روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
یه سوال دیگه . با کا بل dvi هم نیمشه ایکس باکسو به مانیتور وصل کرد ؟؟؟ اینجوری هر دفعه باید کابل پشت مانیتورو در آورد مال کامپیترو یبر زد یبار ماله ایکس باکسو ؟؟؟؟؟؟؟

Pikil

کاربر سایت
Jul 23, 2007
314
نام
پویا
یه سوال دیگه . با کا بل dvi هم نیمشه ایکس باکسو به مانیتور وصل کرد ؟؟؟ اینجوری هر دفعه باید کابل پشت مانیتورو در آورد مال کامپیترو یبر زد یبار ماله ایکس باکسو ؟؟؟؟؟؟؟

خروجی DVI که نداره 360. HDMI داره. اگر تبدیل این دو تا رو به هم بگیری اونوقت احتمالاً میشه 360 و کامپیوتر رو هم زمان وصل کنی.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,115
با اين تبديل ميشه هم كيس و هم 360 رو به يك مانيتور زد؟

CC320Y_LR.jpg

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
تو ایرانم داریم اینو ؟ اگه با تبدیلdvi بهhdmi وصل کنیم کیفیت بهتره یا با اینvga ها ؟
من دیدم فقط قیمتش 15000 تومنه و برای وصل کردن کامپیوتر به دو صفحه نمایشه البته کار شما رو با سه تا فیش تبدیل راه میندازه که همش رو هم میشه 21000 تومن.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
تو ایرانم داریم اینو ؟ اگه با تبدیلdvi بهhdmi وصل کنیم کیفیت بهتره یا با اینvga ها ؟
کلا اکثر مانیتور کیفیت بهتر رو با خروجی VGA نشون میدن و اگه به خورجی DVI وصل کنی Refresh rate تصویر پایین می یاد (می یاد روی 60 هرتز) که خیلی بد هستش ولی برای دسکتاپ خوبه پس سعی کنید برای استفاده از دسکتاپ از خروجی DVI و برای استفاده از 360 از خروجی VGA مانیتور استفاده کنید .
اون کابلرو من ندیدم ولی فکر کبشه هردو رو بهش وصل کرد (PC و 360) ولی نمی تونی هردو رو همزمان روشن کنی و کار کنی چون هیچ کلیدی برای سوییچ کردن تصویر از 360 به PC نداره و فکر کنم باید حتما یکی از دستگاه ها خاموش باشه . فکر نمی کنم قیمت آنچنانی هم داشته باشه البته بستگی به کیفیتش داره دیگه . البته این کابل فقط برای مانیتورهای LCD هستش چون کابل VGA اونها قابل جدا شدن هستش و مثل مانیتورهای CRT نیست که نشه جداش کرد . موفق باشید .

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,115
البته اين كابل رو كه من گذاشتم فكر نكنم بشه چون براي وصل كردن يه كيس به دو تا مانيتور هست دقيقا برعكس اون چيزي كه بچه هاي سايت ميخوان

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
البته اين كابل رو كه من گذاشتم فكر نكنم بشه چون براي وصل كردن يه كيس به دو تا مانيتور هست دقيقا برعكس اون چيزي كه بچه هاي سايت ميخوان
راستش من خودم اصلا امتحانش نکردم من گفتم شاید اگه اون سرشو به مانیتور وصل کنی دو سر دیگه رو میشه به 360 یا کیس وصل کرد ولی نمی دونم تصویر میده یا نه اگه شما تست کرده که من کاملا حرف شما رو قبول دارم ممنون . :)

من یه سامسونگ 940bwگرفتم حالا می خوام xboxرو با کامپوتر با هم له هش وصل کنم . چی کار میتونم یکنم ؟؟؟؟ خیلی ممنون
شما از توی جعبه کابل DVI رو در بیار (البته باید کارت گرافیک خروجی DVI داشته باشه کابل نگاه کن ببین جایی پشت کارت گرافیکت هست که این فیش بهش بخوره اگه داری پس این کابل رو بهش وصل کن و بعد اون یکی سرش رو پشت مانیتور وصل کن (پشت مانیتور دوتا خروجی هست DVI و VGA ) حالا فیش 360 رو هم به خروجی VGA وصل کن حالا می تونی ازشون به طور همزمان استفاده کنی فقط برای سوییچ کردن تصویر بین این دو دستگاه باید کلید سومی از سمت راست رو فشار بدی ) . موفق باشید

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
مطمعنید تصویری کهvga از dvi بهتره ؟؟؟؟ آخه مگه dviجدید تر نیست ؟؟؟ پس360 با vgaوصل کنم بهتره ؟؟ اون پورتhdmi , 360 به درد نمیخوره واسه مانیتور ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر