روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
گروس جان اگه میتونی یه چند تا عکس برامون بزار
راستی میلان جان نظرت درباره این مانیتوری که گروس جان گفت چیه ؟
یکی از برتری های این مانیتور نسبت به بی دبلیو 940 داشتن موتور اف انجین هستا

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا به نظر شما کابل اصل که 45 تومن هست را بخرم یا کابل های 35 تومنی آقا طاهر یا کابل 25 تومنی real در ضمن میدونم real سایه میندازه ولی میخوام بدونم یعنی چه قدر در کل اگر صبر کنم از این 35 تومنی ها بیاد بهتره یا نه آخه به این که اصلی هست یا فرع شک دارم

کسی نیست جواب بده پس این تاپیک برای چی هست در ضمن اون عکس هایی که صفحه قبل بود فقط نوشته بود سایه میندازه عکس که نبود بابا این جا شده فقط محلی که ملت بیان بگن من فلان خریدم خوب خریدی که خریدی :mad:اینجا قراره در باره تصویر بهینه صحبت بشه نه در بارهی اینکه شما چی خریدی تازه اگر میومد یک توضیح یا عکس میزاشت یک چیزی فقط میاد میگخ خریدم عای خوب کیفیت داره خوب زحمت کشیدی این را هر کسی میفهمه یک مانیتور گرون قیمت خوبه :thinking:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نه Sam جان (ببخشید اسمتو نمی دونم ) شما می تونی از اون تبدیل استفاده کنی منظور از وجود DVI این بود که اگه داشتی نیازی به اون تبدیل 15 تومنی نبود . البته قیمتش باید ارزونتر شده باشها حالا برو یه قیمت بگیر ببین چطوره خودمم اگه به پستم خورد قیمت می گیرم بهت می گم .

مرسی ( امید هستم )
ببین بازم نشد که .... :) من انگار خیلی خنگم ! :cheesygri
ببین این تبدیله که میگی همونه که عکسشو گذاشتی دیگه ؟!
1 - اسم این چیه ؟
2 - این چجوری کار تبدیلو انجام میده ؟ یعنی من میگم که هر دو تا کابل ( مال 360 و PC ) همیشه وصل باشن ، هر وقت خواستم بین این دو تا سوییچ کنم . خوب الان این کار چجوری ممکنه ؟!
من که توی این عکسه همچین چیزی سردرنمیارم ! :cheesygri:blushing:

marco250

کاربر سایت
Jul 11, 2006
327
کسی نیست جواب بده پس این تاپیک برای چی هست در ضمن اون عکس هایی که صفحه قبل بود فقط نوشته بود سایه میندازه عکس که نبود بابا این جا شده فقط محلی که ملت بیان بگن من فلان خریدم خوب خریدی که خریدی :mad:اینجا قراره در باره تصویر بهینه صحبت بشه نه در بارهی اینکه شما چی خریدی تازه اگر میومد یک توضیح یا عکس میزاشت یک چیزی فقط میاد میگخ خریدم عای خوب کیفیت داره خوب زحمت کشیدی این را هر کسی میفهمه یک مانیتور گرون قیمت خوبه :thinking:

دوست عزیز
من هم کابل اصل مایکروسافت رو داشتم و هم کابل REAL , هیچ تفاوتی تو کیفیت این دو کابل (حداقل برای من) نبود . به همین دلیل کابل اصلی رو فروختم و الان هم کنسولم با کابل REAL به مانیتورم وصل هست.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام
بالاخره من یه مانیتور wide گرفتم تا یکی از 360 هارو برای خودم بردارم
باید خدمت دوستان عرض کنم که سامسونگ اصلا با الجی قابل مقایسه نیست
چون واقعا کیفیتی که LG داره اونم توی contrast که 2000 واقعی هست .
چون دیدم بعضی ها میگن این همون 700 هست ولی باسد بگم سخت اشتباه میکنند .
در لیست مانیتور های LG که از کره میاد وفقط اونایی که مادایران تولید میکنه بین 400 تا 700 contrast دارن و فقط 4 مدل از کره وارد ایران شده که از 2000 استفاده میکنه
به نظر شما 2000 با 500 فرق نمیکنه .
حتما دوستان تصویر نرمال مانیتور L194TW رو دیدن و میگن فرق نمیکنه .
دوستان وقتی سیستم DFC و Fengine رو فعال میکنید اینقدر تصویر شفاف و واضح میشه که اصلا با مانیتور های دیگه قابل مقایسه نیست . خوب به دلیل همین هم گرونتره و در کره ساخته شده .
راستی گارانتی اون هم مادایران و در کمتر دو ساعت در خدمت شماست .
pixel سوخته ندارم و 3 تا pixel هم مانیتور تعویض میشه .
سوالی بود در خدمتم .

دقیقا من خودم تو سایت Maadiran رفتم چند روز پیش دیدم حتی این کیته Fengin رو هم می فروشن و مثل اینکه قابله نصبه روی بعضی مانیتورا
منم با هومن موافقم هیچی LG نمیشه مخصوصا در مانیتور
یه چیزی دیگه هم اضافه کنم که ساخت اندونزی هست این مانیتور نه کره
در ضمن چرا جواب SMS دیگه نمیدی ؟ ;) :biggrin1:
اینم اطلاعات :
Made_In_Indonesia.jpg

TFT Panel Spec Size 19"
Resolution 1440 x 900 (WXGA+)
Brightness 300 cd/m2 ( Typical)
Contrast Ratio 2000 : 1 (DFC)
Viewing Angle H: 160°, V: 160°
Supported Colors 16.2 M Colors
Display Features Horizontal Frequency 30 ~ 83 kHz
Vertical Frequency 56 ~ 75 Hz
Physical Features Video Signal Type RGB Analog/Digital (Separate, Composite, SOG, Digital)
Input Connector 15 pin D-Sub, DVI
Power Supply 90 ~ 246 Vac (47~63Hz), Built-in Type
Net Dimensions (WxDxH) 435 x 226 x 370 mm
Net Weight 3.6 Kg
Wall / Arm Mount Type VESA
Power Consumption Normal Operation Less than 34 watts
Suspend / Standby Less than 1 watts
Power Off mode Less than 1 watts
Plug Play DDC DDC CI
USB NA
OSD Control Yes/ OSD adjustment lock function
Regulation Compliance TCO-03, UL, TUV-GS, SEMKO, CE, FCC-B, EPA Energy Star

Special Features FLATRON f-Engine, HDCP, DFC, 5ms, Tilt
قيمت : 3,360,000 ريال
اطلاعات بیشتر : http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=768&ID=90#
قیمتش هم مناسبه و من اگه می خوام مانیتوز بگیرم حتما اینو می گیرم
اینم یه عکس :

DAI194WT.jpg

آخرین ویرایش:

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
من که 310 گرفتم
راست میگید مال اندونزی هست هرچی باشه ایران تولید نمیشه .
درضمن حتما توی این هفته یه 360 که برداشتم ازش براتون عکس میگیرم.
راستی پک های 360 ما اماده شده برای فروش خیلی ارزونه براتون توی بازارچه میزارم .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
مرسی ( امید هستم )
ببین بازم نشد که .... :) من انگار خیلی خنگم ! :cheesygri
ببین این تبدیله که میگی همونه که عکسشو گذاشتی دیگه ؟!
1 - اسم این چیه ؟
2 - این چجوری کار تبدیلو انجام میده ؟ یعنی من میگم که هر دو تا کابل ( مال 360 و PC ) همیشه وصل باشن ، هر وقت خواستم بین این دو تا سوییچ کنم . خوب الان این کار چجوری ممکنه ؟!
من که توی این عکسه همچین چیزی سردرنمیارم ! :cheesygri:blushing:
نه امید جان اون عکسی که من گذاشتم فقط می خواستم ببینی که کابل DVI با VGA چه فرقی داره عکس از تبدیل نبود که از اون تبدیل هم عکس ندارم که بزارم وگرنه می زاشتم شما از اینکه نتونی باهاش کار کنی نگران به طرز فجیعی کار باهاش اسونه و کافیه که از نزدیک ببینیش خودت تا آخرشو می خونی که چه طوری کار می کنه نیازی به توضیح هم نداره راستش اسم تبدیلو نمی دونم چیه ولی توضیح بدی فروشنده ها خودشون متوجه میشن چون اکثرا خودشون از این تبدیل استفاده می کنن (برای وصل کردن چندتا سیستم به یه مانیتور مخصوصا اونایی که کار استمبل سیستم انجام میدن ) . ببین اگه بتونم یه شکل کلی برات با یه برنامه (Paint یا غیره ) می کشم برات می زارم تا طرز کارشو ببینی که خیلی راحته .

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
نوشته شده توسط hotgoal;188330 قیمتش هم مناسبه و من اگه می خوام مانیتوز بگیرم حتما اینو می گیرم [/quote:
اره بابا اين كه خدااااااااس ...
من شايد يكي بگيرم ...
خيلي پسته خوبي بود ... دست درد نكنه :love:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
دوستان نگاه کنید
الان سی ار تی ها هم توی رزولوشن سرتر هستن هم توی رسپانس تایم
هم توی کنتراست و هم توی هرتز و هو توی قیمت و هم توی .....
شما برای چی اینقدر ال سی دی رو پیشنهاد می کنید ؟

grooss

کاربر سایت
Apr 18, 2006
585
نام
hooman
سلام
دوستان نگاه کنید
الان سی ار تی ها هم توی رزولوشن سرتر هستن هم توی رسپانس تایم
هم توی کنتراست و هم توی هرتز و هو توی قیمت و هم توی .....
شما برای چی اینقدر ال سی دی رو پیشنهاد می کنید ؟
من فکر کنم LCD از CRT شفافتر هست و خیلی بهتر از لحاظ جاگیری در ضمن CRT لامپی هست و LCD از پیکسل استفاده میکنه پس شفافتره .
در ضمن CRT تا جایی که من دیدم WIDE نداره .شاید باشه ولی توی ایران نیست .
سلام
اقای گروس جان یه سوال
این مانیتور اچ دی سی پی هم داره ؟
اره مگه مشخصات رو نخوندی مهمتر از همه همون Fengine هست که داره که واقعا تفاوت تصویر رو نشون میده و من اینقدر صفحه روشن هست که نور روی 5 گذاشتم از 100
تفاوت تصویر در Desktop
تازه این نوری که میبینید روی 60 هست از 100
تازه عکسهایی که میبینید دوربین من کیفیت نداره و خوب عکس نمیگیره ولی کاملا تفاوت رو میبینید .

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
ببخشيد
همه به من ميگفتن وقتي وصل كني به مانيتور كه Wide نيست كارد سياه مياد بالاي صفحه اما من وصل كردم رو رزولوشن 1346(يادم نيست درست اما رو 1300 بود) گذشاتم كادرم نيومد مانيتورمم وايد نيست جريان چيه؟

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببخشيد
همه به من ميگفتن وقتي وصل كني به مانيتور كه Wide نيست كارد سياه مياد بالاي صفحه اما من وصل كردم رو رزولوشن 1346(يادم نيست درست اما رو 1300 بود) گذشاتم كادرم نيومد مانيتورمم وايد نيست جريان چيه؟

در محیط داشبورد مشکلی نداری!
ولی در بازی با این مشکل مواجه میشی! اگر در بازی مشکلی نداری مانیتورت Wide هست! غیر از این نمیتونه باشه !
اگر واید باشه (16:9) این رزولوشنه : 768×1366
اگر واید نباشه (4:3) این رزولوشنه : 1360x1024
ببین کدوم یکیه! بعد بگو ببینیم اصلا مانیتور شما چیه! ولی احتمالا همون اولیه چون خودت گفتی 1346 و این نکته رو هم بگم که در محدوده 1300 فقط همین دو رزولوشن وجود داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر