رفع مشکل 80028ED6 و sign out

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستان بین ساعت 2 تا 3 ظهر تست بکنید "ممکنه" جواب بده.اگرم نشد یه بار بین 2-3 صبح تست کنید شاید بگیره.
پ.ن: لطفا دلیلش رو نپرسید که چرا چنین پیشنهادی دادم چون نمیتونیم اینجا دقیق توضیح بدم.

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
خب چه راهکاری پیشنهاد میدید؟

بنده چندبار مشکل رو با اپراتور همراه‌اول و مخابرات در جریان گذاشتم و همگی متفق‌القول بودند که مشکل از ما نیست. فلذا، مشکل از سمتِ سونی هم نیست چراکه فقط در ایران مشکل پیدا کرده و سایرِ کشور‌ها هیچ مشکلی از این بابت ندارند...

چند بار هم در خصوصیِِ توییترِ آذری جهرمی پیام دادم که بی‌ثمر موند...

اگه کسی فالورِ زیادی توو اینستا یا توییتر داره و میدونه پیام‌ش دیده میشه؛ آذری جهرمی رو تگ کنید و مشکل رو شرح بدید...
من هم مثل شما به مخابرات، بازرسی و شرکت زیرساخت مشکلُ اطلاع دادم ولی فایده ای نداشته! اصلا متوجه نمیشند که چی میگیم... . بگذریم... .
دارم کم کم شک میکنم به خود سونی! نکنه مشکل از سمت اونا باشه؟!! اگه اینطور باشه پس چرا دیگران( کشور های دیگه غیر از ایران) مشکلی ندارند؟!!:-??
پس برای اینکه کاملا از طرف سونی خیالمون راحت بشه، از دوستانی که تسلط کامل به زبان دارند، خواهش میکنم این موضوع را به ساپورت سونی حتما گزارش بدن، شاید احتمالا از سمت اونا باشه؟!! شاید... .

• Like
Reactions: hadi290 and Ali888

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
من هم مثل شما به مخابرات، بازرسی و شرکت زیرساخت مشکلُ اطلاع دادم ولی فایده ای نداشته! اصلا متوجه نمیشند که چی میگیم... . بگذریم... .
دارم کم کم شک میکنم به خود سونی! نکنه مشکل از سمت اونا باشه؟!! اگه اینطور باشه پس چرا دیگران( کشور های دیگه غیر از ایران) مشکلی ندارند؟!!:-??
پس برای اینکه کاملا از طرف سونی خیالمون راحت بشه، از دوستانی که تسلط کامل به زبان دارند، خواهش میکنم این موضوع را به ساپورت سونی حتما گزارش بدن، شاید احتمالا از سمت اونا باشه؟!! شاید... .
دوست عزیز مشکل از سمت سونی نیست.متاسفانه امکانش نیست که کامل توضیح بدم ولی بهتون اطمینان میدم مشکل از طرف سونی نیست.اگر اینطوری بود سرور های ps4 که پلتفرم اصلی سونی هست رو برای ایران میبستن نه کنسولی که دیگه حتی براش بازی هم نمیاد

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
دوست عزیز مشکل از سمت سونی نیست.متاسفانه امکانش نیست که کامل توضیح بدم ولی بهتون اطمینان میدم مشکل از طرف سونی نیست.اگر اینطوری بود سرور های ps4 که پلتفرم اصلی سونی هست رو برای ایران میبستن نه کنسولی که دیگه حتی براش بازی هم نمیاد
من هم همینطور فکر میکنم ... ولی گفتم حالا ی امتحانش ضرری نداره .. . چی بگم والا... پس تا کی باید دیگه صبر کنیم؟!! عجیبه تو این چند سال همچین مشکلی نداشتیم...

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
دوستان بین ساعت 2 تا 3 ظهر تست بکنید "ممکنه" جواب بده.اگرم نشد یه بار بین 2-3 صبح تست کنید شاید بگیره.
پ.ن: لطفا دلیلش رو نپرسید که چرا چنین پیشنهادی دادم چون نمیتونیم اینجا دقیق توضیح بدم.

آره خودم هم امروز به زور، یکی-دو بار وصل شدم و بعدش هرچه کردم وصل نشد ک نشد...

Behnamm467

کاربر سایت
Aug 28, 2018
74
من از روزی که اون مشکل برای ps3 بوجود اومد، روی PS4 دیگه نمیتونم بازی DOA5 LR انجام بدم، هی مدام ارور لاست سرور میده و اصلا آنلاین نمیشه دیگه بازیش کرد... ولی تیکن7 هیچ مشکلی نداره و میشه انلاین زد!!!

• Like
Reactions: hadi290

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
تو این عکسا هیچ اسمی از ایران برده نشده و همونطور که میبینید مشکل کلی هست.
سلام
این مشکل ظاهرا از امروز بوجود اومده، ولی مشکل ساین شدنُ اون ارورPS3 دو ماهی هست که وجود داره... . شما چی فکر میکنید؟!
بله درسته بعضی از سرورهای مربوط به چند تا بازی مشکل پیدا کردن(البته مشکل از اونا نیست)
مثه اینکه bf4 هم نمیشه رو ps4 بازی کرد.
===========================
پ.ن: این مشکلا بعد فیلتر شدن تلگرام و سرور های فیلتر شکن ها بوجود اومده و سعی نکیند منشا خارجی براش پیدا کنید مشکل از خودمونه نه سونی.

Ali888

کاربر سایت
Aug 7, 2018
46
سلام
این مشکل ظاهرا از امروز بوجود اومده، ولی مشکل ساین شدنُ اون ارورPS3 دو ماهی هست که وجود داره... . شما چی فکر میکنید؟!

آره فرمایشِ شما درست هست...

مشکلِ دیروزِ واسه PS4 و مقطعی بود ولی PS3 چند ماهی هست که اینجوری شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر