روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
من واقعا موندم که کدوم مدل رو بگیرم
خواهشا با دلیل بگید
Movahhed جان این مدلهایی که توی پست قبلی گذاشتی از لحاظ قیمت و کارایی خیلی با هم تفاوت دارن مثلا همون 205BW الان بالای 390 تومن هستش و همچینین اون مدل بنکیو . یه توصیه بهت می کنم اگه می خواهی بالای 400 تومن هزینه بکنی برو اون FP202W بنکیو رو بگیر اگه نه می خواهی با 300 تومن سرو ته قضیه رو هم بی یاری 940BW گزینه مناسبی هستش خلاص اونقدر هم دو دل نباش اگه شکاک باشی مطمئن باش آخرشم چیز خوبی گیرت نمی یاد و بعدا پشیمون می شی . :) موفق باشید .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا ما هم 940bw گرفتیم, خیلی چیز بیریفیه و امروز فردا چند تا عکس از وسط بازی میذارم براتون:cheesygri فقط 1 چیزی , من وقتی با crt بازی میکردم سایه حس نمیکردم ولی آلان سایه ها خیلی تابلواند:( کابلم هم real هست ؛ چیکار کنم ؟ :love:
Sheykh جان شاید مشکل از کابلت باشه چون موضوع من دقیقا برعکس مال تو هستش من با CRT قبلیم مشکل سایه داشتم اما توی این 940BW اصلا سایه های وجود ندارن :confused: البته مارک کابل من REAl نیست مال مایکروسافت هستش .

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
دوست عزيز شما صفحه قبلو ببين تو پست اولي ميلاد جان عكس اون كابلي رو كه شما بايد بگيري رو گذاشته كه به اون مال ms ميگن كه قيمتش در حدود 40 تومن ويكي ديگه هم داريم كه dragon و30-35 ميتوني گير بياري ولي بايد دقت كني كه شبيه عكسشون باشن كه بهت نندازن . غير از اين به يك تبديل 2 سر ماده vga هم احتياج داري كه بتوني يه سرش رو به مانيتور و سر ديگشو به كابلت وصل كني همين. اون 2 فيش line هم مال audio هست كه به speaker متصل ميشه. بعدش رزولوشن 360 رو روي بالاترين رزولوشن ساپورتي كه اتفاقا مانيتورت هم بتونه ساپورت كنه قرار ميدي و حالشو ميبري .
من يه جا ديدم كه دوستان گفته بودن كه 360 رو نميشه به dvi وصل كرد كه اتفاقا ميشه يا حداقل در تئوري كه اونم با آداپتور ساده vga به dvi امكانپذير .

مگه اینجوری نیست که یه کابل VGA می خریم یه سرش به دستگاه یه سرش به مانیتور- پس این مال ms - femal اینا دیگه چی هستند؟

در ضمن میشه یه جای خوب برای خرید 940bw معرفی کنید تو تهران؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
benq 202 w دیگه پیشنهاد نمیشه...به دلیل وجود مانیتور های بهتر و hdcp دار با قیمت کمتر یا کمی بیشتر:biggrin1:
205:biggrin1:
البته 202w بنکیو با 205bw سامسونگ زیاد توی قیمت فرق نداره حدود 15 الی 20 تومن ولی مگه Benq202w HDCP ساپورت نمی کنه :confused:
توی بازار رضا یه مغازه هستش که میده 285 تومن کارش هم درسته گارانتیش هم رسانه عصر نوین ارتباطات هستش اسم مغازش یادم نیست اما تنها فروشگاهی هستش که مانیتور واید اونجا می فروشه جلوی ویترینش هم 940BW رو گذاشته .

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
مگه اینجوری نیست که یه کابل VGA می خریم یه سرش به دستگاه یه سرش به مانیتور- پس این مال ms - femal اینا دیگه چی هستند؟

اون تبدیل دو سر ماده واسه مانیتور های CRT هست که ورودی(RGB-(vga 15pin ندارن و برای مانیتور های LCD که این ورودی رو دارن همین طره که شما می فرمایی

----------------------------------------------
من خودم امروز تقریبا تمام جاهایی که میدونستم هین مانیتور رو دارن رفتم , از این قرار:
1.طبقه 2 علادین 283 تومن که اجازه تست نمیداد -گارانتی رعنا
2.طبقه 3 علادین 285 تومن که تموم کرده بود- گارانتی سام
3.سپید رایانه-پاساژ رضا 295 تومن-گارانتی رعنا-24 ساعت تست واسه حتی 1 پیکسل سوخته
4.1 مغازه دیگه انتهای پاساژ رضا295 تومن-گارانتی رعنا-24 ساعت تست واسه حتی 1 پیکسل سوخته
4.ماهان کامپیوتر-پاساژ رضا 283 تومن-گارانتی رعنا-24 ساعت تست واسه حتی 1 پیکسل سوخته
÷ایتختم که نرفتم دیگه ! من خودم از چهارمی گرفتم که 1 دونه dead pixel داره بالای کلید استارت ویندوز که من چون حسش نیست باش کنار اومدم :cheesygri البته اصلا تو چشم نیست
------------------------
اونایی هم که بین 20 & 19 شک دارن , شکو بذارن کنارو 19 رو بردارن چون هم 19 هم 20 نهایتا 720p رو به شما میده که upscale شدن تصویر رو 19 اینچ(واسه360) افت کیفیت کمتری رو به همراه داره, واقعا میارزه 130-140 تومن بیشتر فقط واسه 1 اینچ بزرگتر و نهایتا 100 تا کنتراست بالاتر؟

موفق باشید

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
توی بازار رضا یه مغازه هستش که میده 285 تومن کارش هم درسته گارانتیش هم رسانه عصر نوین ارتباطات هستش اسم مغازش یادم نیست اما تنها فروشگاهی هستش که مانیتور واید اونجا می فروشه جلوی ویترینش هم 940BW رو گذاشته .

من از بازار رضا از فروشگاه رايانه نگار خريدم. طبقه همكف پلاك 61- تلفن: 66413751

چرا دوست من دقيقا اتصال 360 با مانيتور از طريق كابل vga امكانپذير نه چيز ديگه. female منظور كابل نيست بلكه فيش (كانكتور) مادگي است . مثلا مانيتور 940bw ورودي تصويرش مادگي و ديگه لازم نيست كه ما براي اتصالش بيايم و از تبديل دو سر ماده استفاده كنيم اكثر مانيتورهاي crt بايد براي اتصال از اين تبديل استفاده كنن . ms مخفف مايكروسافت خودمون و كابل vga كه عكسش هم بچه ها زدن و فروشگاه pixel داره .

در ضمن اگه اينجا از 940bw تعريف ميشه منظور اين نيست كه حالا مثلا اين ته مانيتور و ديگه از اين بهتر نداريم، بلكه توي اين رنج قيمت بهترين انتخاب حالا هر كي بيشتر پول داره ميتونه مانيتور بهتر بگير. البته نه هميشه !

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا این مانیتورهایی که دوتا خروجی داره (DVI و VGA ) میشه کارت گرافیک رو مثلا به خروجی DVI وصل کرد و 360 رو به خروجی VGA که دیگه اینقدر مشخص عوض کردن کابل نداشته باشیم ;) کسی تا حالا امتحان کرده من از فروشنده پرسیدم گفت میشه ؟ :confused:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
آقا این مانیتورهایی که دوتا خروجی داره (DVI و VGA ) میشه کارت گرافیک رو مثلا به خروجی DVI وصل کرد و 360 رو به خروجی VGA که دیگه اینقدر مشخص عوض کردن کابل نداشته باشیم کسی تا حالا امتحان کرده من از فروشنده پرسیدم گفت میشه ؟
بله میشه.
من الان خودم BenQ fp202w دارم و همین کارو کردم.

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام میلاد عزیز
اون مدل فراسو که دادم چطوره ؟
میتونی قیمت مدل هارو بهم بدی ؟
مدل خوبی هستش ولی من میگم 940bw بهتره نسبت قیمتش
940bw حدود 285000 تومن
اون مدل فراسو هم 270000 تومن
همش 15 تومن با هم فرق دارن :)
برایتس کم مانیتورت مشکلی باری ایجاد نمیکنه ؟
منظورتو از این جمله نفهمیدم ؟ :confused:
مشخصات این دو مانیتور رو هم یکی از بچه ها در صفحه ی قبل فکر کنم گذاشته یه نگاه بندازه فقط یه چیزی هم بهش اضافه کنم اونم اینه که مانیتور 940bw HDCP هم ساپورت می کنه . موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر