رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
سلام
تو بازیه GTA Liberty City Stories می شه از اهنگ های توی رم استفاده کرد ؟اخه یه گزینه تو تنظیماتش داره ولی نمیشه فعالش کرد.:cheesygri

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
اشکال در Gta Vice city Stories

بچه ها من تو قسمتی که یه روبات میره خونه یارو که گاو صندوقشو باز کنه مشکل دارم .به گاو صندوقه میرسم ولی کدش کلافه کنندس,درضمن اون یارو هم هی میگه اینورو تمیز کن اونورو تمیز کن خواهشا راهنماییم کنین فوریه!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
در بازی فاینال فنتسی یک جا هست اول های بازی تو شب هست میرسم به یک معبد از اول بالا 2 تا غول میاد پایین خیلی قوی تشریف دارن.اون ها رو چیکار کنم؟

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
در بازی فاینال فنتسی یک جا هست اول های بازی تو شب هست میرسم به یک معبد از اول بالا 2 تا غول میاد پایین خیلی قوی تشریف دارن.اون ها رو چیکار کنم؟
سلام مجتبی
باید بکشیشون!!!
ببینم اصلا فهمیدی چه طوری باید مبارزه کنی؟
مثلا دکمه های L و R چه کاربردی دارند؟
با اونها میتونی نوع حمله بر اساس متریا هایی که خودت تنظیم کردی رو انتخاب کنی!!!سیو از اول بازی میخوای قوی شده باشن؟
ولی از همون اول اول بازی{فکر کنم 50 ساعت باهاش بازی شده}
میخوای؟
اینطوری خودت راحت تری
اما من پیشنهاد میکنم تا میتونی از مربع,×,ومثلث استفاده کن
اوایل رو باید رد کنی تا بفهمی چی به چیه{من خودم تو این مقطع دهنم سرویس شد}

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
اقا تو بازی GOW یه جا هست که اون مجسمه میگه برو دنبال برادرم بعد میرم یه جایی که یه در هست اما میگه فقط اون پسره میتونه بازش کنه اونجا دیگه هیچی نیست طبقه بالاش هم همینطور نمیدونم باید چی کار کنم
کسی میدونه چه جوریه؟؟؟؟

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
اقا تو بازی GOW یه جا هست که اون مجسمه میگه برو دنبال برادرم بعد میرم یه جایی که یه در هست اما میگه فقط اون پسره میتونه بازش کنه اونجا دیگه هیچی نیست طبقه بالاش هم همینطور نمیدونم باید چی کار کنم
کسی میدونه چه جوریه؟؟؟؟
میتونی عکس بگیری؟

amirdelta_24

کاربر سایت
Jul 14, 2009
211
نام
amir ali
میتونی عکس بگیری؟
ردش کردم
حالا رفتم یه جا دیگه دو تا مجسمه رو حرکت دادم بعد یه دیوار ه کشویی ه میکشمش میرم بالا یه اسبه روش میزنم مینویسه:

HERE RESTS THE SPIRIT OF EUROS,THE EAST WIND , WHO SEES THE PATH OF THE SUN CHARIOT
معنیش تقریبا میشه :
اینجا "يورو روح, شرق باد, كه از راه می بيند به ارابه خورشيد

آخرین ویرایش:

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
ردش کردم
حالا رفتم یه جا دیگه دو تا مجسمه رو حرکت دادم بعد یه دیوار ه کشویی ه میکشمش میرم بالا یه اسبه روش میزنم مینویسه:

HERE RESTS THE SPIRIT OF EUROS,THE EAST WIND , WHO SEES THE PATH OF THE SUN CHARIOT
معنیش تقریبا میشه :
اینجا "يورو روح, شرق باد, كه از راه می بيند به ارابه خورشيد

دیوارو بکش بیرون بور سمت (نرو بالا ازش) چپش یه راه هست که بری پشتش...

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان من تو فاینال فنتسی یک جایی هست که زک با اون پسره که بال سفید داره که فکر کنم اسمش انجیل باشه حرف میزنن بعد یک سری حیوانات و جک و جنور میرزن سر انجیل و به اصطلاح میخورنش و با هم ترکیب میشن و به یک غول تبدیل میشن.اون غوله زیاد قوی نیست اما خط خونم هم که پر هست یک بار که از فنش استفاده میکنه کامل کشته میشم.
چی کار کنم سر این مرحله؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام , دوستان تو بازي DEAD HEAD FRED يه سري معجون هايي آدم ميگيره .... كه وقتي L رو نگه ميداريم

نشون ميده كه از هر معجون چنتا داريم .....

ميخواستم بدونم اون معجونا به چه دردي ميخورن ؟؟ ميشه ازشون استفاده كرد ؟؟ مثلا اسم يكيشون Red Juice هستش .....

كسي نبود جواب مارو بده ! يعني خداييش اين همه آدم يكي اين بازي رو بازي نكرده ؟!:confused::(

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان من تو فاینال فنتسی یک جایی هست که زک با اون پسره که بال سفید داره که فکر کنم اسمش انجیل باشه حرف میزنن بعد یک سری حیوانات و جک و جنور میرزن سر انجیل و به اصطلاح میخورنش و با هم ترکیب میشن و به یک غول تبدیل میشن.اون غوله زیاد قوی نیست اما خط خونم هم که پر هست یک بار که از فنش استفاده میکنه کامل کشته میشم.
چی کار کنم سر این مرحله؟
کسی نبود؟!!

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
سلام. من توی بازی patapon 1 مرحله 5 همونجایی که بعد از اژدها یه مواد مذابی هستند. چطوری باید افرادم رو بگذرونم. هر کار می کنم می سوزن. اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر