روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
اگه مانیتور واید HD 1080p بگیریم همان کیفیت HDTV 1080p رو تو بازیها میگیریم؟؟؟

داداشی بچه ها این جا خودشونو جر دادن که بازی های 360 رزولوشن 1080p رو ساپورت نمی کنه و 1080p اگر باشه واسه فیلم هایی که در آینده میان! شما اگه میخوای مانیتور بگیری واسه بازی با 360 1, چیزی بگیر که 1080i رو ساپورت کنه و واید باشه و به نظر من الکی پولتو واسه 1080p مصرف نکن ! m_unknown جان benq fp202w رو پیشنهاد دادن !
قیمتشم انگار 350- 360 هست !:love:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
اخه عزیز الان همه HDTV هایی که تو بازار هست و 1080i هستن رزلشنشون 1366*768ه و همچنین اونایی که 1080p هستن (که تعدادشونم زیاد نیست) رزلشنشون 1920*1080. البته حرف شما کاملا درسته و 1080i & 1080p رزولشنشون یکیه و فرقشون فقط در interlaced و progressive بودنشونه.
ولی خب پس چرا این HDTV ها رزلشناشون با هم متفاوته ؟؟

اون TV ها که شما میگی و میتونن سیگنال 1080i رو دریافت کنن در نهایت اون رو scale میکنن به 1366*768..هر اینپوتی از 480p تا 1080i اسکیل میشه به 768p
دلیل متفاوت بودن هم Technology و price اون هاست...تنها TV که میتونه رزولوشن 1920*1080 رو به طور کامل نشون بده و نیازی به scale نداره TV های 1080p هست

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
پسرخاله‌م اچ‌دی گرفته. 32 اینچ سام‌سونگ ال‌سی‌دی. یک میلیون و پونصد.
1360 در 768 هم حداکثر Resolutionش هست:

HD.jpg

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
سلام
ميخواستم ببينم توي اين پك زير اون مبدله هم موجوده يا خير؟
http://www.ocmodshop.com/images/reviews/games/xbox360/vga_cable/xbox_360_vga_cable_thumb.jpg
مبدل ها:
http://www.xboxgazette.com/i/cable_vga02.jpg

لينكي كه واسه عكس پك گذاشتي خرابه ! ولي اگه منظورت پك كابل vga مايكروسافت واسه 360 هست ، جواب سوالت منفي ، مبدل رو بايد جدا به قيمت فكر كنم 4 - 5 هزار چوق تهيه كني :love: ;)

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
fp202w 390 تومن بود , زنگ زدم قیمت کردم :biggrin1: :love:

به اون شماره موبایله که زنگ میزنی میگه 390 تومن به شرکت که زنگ میزنی میگه 370 تومن!!!:confused:
مدل fp92w هم بد نیست میگه 2-1 هفته دیگه میاد تو بازار قیمتشم تقریبا 340-330 هست
باید 2-1 هفته دیگه صبر کنیم تا آستارا 20-19 اینچ هم بیاد ببینیم قیمتا چجوریه;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا باز راهنمايي نياز دارم .

من وقتي xbox360 را به تلويزيون معمولي وصل ميكنم اون دو كادر سياه ديده نميشه . يعني هم تو حالت نورمال و هم تو حالت وايد . ميخوام يكي راهناميي كنه بگه چطور ميتونم تنظيم كنم از كدوم قسمت xbox360 . ميخوام اون دو نوار ديده بشه ولي بدون هيچ كشيدگي از دو طرف . الان هر دو بازي gears of war و cull of duty را كه بازي ميكنم هر دو كادر سياه ندارن . چيكار كنم يكي به داد ما برسه .

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
من وقتي xbox360 را به تلويزيون معمولي وصل ميكنم اون دو كادر سياه ديده نميشه . يعني هم تو حالت نورمال و هم تو حالت وايد . ميخوام يكي راهناميي كنه بگه چطور ميتونم تنظيم كنم از كدوم قسمت xbox360 . ميخوام اون دو نوار ديده بشه ولي بدون هيچ كشيدگي از دو طرف . الان هر دو بازي gears of war و cull of duty را كه بازي ميكنم هر دو كادر سياه ندارن . چيكار كنم يكي به داد ما برسه .

خودت رو بکشی هم هم‌چین اتفاقی برات نمی‌افته. اصلا برای چی می‌خوای نوارهای سیاه رو ببینی؟ نه واقعا برای چی؟! مگه تو الان تصویرت از بالا پایین کشیده‌س که نوار سیاه می‌خوای تا کشیدگی رو برطرف کنه؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
واقعا از راهنمايي بسيار كاملتون شگفت زده شدم اقا سامان:-"

بابا ميشه يه راهنمايي خوب بكنيد . پس اين همه بحث چي بود همه ميگفتن لعنت به اين دو تا نوار سياه من نميخوام اينا بيفته .
بالاخره بازي هاي xbox360 مخصوص تلويزيون هاي وايد اسكرين هست . خوب وقتي وايد ميشه مسلما بايد اين دو نوار تو تلويزيونهاي معمولي يا به قول بعضيها تلويزيونهاي مربع بيوفته .
همينطوري كه تو اكسر فيلميهايي كه تو تلويزيونهاي معمولي ميبينيم دو تا نوار سياه ديده ميشه .اخه بايد ديده بشه . ميشه بابا يكي توضيح كامل بده لطفا.
خوب وقتي تصوير وايد اسكرين هست به صورت ابتدايي يعني تصوير مستطيل هست پس چرا تو تلويزيونهاي معمولي مستطيل ديده نميشه؟

خواهشا يه توضيحي بدين. اصلا از كجا ميتونم تنظيم كنم چون الان برام حال نميده بازي كردن و فكر ميكنم خيلي از بخش تصوير را از دست دادم .:((

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
سلام
یه چند تا سوال برام پیش اومده اگه خیلی مسخرست به بزرگی خودتون ببخشید:blushing:

اول اینکه وقتی به مانیتور 17 وصل کنی 360 رو بازی کشیده نمیشه؟؟ اذیت نمیکنه؟؟
و اینکه وقتی با vga ایکس باکسمون رو به مانیتور وصل کنیم فقط از مانیتور سیستم استفاده میکنیم دیگه؟؟این حرفم درسته یا اینکه سیستم هم روشنه:blushing:
بعدش من فکر میکنم ربطی به سیستم نداره!
اگه این طور که من فکر میکنم باشه خب صدای بازی از کجا میاد؟اخه وقتی به tv وصل کنیم اون خودش اسپیکر داره ولی وقتی به مانیتور وصل بشه....
ممنون
بای

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
سلام
یه چند تا سوال برام پیش اومده اگه خیلی مسخرست به بزرگی خودتون ببخشید:blushing:

اول اینکه وقتی به مانیتور 17 وصل کنی 360 رو بازی کشیده نمیشه؟؟ اذیت نمیکنه؟؟
و اینکه وقتی با vga ایکس باکسمون رو به مانیتور وصل کنیم فقط از مانیتور سیستم استفاده میکنیم دیگه؟؟این حرفم درسته یا اینکه سیستم هم روشنه:blushing:
بعدش من فکر میکنم ربطی به سیستم نداره!
اگه این طور که من فکر میکنم باشه خب صدای بازی از کجا میاد؟اخه وقتی به tv وصل کنیم اون خودش اسپیکر داره ولی وقتی به مانیتور وصل بشه....
ممنون
بای

اگه مانیتور واید باشه نه اگه واید نباشه یا تصویر کشیده میشه یا کادر های سیاه رو داری
فقط مانیتور و xbox360 روشن هستن:biggrin1:
تو کابل VGA دو فیش قرمز و سفید هست که به پشت اسپیکر میخوره;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پس چطور اون دو تا نوار سياه تو مانيتورهاي معمولي هست ولي تو تلويزيئنهاي معمولي نيست ؟ اقا كسي نيست به اون سوال قبلي من جواب بده .:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر