روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
میلاد جان شما از چه کابل Vga ای استفاده میکنی ؟

مارک کابلو نمی دونم ولی از پیکسل گرفتم 40 تومن شبیه کابل خود مایکروسافت

xbox360_acc_vga.jpg

همه چیش مثل این عکسس حتی فیشاش ولی اون تلق سبز رنگی که فیشها روش قرار گرفته سفید هستش .:)

fade2black

کاربر سایت
Feb 14, 2007
392
نام
امين
آقا منم امروز 940bw رو گرفتم. اين مانيتور به گفته دوستان مانيتور فوق العاده اي و شفافيت و تفكيك رنگ عالي اي داره با اينكه كنتراستش زياد بالا نيست! متاسفانه من فعلا 360 ندارم كه تستش كنم ولي وقتي fifa 07 رو با pc روش اجرا كردم تازه فهميدم كه چقدر تا حالا تعطيل بوديم. من از بازار رضا گرفتم 285 با گارانتي عصر ارتباط. در ضمن با كابل rgb و dvi تستش كردم توفيق خاصي نديدم، فقط تو حالت آنالوگ ميشد فركانس refresh rate رو بالاتر برد كه بازم با حالت ديجيتال تغيير محسوسي نداشت و منم روي dvi گذاشتمش. متاسفانه نقطه ضعف اين مانيتور فقط عدم تنظيم ارتفاع اون است. اونطور كه من ديدم هر چه مانيتور بالاتر از مسير ديد شما قرار گرفته باشه تصوير رو با رنگ گرمتر و كيفيت بهتر ارائه ميده كه من براي اينحالت مجبور شدم زيرش جعبه كارت گرافيكمو بذارم! در كل اين مانيتور واقعا بهترين انتخاب با صرف هزينه معقول هست كه توصيه خريدشو قبلا بچه ها به كررات گفته بودن و منم تاكيد ميكنم .
اما يه چيزي هم بد نديدم كه اينجا بگم، اگه دوستان با نوشته و متن توي اين مانيتور مشكل دارن ميتونن با اين تنظيم تا حد بسيار بالايي اونرو بهبود بدن. براي اينكار قسمت appearance ويندوز رو مياريم و در پايين روي قسمت effects كليك ميكنيم در پنجره باز شده گزينه use the following method to smoth edge of screen fonts رو به حالت clear type تغيير ميديم و پنجره display properties رو apply ميكنيم و به اين راحتي ما text رو به حد بسيار قابل قبولي براي ديدن تبديل كرديم .

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
منم دیروز کابل VGA مارک Real رو که بطور هنرمندانه ای توی پک اصلی جاسازی شده بود از مکس گیم 32 تومن خریدم .
واقعا کیفیت عالی داره !!

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
میشه به من بگید واسه وصل کردن 360 به مانیتور LCD چند راه وجود داره؟ و چطوریند؟
در ضمن گرافیک من ورودی DVI داره فرقی به حالم داره؟
این 940bw چیه؟ ماله چه شرکتیه؟
اینم مانیتور منه جدیده و کنتراست بالایی داره 250 خریده ام چطوره واسه 360؟؟
Monitor_L1752S_BigImage.gif

ولی رزولوشنش Resolution 1280 x 1024 @ 75Hz :((

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
2 راه:
1-با استفاده از كابل vga كه بايد جدا بخريش و به ورودي vga مانيتور وصل ميشه
2-بعضي مانيتورهاي گرون قيمت ورودي كامپوننت دارن كه ميتوني با كابل كامپوننت خود كنسول وصلش كني
نه براي 360 كاري نميكنه
مال سامسونگه. با توجه به قيمت و مشخصاتش مانيتور خوبيه(19")
اينجوري كه معلوم نميشه لااقل مشخصاتش رو ميدادي

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
میشه به من بگید واسه وصل کردن 360 به مانیتور LCD چند راه وجود داره؟ و چطوریند؟
Monitor_L1752S_BigImage.gif

ولی رزولوشنش Resolution 1280 x 1024 @ 75Hz :((

به 1 دلیل برای 360 خوب نیستش.
1-مانیتورت 4:3 هستش و واید اسکرین نیست.
مشخصات کامل تری بده;)
البته همون 4:3 بودن کار رو تموم کرد:biggrin1:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
آقا منم امروز 940bw رو گرفتم. اين مانيتور به گفته دوستان مانيتور فوق العاده اي و شفافيت و تفكيك رنگ عالي اي داره با اينكه كنتراستش زياد بالا نيست! متاسفانه من فعلا 360 ندارم كه تستش كنم ولي وقتي fifa 07 رو با pc روش اجرا كردم تازه فهميدم كه چقدر تا حالا تعطيل بوديم. من از بازار رضا گرفتم 285 با گارانتي عصر ارتباط. در ضمن با كابل rgb و dvi تستش كردم توفيق خاصي نديدم، فقط تو حالت آنالوگ ميشد فركانس refresh rate رو بالاتر برد كه بازم با حالت ديجيتال تغيير محسوسي نداشت و منم روي dvi گذاشتمش. متاسفانه نقطه ضعف اين مانيتور فقط عدم تنظيم ارتفاع اون است. اونطور كه من ديدم هر چه مانيتور بالاتر از مسير ديد شما قرار گرفته باشه تصوير رو با رنگ گرمتر و كيفيت بهتر ارائه ميده كه من براي اينحالت مجبور شدم زيرش جعبه كارت گرافيكمو بذارم! در كل اين مانيتور واقعا بهترين انتخاب با صرف هزينه معقول هست كه توصيه خريدشو قبلا بچه ها به كررات گفته بودن و منم تاكيد ميكنم .
اما يه چيزي هم بد نديدم كه اينجا بگم، اگه دوستان با نوشته و متن توي اين مانيتور مشكل دارن ميتونن با اين تنظيم تا حد بسيار بالايي اونرو بهبود بدن. براي اينكار قسمت appearance ويندوز رو مياريم و در پايين روي قسمت effects كليك ميكنيم در پنجره باز شده گزينه use the following method to smoth edge of screen fonts رو به حالت clear type تغيير ميديم و پنجره display properties رو apply ميكنيم و به اين راحتي ما text رو به حد بسيار قابل قبولي براي ديدن تبديل كرديم .

سلام
کمی در مورد مانیتورت اطلاعات بده
چطوریه ازش راضی هستی ؟

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
سلام به همگی یه چند روزی نبودیم می بینیم که یکی دو نفر دیگه هم 940bw گرفتن انشاالله که مبارکشون باشه فقط می خوام در مورد خرید این مانیتور یه توضیح بدم :
بعضی از مغازه هایی که این مانیتور رو می فروشن می یان زرنگ بازی در می یارن و کابل DVI (همون دیجیتال) این مانیتور از جعبه برمی دارن :mad: دیروز پسر خالم هم از این مانیتور خریده بود اما کابل DVI توش نبود خیلی مواظب باشید که سرتون کلاه نره (اگه بخواهید این کابل را جدا تهیه کنید باید کم کم 15 الی 20 پیاده بشین ;) ) لوازمی که باید در جعبه باشه اینها هست :
یک CD نرم افزار مانیتور
یک کابل برق ، کابل VGA و کابل DVI بعلاوه دفترچه راهنما و غیره هست
بعد برای کسانی که می گن فنت ها توی این مانیتور (940bw) گنگ هست باید بگم که برای اینکه مشکلشون حل بشه رزولوشن را در حالت 1440 در 900 بگذارند تا مشکل برطرف بشه و تصویر ماه بشه . :) موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر