روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
ببخشيد
همه به من ميگفتن وقتي وصل كني به مانيتور كه Wide نيست كارد سياه مياد بالاي صفحه اما من وصل كردم رو رزولوشن 1346(يادم نيست درست اما رو 1300 بود) گذشاتم كادرم نيومد مانيتورمم وايد نيست جريان چيه؟

صفحات اول و دوم همین تاپیک رو با دقت بخون!:)

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
بچه ها یک راهنمایی بکنید ببینم کدومش برای بازی بهتره من برای بازی میخوام.
این L194wt فکر میکنم اصلا خوب نیست چون انقدر شدت نورش زیاده که اگر دو ساعت بازی کنیم چشمامون ممکنه در یاد و فقت به درد فیلم میخوره اون کنتراست ....
حالا شما کدومو میگید ؟ L194wt یا 940bw ؟؟ ;)

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
بچه ها یک راهنمایی بکنید ببینم کدومش برای بازی بهتره من برای بازی میخوام.
این L194wt فکر میکنم اصلا خوب نیست چون انقدر شدت نورش زیاده که اگر دو ساعت بازی کنیم چشمامون ممکنه در یاد و فقت به درد فیلم میخوره اون کنتراست ....
حالا شما کدومو میگید ؟ L194wt یا 940bw ؟؟ ;)

من فقط يكيش رو از نزديك ديدم اونم 940bw هست كه الان روبرومه! پس درباره اون نظر مي دم باقيش رو دوستان تكميل مي كنن.

مانيتور قبلي من crt lg f700b بود ولي باور كن روزي كه اين lcd رو جلوم گذاشتم و براي اولين بار داخلش nba street رو بازي كردم دهنم وا مونده بود.

فقط فقط تنها ايرادش كنتراست نسبتا پايينشه كه مجبوري جلوش زياد ول نخوري! ولي شديدا توصيه مي شه مخصوصا كه دوتا خروجي يكي DVI براي PC و يكي هم VGA براي 360 در اختيارت مي زاره ... ديگه نياز نيست اون پشت هي سيم قطع و وصل كني و با يه كابل REAL كارت راه مي يوفته.رنگ بنديشم تو بازي فوق العادست.البته نسبت به قيمتي كه داره.

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
بزرگترین مشکل LWT194 اینه که فقط ورودی DVI داره و نمیتونی همزمان PC و 360 رو وصل کنی .
خروجی 360 هم واسه مانیتور VGA هستش و باز مجبوری تبدیل بخری که Refresh Rate پایینی بهت میده ، کلا این مانیتور پیشنهاد میشه ، من خودم 940BW دارم ، نسبت به قیمتش خوبه فقط کنتراست پایینی داره

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
بزرگترین مشکل LWT194 اینه که فقط ورودی DVI داره و نمیتونی همزمان PC و 360 رو وصل کنی .
خروجی 360 هم واسه مانیتور VGA هستش و باز مجبوری تبدیل بخری که Refresh Rate پایینی بهت میده ، کلا این مانیتور پیشنهاد میشه ، من خودم 940BW دارم ، نسبت به قیمتش خوبه فقط کنتراست پایینی داره

یعنی برای vga 360 باید از اون مینی تبدیلا بخریم ؟

20060627152229993.jpg

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
دوستان من 940Bwدارم وحدود 4 ماه هستش خریدم خیلی هم راضی هستم و هم کامپیوتر رو وصل کردم وهم ایکس باکس 360روالبته کامپیوتر رو از طریق dviوصل کردو و خیلی خیلی هم راضی هستم من هم این مانیتور رو تاکید میکنم که خوبه و در ضمن نظر شخصی من اینه که 940:cheesygriبخرین

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
دوستان من 940Bwدارم وحدود 4 ماه هستش خریدم خیلی هم راضی هستم و هم کامپیوتر رو وصل کردم وهم ایکس باکس 360روالبته کامپیوتر رو از طریق dviوصل کردو و خیلی خیلی هم راضی هستم من هم این مانیتور رو تاکید میکنم که خوبه و در ضمن نظر شخصی من اینه که 940:cheesygriبخرین

من پول L194WT رو هم دارم ...بازم همین 940BW رو پیشنهاد میکنین ؟
لطفا هر کدوم بهتره پیشنهاد کنین ....;)

CAPITAN DOOM

کاربر سایت
Mar 17, 2007
15
نام
milad
doste aziz az komaket mamnonam .in modele M1710A niyazi be cable nadare chon khodesh vorodiye AV.TV.PC.S_video ro dare va man ta hala bahash PS2 bazi mikardam va kheyli ham azash razi hastam albate azash dar PC ham estefade mikonam va besyar khobe.

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman

کی گفته فقط DVi داره .
VGA هم داره در ضمن من الان 360 رو روی رزولوشن 1380+760 فکر کنم همین باشه گذاشتم
جالبه بدونید ساپورت کرد که فکر نمیکردم ساپورت کنه
کسانی که با نور زیاد مشکل دارن میتونند کم کنند ولی نور کم رو نمیشه زیاد کرد :laughing:

در کل بگم که مانیتور L194WT
نور بیشتر
شفافیت بیشتر
رزولوشن بالاترین 360
و موتور Fegngine
ورودی DVI VGA

باتشکر

amir_360

کاربر سایت
May 29, 2007
452
نام
امیر رضا
doste aziz az komaket mamnonam .in modele M1710A niyazi be cable nadare chon khodesh vorodiye AV.TV.PC.S_video ro dare va man ta hala bahash PS2 bazi mikardam va kheyli ham azash razi hastam albate azash dar PC ham estefade mikonam va besyar khobe.
این monitor شما چند اینچه؟
مارک و مدلش؟
قیمتش؟
ممنون;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر