روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
Mgs جان وقتی رفتی توی مغازه بگو که من تبدیل دو سر ماده برای مانیتور می خوام بعد یه چیزی هم بگم که این تبدیلی که امین جان عکسشو گذاشتن همین پست بالا به شکلهای مختلف وجود داره یعنی حتما نباید این شکلی باشه من این تبدیل رو دارم برای من یه شکل دیگه هستش ( خیلی دارز تر هستش و روش یه روکش پلاستیک خشک کشیده شده خیلی پیچیده ساخته شده فکر می کنم مدل قدیمی این تبدیل ها باشه ;) ) حیف دوربین دیجیتال ندارم وگرنه عکسشو می گذاشتم شما زیاد به قیافه تبدیل نگاه نکن که حتما باید این شکلی باشه گفتم شکلهای مختلفی داره شما هرکدام رو دیدی بگیر من از بازار پایتخت گرفتم طبقه همکف یه مغازه هستش که فقط فیش سیم و تبدیل می فروشه بری اونجا حتما داره . موفق باشد . :)

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
بچه ها کسی می تونه واسه بگیره پست کنه منم پولشو بریزم به حسابش آخه اینجا فکر نکنم گیر بیاد!!!
كابلو از pixelبگير چون هم مطمئنه هم ميتونه برات بفرسته در ضمن اون تبديل هم اسم خاصي نداره و ميتوني بري الكتريكي يا خدمات كامپيوتري و بگي از اينا ميخوام!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اينم كابل dragon:
JT_11009_1_.jpg

این کابل دراگون نیست! این کابل مارکش Real که کیفیتشم خوبه. کابل های dragon آشغاله به هیچ کس توصیه نمی کنم بخره!

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
مقایسه

سلام بر دوستان عزیز اینم مقایسه دو مانیتور واید از فراسو (FLD-1950w)و سامسونگ(940BW)

3yqxzqs.jpg
4d1w4g9.jpg

سایز 19 19
رزولوشن 1440x900 1440x900
کنتراست 500:1 700:1
برایتنس 450cdm2 300cdm2
سرعت 5ms 4ms
اسپیکر ندارد 2تا5W
برتری ورودی Video - 15 pin High-Density D-shell _

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها مانیتور من crt هست مدلشم همونطور گفتم LG F700P هست به نظر شما کابل دراگون بگیرم یا کابل ms یا real چون زنگ زدم مکس گفت واست می فرستم اما دراگون واسه crt ها بهتر جواب می دن گفت ms بالا صفحه موقع نصب به دستگاه سیاهی می ندازه می خواستم ببینم راست می گه یا نه ؟ و کدوم کابل رو بگیرم و این شرکت مکس گیم قابل اعتماد هست یا نه!!!:)

Gears xbox360

کاربر سایت
Apr 11, 2007
150
نام
بهنام
سلام.بچه ها قضيه مانيتور هاي معمولي چي براي 360 از يكي پرسيدم گفت مانيتور هايcrt فركانس است اگه اينطور باشه كورميشيم60mhz

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
بچه ها مانیتور من crt هست مدلشم همونطور گفتم LG F700P هست به نظر شما کابل دراگون بگیرم یا کابل ms یا real چون زنگ زدم مکس گفت واست می فرستم اما دراگون واسه crt ها بهتر جواب می دن گفت ms بالا صفحه موقع نصب به دستگاه سیاهی می ندازه می خواستم ببینم راست می گه یا نه ؟ و کدوم کابل رو بگیرم و این شرکت مکس گیم قابل اعتماد هست یا نه!!!:)
هر دو خوب هستن ولی MS بهتر هستش و اون سیاهی هم من که خودم از این کابل استفاده کردم ندیدم حتما کابلهای REAL اش رو دستش باد کرده می خواد یه جوری بکنه تو پاچت :) ولی در کل MS بهتره قیمتشون هم ms هستش 45 تومن و Real هم 25 الی 30 تومن . حالا تصمیم باخودت هستش برادر . موفق باشید .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا من تو این چند روز هی می خواستم عکس از مانیتورم بزارم آخرشم نشد یه دوربین دیجیتال بگیرم پولشو خرج کردم :blushing: برای همین دلیل رفتم خلاصه اینترنت رو زیر رو کردم و یه چند تا عکس از این مانیتور پیدا کردم ولی خوب حیف که از صفحه دسکتاپ گرفته شده و در حین بازی عکس پیدا نکردم :( ولی اشکال نداره من تا از این مانیتور عکس نگیرم ول کن نیستم باید یه سری به رفیقا بزم ببینم اونا دوربین دارن به من قرض بدن یا نه ;) عکس اول از دستکتاپ خودم هستش :
Gears.jpg
000223923.jpg
r_0071541.jpg
img_1984.jpg

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
آقا ما هم 940bw گرفتیم, خیلی چیز بیریفیه و امروز فردا چند تا عکس از وسط بازی میذارم براتون:cheesygri فقط 1 چیزی , من وقتی با crt بازی میکردم سایه حس نمیکردم ولی آلان سایه ها خیلی تابلواند:( کابلم هم real هست ؛ چیکار کنم ؟ :love:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
اقا من به شدت به دو دلی افتادم
نمیدونم کدوم یکی از این مانیتور ها رو بگیرم
لطفا یکی راهنمایی کنه
bw940
farrasso که مدل دقیقش یادم نیس