روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
امين جان شوخي كردم ناراحت نشو;)
اخه منظورت اين بود وقتي يه مانيتوري مثله f700p ميتونه 720 پي رو ساپورت كنه ديگه چه احتياجي به اون مانيتور هستش.
منم الان پست بالام رو ويرايش ميكنم;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
دقیقا منظورم همینی بود که گفتی و شما جوابم رو دادی که نه این طوری ها هم نیست!
به هر حال ببخشید
ما دوست داریم محمد رضا:love:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
يعني اينكه از نمايشگر لپ تاپ به عنوان مانيتور استفاده كني؟
فكر نميكنم...اگرم بشه بايد با استفده از كارت كپچر و اينجور چيزا انجام بدي

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
آقا مانيتور هاي سري وايد(astara) فراسو (به گفته m_unknown جان با پنل benq) هم اومد !
Sceern Size: 19
Model: FLD-1950w
Pixel Pitch:0.26 mm
Resolution(Pixle):1440 900/SXGA
Brightness(cd/m^2): 450
Contrast Ratio:700:1
Viewing Angle:176-150
Response Time(ms): 5
Speaker:5Wx2
Warranty:2

من در كل از كيفيت مانيتورهاي LCD فراسو خبري ندارم ولي فكر كنم واسه 360 چيز خوبي باشه ! قيمتشم مفته : 250،000:love:
لطفا نظر بدين;)
راستي اون فراسو وايد 20 " (پنل benq fp202w)
هم 2 هفته ديگه مياد :biggrin1:
آقا من این 19 فراسو رو میخوام.آدرس و تلفن داری از مرکز فروشش؟
یه سئوالم دارم :این response time از چه عددی نباید بیسشتر باشه تا مشکلی در بازی با 360 بوجود نیاد؟مثلا اگه 8 یا 16 ms باشه مشکلی پیش میاره.؟
نظرتون در مرد BF1740 سامسونگ چیه ؟ 17 اینچه و واید هم نیست و 270 قیمته شه.؟
این فراسو اگه 250 باشه خیلی میارزه:eek:

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
آقا من این 19 فراسو رو میخوام.آدرس و تلفن داری از مرکز فروشش؟
یه سئوالم دارم :این response time از چه عددی نباید بیسشتر باشه تا مشکلی در بازی با 360 بوجود نیاد؟مثلا اگه 8 یا 16 ms باشه مشکلی پیش میاره.؟
نظرتون در مرد BF1740 سامسونگ چیه ؟ 17 اینچه و واید هم نیست و 270 قیمته شه.؟
این فراسو اگه 250 باشه خیلی میارزه:eek:

برو به سايت فراسو (سرچ كن، url شو يادم نيست!) اونجا تلفنش رو نوشته .
شما براي 360 بهتره وايد بگيري تا بتوني از تمام صفحه مانيتورت استفاده كني چون خيلي از بازي ها صفحه نرمال رو پشتيباني نميكنن ، در نتيجه دو تا كادر سياه ميافته بالا & پايين صفحه !
واسه response time هم دو تا مقياس داريم ، يكيblacl-white-black ( زماني كه طول ميكشه از مشكي كامل بره به سفيد كامل و دوباره به مشكي كامل ) و يكي ديگه gray-white-gray كه ديگه توضيح نمي خواد !
سامسونگ از مقياس GWG استفاده ميكنه براي بيان مشخصات مانيتورهاش و براي همينه كه responsetime هاش خيلي كمه و 2 ms هست !
من براي GWG رو نميدونم ولي براي BWB - responsetime بهتره كه 8 ms يا كمتر باشه:love: :love:
DDS جان فراسو رو بگير ، منم همين روزا ميگيرم

آخرین ویرایش:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
برو به سايت فراسو (سرچ كن، url شو يادم نيست!) اونجا تلفنش رو نوشته .
شما براي 360 بهتره وايد بگيري تا بتوني از تمام صفحه مانيتورت استفاده كني چون خيلي از بازي ها صفحه نرمال رو پشتيباني نميكنن ، در نتيجه دو تا كادر سياه ميافته بالا & پايين صفحه !
واسه response time هم دو تا مقياس داريم ، يكيblacl-white-black ( زماني كه طول ميكشه از مشكي كامل بره به سفيد كامل و دوباره به مشكي كامل ) و يكي ديگه gray-white-gray كه ديگه توضيح نمي خواد !
سامسونگ از مقياس GWG استفاده ميكنه براي بيان مشخصات مانيتورهاش و براي همينه كه responsetime هاش خيلي كمه و 2 ms هست !
من براي GWG رو نميدونم ولي براي BWB - responsetime بهتره كه 8 ms يا كمتر باشه:love: :love:
DDS جان فراسو رو بگير ، منم همين روزا ميگيرم
من چند جا زنگ زدم .گفتن هنوز این سری وایدش نیومده . شما از کی پرسیدی که گفته داره و 250 تومنه؟:eek: :confused:
حالا اگه معمولی بگیرم مگه چند درصد ار بالا و پایین صفحه سیاه میشه؟خوب اگه کم باشه میشه باهاش کنار اومد و عادت میکنه آدم :biggrin1: در عوض دستمون تو انتخاب باز تره و مدلهای ارزون تری هم میشه گیر اورد.:cheesygri (مثلا من یه دست دوم گیر آوردم 17 با مارک cmv که 160 میداد.همه چیزش خوب بود فقط این response timeش 16 بود که طاهر جان گفتش نگیرم)البته اگه با200-300 تومن بشه واید گیر آورد که عالیه ولی بعیده .چون یه تکنولوژی جدیدیه و هنوز تو بازار ایران جا نیفتاده:( .بابا این معمولیاشو تازه بعده 4-5 سال ملت دارند میرن سراغش ,چه برسه به واید اسکرین:-" . اگه این لپتاپ لعنتی من ورودی داشت دیگه حل بود:(( .
البته ورودی DVI داره ولی برای دوربین دیجیتاله.راستی یه سوراخ کوچیک مثل خروجی DVI روی کابل 360 درست همون جایی که دکمه HDTV و TV هستش, وجود داره کسی نمیدونه اون چیه؟
شاید برای dvi باشه مثل همونی که هندی کم ها دارند:love: :cool: :eek:

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
من چند جا زنگ زدم .گفتن هنوز این سری وایدش نیومده . شما از کی پرسیدی که گفته داره و 250 تومنه؟:eek: :confused:
حالا اگه معمولی بگیرم مگه چند درصد ار بالا و پایین صفحه سیاه میشه؟خوب اگه کم باشه میشه باهاش کنار اومد و عادت میکنه آدم :biggrin1: در عوض دستمون تو انتخاب باز تره و مدلهای ارزون تری هم میشه گیر اورد.:cheesygri (مثلا من یه دست دوم گیر آوردم 17 با مارک cmv که 160 میداد.همه چیزش خوب بود فقط این response timeش 16 بود که طاهر جان گفتش نگیرم)البته اگه با200-300 تومن بشه واید گیر آورد که عالیه ولی بعیده .چون یه تکنولوژی جدیدیه و هنوز تو بازار ایران جا نیفتاده:( .بابا این معمولیاشو تازه بعده 4-5 سال ملت دارند میرن سراغش ,چه برسه به واید اسکرین:-" . اگه این لپتاپ لعنتی من ورودی داشت دیگه حل بود:(( .
البته ورودی DVI داره ولی برای دوربین دیجیتاله.راستی یه سوراخ کوچیک مثل خروجی DVI روی کابل 360 درست همون جایی که دکمه HDTV و TV هستش, وجود داره کسی نمیدونه اون چیه؟

من زنگ زدم خود شركت پرسيدم اين جواب رو بهم داد و گفت كه وارد بازبار شده با رنج 250 تومن ! ديگه نمي دونم !:biggrin1: اونقد بالا & پايين صفحه شما سياه ميشه كه نسبت طول به عرض بشه 16:9 ديگه حالا خودت حساب كن !
مثل اينكه شما حداكثر رزولوشن ساپورتي توسط مانيتور رو فراموش كرديد! اين رزولوشن براي مانيتور هاي lcd معمولي 17 " ، 1280.1024 هست ولي براي اين مانيتور 19 " فراسو 1440.900
هست كه كيفيت 720p ميده كه به گفته محمدرضا كيفيت قابل قبوليه ، به هر حال از مانيتورهايي با اين رنج قيمت نميتونيم 1080I بگيريم و بهترين كيفيت همين 720هست
-----
اون سوراخ كوچولوه واسه گرفتن خروجي صوتي با بهترين كيفيته (فكر كنم واسه سيستم هاي صوتي 5:1)

موفق باشي!

-------------------------------------------------------------------------------

محمد رضا جان ميشه قضيه ي اين upscale & downscale شدن رو توضيح بدي ؟:love: :love:
اگه كس ديگه اي هم بلته ، بي زحمت.....

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد

من زنگ زدم خود شركت پرسيدم اين جواب رو بهم داد و گفت كه وارد بازار شده با رنج 250 تومن ! ديگه نمي دونم !:biggrin1: اونقد بالا & پايين صفحه شما سياه ميشه كه نسبت طول به عرض بشه 16:9 ديگه حالا خودت حساب كن !
مثل اينكه شما حداكثر رزولوشن ساپورتي توسط مانيتور رو فراموش كرديد! اين رزولوشن براي مانيتور هاي lcd معمولي 17 " ، 1280.1024 هست ولي براي اين مانيتور 19 " فراسو 1440.900
هست كه كيفيت 720p ميده كه به گفته محمدرضا & جند نفر ديگه كيفيت قابل قبوليه ، به هر حال از مانيتورهايي با اين رنج قيمت نميتونيم 1080I بگيريم و بهترين كيفيت همين 720pهست
موفق باشي!

-------------------------------------------------------------------------------

محمد رضا جان ميشه قضيه ي اين upscale & downscale شدن رو توضيح بدي ؟:love: :love:
اگه كس ديگه اي هم بلته ، بي زحمت.....

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
ببخشيد من يه سوال داشتم: مانيتور من رزوليشنش بيشتر از 1024*1280 نميشه حالا اگه من تو 360 رزوليشن بالاتري بزارم چي ميشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر