روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
شما كابلو بخر
هر چقدر هم بد باشه از كيفيت تلويزيون معمولي كه بهتره!
لااقل رو مانيتور ميشه رزولوشن رو برد بالا

مرسی شما خودت از این مدل داری؟ اخه میدونید من اصلا نتونستم گیرز اف وار رو با گرافیک واقعی بازی کنم بخاطر تلویزیونمون همون صحنه اولش که از زندان میاد بیرون رو تلویزیون من هیچی معلوم نیست وصفحه سیاهه و کلا به دلیل عدم پشتیبانی تی وی انگار داری پی اس1 بازی می کنی بعد از چند تا بچه های سایت درباره کیفیت این مانیتود پرسیدم گفتن خوبه ولی حالا بعضی از دوستان هم میگن بده حالا من چیکار کنم چون دیگه پول تعویض مانیتور رو ندارم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
الان چند نفر اگه اشتباه نکنم همین f700p دارن من خودم الان lcd گرفتم ولی رو f700b هم که از ماله شما پایینتره بازی میکردم خیلی بهتر از تلوزیون بود الانم که رو lcd دارم پرواز میکنم در کل این crt ها کمی کنتراستشون پایینه ولی گرافیکشون خیلی از tv بهتره و شما حتما برو کابل بگیر.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
الان چند نفر اگه اشتباه نکنم همین f700p دارن من خودم الان lcd گرفتم ولی رو f700b هم که از ماله شما پایینتره بازی میکردم خیلی بهتر از تلوزیون بود الانم که رو lcd دارم پرواز میکنم در کل این crt ها کمی کنتراستشون پایینه ولی گرافیکشون خیلی از tv بهتره و شما حتما برو کابل بگیر.

مبارک باشه چه مدلی گرفتی ؟
ولی خداییش سری لبخند کیفیتشون خوب نیست من قبل از این که lcd بگیرم یه مونیتور
lg قدیمی قدیمی از این سفیدای قوس دار داشتم همسایمون هم یه طرح لبخند داشت
اصلا کیفیت مال من با مال اون قابل مقایسه نبود :eek:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
مرسی شما خودت از این مدل داری؟ اخه میدونید من اصلا نتونستم گیرز اف وار رو با گرافیک واقعی بازی کنم بخاطر تلویزیونمون همون صحنه اولش که از زندان میاد بیرون رو تلویزیون من هیچی معلوم نیست وصفحه سیاهه و کلا به دلیل عدم پشتیبانی تی وی انگار داری پی اس1 بازی می کنی بعد از چند تا بچه های سایت درباره کیفیت این مانیتود پرسیدم گفتن خوبه ولی حالا بعضی از دوستان هم میگن بده حالا من چیکار کنم چون دیگه پول تعویض مانیتور رو ندارم

من رو مدل پايين تر از اين هم بازي رو ديدم lg 775ft كيفيتش عاليه با كابل real
الان من هم كابل ندارم و ميخوام بخرم
-------------------------------------------------------
پچه ها به نظرتون real رو بگيرم يا كابل طرح مايكروسافت رو؟
يه مغازه اي تو توپخونه real رو ميده 25 و مايكروسافت رو ميده 28 البته بدون تبديل
به نظرتون كدوم يكي رو بگيرم؟

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
خیلی عجیبه اخه من شنیدم این f700p برای کاربرد حرفه ای هست و تارزولوشن بالایی رو ساپرت می کنهه حالا عجیب نیست که مانیتور قدیمی تر کیفیتش از اون بیشتر باشه اخه من از اونایی که f700b هم داشتن پرسیدم گفتن کیفیتش قابل قبوله

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستانی که lcd معمولی دارن (نه واید ) به این سوال جواب بدن :
بازی gears of war رو lcd معمولی با این کیفیت اجرا میشه ؟
gears-of-war_5.jpg

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
دوستانی که lcd معمولی دارن (نه واید ) به این سوال جواب بدن :
بازی gears of war رو lcd معمولی با این کیفیت اجرا میشه ؟
gears-of-war_5.jpg
من lcd معمولی دارم و گرافیکشم هم همینه تازه gow تنها بازی که رو lcd معمولی تصویر کش نمیاد:biggrin1:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
من lcd معمولی دارم و گرافیکشم هم همینه تازه gow تنها بازی که رو lcd معمولی تصویر کش نمیاد:biggrin1:
ولی من شنیدم gow وایده;)
وای یعنی میشه با این کیفیت بازی کرد چه عظمتیه ها فکر میکردم کیفیت عکساشو دستکاری
کردن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
اتفاقا تنها بازی که من تا حالا دیدم که رو واید بذاری و کش نمیاد همین gow هست چون در حالت نرمال تصویر خیلی اسکوپ میشه برای همین رو واید دیگه هیچ مشکلی نداره ولی بقیه بازیها کش میان در مورد کیفیت هم من خودم وقتی دیدمش کفم برید مخصوصا اون مرحله اول که مثل کلیسا هست

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,113
این مانیتور من Lg L1900e تو سایت ال جی زمان پاسخگوی رو زده 4 و کنتراست رو 2000 ولی تو سایت مادیران و همینطور رو خود جعبه مانیتوره زده زمان پاسخگویی 2 و کنتراست هم 3000 حالا کدومش درسته؟سایت خودش یا اونی که رو جعبه نوشته آخه 2 مدل دیگه هم هست 1900r و 1900j که اونا 4 و 2000 هستن شاید اینو اشتباهی تو سایتش نوشته

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اگه منظورت اينه كه با مانيتور لپ تاپ بازي كرد اره ميشه البته بايد لپ تاپ ورودي vga داشته باشه
ببینم این ورودی VGA که گفتید باید چه شکلی باشه که ببینم دارم یا نه ؟؟؟:blushing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
بازيه gow وايد هست ولي روي مانيتور معمولي نشون نيمده كه وايد هست واسه همين به شك ميافتين كه اين بازي وايد نيست!
در مورد اين عكس كه گزاشتيم من خودم روي مانيتور گرافيك بهتر از اين بود:cheesygri مانيتورم crt هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر