رمز، نکات بازی ها، راهنمایی مراحل بازي هاي Psp

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
من توی pop rival sword گیر کردم....لطفا یکی منو راهنمایی کنه!
یه جا رسیدم یه مجسمه هست که توسط دو تا محور میچرخه! یکی عقب جلو میکنه و اون یکی مجسمه رو میچرخونه! حالا نمیدونم باید چی کار کنم!!! به در و دیوار هم هی گیر میکنه و جلو نمیره!
اگر کسی توی psp یا wii این جا رو رد کرده بگه چی کار کنم!!!!!!!!!!!!
اگه نفهمیدید بگید عکس بزارم!
دوست عزیز عکس بزاری بهتره . شاید بتونم کمکت کنم . راستی تو برنامه ای داری که بشه باهاش فیلم و عکس از بازی گرفت . اگه داری linkesh را بذار .:p

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
دوست من این هم عکس:
با گوشی عکس میگیرم بچه ها میگن برنامش خیلی اذیت میکنه!

Attachments

• DSC01989.JPG
    DSC01989.JPG
    46.1 KB · مشاهده: 76
  • DSC01988.JPG
    DSC01988.JPG
    43.4 KB · مشاهده: 74

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
گرفتم چی میگی !

دوست من این هم عکس:
با گوشی عکس میگیرم بچه ها میگن برنامش خیلی اذیت میکنه!
آهان ، فهمیدم مشکلت چیه . منم اینجا خیلی گیر کرده بودم . تو این ها را باید طوری تکون بدی تا مجسمه بچرخه و به طرف پایین بیاد یعنی طرفه اون دره بزرگ . وقتی بیاریش کنار اون در دمو نشون می ده که مجسمه میافته رو در و در را می شکنه .:cheesygri
امیدوارم فهمیده باشی .;) اگه هم بد توضیح دادم ببخشید چون من این بازی را خیلی وقت پیش فت کردم .:p

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
ممنون ولی خودم هم میدونستم باید به سمت در ببرمش ولی چطوریش مهمه!
اپرام از چپ به راست حرکت نمیکنه... ببخشید نمیتونم تشکر کنم!!!

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
من مرحله اخرشم داداشم مخمو خورد برو استون مارتین بگیر گرفتم خیلی ماشین گندیه پولم ندارم که ماشین بخرم:(
آره قبول دارم که اون مرحله خیلی ساخته . من خودم با nissan 350Z اونو با هزار زحمت و 50بار بازی کردن رد کردم . اگه پول نداری می تونی مسابقه های قبلی را رد کنی تا پول گیرت بیاد بعد یه ماشین خوب بخری . اگه تونستی پول هاتو جمع کن تا پورش آخریه را بگیری .;)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
اینم رمزبازی=need for speed carbon
-----------------------------------------
Avoid getting busted

Use the following trick when you are in a cop chase and the police have you pinned against a wall and you cannot seem to escape quickly. Press Select to get into the center of the street. Drive off as fast as possible to make the bust meter go down. Be careful when doing this in higher levels; the bust meter fills up a lot quicker and you must be very quick with what you do:biggrin1:.

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
اینم رمزبازی=need for speed carbon
-----------------------------------------
Avoid getting busted

Use the following trick when you are in a cop chase and the police have you pinned against a wall and you cannot seem to escape quickly. Press Select to get into the center of the street. Drive off as fast as possible to make the bust meter go down. Be careful when doing this in higher levels; the bust meter fills up a lot quicker and you must be very quick with what you do:biggrin1:.
این که رمز نبود یه راهنمایی ساده بود

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
بچه ها یکی یه لطفی به من میکنه؟
من save پرنسم رو میزارم همون جایی که گیر کردم قبلش save کردم! یکی برام ردش کنه و به ترتیب فقط بگه که چطوری اون مجسمه رو به انتها برسونم! save جدید نکنه ها!!! فقط بگه چه طوری این کار رو انجام بدم!
کی حاضره؟ نوبخت جان کجایی؟.....!!!

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
بچه ها یکی یه لطفی به من میکنه؟
من save پرنسم رو میزارم همون جایی که گیر کردم قبلش save کردم! یکی برام ردش کنه و به ترتیب فقط بگه که چطوری اون مجسمه رو به انتها برسونم! save جدید نکنه ها!!! فقط بگه چه طوری این کار رو انجام بدم!
کی حاضره؟ نوبخت جان کجایی؟.....!!!
من آمادم !

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
بفرما آقا میلاد (اسمتو اشتباه که نگفتم؟!):blushing:
اگر این کار رو برام بکنی باور کن یه دنیا ازت ممنون میشم!!!:love:

Attachments

• ULES0057900.rar
    235.5 KB · مشاهده: 53

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
تمبل جان امتحان کردی؟! بقیه چی؟ کسی نتونست ردش کنه؟!

من یه سوال در مورد کربن psp دارم:
همه ی پیست ها رو تموم کردم و تمام شهر رو برای خودم کردم! ولی فقط 90% بازی رد شده!
دیگه باید چی کار کنم؟ راستی چرا اصلا پلیسی در کار نیست؟ یه جاهایی ازش حرف زده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر