رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
مشکلی نداره.آپدیت کنید.دیگه ما خودمون به live وصل هستیم

---------- نوشته در 07:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 AM ارسال شده بود ----------

وقتی برنر مکس داری دیگه این کار برای چی هست؟

گفتم که ..... چون برنرمکس خیلی خش داره دستگاه یه جایی ارور میده ...

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام دوستان عزیز!! یه سوال داشتم ازتون، من الان می خوام برای Live پینگم رو تست کنم با یه اکانت 48 ساعت و نمی خوام پوله یه بازی برنر مکس بدم فقط واسه تست که اگه نشد پولم حروم شه!!!! Mw3 من رایت 97 درصد هست برای lt3 من الان فقط بخوام فوقش یه مچ بازی کنم واسه تست بازم می ندازه منو بیرون؟؟؟

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز!! یه سوال داشتم ازتون، من الان می خوام برای Live پینگم رو تست کنم با یه اکانت 48 ساعت و نمی خوام پوله یه بازی برنر مکس بدم فقط واسه تست که اگه نشد پولم حروم شه!!!! Mw3 من رایت 97 درصد هست برای lt3 من الان فقط بخوام فوقش یه مچ بازی کنم واسه تست بازم می ندازه منو بیرون؟؟؟
کسی نیست جواب منو بده؟؟ خیلی واجبه!!!:(

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:21 PM ارسال شده بود ----------

کسی نیست جواب منو بده؟؟ خیلی واجبه!!!:(
بيرون كه نميندازه ولي ممكنه شناسايي بشي و فلگ بشي در اينده....شما خودت نتت سرعتش چقدره؟

الان براي انلاين بازي كردن halo reach چه نوع ديسك و فرمتي نيازه؟برنرمكس كه نبايد باشه ؟

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
بيرون كه نميندازه ولي ممكنه شناسايي بشي و فلگ بشي در اينده....شما خودت نتت سرعتش چقدره؟

الان براي انلاين بازي كردن halo reach چه نوع ديسك و فرمتي نيازه؟برنرمكس كه نبايد باشه ؟
به سرعت نت ربط نداره به پینگ ربط داره که منم پینگم 80 هستش فکنکنم، برنر مکس احتیاج نیست

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام.
به من گفتن که باید CD بازی ها برنر مکس باشن، من چه جوری میتونم ببینم که برنر مکس هست یا نه؟!
از قابلیت های برنر مکس این است که شما می توانید بازی را روی هارد نصب کنید و همچنین با برنامه abgx هم می توانی بازی را چک کنید که از نظر stealth مشکل نداشته باشه.

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
از قابلیت های برنر مکس این است که شما می توانید بازی را روی هارد نصب کنید و همچنین با برنامه abgx هم می توانی بازی را چک کنید که از نظر stealth مشکل نداشته باشه.
این بازی ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟!
الان هم من بعزی بازی ها روی هارد نصب هست ولی حتما باید CD باشه که بازشون کرد.
این برنامه روی PC نصب میشه؟! از کجا میشه تهیه کرد و چجوری مشه باهاش کار کرد؟! کار کردن باهاش نیاز به تخصص داره؟!!؟ من زیاد بلد نیستم.

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
این بازی ها رو از کجا میشه تهیه کرد؟!
الان هم من بعزی بازی ها روی هارد نصب هست ولی حتما باید CD باشه که بازشون کرد.
این برنامه روی PC نصب میشه؟! از کجا میشه تهیه کرد و چجوری مشه باهاش کار کرد؟! کار کردن باهاش نیاز به تخصص داره؟!!؟ من زیاد بلد نیستم.

دوست عزیز منظور ایشون این بود که بازی های xgd3 از روی هارد اجرا بشن (دیسک که باید تو درایو باشه)
بازی هایی که بعد از gears of war 3 اومدن بیشترشون xgd3 هستن

BigB

کاربر سایت
Jul 28, 2012
6
نام
حسام
شرمنده حال و وقت خونده کل 50 صفه اینجا رو ندارم. فقط می خواستم بدونم که اگه بازی ای می کنم رو نخوام باهاش لایو وصل شم هم باید امنیت اش رو چک کنم؟ مثلن آرکام سیتی دارم باش لایو بازی نمی کنم که، ولی دیسکش افتضاح مورد داره. ولی احتمالن برا بازیای دیگه بخوام لایو برم. الآن باید دیسک آرکام رو وصله پینه کنم دوباره رایت کنم؟ اگه نه، یه بازی مث گیرز رو با دی وی دی مشکل دار بازی کنم برا لایو برنرمکس رایت کنم اشکالی نداره؟ چون این طور که فهمیدم چک کردن آفلاین دیسک رو فرمور خود دی وی دی درایو دسگاه انجام می ده و ال تی می ریزی اصولا ردش باید بکنه
بازیایی که تا الآن گذاشتم همش چک شده بوده

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
شرمنده حال و وقت خونده کل 50 صفه اینجا رو ندارم. فقط می خواستم بدونم که اگه بازی ای می کنم رو نخوام باهاش لایو وصل شم هم باید امنیت اش رو چک کنم؟ مثلن آرکام سیتی دارم باش لایو بازی نمی کنم که، ولی دیسکش افتضاح مورد داره. ولی احتمالن برا بازیای دیگه بخوام لایو برم. الآن باید دیسک آرکام رو وصله پینه کنم دوباره رایت کنم؟ اگه نه، یه بازی مث گیرز رو با دی وی دی مشکل دار بازی کنم برا لایو برنرمکس رایت کنم اشکالی نداره؟ چون این طور که فهمیدم چک کردن آفلاین دیسک رو فرمور خود دی وی دی درایو دسگاه انجام می ده و ال تی می ریزی اصولا ردش باید بکنه
بازیایی که تا الآن گذاشتم همش چک شده بوده

برای افلاین بازی کردن امنیت اینا کشکه . فقط وقتی رفتی لایو اون دیسکو نزار همین برای لایو باید دیسک چک شده باشه. در ضمن الان دیگه بنی در کار نیست مگر برای کنسولهای jtag.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من همین جوری کنسولم عادی به لایو وصل باشه، نه برای بازی البته، سیلوره فعلا. اون موقع هم مشکلی نداره؟

دوست عزیز اگه خالی بدونبازی میرین ایرادی نداره ولی بزای میخایین بکنین باید بازی هاتون برنر مکس باشه حواستون باشه موفق باشین .

sallywood

کاربر سایت
Jul 16, 2012
7
خسته نباشید
چند تا سوال داشتم:اطلا عات رویه هارد دستگاه ممکنه باعث بن شدن بشه؟منظورم بازی های کپی معمولی که نصب کردم.یا تایتل آپدیت هایی که انجام دادم.
و اگه نخوام آنلاین بازی کنم ، بدون اینکه دیسکی داخل دستگاه باشه به لایو وصل شم مشکلی ندارم؟
دستگاهم lt3 هست با ورژن داشبورد 2.0.14719 که از روی دیسک darksiders 2 آپدیت کردم.
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر