو بازي ميكنم.ال سي دي من تا 1080 اي رو ساپورت ميكنه.ميخواستم بدونم،به نظر شما رو 1080 اي بزارم بهتره يا رو 720 پي.آخه من تو اساسينس كريد احساس كردم رو 1080 اي بهتره ولي تو ويرشوا تنيس3 انگار 720 پي بهتر بود.
وآيا رزوليشن بالا به 360 بيشتر فشار مياره يا نه؟
ممنونم از همه بچه هاي بازي سنتر به خصوص :آقا اشكان،اقا امير ،اقا پيام و آقاكسري ،كه منو در خريد اين تيوي راهنمايي كردند.

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
من ديروز يه 26اينچ hdlcd tv r81 samsung خريدم.قيمتش 760 واسم افتاد.واقعا كه محشره.من قبلش با تلوزيون معمولي بازي ميكردم .همينقدر بگم كه دارم تموم بازيها رو با اين تيوي جديد از نو بازي ميكنم.چون احساس ميكنم كه دارم يه بازي جديد رو بازي ميكنم.ال سي دي من تا 1080 اي رو ساپورت ميكنه.ميخواستم بدونم،به نظر شما رو 1080 اي بزارم بهتره يا رو 720 پي.آخه من تو اساسينس كريد احساس كردم رو 1080 اي بهتره ولي تو ويرشوا تنيس3 انگار 720 پي بهتر بود.
وآيا رزوليشن بالا به 360 بيشتر فشار مياره يا نه؟
ممنونم از همه بچه هاي بازي سنتر به خصوص :آقا اشكان،اقا امير ،اقا پيام و آقاكسري ،كه منو در خريد اين تيوي راهنمايي كردند.

برای کنسول فرقی نمیکنه رو چه رزولوشنی باشه .
ولی در کل همانطور که شما اشاره کردید برای محیط و لوکیشنهای بسته و کوچیک 720p و برای بازیهایی که محیط - وسعت و چشم انداز بیشتری دارند 1080i رایج تره!
ولی ملت بیشتر با 1080i حال میکنن.:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر