رمز و ترينر بازي ها

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من یه تراینر واسه اسپایدر من 3 میخوام یه تراینر گرفتم بعد از یه مدت که بازی میکنی از بازی خارج میشه ولی وقتی بازی رو بدون تراینر اجرا مینک این مشکل رو نداره میخوام یه تارینر باشه دیگه این مشکل رو بهم نزنم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
من یه تراینر واسه اسپایدر من 3 میخوام یه تراینر گرفتم بعد از یه مدت که بازی میکنی از بازی خارج میشه ولی وقتی بازی رو بدون تراینر اجرا مینک این مشکل رو نداره میخوام یه تارینر باشه دیگه این مشکل رو بهم نزنم
این رو تست کن:

دانلود

Caliber
Spiderman Invincible to Attacks, Unlimited Block Power, Unlimited Combo Power, One Hit Kills, Kill Timers in Missions/Activities. Made exclusively for Cheat Happens. WRITTEN FOR THE ORIGINAL (UNPATCHED) VERSION OF THE GAME. May not work with all versions. Read the included readme file with Notepad for important instructions on using the trainer.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
سلام
آقا کی رمز یا ترینر یا هر چیز دیگه از بازی ویرانگر داره
ممنون میشم اگه بزارید
فقط اون رمز allguns رو نزارید چون کار نمی کنه
اسم خارجیش هم renegade هستش
مرسی

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
سلام آقا این بازی ویرانگر رو که دوستان زحمتش رو نکشیدند
اگر کسی کد تقلب یا تراینر یا هر چیزی از بازی conflict global storm داره بزاره
ممنون میشم
فقط تورو خدا زود تر بزارین
راستی این رو هم بگم من زیاد دنبالش گشتم همه جا نوشته کلید shift رو نگه میداری و یه کلمه می نویسی ولی نگفته کی و کجا کلید shift رو نگه داریم من هر کاری کردم با این کد نشد
ممنون میشم اگه هر چی زودتر بزارید:love::love::love::love::love::love::love::love:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام آقا این بازی ویرانگر رو که دوستان زحمتش رو نکشیدند
اگر کسی کد تقلب یا تراینر یا هر چیزی از بازی conflict global storm داره بزاره
ممنون میشم
فقط تورو خدا زود تر بزارین
راستی این رو هم بگم من زیاد دنبالش گشتم همه جا نوشته کلید shift رو نگه میداری و یه کلمه می نویسی ولی نگفته کی و کجا کلید shift رو نگه داریم من هر کاری کردم با این کد نشد
ممنون میشم اگه هر چی زودتر بزارید:love::love::love::love::love::love::love::love:

اون ویرانگر رو من خیلی گشتم پیدا نکردم.
اینجا میتونید ترینر مورد نظر رو دانلود کنید.;)

warcraft

کاربر سایت
Jun 11, 2007
56
اون ویرانگر رو من خیلی گشتم پیدا نکردم.
اینجا میتونید ترینر مورد نظر رو دانلود کنید.;)

سلام
مرسی از اینکه برام گشتی و پیدا کردی ولی عزیز این ترینر که گذاشتید برای بازی Conflict Desert Storm هستش من رمز و ترینر بازی Conflict Global Strom رو می خواستم این ترینر رو وقتی اجرا می کنم در حالی که بازی رو قبلا اجرا کردم بازم میگه Please Run Game First فکر می کنم به خاطر این هست که ترینر برای این بازی نیست
ممنون میشم اگر یه بار دیگه بگردی
مرسی
فعلا:love::love::love::love::love::love::love::love::love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر