رقیب جدید وارد شد! آغاز فروش اینترنت 10 مگابیت توسط مخابرات!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

من چون کارم که با اینترنت کارا سبک دارم اینترنت 256k مخابرات گرفتم دیگه افت سرعت که هیچی اینترنت از کار میفته در حد 2 کیلوبایتم جواب نمیده صبحا خوبه اما از بعد از ظهر داغون میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
به جز اون 400 گیگابایتی ، بقیه واقعاً به چه دردی میخورن ؟! :D یعنی طرف با اون سرعت اگه تا خرخره هم صرفه جویی کنه ، 5 روز نگذشته تموم میشه.
اگه کسی نمیخواد دانلود کنه و فقط میخواد دو تا دونه صفحه باز کنه هم که خب مرض نداره بره همچین سرعتی بگیره ! :D برای باز کردن صفحه ها سرعت 128 هم کافیه ! :D
در مجموع من فلسفه این محدودیت رو نفهمیدم هیچ وقت. یعنی حاضرم سرعت اینترنتم 56 و نامحدود باشه ، ولی هر ثانیه ترس تموم شدن محدودیت رو نداشته باشم.

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
به جای 10مگ محدود 4مگ نامحدود بدن دست ملت
آخه محدود به چه دردی میخوره ؟ اصلن تو بگو دانلود ندارم باز بخوای آنلاین یه ویدیو اچ دی ببینی دو روز که سهله یه روزه تموم میشه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تا وقتیکه محدودیت حجمی را بر ندارن و قیمت ها را کاهش ندن اگه اینترنت 100 مگابایت هم بدن به درد عمشون میخوره شما فرض کن با سرعت 10 مگ و حجم 2 گیگ 4
تا صفحه باز کنی به یه هفته نکشیده ترافیک تموم شده 8-|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تمامی شمارو به مناظره دعوت میکنم! :D
یکی برای من توضیح بده این تصور نادرست از کجا اومده که میگید با سرعت 10 مگ باید زود زود شارژ کنی پس همون 2 مگ یا 1 مگ محدود بهتره؟ کی این رو توی مغز ملت انداخت؟ دلیل علمیش چی هست دقیقا؟

آخرین ویرایش:

kian_a9

کاربر سایت
Sep 17, 2010
227
چقدر مردم عقب افتاده ای داریم!فریب 10 مگابیت رو میخورن فقط سرعت!!چیزی به اسم ترافیک و محدودیت حجمی وقتی وجود داره سرویس 10 مگابیت هم بدردنمیخوره با ترافیک 8 گیگ ماهیانه!

سرعت بالا چه زمانی به کار میاد؟زمانی که شما میخوای ترافیک بالایی رو تو زمان پایینتری رد و بدل کنی!پس سرعت بالا بدون ترافیک به هیچ دردی نمیخوره برای استفاده قطره چکانی و فقط وبگردی سرویس 128/256 نامحدود خیلی بهتره!مثلا سرویس نامحدود 1 مگابیت از همین مخابرات ماهی 38 تهران 43 سایر استان ها!روزانه اگه فقط 8 ساعت دانلود داشته باشیم(از نظر استهلاک و مصرف برق معادل ساعات دانلود رایگان سرویسهای محدود) میشه تقریبا 3 گیگ و 16 ساعت دیگه هم ضمن اینکه محدودیت حجمی و زمانی برای استفاده وجود نداره!بگیم حداقل 1.5 گیگ وبگردی بازی دانلود سبک و ... میشه روزانه 4.5 گیگ ماهی 135 گیگ!! ترافیک با سرعت قابل قبول (تازه حداقل رو عرض کردم وگرنه 24 ساعته با توجه به نامحدود بودنش برای دانلودرها میشه تقریبا روزی 10 گیگ ماهی 300 گیگ ترافیک!) خب برای این سرویس ماهی 43 و حالا سرویس 10 مگابیت ماهی 8 گیگ ترافیک هم 43 تومن!!!!اصلا قابل مقایسه هستند!؟!یا حتی 2 مگ ماهی 75 نامحدود!خنده داره ... بعد نوع قیمت گذاری نسبت به حجم توجه کردید 2 گیگ 4 گیگ 8 گیگ یهو 400 گیگ!
توی متن که اشاره ای نشده بود به ساعات رایگان حتی با فرض اینکه داشته باشه دیگه خودتون دردسر ساعات رایگان و نوسان سرعتش رو میدونید اصلا این سرویس ارزش نداره در مقابل سرعت پایینتر ولی نامحدود!یعنی ماهانه 30-40 گیگ ترافیک بیشتر (اگه دانلود رایگان باشه اگه سرعتش پایین نباشه اونم فقط دانلود نه وبگردی و هر زمانی که شما به اینترنت نیاز داری!) اصلا ارزش نگرانی مصرف و چک کردنهای 24 ساعته که چرا حجمم کم شد چی شد و .... رو نداره!
اینم مقایسه کاملا آماری سرویس محدود و نامحدود!یکم فکر کردن هم بد چیزی نیست!;)

اینم یک طرح جدید برای بیشتر خالی کردن جیب کاربر هست و صرفا به نفع مخابرات!اینها اگه دلشون برای ما میسوخت انقدر کیفیت نت پایین نبود با پول خودمون تجهیزات فیلـترینگ بخرن و دوباره خودمون پول بدیم اکانت بخریم که اون تجهیزات رو دور بزنیم!!!دیدن مصرف نامحدود زیادی بالاست یک دهم همون ترافیک رو با سرعت بالا به همون قیمت دادن!!l-)تازه نگرانی اصلی اینه یه وقت اینا اینترانت نباشه فقط سایتهای داخلی رو باز کنه!:>
همه جای دنیا دارن سرویس با سرعتهای بسیار بالا با قیمت ناچیز بدون سانسور تو این خراب شده هر روز یک شرکت با سواستفاده از اطلاعات پایین ملت شریــــف یک کلک جدید برای سودجویی سوار میکنه!آی ملت بیاید رکورد زدم سرعت 100000 مگابیت در ثانیه تو پرانتز حجم ماهیانه 500 مگابایت!!تازه همه اینه میشه فیلـترنت های پینگ!باید کلی هزینه جداگانه برای اکانتهای فیلـترشکن و پینگ بدید!!

خلاصه که اونایی که اطلاعات کافی ندارن و کارشون دلالی و تبلیغاته خیلی ذوق نکنن این سرویس 10 مگابیت 2 گیگ فقط به درد افرادی میخوره که استفاده خاصی از اینترنت نمیکنن!در حد وصل شدن و 2-1 دقیقه بعد قطع شدن(روزانه) :))

شوخی نمیکنم خودتون حساب کنید!

آخرین ویرایش:

dobidob98

کاربر سایت
Jun 26, 2013
62
من الآن 1 مگ نامحدود مخابرات دارم با 250 دانلود میکنم ماهی 48 تومن هم میدم
گیریم این اینترنت اینجا هم بیاد خونگی هم بشه مگه مریضم برم سرعت 250 نامحدود رو با 1 مگابایت محدود عوض کنم ؟

من توی 2 ماه گذشته نزدیک 140 گیگ مصرف داشتم با همین 1 مگ
ملت سرعت بالا میخوان از دانلود کردن لذت ببرن نه برن یه فایل دانلود کنن بعد سریع برن توی پنل چک کنن ببینن چقدر از حجمشون مونده :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر