رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
تمبل جان امتحان کردی؟! بقیه چی؟ کسی نتونست ردش کنه؟!

من یه سوال در مورد کربن psp دارم:
همه ی پیست ها رو تموم کردم و تمام شهر رو برای خودم کردم! ولی فقط 90% بازی رد شده!
دیگه باید چی کار کنم؟ راستی چرا اصلا پلیسی در کار نیست؟ یه جاهایی ازش حرف زده!
من كه نتونستم ردش كنم 2-3 ساعت رفتم اعصابم بهم ريخت!

تازه شما خودت بهتر از من مي ري:cheesygri من وقتي از لاي اون سنگا رد مي شم داخل اون سالنه گير مي كنم ولي عكسايي كه گذاشتي رو ديدم من هنوز به اونجام نرسيدم:cheesygri

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
من كه نتونستم ردش كنم 2-3 ساعت رفتم اعصابم بهم ريخت!

تازه شما خودت بهتر از من مي ري:cheesygri من وقتي از لاي اون سنگا رد مي شم داخل اون سالنه گير مي كنم ولي عكسايي كه گذاشتي رو ديدم من هنوز به اونجام نرسيدم:cheesygri
دوستان من کربن را تا 100% رد کردم . وقتی که همه مسابقه ها رو رد می کنی بازی تا 100% نمیشه و شما باید اون جعبه های تو شهر که با نام bonus وجود دارند بگیرید .

pouyache

کاربر سایت
Nov 8, 2006
87
نام
پویا
با درود فراوان! پس از 2 ماه وقفه به سایت اومدم !
این هم سیو پرینس آو پرژیا قبل کشتن وزیر من که تا اینجا تونستم برم البته بگم که این مال آخر بازی هست و بعد از کشتن وزیر بازی تموم میشه شاید بدردتون بخوره! البته یک سیو که نمیدونم تا کجاش رفتم را هم براتون میزارم!

Attachments

• ULES0057901.rar
    235.5 KB · مشاهده: 4
  • ULES0057902.rar
    235.5 KB · مشاهده: 3

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
کسی میدونه sims2 چطوریه؟
مثل نسخه pc همون کارارو میکنه؟
اگه میدونید راهنماییم کنید.
نه زیاد مثل خود پی سی نیست باید خودت راه بری.یکمم فکری هست
داستانشم اینه که اول یه آدم باسلیقه خودت انتخاب میکنی بعد بازی شروع میشه یه دمو نشون میده که تو سوار ماشین شدی داری میری مسافرت که وسط بیابون ماشینت خراب میشه و به تعمیر گاه میری که اونجا باید بمونی وکارهای که میگن انجام بدی که ماشینت درست بشه و .....
بازی زیاد بدی هم نیست.

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
این متال گیر چقدر سخته!
همون تقریبا اولای بازی تو اون صفحه انتخاب ماموریت توی هیچ کدوم نمیره... هی میگه برو تو managولی نمیدونم باید اون تو چی کار کنم؟!
اه............ از همون اول تو ps1 تو متال گیر استعداد نداشتم!
لطفا یکی کمک کنه و راجع به اون صفحه توضیح بده!

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
من Medal of Honor Heroes رو بازی کردم تمام مرحله ها رو تو Vertegn آزاد کردم دیگه هم مرحله ای نداره ولی می گه 47% رو رفتی ؟
باید چجوری بازی کنی تا مدال طلا بگیری ؟

3soot

کاربر سایت
Jun 25, 2007
38
نام
مهدی
بازی ace cambat

سلام توی بازی ace combat X میشه زاویه ی دید رو تغییر داد؟ یعنی میشه موقع بازی هواپیمای خودمو ببینم؟:eek:

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سه سوت جان... start رو بزن و فکر کنم تو option یه گزینه به نام display داره که سه زاویه ی مختلف رو میتونی امتخاب کنی!

کسی نیست متال گیر رو کمک کنه؟!

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
سلام توی بازی ace combat X میشه زاویه ی دید رو تغییر داد؟ یعنی میشه موقع بازی هواپیمای خودمو ببینم؟:eek:

بله مي شه.

داخل بازي دكمه Start رو بزن بعد برو به قسمت Option از اون قسمت Display رو انتخاب كن خط اول براي تغيير زاويه Camera دوربين بازي هست.

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
سه سوت جان... start رو بزن و فکر کنم تو option یه گزینه به نام display داره که سه زاویه ی مختلف رو میتونی امتخاب کنی!

کسی نیست متال گیر رو کمک کنه؟!

salam . to daghighan kojaye bazi hasti . age hamoon avalaee bazi hasti va asir nagerefti . bayad be hamoon mamoriate ke alamat zade beri va ye sarbazo bihoosh koni va bolandesh koni biarish kenar kamioon . vali age sarbazo grefti amma nemidooni chi kar koni . bayad biai too ghesmate manage va sarbaze asiro biari too liste khodet . oun vaght behet ye mamooriat dige mide ke bayad ba sarbaz rad koni . age nafahmidi begoo ta bishtar tozih bedam .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
از هردو شما ممنونم واقعا حال کردم:cheesygri

دوست عزيز براي تشكر كردن از گزينه
post_thanks.gif
استفاده كن . پست هايي كه فقط حاوي تشكر باشن پاك ميشن.

salam . to daghighan kojaye bazi hasti . age hamoon avalaee bazi hasti va asir nagerefti . bayad be hamoon mamoriate ke alamat zade beri va ye sarbazo bihoosh koni va bolandesh koni biarish kenar kamioon . vali age sarbazo grefti amma nemidooni chi kar koni . bayad biai too ghesmate manage va sarbaze asiro biari too liste khodet . oun vaght behet ye mamooriat dige mide ke bayad ba sarbaz rad koni . age nafahmidi begoo ta bishtar tozih bedam .

دوست عزيز فارسي تايپ كن.

3soot

کاربر سایت
Jun 25, 2007
38
نام
مهدی
این ace combat خیلی سخته:smoke1: پدرم در اومد تو مرحله ی 4 موندم

و اینکه کسی بازی dragon ball Z رو بازی کرده؟ میدونید توی chapter 4 باید چیکار کرد؟:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر