روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
میشه به من بگید واسه وصل کردن 360 به مانیتور LCD چند راه وجود داره؟ و چطوریند؟
در ضمن گرافیک من ورودی DVI داره فرقی به حالم داره؟
این 940bw چیه؟ ماله چه شرکتیه؟
اینم مانیتور منه جدیده و کنتراست بالایی داره 250 خریده ام چطوره واسه 360؟؟
Monitor_L1752S_BigImage.gif

ولی رزولوشنش Resolution 1280 x 1024 @ 75Hz :((
دو راه وجود داره یکی از طریق VGA و دیگری از طریق DVI این دو هم با هم فرقی ندارن ولی به نظر من VGA بهتر هستش
940bw یکی از مانیتورهای واید شرکت سامسونگ هستش (19 اینچ) برای دیدن عکسهای مانیتور سری به چند صفحه قبلی بزن من عکساشو گذاشتم .
علی جون کاشکی قبل از خرید این مانیتور یه مشورتی با بچه ها می کردی شما اگه 35 تومن دیگه می گذاشتی روی پولت می تونستی 940bw را بگیری کیف دنیا رو بکنی ولی اشکال نداره این مانیتور هم مانیتور خوبی هستش فقط بدیش اینه که واید نیست . امیدوارم مبارکت باشه و پایش همیشه برات بچرخه :cheesygri

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
کسی جواب ما رو نمیده ؟

آقا شرمنده من نبودم ببينم ،گفتم كه من 360 ندارم ولي ميلاد جان ميتونه كمكت كنه . در ضمن اين مانيتور نسبت تبديلش 16:10 هست كه در نوع خودش منحصر به فرد و ديگه اينكه hdcp ساپورت. براي توضيح امكانات بيشترش ميتوني صفحه 22 اين تايپك رو بخوني اونجا داش ميلاد خوب در موردش توضيح داده .

ميلاد جان راستي يه سئوال ازت داشتم اين نرم افزار color و bright magic رو من نصب ميكنم اما موقع بالا اومدن ارور ميده، ميخواستم ببينم كه مال شمام اينجوريه؟ اصلا چيز مالي هست يا نه
؟ ممنونم .

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
اقا من مونیتور crt سامسونگ دارم مدل MB17830 کابلمم از همین کابلاییه که عکسش تو اول این page قبلی گذاشتن یعنی قیافش شبیه microsofte همه چیش خوبه فقط سایه داره چیکار کنم سایش از بین بره؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ميلاد جان راستي يه سئوال ازت داشتم اين نرم افزار color و bright magic رو من نصب ميكنم اما موقع بالا اومدن ارور ميده، ميخواستم ببينم كه مال شمام اينجوريه؟ اصلا چيز مالي هست يا نه
؟ ممنونم .
من هم این سی دی رو امتحان کردم و شما درست می گید هیچ کدام از نرم افزاراش اجرا نمی شن (البته فکر کنم این نرم افزارها روی ویندوز XP اجرا نمی شن );) ولی نرم افزارهای خاصی هم نیستن Magic Tune و NPC همون کاری رو انجام می دن که اون کلیدهای پایین مانیتور انجام می دن یعنی تنظیم صفحه ، رنگ روشنایی و غیره ولی خوب پیشرفته تر و همچنین چند حالت پیش فرض هم برای تصویر دارن مثل حالت سینمایی حالت ملایم حالت ورزشی حالت استاندارد و غیره . دیگر محتوای سی دی هم یک سری درایور هست که زیاد کارایی نداره فکر کنم برای ویندوزهای 98 و ME باشه و یک راهنما که توش چگونگی کار با کلیدها و غیره رو توضیح داده در کل زیاد مال نیست . راستی fade2black جان اگه اسمتو بهم بگی ممنون می شم . :)

اقا من مونیتور crt سامسونگ دارم مدل MB17830 کابلمم از همین کابلاییه که عکسش تو اول این page قبلی گذاشتن یعنی قیافش شبیه microsofte همه چیش خوبه فقط سایه داره چیکار کنم سایش از بین بره؟
Mforce جان من فکر می کنم بعضی از سایه ها برای خود مانیتور باشه من هم تا همین یک هفته پیش CRT فلت داشتم که توش یه جای صفحه سایه داشت و من فکر می کردم از کابل هستش ولی الان که مانیتورم رو عوض کردم و LCD گرفتم دیگه تو صفحه سایه وجود نداره . اگه می تونی برو کابلت رو روی یه مانیتور دیگه تست کن اگه روی اون مانیتور هم اینجوری بود معلوم میشه ایراد از کابلت هستش راستی من هم از همین کابلهای خودت دارم .

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
سلام , اقا منم همین فردا پسفردا 940bw رو میگیرم , فقط میخواستم یکی بگه این تست پیکسل مرده چه جوریه چون میخوام همونجا تو مغازه تست کنم dead pixel نداشته باشه ;)
ممنون:love:

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
دو راه وجود داره یکی از طریق VGA و دیگری از طریق DVI این دو هم با هم فرقی ندارن ولی به نظر من VGA بهتر هستش
940bw یکی از مانیتورهای واید شرکت سامسونگ هستش (19 اینچ) برای دیدن عکسهای مانیتور سری به چند صفحه قبلی بزن من عکساشو گذاشتم .
علی جون کاشکی قبل از خرید این مانیتور یه مشورتی با بچه ها می کردی شما اگه 35 تومن دیگه می گذاشتی روی پولت می تونستی 940bw را بگیری کیف دنیا رو بکنی ولی اشکال نداره این مانیتور هم مانیتور خوبی هستش فقط بدیش اینه که واید نیست . امیدوارم مبارکت باشه و پایش همیشه برات بچرخه :cheesygri

سلام میلاد جون
من این مانیتور رو 4 ماهه پیش خریدم اون موقع هم توی فکر wide بودن و اینها نبودم.
مشورت هم کردم این مانیتور رو بهم پیشنهاد دادند!

حالا من ارزش ضررشو داره بخوام اینو (L1752S . LG)بفرشوم نمی دونی چقدر افت قیمت داره ؟
در ضمن تا حالا باهاش مشکلی نداشتم زاویه دیدش هم بالاست و کنتراست 1600:1 داره.

یه F-Engine هم روش زده این یعنی چی؟

بعد چطوریه 940BW کنتراست 600:1 داره بعد این 1600:1 توی بازی 360 بجز 4.3 بودن مانیتور فرق دیگه ای داره؟

در آخر من کابل vga رو از کجا بگیرم که هم مطمئن باشه و هم ارزون:biggrin1:

منتظر جوابم بای:love:

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
میگم این مانیتور خیلی زیباتره ؟
کسی فراسو استفاده میکنه؟ امکاناتش از 940bw کمتره؟قیمتش چقدره؟

Attachments

• fldx50-larg.jpg
    fldx50-larg.jpg
    13.4 KB · مشاهده: 59

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام میلاد جون
من این مانیتور رو 4 ماهه پیش خریدم اون موقع هم توی فکر wide بودن و اینها نبودم.
مشورت هم کردم این مانیتور رو بهم پیشنهاد دادند!

حالا من ارزش ضررشو داره بخوام اینو (L1752S . LG)بفرشوم نمی دونی چقدر افت قیمت داره ؟
در ضمن تا حالا باهاش مشکلی نداشتم زاویه دیدش هم بالاست و کنتراست 1600:1 داره.

یه F-Engine هم روش زده این یعنی چی؟

بعد چطوریه 940BW کنتراست 600:1 داره بعد این 1600:1 توی بازی 360 بجز 4.3 بودن مانیتور فرق دیگه ای داره؟

در آخر من کابل vga رو از کجا بگیرم که هم مطمئن باشه و هم ارزون:biggrin1:

منتظر جوابم بای:love:
حالا دیگه اشکال نداره کاریش نمیشه کرد ولی مانیتور خوبی هستش خدایی :)
اگه بخوای بفروشی باید 50 الی 60 تومن ضرر بدی اگه بتونی به آشنا بفروشی کمتر ضرر می کنی
نمی دونم :confused:
تنها ضعف 940bw کنتراست پایین اون هستش که 500:1 هستش برتریهای این مانیتور نسبت به L1752s :
واید بودن این مانیتور روزلوشن بالاتر ساپورت HDCP سرعت پاسخگویی 4ms و 19 اینچ بودن اندازه تصویر .
من پیشنهاد می کنم یا از Maxgame بگیر یا Pixel هر دو قابل اطمینان هستند و تخفیف هم می دن .:)
در ضمن اون مانیتور فراسو هم الان 270 تومن هستش که فرق با 940bw این هست که کیفیت تصویرش پایین تر هستش اون طور که من دیدم HDCP را ساپورت نمی کند و سرعت پاسخگویی کمی داره در مورد کنتراست تصویرش هم اطلاع ندارم اگه می خواهی بدونی برو به سایت خود فراسو و خودت با 940bw مقایسش کن ببین با اینکه 940bw 15 تومن از این مانیتور گرونتر هستش ولی چه امکانات بهتری نسبت به این مانیتور داره . موفق باشید راستی مقایسشونو توی سایت هم بزار بچه ها ببین دست درد نکنه . :cheesygri

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام بچه ها ببخشید یه سوال داشتم راستش حال تایپیک رو خواندن نداشتم می خواستم اگه ممکنه روش کامل نصب مانیتور بدون واسطه و استفاده از کیث مستقیم از 360 به مانیتور رو واسم توضیح دهین که با چه وسیله یا کابلی میشه این 2 رو بهم متصل کرد (360 و مانیتور) فقط سریع دوستان توضیحاتشونو و جوابشونو بدن!!!

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
راستی fade2black جان اگه اسمتو بهم بگی ممنون می شم .
كوچيكت امين هستم . آره منم حدس ميزدم كه مال xp نباشه! به هر حال ممنونم .

سلام , اقا منم همین فردا پسفردا 940bw رو میگیرم , فقط میخواستم یکی بگه این تست پیکسل مرده چه جوریه چون میخوام همونجا تو مغازه تست کنم dead pixel نداشته باشه
تست پيكسل سوخته چيز خاصي نيست فقط كافيه شما مانيتور رو روشن كنين و بعدش يه صفحه ترجيحا سفيد بيارين و چك كننين كه آيا نقطه سياهي وجود داره يا نه و ضمنا دقت كنين كه احتمالا از گرد و خاك نباشه. و اينم بگم كه گارانتي عصر ارتباط (رعنا) كه مال منم از اون هست كارتش نوشته كه تا 3 پيكسل سوخته نقص واسه دستگاه محسوب نميشه كه مال من 1 سوخته داشت و ديگه اينكه به گفته ميلاد جان دقت كن كه كابلهاي rgb و dvi توي پكش باشه مال من dvi ته كارتن بود پس خوب بگرد.

سلام بچه ها ببخشید یه سوال داشتم راستش حال تایپیک رو خواندن نداشتم می خواستم اگه ممکنه روش کامل نصب مانیتور بدون واسطه و استفاده از کیث مستقیم از 360 به مانیتور رو واسم توضیح دهین که با چه وسیله یا کابلی میشه این 2 رو بهم متصل کرد (360 و مانیتور) فقط سریع دوستان توضیحاتشونو و جوابشونو بدن!!!

دوست عزيز شما صفحه قبلو ببين تو پست اولي ميلاد جان عكس اون كابلي رو كه شما بايد بگيري رو گذاشته كه به اون مال ms ميگن كه قيمتش در حدود 40 تومن ويكي ديگه هم داريم كه dragon و30-35 ميتوني گير بياري ولي بايد دقت كني كه شبيه عكسشون باشن كه بهت نندازن . غير از اين به يك تبديل 2 سر ماده vga هم احتياج داري كه بتوني يه سرش رو به مانيتور و سر ديگشو به كابلت وصل كني همين. اون 2 فيش line هم مال audio هست كه به speaker متصل ميشه. بعدش رزولوشن 360 رو روي بالاترين رزولوشن ساپورتي كه اتفاقا مانيتورت هم بتونه ساپورت كنه قرار ميدي و حالشو ميبري .
من يه جا ديدم كه دوستان گفته بودن كه 360 رو نميشه به dvi وصل كرد كه اتفاقا ميشه يا حداقل در تئوري كه اونم با آداپتور ساده vga به dvi امكانپذير .

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوست عزيز شما صفحه قبلو ببين تو پست اولي ميلاد جان عكس اون كابلي رو كه شما بايد بگيري رو گذاشته كه به اون مال ms ميگن كه قيمتش در حدود 40 تومن ويكي ديگه هم داريم كه dragon و30-35 ميتوني گير بياري ولي بايد دقت كني كه شبيه عكسشون باشن كه بهت نندازن . غير از اين به يك تبديل 2 سر ماده vga هم احتياج داري كه بتوني يه سرش رو به مانيتور و سر ديگشو به كابلت وصل كني همين. اون 2 فيش line هم مال audio هست كه به speaker متصل ميشه. بعدش رزولوشن 360 رو روي بالاترين رزولوشن ساپورتي كه اتفاقا مانيتورت هم بتونه ساپورت كنه قرار ميدي و حالشو ميبري .
من يه جا ديدم كه دوستان گفته بودن كه 360 رو نميشه به dvi وصل كرد كه اتفاقا ميشه يا حداقل در تئوري كه اونم با آداپتور ساده vga به dvi امكانپذير .

آقا این کابل مادگی که می گی میزنی سر کابل vga کجا گیر می یاد و قیمت چنده؟ در ضمن مانیتور من LG F700P هست از نظر کیفیت هم عالی هست به نظرتون می شه با این مانیتور با بهترین کیفیت با 360 بازی کرد ؟ در ضمن مانیتور 21 hd سامسونگ قیمت دارین ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
آقا این کابل مادگی که می گی میزنی سر کابل vga کجا گیر می یاد و قیمت چنده؟ در ضمن مانیتور من LG F700P هست از نظر کیفیت هم عالی هست به نظرتون می شه با این مانیتور با بهترین کیفیت با 360 بازی کرد ؟ در ضمن مانیتور 21 hd سامسونگ قیمت دارین ؟
این کابل مادگی رو اکثر مغازه های الکتریکی-کامپیوتری دارن، قیمتشم حدود 2 تومانه. در مورد کیفیت تصویر f700p خیلی خوبه ولی در هر حال شما بهترین رو مانتیور هم داشته باشی باز تصویر hdtv یه چیز دیگس ولی تو مانیتور های crt این مانیتور شما مانیتور بسیار خوبیه برای بازی و کیفیت قابل قبولی رو در 360 ارائه می ده.

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
خوب من الان بخوام بگریم در لوازم الکترونیکی چی بگم ؟ بگم چه کابلی و واسه چی می خواهم ؟ بچه ها کسی می تونه واسه بگیره پست کنه منم پولشو بریزم به حسابش آخه اینجا فکر نکنم گیر بیاد!!!

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
ببين دوست عزيز اولا اينكه اون كابل نيست بلكه تيديل(آداپتور) و قيمتشم حدود 2-3 تومن و ديگه اينكه اگه مانيتور شما ورودي تصويرش female باشه ديگه احتياجي به تبديل نداري .
DSC07606_1_.jpg

اينم كابل dragon:
JT_11009_1_.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر