روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
يه سوال داشتم مانيتور من تا 1024*1280 رو ساپورت ميكنه(benq v772). رو رزوليشن هايي كه هم wideوهمnormal تعريف ميشه مثل همين1024*1280 تصوير يه جوريايي مات ميشه يا شايد نورش بهم ميريزه وچشم رو اذيت ميكنه ولي رو رزوليشنهايي كه فقط wide هست مثل 768*1280 تصوير بهتر ميشه و چشم رو اذيت نميكنه كسي چيزي ميدونه؟:confused:
نظري نبود؟:confused:

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
بهت پيشنهاد ميكنم احتياط كني منم فكر ميكردم كابلم اصل باشه(از يگانه گرفتم) ولي حالا كه دقت ميكنم يه جورايي مشكوك ميزنه .
هم تو مال اون دوستمون كه بحثش بود هم تو مال من فيش هاي خروجي صدا با اوني كه تو عكسهاي كابل اصلي هست فرق ميكنه.
مشکلی نیست اصلشو میخرم.... اگه هم اصبل نبود پسش میدم البته اگه پس بگیره
به هر حال ممنون از راهنماییت

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
آقا همه میگن از یگانه نخر تو میگی پسش میدم .انقد مغازه هست که کابل میفروشن برو از اونا بخر .تجربه را تجربه کردن خطاست!

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من که بی خیال 75000 تومن شدم اگه یگانه یک قرون گرون تر گرفته حرامش باشه کابلو باز کردم چقدر رنگ و روشنایی تصویر بده انگار داری ps1 بازی می کنی به خاطر این کابله؟ کسی f700p داره اگه دارین لطفا بگین بهترین تنظیمات رنگ و روشنایش چیه؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
من که بی خیال 75000 تومن شدم اگه یگانه یک قرون گرون تر گرفته حرامش باشه کابلو باز کردم چقدر رنگ و روشنایی تصویر بده انگار داری ps1 بازی می کنی به خاطر این کابله؟ کسی f700p داره اگه دارین لطفا بگین بهترین تنظیمات رنگ و روشنایش چیه؟
منم از اون گرفتم و فكر كنم بمن انداخته اما كيفيت اونقدرا پايين نبود ميگم رزوليشنهايي كه فقط وايد دارن رو امتحان كن ببين چي ميشه. بعدش تصوير داشبوردت چطوره؟ رنگاش رو ميگم.

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
آقا همه میگن از یگانه نخر تو میگی پسش میدم .انقد مغازه هست که کابل میفروشن برو از اونا بخر .تجربه را تجربه کردن خطاست!
من دیگه خریدم تموم شد :biggrin1: ..... به هر حال هر کسی حق انتخاب داره ....راجر تو هر تاپیک میخوای دعوا درست کنی ؟
در ضمن من همه ی مغازه های پایتختو زیر و رو کردم هیچ کدوم کابل وی جی ای نداشت ....

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
منم از اون گرفتم و فكر كنم بمن انداخته اما كيفيت اونقدرا پايين نبود ميگم رزوليشنهايي كه فقط وايد دارن رو امتحان كن ببين چي ميشه. بعدش تصوير داشبوردت چطوره؟ رنگاش رو ميگم.

رنگ داشبورد خوبه ولی رنگ بازی ها یه جوریه انگار ps1 بازی می کنی
بعد یه سوال برای تو تو تنظیمات داشبورد تا چه رزولوشنی داره؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
رنگ داشبورد خوبه ولی رنگ بازی ها یه جوریه انگار ps1 بازی می کنی
بعد یه سوال برای تو تو تنظیمات داشبورد تا چه رزولوشنی داره؟
تو داشبورد كه تمام رزوليشن ها رو نشون ميده اما اين كه بتوني استفاده كني بستگي به مانيتورت داره البته اگه داشبورد آپديت كني شنيدم چندتا رزوليشن اضافه ميشه.
مانيتور من تا 1024*1280 داره اما بنظر من بهترين كيفيت رو روي 768*1280 داره كه فقط وايد هستش

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

فكر نميكنم از كابل باشه.
منم 700 پي دارم و به نظرم كيفيت رنگ نسبت به sd tv پايينتره.ولي وقتي رفتم كيفيت رو روي يه hd tv از سامسونگ ديدم به جون مانيتورم دعا كردم.
كلا اون چيزي كه از 360 انتظار داشتم نبود.
نظيمات من:
resolution:1360*768
size:بالايي رو تنظيم كردم روي 20(از روي مانيتور)
rgb:red=100---green=100-blue=80
brightness:0
contrast:100
اين بهترين چيزي بود كه تونستم از مانيتورم بگيرم

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
فكر نميكنم از كابل باشه.
منم 700 پي دارم و به نظرم كيفيت رنگ نسبت به sd tv پايينتره.ولي وقتي رفتم كيفيت رو روي يه hd tv از سامسونگ ديدم به جون مانيتورم دعا كردم.
كلا اون چيزي كه از 360 انتظار داشتم نبود.
نظيمات من:
resolution:1360*768
size:بالايي رو تنظيم كردم روي 20(از روي مانيتور)
rgb:red=100---green=100-blue=80
brightness:0
contrast:100
اين بهترين چيزي بود كه تونستم از مانيتورم بگيرم

چراbrightness رو روی 0 گذاشتی بهتره؟آخه من روی 25 گذاشتم .بعد size پایین و چپ و راست رو چند گذاشتی؟

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
حق با شماست ميگم من يكي دوتا screenshot از گيم پلي بازيهاي gow و vegas از ign گرفتم ولي با اون چيزي كه بازي ميكردم تقريبا فرقي نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر