روش استفاده بهینه از X360 با مانیتور

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
:

تو ايران گير مياد؟؟؟گارانتيش چجوريه؟؟؟مانيتوري هست که براي وصل کردنش به Xbox360 نياز به کابل VGA نباشه؟؟؟(چقدر سوال برام پيش مياد!!!)CRT wide هم هست(ارزونترينش چنده؟؟؟)اين چطوره:http://www.farassoo.com/iran/product/monitor/x50.htmقیمتش چنده؟؟؟
مدل FP92W هم خوب بود قیمتش چنده؟؟؟
جواب بدید دیگه اینورا پیدام نمیشه!!!:biggrin1:

خوب اين مدله استارا رو كه قبلا گفتم.همون پانله بنكيو هستش.هنوز تو بازار نيومده.
نه مانيتوري نيست كه كابله vga نخواد.مگر اينكه tv هم باشه.
crt wide رو نميدونم
ارزون تر از بنكيو 202 گير نمياري.
همون benq fp202w بهترين انتخابه با 360 تومن كه مفته با گارانتيه ايران نارا.برو توي بخشه سخت افزار ادرسش نوشته شده.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
مانيتورهاي Wide ديگه اي از ... و Sony,LG,Samsung ميشناسي که قيمتش 400-300 تومن باشه و کيفيتش به 202 برسه؟؟؟
به سايت ايران نارا رفتم نوشته بود فروش فوق العاده مانيتور LCD آغاز شد!!! به خاطر اين مانيتورها رو با اين قيمت ميدن؟؟؟
يه مانيتور به اسم FP71W ديدم تو خود سايت BenQ هم نبود!!!:eek: قيمتشو داري؟؟؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
شما با كابله vga بيشتر از 1360*768 بيشتر نميتوني ببري ه ميشه 768p
كيفيتشم دقيقا hd است.
تنها مانيتور توي اين رده قيمت همينه و تازه يكي از بهترين ها هم هستش

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
شما با كابله vga بيشتر از 1360*768 بيشتر نميتوني ببري ه ميشه 768p
كيفيتشم دقيقا hd است.
تنها مانيتور توي اين رده قيمت همينه و تازه يكي از بهترين ها هم هستش

یعنی از 720p بیشتره ولی به 1080i نمیرسه؟؟؟در کل اون کیفیتی رو که روی HDTV 720p,1080i در بازی میگیرم روی این هم میتونم بگیرم؟؟؟

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
سلام
من یه کابل VGA خریدم ولی چون مانیتورم معمولیه نمیتونم وصلش کنم:( میخواستم بدونم این تبدیلا که که باهاش میشه کابل رو به مانیتور وصل کرد اسمش چیه ؟ از کجا بگیرم ؟ قیمتش چنده ؟ :confused::confused::confused:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
سلام
من یه کابل VGA خریدم ولی چون مانیتورم معمولیه نمیتونم وصلش کنم:( میخواستم بدونم این تبدیلا که که باهاش میشه کابل رو به مانیتور وصل کرد اسمش چیه ؟ از کجا بگیرم ؟ قیمتش چنده ؟ :confused::confused::confused:
ببخشید نماد جان این کابل VGA رو چند گرفتی ؟؟ از کجا گرفتی ؟؟ اصله ؟؟ (همون که مال خود مایکروسافته رو گرفتی ؟؟ )

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
ممنون m_unknown جان:love: :love: ولي تو اين لينك زير نوشته با كابل vga مي توني تا رزوليشن 1080p رو هم داشته باشي !!!!:eek: :eek: حالا من حرف microsofto باور كنم يا شما رو ؟;) :smoke:
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360vgahdcable/default.htm

ولی ظاهرا اونجور که من میدونم Xbox360 تا 1080i بیشتر ساپورت نمیکنه ( یعنی 1080p رو نداره !؟ ) دیگه نمیدونم..

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
ولی ظاهرا اونجور که من میدونم Xbox360 تا 1080i بیشتر ساپورت نمیکنه ( یعنی 1080p رو نداره !؟ ) دیگه نمیدونم..
X360 به وسیله کابل VGA می تونه رزولوشن 1080p رو به صورت native نشون بده که البته این قابلیت فعلا فقط برای فیلم های HD-DVD هست که باید درایوشو جدا بخرین و روی بازی ها در حال حاضر تاثیری نداره چون بازی ای که 1080p باشه هنوز نیومده. (احتمالا هم نمیاد!)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
X360 به وسیله کابل VGA می تونه رزولوشن 1080p رو به صورت native نشون بده که البته این قابلیت فعلا فقط برای فیلم های HD-DVD هست که باید درایوشو جدا بخرین و روی بازی ها در حال حاضر تاثیری نداره چون بازی ای که 1080p باشه هنوز نیومده. (احتمالا هم نمیاد!)

سلام اشکان خان !
ببخشید باز سوال Off Topic میکنم آخه من چند بار این سوالا رو تو تاپیک Next Gen پرسیدم ولی ملت در حال گاز گرفتن همدیگه بودن و اصلا سوالاته من به چشم نمیومد :biggrin1:
بعد PlayStation 3 تو بازیهاش از 1080p استفاده میکنه درسته ؟ ( بازیهای آیندش )

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
سلام اشکان خان !
ببخشید باز سوال Off Topic میکنم آخه من چند بار این سوالا رو تو تاپیک Next Gen پرسیدم ولی ملت در حال گاز گرفتن همدیگه بودن و اصلا سوالاته من به چشم نمیومد :biggrin1:
بعد PlayStation 3 تو بازیهاش از 1080p استفاده میکنه درسته ؟ ( بازیهای آیندش )

PlayStation 3 تو بازی های لانچشم از رزولوشن 1080p استفاده می کنه نمونشم بازی Ridge Race 7 هست که به طور کامل از 1080p استفاده می کنه و این بازی ها به مرور افزایش پیدا می کنند. از این نظر PS3 جلوتر از 360 می باشد چون کنسول 360 حتی کابل HDMI هم نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر